Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wouxus

Wouxus

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 70907
  • Znaleziska 70732
  • Mikroblog 175
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

337

Policjant zostawił broń na stacji paliw w Zielonej Górze. Leżała w toalecie

Policjant zostawił broń na stacji paliw w Zielonej Górze. Leżała w toalecie

Nietypowy i niebezpieczny incydent na stacji paliw w Zielonej Górze. Policjant zostawił służbową broń w toalecie na stacji Orlen. Wobec funkcjonariusza będzie prowadzone postępowanie dyscyplinarne.

Stolarowy51
z
newslubuski.pl
dodany: 13.05.2026, 16:18:50
  • 65
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    bron
  • #
    wydarzenia
  • #
    heheszki
Wouxus
Wouxus 14.05.2026, 10:54:14 via Wykop
  • 0
A na zostawienie broni nie ma paragrafu? To jest niewłaściwe postępowanie z bronią
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

288

Chwilę po rozejmie. Rosjanie przeprowadzili zmasowany atak na Kijów

Chwilę po rozejmie. Rosjanie przeprowadzili zmasowany atak na Kijów

Po zakończeniu trzydniowego rozejmu Rosja zaatakowała Ukrainę dalekosiężnymi dronami. Czyli kacapski rozejm.

DziendobryMireczku
z
polskieradio24.pl
dodany: 12.05.2026, 08:14:05
  • 52
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
Wouxus
Wouxus 12.05.2026, 13:23:28 via Wykop
  • 0
@Aster1981: wg. Jakich źródeł straty są znacznie większe?

1161

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Polacy za dużo zarabiają. Szwedzka firma zamyka fabrykę w Szczecinie

Przewaga kosztowa w Polsce uległa zmniejszeniu w wyniku rosnących wynagrodzeń" - ogłosiła szwedzka firma Garo, która kończy działalność w Szczecinie i zamyka fabrykę produkującą między innymi ładowarki samochodów elektrycznych.

CzytamBomoge
z
szczecin.wyborcza.pl
dodany: 12.05.2026, 10:57:51
  • 343
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szczecin
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
Wouxus
Wouxus 12.05.2026, 12:42:15 via Wykop
  • 125
Wykopowi ekonomiści jak zwykle na minimalną zwalają. Jak by tak było to wszyscy stawiali by fabryki w Afryce.
Wouxus - Wykopowi ekonomiści jak zwykle na minimalną zwalają. Jak by tak było to wszy...

źródło: 1000024458

Pobierz
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

898

Po terapii hazardowej chciałem trwale zamknąć konto. TOTALbet wymaga aktu notar

Jestem osobą uzależnioną od hazardu i wielokrotnie próbowałem trwale zamknąć konto u TOTALbet.Przekazałem również operatorowi dokument potwierdzający ukończenie terapii leczenia uzależnienia od hazardu.Po zgłoszeniu problemu otrzymałem informację, że trwałe zamknięcie konta wymaga aktu notarialnego.

Otwin10
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 19:19:32
  • 184
  • #
    bukmacherka
  • #
    hazard
  • #
    uzaleznienie
  • #
    prawo
Wouxus
Wouxus 12.05.2026, 04:05:40 via Wykop
  • 7
Do urzędu ochrony danych złóż skargę a może i nawet sprawę im załóż.
Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

921

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

Ministra zdrowia: W niektórych szpitalach pensje personelu pochłaniają 106 proc.

W niektórych szpitalach na wynagrodzenia przeznaczone jest nawet 106 proc. budżetu, co jest skrajnie trudną sytuacją dla

Boloo2000
z
bankier.pl
dodany: 08.05.2026, 09:10:19
  • 223
  • #
    nfz
  • #
    po
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pis
Wouxus
Wouxus 08.05.2026, 11:51:55 via Wykop
  • 25
Zakop za "ministra"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1362

Imigrant z 6 nakazami wydalenia zabił nożem. Sąd: państwo bez winy

Pokaż treści 18+

Imigrant z 6 nakazami wydalenia zabił nożem. Sąd: państwo bez winy

Włoski sąd uznał, że państwo nie ponosi odpowiedzialności za śmierć 30-latka zabitego przez nielegalnego imigranta z Zimbabwe, mimo że sprawca miał sześć nakazów wydalenia.

matixrr
z
ilgiornale.it
dodany: 07.05.2026, 12:18:16
  • 91
  • #
    wlochy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    prawo
  • #
    policja
  • #
    europa
Wouxus
Wouxus 07.05.2026, 14:24:44 via Wykop
  • 8
Wiele wniósł do Europejskiej kultury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

366

"Dwa drony rozbiły się na Łotwie. Wleciały z Rosji"

"Dwa drony rozbiły się na Łotwie. Wleciały z Rosji"

"Dwa obce drony wleciały na Łotwę z Rosji i rozbiły się - poinformował rano publiczny nadawca LSM, powołując się na siły zbrojne. Obecnie na miejscu są m.in. policja, wojsko, straż pożarna i służby ratownicze."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 07.05.2026, 04:16:58
  • 53
  • #
    lotwa
  • #
    rosja
  • #
    dron
  • #
    drony
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ruskimir
Wouxus
Wouxus 07.05.2026, 08:37:22 via Wykop
  • 25
Komentujący niech najpierw przeczytają artykuł przed zostawieniem komentarza.
"Portal LSM podaje, że drony wleciały w łotewską przestrzeń powietrzną od strony Rosji, jednak - jak zaznaczyło wojsko - nie oznacza to automatycznie, że były to rosyjskie bezzałogowce. Okoliczności incydentu są wyjaśniane. Łotewskie media przypominają, że wcześniej w podobnych zdarzeniach chodziło o ukraińskie drony wykorzystywane do ataków na rosyjską infrastrukturę."
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

390

Alarmujące dane IMGW. "Trzeba się zacząć obawiać"

Alarmujące dane IMGW. "Trzeba się zacząć obawiać"

We wtorek rano IMGW-PIB poinformował, że 74 proc. stacji hydrologicznych w Polsce znajduje się w strefie wody niskiej. Jedna czwarta rzek ma stan wody średniej, a tylko 1 proc. - wody wysokiej.

Akinori456
z
rmf24.pl
dodany: 06.05.2026, 06:08:55
  • 97
  • #
    prognozy
  • #
    raport
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    alarm
Wouxus
Wouxus 06.05.2026, 16:38:17 via Wykop
  • 20
Ważne, że urzedasy z Wód Polskich mają ładne mundury i eleganckie służbowe samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

442

Emerytura po 15 latach dla wszystkich służb mundurowych ? MON zapowiada zmiany

Emerytura po 15 latach dla wszystkich służb mundurowych ? MON zapowiada zmiany

Szykują się duże zmiany w przepisach dotyczące możliwości przejścia na emeryturę po 15 latach służby (obecnie 25). Chodzi o tysiące osób, które objąłby skrócony staż pracy. Obecnie na emeryturę po 15 latach pracy mogą przejść m.in. funkcjonariusze Policji, którzy służbę rozpoczęli przed 2013 rokiem.

airaG
z
forsal.pl
dodany: 05.05.2026, 07:52:10
  • 81
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
Wouxus
Wouxus 06.05.2026, 06:35:00 via Wykop
  • -1
Emeryci wojskowi pierwszi do Mobilizacji w czasie wojny!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

217

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Zasłabł w autobusie w Bytomiu

Rozpoznajecie tego mężczyznę? Zasłabł w autobusie w Bytomiu

18 kwietnia br. młody mężczyzna nagle stracił przytomność, której nie odzyskał do dziś. Bytomska policja nie jest w stanie ustalić jego tożsamości i prosi mieszkańców regionu o pilną pomoc. Mężczyzna ma charakterystyczny tatuaż OMERTA na prawym ramieniu.

Trzebieslawice
z
bytom.naszemiasto.pl
dodany: 05.05.2026, 11:51:37
  • 30
  • #
    bytom
  • #
    slask
  • #
    polska
  • #
    katowice
  • #
    zabrze
  • #
    chorzow
Wouxus
Wouxus 05.05.2026, 18:39:23 via Wykop
  • 20
Jak ktoś tam doczytał "OMERTA"? Dziennikarze do okulisty na nfz marsz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

982

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed pięćdziesiątką, a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja. Zdaniem dr. Tomasza Lasockiego z Politechniki Warszawskiej to jednak wcale nie "mundurówka" je

airaG
z
onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:58:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    emerytura
  • #
    sluzbymundurowe
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
Wouxus
Wouxus 05.05.2026, 15:58:56 via Wykop
  • 97
Ciekawe kto będzie łożył na tych wszystkich uprzywilejowanych emerytów. Drastycznie spada liczba pracujących w sektorze prywatnym.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wouxus
Wouxus 05.05.2026, 16:36:56 via Wykop
  • 1
@ENDRIU444: latynosy na czarno robią

469

Skandal bez odzewu - "Polska to wychodek". Teatr im. Słowackiego w Krakowie

Skandaliczne przedstawienie Pana Tadeusza w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Spektakl wylewania pomyj na Polskę i polską kulturę, Polska została przedstawiona jako wychodek.

Kam3l
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 18:15:35
  • 88
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    krakow
  • #
    afera
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    teatr
Wouxus
Wouxus 05.05.2026, 05:46:29 via Wykop
  • 2
Polskie elyty
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

906

Czarnek proponuje, by samorządy odkupowały niechciane domy nawet za połowę ceny!

Czarnek proponuje, by samorządy odkupowały niechciane domy nawet za połowę ceny!

Nikt nie chce kupić Twojego domu? Państwo kupi! Czarnek dzisiaj przeszedł samego siebie w wywiadzie dla WP.

Famine
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 04.05.2026, 08:19:46
  • 110
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
Wouxus
Wouxus 04.05.2026, 19:12:24 via Wykop
  • -1
Zadłużone samorządy niby będą miały gotówkę na skup ruder xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

503

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Ochroniarz niezwykle pobudzony i ma gdzieś to, co ci wolno! Niebywała hipokryzja

Odwiedzam Rybnik, wyciągam kamerę i natychmiast są pretensje. Ochroniarz krzyczy, nakazuje natychmiastowe wyłączenie sprzętu, jest mocno pobudzony, agresywny a w dodatku łamie przepisy Prawa o Ruchu Drogowym. A policja? Policja też te przepisy łamie i to przy karaniu kierowców za ich wykroczenia! Ws

elemel90
z
youtube.com
dodany: 03.05.2026, 17:10:00
  • 58
  • #
    audytobywatelski
Wouxus
Wouxus 03.05.2026, 18:03:54 via Wykop
  • 1
Będzie tak póki politycy w końcu się nie zainteresuje burdelem w ochronie. Szczególnie, że Rosja będzie coraz więcej akcji sabotażowych robić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1329

Wchodzi podatek od smartfonów

Wchodzi podatek od smartfonów

Marta Cienkowska minister potwierdza wprowadzenie tzw. opłata reprograficzna 1-3% na nowoczesne urządzenia i nośniki służące do kopiowania i odtwarzania treści, smartfony, tablety itd. Kasa trafi do "artystów". I cyk pora na majóweczkę.

fabek
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.05.2026, 19:42:25
  • 297
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Wouxus
Wouxus 02.05.2026, 06:35:47 via Wykop
  • 4
Precz z POPiSem!!!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

528

Zondacrypto Centrum Olimpijskie PKOl im. Jana Pawła II - zmienia nazwę

Zondacrypto Centrum Olimpijskie PKOl im. Jana Pawła II - zmienia nazwę

Szkoda starej nazwy. To absolutna, wielopoziomowa alegoria współczesnej polskości. Unikalny ekosystem, w którym spekulacyjna giełda krypto, sportowa biurokracja i kult Papieża-Polaka zlewają się w jedną wielką memokrację.

Zbychu222
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 30.04.2026, 21:08:20
  • 40
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
  • #
    sport
Wouxus
Wouxus 01.05.2026, 19:27:49 via Wykop
  • -1
Kraj mem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Polski system ochrony zdrowia nie złapał zadyszki - on zaczyna się załamywać. Kolejki pacjentów, czas oczekiwania na diagnostykę i leczenie są coraz dłuższe. Na niektóre świadczenia czeka dziś nawet dziesięciokrotnie więcej pacjentów niż trzy lata temu.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 15:26:42
  • 136
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
Wouxus
Wouxus 01.05.2026, 08:14:04 via Wykop
  • 2
Precz z POPiSem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

298

Zagranica kontroluje rekordowe 70 procent obrotów akcjami na GPW

Zagranica kontroluje rekordowe 70 procent obrotów akcjami na GPW

Jeszcze nigdy w historii inwestorzy zagraniczni nie dominowali na krajowym rynku głównym tak jak w całym 2025 r. Na podstawie najnowszych danych za 2025 rok widać rekordowy poziom ich dominacji oraz dynamiczny wzrost bazy aktywnych rachunków maklerskich

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 29.04.2026, 13:08:54
  • 40
  • #
    gielda
  • #
    xtb
  • #
    inwestycje
  • #
    kryptowaluty
  • #
    gpw
  • #
    inwestowanie
Wouxus
Wouxus 30.04.2026, 12:54:34 via Wykop
  • -1
Nasze rekiny wolą inwestować w Beton
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

566

Minister Czarnek jednak nie zdejmie paneli fotowolta

Minister Czarnek jednak nie zdejmie paneli fotowolta

Czarnek jednak nie zdejmie paneli fotowoltaicznych. Dlaczego? Bo prąd jest drogi. - Zdejmie jak będzie tani. Co prawda dla niego już prąd jest tańszy dzięki panelom fotowoltaicznym, ale ma być jeszcze tańszy - i wtedy instalacja będzie zdjęta.

motvik
z
x.com
dodany: 29.04.2026, 21:36:09
  • 112
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    oze
  • #
    dzban
Wouxus
Wouxus 30.04.2026, 09:32:03 via Wykop
  • 1
Precz z POPiSem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

504

Trzy kobiety miały zgwałcić czwartą. Przerażające szczegóły sprawy

Polecam doczytać kto to zrobił: kobiety z wykształceniem podstawowym lub gimnazjalnym, bez wyuczonego zawodu. Dwie z nich to matki, jedna z dwójką dzieci, druga z trójką (była w ciąży). Bezrobotne, na zasiłkach lub alimentach. Akcja na libacji. Patologia się się bawi i rozmnaża. Dzieciaków szkoda

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 29.04.2026, 22:32:34
  • 125
  • #
    patologia
Wouxus
Wouxus 30.04.2026, 09:27:10 via Wykop
  • 7
Polski wymiar sprawiedliwości to żart. Za taki kraj będziemy wkrótce ginąć w okopach
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 13.09.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 28.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.03.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking