Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
OddajButa123
OddajButa123
25.04.2026, 14:44:27
  • 1166
364 dni w roku influencerzy jebia panstwo na "optymalizacji podatkowej" i innych wymysłach, ale wystarczy ze raz na rok wpłacą jakieś grosze na zbiórke i fajnopolacy klaszczą uszami z radości.

Ten kraj to raj dla wszelkiej masci cwaniakow - influenserow, deweloperow i politykow

#latwogang #bekazlibka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
25.04.2026, 14:46:04 via iOS
  • 372
@OddajButa123: teatr dla gojów
  • Odpowiedz
printf
printf
25.04.2026, 15:28:39 via Android
  • 208
@OddajButa123: a pozniej ten hajs odliczyć od podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
25.04.2026, 05:35:48
  • 875
#heheszki #memy #gry
verq2137 - #heheszki #memy #gry

źródło: aqy7EAL_700bwp

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Barcol
Barcol
25.04.2026, 07:30:15 via Wykop
  • 92
@MirkoLord: w Gothicach xd tam po pierwszym rozdziale praktycznie nie dochodzą questy, jak wszystko machniesz na start to isover dla przeciwników
  • Odpowiedz
wcfilmowe
wcfilmowe
25.04.2026, 07:33:24 via Wykop
  • 346
@MirkoLord: dużo nie gram, ale właściwie w każdej w jaką grałem tak się dało i to robiłem xD
Skyrim, wiedźmin, RDR2, KCD...
Najlepsze jest jak masz już miliony w sakiewce od craftowania i handlowania złomem podczas misji pobocznych albo eksploracji świata, a później zaczynasz main questa i nagrodą jest jakiś złom albo 100 złota xD
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
25.04.2026, 09:25:28
  • 978
Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 mln pln i:

- wziął od państwa dotacje na 40 milionów(więcej niż cała zbiórka) na "biznes", który upadł
- nie placi pracownikom za pracę
- zalega z fakturami
- ma niejasne akcje z podatkami
ShadyTalezz - Robercik Lewandowski to milioner którego jeden zegarek jest warty ~1 ml...

źródło: cpUk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy8yNDJkMjVmMmNiMzQ3NDU4NzBhYTA1NTY0ODBjYmE4YS5qcGeSlQMAAM0HgM0EOJMFzQlgzQTs3gACoTAHoTEE

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
25.04.2026, 09:35:09 via Wykop
  • 382
@ShadyTalezz: a najwazniejsze taki kapitan że nawet na mundial się nie dostaliśmy xD
  • Odpowiedz
Spowiedniczka-Stalina
Spowiedniczka-Stalina
25.04.2026, 09:53:46 via Wykop
  • 287
@ShadyTalezz: Ha tfu na niego, zaiebiście zasługuje na to, co żonka z nim robi.
Ale on jest KIIMŚ KUHWA KIIIMŚŚ KWIIIII
  • Odpowiedz
Matias107
Matias107
25.04.2026, 06:54:04
  • 1085
Wczoraj wieczorem umarł mi ojciec. Był dla mnie najważniejszym człowiekiem. On jedyny byl dla mnie zawsze życzliwy. A ja nie czuje nic oprócz ogromnej złości
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KurekDomowy
KurekDomowy
KurekDomowy
25.04.2026, 06:57:25 via Android
  • 330
@Matias107: wspolczuje
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
25.04.2026, 07:11:11 via Wykop
  • 279
@Matias107: wyrazy współczucia; trzymaj się
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
24.04.2026, 23:59:18
  • 1039
Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fundacje rodzinną, bierze 4 miliony dotacji na jakiś g---o rozwój AI(już to k---a widzę xD) - ja podatki płacę uczciwie wszystkie i teraz ten przygłup przychodzi na streama, wrzuca ułamek tego ile zarabia na unikaniu podatków na zbiórkę podczas gdy m.in przez jego optymalizacje NFZ ma dziurę w budżecie na miliardy złotych a cała ta zbiórka nie zebrała nawet równowartości 1/10
ShadyTalezz - Friz dosłownie chwali się na filmach, że unika podatków poprzez np. fun...

źródło: HGtIyoZacAAClj4

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
Autor
25.04.2026, 00:24:03 via Wykop
  • 568
@Bednarz94: wina friza, że jest cwaniakiem, który wykorzystuje dziurawy system a potem robi sobie PR na krzywdzie, którą system z którego czerpie niesprawiedliwe korzyści tworzy

ty byś mu pewnie buciki czyścił bo taki zaradny twój dobry pan, kukoldztwo straszna choroba
ShadyTalezz - @Bednarz94: wina friza, że jest  cwaniakiem, który wykorzystuje dziuraw...

źródło: HGruMcqWQAASoG0

Pobierz
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
25.04.2026, 00:28:25 via Wykop
  • 223
@ShadyTalezz: system dotacji nie jest dziurawy. Jest dokładnie taki jak miał być żeby cwaniaki mieli jak nas okradać.
  • Odpowiedz
piterek
piterek
piterek
25.04.2026, 04:58:03
  • 1168
No kto się mógł spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zondacrypto
piterek - No kto się mógł spodziewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zondacrypto

źródło: 1000016808

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaturaRerum
NaturaRerum
NaturaRerum
25.04.2026, 06:38:46 via iOS
  • 618
@piterek: republike ogladaja dziadki nie zajmujace sie krypto a zainwestowali prawie 40 baniek. Jak im to sie spinalo?
  • Odpowiedz
KocieUszko
KocieUszko
25.04.2026, 06:41:27 via iOS
  • 650
@NaturaRerum: jak widać nie spinalo
  • Odpowiedz
Piottix
Piottix
25.04.2026, 15:47:35
  • 2002
Boli mnie że jakieś popularne grupki celebrytów oddają 0,01% swojego miesięcznego dochodu charytatywnei i wszyscy biją im brawo. A kiedy ja oddaje połowę w podatkach i ledwo wiążę koniec z końcem to nikt plusa nawet nie da
#latwogang
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
25.04.2026, 15:51:14 via Wykop
  • 1204
@Piottix: brat wybrał język faktów. To zwykli ludzie na UoP są tymi którzy ciągną ten kraj, gospodarkę infrastrukturę i opiekę medyczną do przodu.
  • Odpowiedz
JohnnyDoe
JohnnyDoe
25.04.2026, 15:52:58 via Wykop
  • 794
@Piottix: W tym samym czasie jakiś marny lekarzyna kupuje 3 mieszkanie w miesiącu i kolejne porsche ale wiadomo nie ma hajsu dla chorych.
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
25.04.2026, 07:39:28
  • 2204
W Polsce mamy 150 niedźwiedzi i 132.000 myśliwych. Niedźwiedzie zabiły tylko 3 osoby od 1945r, a myśliwi 28 osób tylko w ciągu ostatnich 10 lat.
Czy pogłowie myśliwych nie wymknęło się nam spod kontroli?
#myslistwo #bron #heheszki
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

majk3l
majk3l
25.04.2026, 08:06:40 via Android
  • 721
@RomanKarburator: myślę, że trzeba zatrudnić jakieś ekipy do odstraszania myśliwych za grube miliony.
  • Odpowiedz
chomikgumiok
chomikgumiok
25.04.2026, 08:39:08 via Wykop
  • 172
@RomanKarburator: aż sprawdziłem. Nie sądziłem że jest tego tak mało. Bardidje był się spodziewał oklicice tysiąca.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
23.04.2026, 20:28:08
  • 1353
Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Łomży rozpoczęła się wczoraj około godziny 11. Dyżurny otrzymał zgłoszenie od kobiety, do której drzwi zapukała zapłakana i wystraszona mała dziewczynka, około 2-letnia. Jak relacjonowała zgłaszająca, dziecko przyszło z sąsiedniego mieszkania i nie chciało tam wracać, bało się. Było bardzo głodne, brudne, z licznymi odparzeniami.

Jakiś czas później do mieszkania kobiety przyszła młoda kobieta, która lekko bełkocząc twierdziła, że jest matką dziewczynki. Siłą zabrała
thorgoth - Aż mi się wyjątkowo przykro zrobiło.

Dramatyczna interwencja policji w Ło...

źródło: 591119444153_n

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
23.04.2026, 20:33:09 via Wykop
  • 615
@thorgoth:
Jako ojciec dwulatka uroniłem łzę czytając to. No ja p------ę, jak można tak skrzywdzić dziecko, do tego własne!
  • Odpowiedz
terrapin
terrapin
23.04.2026, 20:34:43 via Wykop
  • 704
@thorgoth: takie dziecko 2 lata to sama miłość i szczerość. Odrzucić coś tak pięknego i czystego to najbardziej ponura zdrada tego, co najlepsze w człowieku
  • Odpowiedz
jasol-jestem
jasol-jestem
24.04.2026, 11:43:12
  • 34
#primemma #rafatus szacunek dla tych influencerow za obcięcie włosów dla cancerfighters ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jasol-jestem - #primemma #rafatus szacunek dla tych influencerow za obcięcie włosów d...

źródło: FB_IMG_1777030682383

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heesecake
heesecake
24.04.2026, 11:50:32 via Wykop
  • 0
@jasol-jestem: pionierzy, a zapomniani bo o nich też było w telewizji
  • Odpowiedz
Arutam2002
Arutam2002
24.04.2026, 11:22:12
  • 68
#przegryw fryteczki, paluchy rybne i ketchup na obiad dla jego
Arutam2002 - #przegryw fryteczki, paluchy rybne i ketchup na obiad dla jego

źródło: 1000003224

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysssss
krzysssss
24.04.2026, 11:25:27 via Wykop
  • 6
@Arutam2002: coś zielonego sobie zapodaj :D chociaz pyra to tez warzywo
  • Odpowiedz
damianooo8
damianooo8
24.04.2026, 13:22:56 via Wykop
  • 3
@Arutam2002: taki to pożyje.
  • Odpowiedz
bar125
bar125
24.04.2026, 12:03:01
  • 140
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: aq16ms

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
24.04.2026, 12:08:31 via Wykop
  • 12
@bar125: Wyczucie odpowiedniego momentu jest ważniejsze od długości trwania inwestycji.
  • Odpowiedz
manlet185cm
manlet185cm
24.04.2026, 12:09:02 via Wykop
  • 64
@bar125:
manlet185cm - @bar125:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
24.04.2026, 11:07:46
  • 235
„Zachód ignoruje szkody wyrządzone środowisku przez ataki ukraińskich sił zbrojnych” – Zacharowa


Chyba dopiero dzisiaj wytrzeźwiała bo rozkazy dostała pewnie wtedy co ruskie boty z wykopu, a pisały to już przedwczoraj

#ukraina #rosja #wojna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_krotki
duzy_krotki
24.04.2026, 11:12:13 via Wykop
  • 78
@robertkk

Ahahhaha, jacy oni są żałośni.
  • Odpowiedz
H_Moody
H_Moody
24.04.2026, 12:01:50 via Wykop
  • 114
@robertkk: Tej katastrofie winna jest w 100% rossja. Mogła nie atakowac Ukrainy to nie było by problemu.
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
24.04.2026, 11:19:27
  • 223
Szanowny Pan dziad się ugiął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla niewtajemniczonych chronologicznie:
@sikpi +24
Heh myślałem że to już dla mnie koniec z całą tą patobranżą transportową, ale okazało się że chyba jeszcze będę musiał się pomęczyć xD

Dziad miał specyficzny system rozliczeń, 10. każdego miesiąca przelewał 5000zł a resztę dosyłał kilka, kilkanaście dni później. Najdłużej czekałem do 23. dnia miesiąca, więc i
więcej
sikpi - Szanowny Pan dziad się ugiął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla niewtajemniczonych chronologicz...

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
24.04.2026, 11:21:35 via Wykop
  • 276
@sikpi: brawo Mireczku, z takimi trzeba krótko
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
24.04.2026, 11:38:50 via Wykop
  • 398
@sikpi: Dlaczego śmiesz straszyć biednego przedsiębiorcę wezwaniem do zapłaty swoich zobowiązań? Nie wstyd Ci człowieku?
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
24.04.2026, 08:38:43
  • 342
Porządkuję sobie ścinki czarnego filcu i przez przypadek chyba wyszła mi sztuka współczesna.

#tworczoscwlasna #przypadkowasztuka
Apaturia - Porządkuję sobie ścinki czarnego filcu i przez przypadek chyba wyszła mi s...

źródło: Ścinki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jast
jast
24.04.2026, 08:46:13 via Android
  • 259
@Apaturia: "Permisywna Boleść Trwania MMCXXXVII", Apaturia 2026, okres filcowy
  • Odpowiedz
wrk0
wrk0
24.04.2026, 09:58:43 via Wykop
  • 28
@Apaturia: trzymam kciuki za te marzenia
  • Odpowiedz
Altar
Altar
24.04.2026, 03:16:17
  • 82
Uwaga, uwaga! Mam ważny komunikat!

Ten wpis jest moją dokładnie 60-tysięczną akcją na Wykopie. Właśnie przekręcam licznik z 59999.
Wynik ten osiągnąłem wytrwałą pracą przez ponad 18 i pół roku. Muszę świętować głupie 60000, bo przegapiłem fajne 50000 i jeszcze fajniejsze 55555, a przy obecnym kierunku tego portalu, raczej nie dotrwam do najfajniejszego 66666, ani tym bardziej 100000, czy przekozackiego 111111.
Zrobiłem śliczną AI-slopową graficzkę, w związku z tym
Altar - Uwaga, uwaga! Mam ważny komunikat!

Ten wpis jest moją dokładnie 60-tysięczną...

źródło: 60000

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KladzSie
KladzSie
24.04.2026, 03:18:17 via Wykop
  • 17
@Altar: rookie numbers
  • Odpowiedz
regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
24.04.2026, 03:30:16 via Wykop
  • 6
@Altar: wal gruchę dalej wariat, gratki
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
24.04.2026, 01:24:43
  • 133
Szkoda że u nas nie ma tak bo chuje oszukuja. Jeszcze to zmniejszanie gramatury bez żadnej informacji też w-----a
wfyokyga - Szkoda że u nas nie ma tak bo chuje oszukuja. Jeszcze to zmniejszanie gram...

źródło: temp_file984373996200714533

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

artus1988
artus1988
artus1988
24.04.2026, 09:52:43 via Wykop
  • 26
@wfyokyga:
artus1988 - @wfyokyga:

źródło: fac8c046-44c4-47b2-99c9-317301f565fe-1_all_1475

Pobierz
  • Odpowiedz
PtactwaWiele
PtactwaWiele
24.04.2026, 10:18:47 via Wykop
  • 21
@wfyokyga: jak pracowałem za gnoja w KFC to raz przyszedł wielki Pan kark, zamówił jakąś kanapkę i powiedział koleżance na kasie że lepiej żeby k---a wyglądała jak na obrazku bo za taką kanapkę płaci. Wszyscy się obsrali i panu karkowi zrobili kanapkę może nie tak ładną ale przynajmniej na pewno tak wielką jak na obrazku. Warto walczyć o prawa konsumenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
24.04.2026, 07:39:25
  • 206
Obstawianie na podstawie tajnych informacji to nie dla plebsu to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Obstawil-obalenie-Maduro-i-wygral-410-tys-dolarow-Komandos-USA-aresztowany-za-oszustwa-9122126.html

#wojna #gielda #usa #trump
miodeksmrodek - Obstawianie na podstawie tajnych informacji to nie dla plebsu to ( ͡°...

źródło: IMG_1413

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
24.04.2026, 07:44:25 via Wypiek
  • 180
@miodeksmrodek mam nadzieję, że synalek pomarańczowego w kolejce, ale mądrzy ludzie czekają na odpowiedni moment by postawić zarzuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Arktosik
Arktosik
24.04.2026, 08:31:58 via Wykop
  • 21
@breakdown1: Na miejscu Trumpa to właśnie niech jego sędziwie postawia zarzuty, by mógł zrobić szybkie ułaskawienie.
  • Odpowiedz
Agresywna_Szyba
Agresywna_Szyba
24.04.2026, 06:55:11
  • 216
obetnijcie mu tego napletka zanim dostanie kolejnego udaru!!!!

#zydzi #wojna #bekazlisa
Agresywna_Szyba - obetnijcie mu tego napletka zanim dostanie kolejnego udaru!!!!

#zy...

źródło: 1000016459

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
24.04.2026, 06:55:58 via Android
  • 81
@Agresywna_Szyba Choroszcz czeka
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
24.04.2026, 07:18:42 via Wykop
  • 102
@Agresywna_Szyba
duzykrotki - @AgresywnaSzyba

źródło: 1000004101

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 133
  • Strona 13 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking