Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Czysto
Czysto

Czysto

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4505
  • Znaleziska 751
  • Mikroblog 3754
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 25
sforce
sforce
15 godz. i 31 min temu
  • 0
#gielda Czas na podsumowanie zmienności na rynkach w Q2 XTB (szczur) :
- Ropa bujało niesamowicie
- Nasdaq trend wzrostowy
- Srebro trend spadkowy

Szacunki gemini: 260 – 320 mln PLN zysku netto
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 15 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@sforce: A właśnie miałem pytać tag jak szacuje wyniki w 2 kwartale. Ja mam nadzieję że koło tych 500 się zakręci, chociaż bardziej liczę na zwiększenie bazy klientów jeszcze bardziej niż w 1 kw.
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.06.2026, 14:01:57
  • 0
#gielda Dobra firma na ciężkie czasy.
jatutylkonamoment - #gielda Dobra firma na ciężkie czasy.

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 11.06.2026, 14:04:17 via Wykop
  • 0
@kromeczek: A to nie jest to samo?
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
02.06.2026, 20:11:36
  • 111
#321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem automatyczny system nawadniania ogrodu. Co roku też trawa jest wertykulowana i aeratowana. Nawożona też jest. I tak o to wygląda. Zielono mi.
Milanek93 - #321685 Huop ma tak zielono w ogrodzie. Sam kiedyś robił z ojczymem autom...

źródło: 1000015123

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 03.06.2026, 09:10:33 via Wykop
  • 0
@Milanek93: Obrzydliwe, jak można tak niszczyć przyrodę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ehh
  • Odpowiedz
mutated5G_hornet
mutated5G_hornet
30.05.2026, 06:05:05
  • 0
Czy ktoś ostatnio zauważył zwiększoną liczbę odrzuconych transakcji w mbank emakler?
Ostatnio wystawiłem 3 zlecenia i wszystkie odrzucono i nie ze względu na kwotę minimalną.
#mbank #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 30.05.2026, 07:39:01 via Wykop
  • 4
@mutated5G_hornet: Potwierdzam, na xtb wszystko śmiga
  • Odpowiedz
Czysto
Czysto
Czysto 27.05.2026, 07:21:52
  • 5
#xtb #gielda nie no akurat kaska wpadła i szczurek robi promocje, przeznaczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 26.05.2026, 11:25:51
  • 1
#gielda #xtb te ostatnie tygodnie zainteresowania giełdą to raczej tylko wykop czy ogólnie wszędzie teraz tak jest? Pytam bo mnie ciekawi liczba nowych klientów w xtb. Fajnie jakby to potrwało długo bez jakiejś mega zwały, bo takiego zainteresowania jak teraz to chyba nie widziałem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
26.05.2026, 11:45:37 via Wykop
  • 0
@Czysto:
https://www.sii.org.pl/19016/analizy/newsroom/xtb-z-rekordem-ponad-milion-rachunkow-w-polsce-dane-kdpw.html
Imperator_Wladek - @Czysto: 
https://www.sii.org.pl/19016/analizy/newsroom/xtb-z-reko...

źródło: kdpw-2

Pobierz
  • Odpowiedz
banzi
banzi
26.05.2026, 11:49:17 via Android
  • 0
@Czysto: zobacz sobie wczorajszy raport GPW. Rekordowy obrót na akcjach i towarach. Nawet giełda w Armenii, której głównym udziałowcem jest GPW, zrobiła obrót pow 100%. Ludzie zaczęli wchodzić na rynek
  • Odpowiedz
WhiteRower
WhiteRower
12.05.2026, 05:38:04
  • 115
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tibia
WhiteRower - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#tibia

źródło: 1000008945

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 12.05.2026, 06:45:53 via Wykop
  • 1
@WhiteRower: Ale serwer pvp mam nadzieję?
  • Odpowiedz
32cm
32cm
11.05.2026, 04:42:37
  • 1793
Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a producent sprzedaje wam urządzenie którego prace sam kontroluje i wyznacza wam limit dzienny :D #kosiarki #ogrod
32cm - Czy wiecie że kupując kosiarkę nie macie władzy nad czasem w którym kosi, a pr...

źródło: FB_IMG_1778474329940

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 11.05.2026, 06:33:09 via Wykop
  • 183
@32cm: A ja nie czaję po co ludzie utrzymują pod domem trawę jak na boisku do gry w piłkę. Koszenie codziennie. 0 kwiatów, 0 życia, wygląda jak sztuczna, obrzydlistwo.
  • Odpowiedz
Czysto
Czysto
Czysto 11.05.2026, 14:59:32 via Wykop
  • 1
@Zabi96: No niestety, na okolo działki tuje, połowa kostka druga połowa trawnik na którym żaden nawet najmniejszy robaczek nie przeżyje. Ostatnio widziałem gdzieś posta że nawet z mchem w trawniku już walczą, o stokrotkach, koniczynie i mniszkach już nie wspominam.
  • Odpowiedz
banzi
banzi
11.05.2026, 13:47:35
  • 25
Który podskoczy?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/XTB-bije-rekord-Milion-rachunkow-maklerskich-po-raz-pierwszy-9130943.html

#gielda #xtb
banzi - Który podskoczy? 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/XTB-bije-rekord-Milion-ra...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 11.05.2026, 14:48:03 via Wykop
  • 5
@banzi: Milion użytkowników to zaraz bedziemy robić kwartalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wspaniała spółeczka, dobrze że po ostatnich wynikach taka zwała była, można było sobie taniutko dokupić.
  • Odpowiedz
Darsas
Darsas
29.04.2026, 14:22:51
  • 14
Szczur rośnie bez powodu - normalna sprawa.
Szczur spada, bo wyniki są w cenie - metafizyka, spotkanie z najwyższym, tragedia.
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 29.04.2026, 14:30:06 via Wykop
  • 0
@Darsas: Przecież przewidywania zostały pobite mocno to co ma wzrost przed wynikami do tego?
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
29.04.2026, 05:35:23
  • 5
#gielda #xtb #meczennicyxtb

widmo82 - #gielda #xtb #meczennicyxtb
SPOILER

źródło: BLOG-1320x664-kopia-1

Pobierz

XTB na zamknięcie sesji

  • poniżej 100zł 29.9% (49)
  • min. 105zł 10.4% (17)
  • min. 110zł 14.6% (24)
  • min. 115zł 18.9% (31)
  • min. 120zł 14.0% (23)
  • nie interesuje mnie ta fajna ankieta 12.2% (20)

Oddanych głosów: 164

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 29.04.2026, 05:51:58 via Wykop
  • 0
@widmo82: Obstawiam 119
  • Odpowiedz
Czysto
Czysto
Czysto 28.04.2026, 15:35:40
  • 15
#gielda heh, to ci co się modlili żeby wróciło na 90 bo chcą dokupić przed pompą nie zostali wysłuchani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto
Autor
28.04.2026, 17:00:32 via Wykop
  • 1
@Atomus: Nie no, lepiej niż przewidywania + zaskoczenie z duża liczbą nowych klientów. To jest meega, nie ma co się oszukiwać.
  • Odpowiedz
rysiwnuk
rysiwnuk
28.04.2026, 15:34:23
  • 2
#gielda #xtb

535 to dobrze czy źle????????
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 28.04.2026, 15:37:22 via Wykop
  • 5
@rysiwnuk: Rewelacyjnie
  • Odpowiedz
PrezesKarp
PrezesKarp
19.04.2026, 16:39:04
  • 8
To była piękna niedziela nad wodą... A teraz chyba jadę na sor bo ani ja ani kobita tego nie może wydrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wedkarstwo #sor #szpital
PrezesKarp - To była piękna niedziela nad wodą... A teraz chyba jadę na sor bo ani ja...

źródło: 1000007945

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 19.04.2026, 18:38:50 via Wykop
  • 2
@NiceshootPL: O k---a, a mnie kiedyś babka o---------a na sorze że z takimi pierdołami się nie przychodzi jak przyszedłem bo spadłem ze schodów i sobie nogę skręciłem. Noga byla cała żółto-czarno-filoetowa.
  • Odpowiedz
derecki
derecki
derecki
19.04.2026, 01:58:04
  • 139
#gielda ¯\(ツ)/¯
derecki - #gielda ¯\(ツ)/¯

źródło: Messenger_creation_E9422402-18AC-42CD-A7BC-DD5D706DDECA

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 19.04.2026, 06:10:17 via Wykop
  • 2
@derecki: Prawie 7%, tak se
  • Odpowiedz

1294

Koniec kultury picia w Polsce. Największy spadek od 20 lat

Koniec kultury picia w Polsce. Największy spadek od 20 lat

Polacy piją coraz mniej. To wyniki badań wskazujących na zmianę trendów wśród mieszkańców naszego kraju. Powodów tego jest kilka. Wśród nich moda na niepicie, oszczędności a także większa dbałość o zdrowie. To co jest dobre z punktu widzenia zdrowia, może mieć negatywne skutki dla gospodarki, bo sek

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17.04.2026, 09:01:29
  • 445
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
Czysto
Czysto
Czysto 17.04.2026, 09:25:32 via Wykop
  • 375
A nie jest trochę tak, że po prostu mniej się wychodzi z domu do znajomych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może nasze pokolenie po prostu nie ma kolegów.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

davidero69
davidero69
davidero69
15.04.2026, 19:51:53
  • 1
#gielda oficjalnie zamknąłem shorty ze stratą i dałem longi.

To znaczy że spadnie wszystko i klasycznie będę żałował, że mogłem poczekać
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 15.04.2026, 19:56:04 via Wykop
  • 16
@davidero69: Czyli co było za drogo to dałeś szorta, poszło wyżej to jednak tanio i long?
  • Odpowiedz
Czysto
Czysto
Czysto 14.04.2026, 05:50:52
  • 3
#gielda #xtb Wypłata weszła i miałem enterka dokupić, ale jak szczur spadnie to biorę szczura.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polina2137
Polina2137
13.04.2026, 11:06:40
  • 1
#gielda kiedy realizujecie zysk na #xtb? czekać do 110-120? Wsm nie mam innego pomyslu na co wsadzic te pieniądze, a jestem ponad 40% na +, wiec moze po prostu bede trzymac
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto 13.04.2026, 11:08:36 via Wykop
  • 0
@Polina2137: a jakie znaczenie ma po ile to masz w kontekście trzymania/nie trzymania?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.07.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking