Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tym
Tym

Tym

Dołączył 16 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21297
  • Znaleziska 21169
  • Mikroblog 128
  • Obserwujący 74
  • Obserwowane 1

356

Krwawa egzekucja. Mężczyzna skazany za zabójstwo Izraelki zastrzelony we Francji

Pokaż treści 18+

Krwawa egzekucja. Mężczyzna skazany za zabójstwo Izraelki zastrzelony we Francji

Francuz skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego w Izraelu i ucieczkę z miejsca zdarzenia został zastrzelony w Paryżu.

Emerald84
z
dorzeczy.pl
dodany: 17.04.2026, 07:51:04
  • 49
  • #
    izrael
  • #
    francja
  • #
    paryz
  • #
    szpiegostwo
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    europa
Tym
Tym
Tym 17.04.2026, 10:05:07 via Wykop
  • 11
czy ta Izraelka była Żydówką?


@jednorazowka: urodziła się w kibucu, więc raczej Arabką nie była.

1171

Kara więzienia do 8 lat za antysemityzm-Zełeński podpisał nowelizację KK Ukrainy

Kara więzienia do 8 lat za antysemityzm-Zełeński podpisał nowelizację KK Ukrainy

Ukraina oficjalnie wprowadziła odpowiedzialność karną za wszelkie przejawy antysemityzmu. Ustawa nr 2037-IX, podpisana przez prezydenta Zełenskiego przewiduje odpowiedzialność do 8 lat pozbawienia wolności.

Polski_Partyzant
z
visitukraine.today
dodany: 17.04.2026, 08:25:44
  • 166
  • #
    ukraina
  • #
    antysemityzm
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
Tym
Tym
Tym 17.04.2026, 09:54:16 via Wykop
  • -6
A za antypolonizm ile więzienia?


@jednorazowka: tyle samo. To jest jeden przepis.

744

Nie żyje trzecia ofiara wypadku w Łomiankach

Nie żyje trzecia ofiara wypadku w Łomiankach

O północy w szpitalu zmarła trzecia osoba poszkodowana w niedzielnym wypadku w Łomiankach. To 20-letni mężczyzna, kierowca Toyoty, w którą uderzyło Audi. Na miejscu zginęły dwie osoby 19-letnia kobieta i 15-letni chłopak, czytamy na rdc.pl.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 16.04.2026, 07:59:50
  • 204
  • #
    warszawa
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
Tym
Tym
Tym 16.04.2026, 14:40:11 via Wykop
  • 0
Grozić mu będzie do 30 tak jak żakowi.


@Grzesiok: Raczej 20. Żak był dodatkowo recydywistą - w tym przypadku CHYBA nie było recydywy w sensie prawnym.
Tym
Tym
Tym 16.04.2026, 17:05:45 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: to za mało. Zgodnie z definicją musiałby siedzieć przynajmniej 6 miesięcy. Była co prawda informacja o tym, że siedział w zastępstwie orzeczonej kary ograniczenia wolności, ale raczej wątpliwe, by było to aż 6 miesięcy.

14

Koniec eksmisji "na bruk". Szykują się ważne zmiany

Koniec eksmisji "na bruk". Szykują się ważne zmiany

Rząd Popisu znowu broni niepłacącą Patologię. Pomyśl dwa razy zanim wynajmiej niepełnoletnim albo kobietom w ciąży.

madero
z
money.pl
dodany: 15.04.2026, 15:06:14
  • 5
  • #
    polityka
  • #
    nieruchomosci
  • #
    gospodarka
  • #
    popis
  • #
    ko
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 16:24:42 via Wykop
  • 4
Prywaciarzy zakaz eksmisji na bruk obowiązuje już teraz. Propozycja dotyczy lokali komunalnych i nic nie zmienia w sytuacji prywatnych właścicieli mieszkań (która jest prawnie fatalna).
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

574

Niemcy zaczną odsyłać Ukraińców w wieku poborowym na Ukraine

Niemcy zaczną odsyłać Ukraińców w wieku poborowym na Ukraine

Będziemy ściśle współpracować z Ukrainą w kwestiach związanych z obywatelami Ukrainy, którzy ubiegali się o azyl w naszym kraju, i ułatwimy im powrót do domu. To niezwykle ważne, aby ci mężczyźni byli na miejscu i pomagali swojemu krajowi. Siły Zbrojne Ukrainy (SZU) chciałyby, aby ci mężczyźni wróc

rfk__
z
kyivpost.com
dodany: 15.04.2026, 12:36:40
  • 149
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    pieklomezczyzn
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 16:13:10 via Wykop
  • 8
@othe2137: Syryjczyków też chcę deportować.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art44094161-friedrich-merz-daje-syryjczykom-trzy-lata-na-powrot-do-domu

560

Republika pokazała ceny paliwa w Polsce, paskowy: "ceny ryjnują polaków"!

Republika pokazała ceny paliwa w Polsce, paskowy: "ceny ryjnują polaków"!

A na mapie najtańsza benzyna w europie, i drugi najtańszy diesel zaraz po Słowacji. xDD

KIaudik
z
x.com
dodany: 15.04.2026, 09:25:57
  • 84
  • #
    republika
  • #
    kanalzero
  • #
    bekazprawakow
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpisu
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 16:11:41 via Wykop
  • 15
A tak z innej beczki, to co ma niby oznaczać to "BP"? Że niby porównują ceny ze stacji tej marki? Czy może im się po prostu z "Pb" pochrzaniło?
Tym - A tak z innej beczki, to co ma niby oznaczać to "BP"? Że niby porównują ceny ze...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

52

MF chce większej ochrony przed eksmisją na bruk. Nowy pomysł rządu

MF chce większej ochrony przed eksmisją na bruk. Nowy pomysł rządu

Eksmisja z zajmowanego mieszkania lub domu to w wielu przypadkach jedyny skuteczny sposób na odzyskanie nieruchomości pr

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 15.04.2026, 06:55:48
  • 18
  • #
    polska
  • #
    eksmisja
  • #
    lokator
  • #
    najem
  • #
    rzad
  • #
    komornik
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 12:43:28 via Wykop
  • 0
A to nie powinno być w drugą stronę aby chronić właściciela mieszkania? ( ͡° ᴥ ͡°)


@matixrr: Ten projekt dotyczy tylko lokali komunalnych. Nie dotyczy lokali prywatnych.
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 12:44:09 via Wykop
  • 3
pasożytniczy tryb życia jako janusz najmu


@zagubionychromosom: tylko ten projekt dotyczy lokali komunalnych, a nie prywatnych (te prywatne już przecież mają takie regulacje).
Tym
Tym
Tym 15.04.2026, 16:08:10 via Wykop
  • 0
@osetnik: Jak to jeszcze? Przecież lokali prywatnych przepisy o eksmisjach obowiązują już teraz. A propozycja jest taka, aby identyczną ochroną objąć użytkowników lokali komunalnych. Rozumiesz w ogóle informację pisaną?

411

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

TV Republika przyznaje, ze Orban przegrał

Mam z tym tytułem jakąś cichą satysfakcję, że najwięksi kłamcy i największa szczujnia w Polsce muszą przyznać niewygodny dla nich fakt.. A już spodziewałem się alternatywnej rzeczywistości, w której Orban wygrałby na Węgrzech - wg Tfupubliki jako jedynego medium na świecie... Nie zdziwiłbym się

shadow_82
z
tvrepublika.pl
dodany: 12.04.2026, 20:16:41
  • 124
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    wegry
  • #
    wybory
  • #
    polityka
Tym
Tym
Tym 12.04.2026, 23:16:13 via Wykop
  • 54
Tym

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

912

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Orban uznaje zwycięstwo opozycji. Jest potwierdzenie

Premier Węgier Viktor Orban pogratulował opozycji zwycięstwa w wyborach. Powiem szczerze, że nie wierzyłem. Myślałem, że będzie próbował sfałszować wybory, a zachował się honorowo...

konkarne
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.04.2026, 19:29:40
  • 136
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    europa
  • #
    budapeszt
  • #
    wybory
  • #
    polityka
Tym
Tym
Tym 12.04.2026, 20:25:52 via Wykop
  • 93
Śmiechy-chichy, a Romanowski bez żenady zapowiedział właśnie w Republice, że ma już przygotowaną nową metę, ale nie powie gdzie, żeby nie ułatwiać Tuskowi:
Tym - Śmiechy-chichy, a Romanowski bez żenady zapowiedział właśnie w Republice, że ma...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

319

"Ruszyła budowa zapory na polsko-białoruskiej granicy"

"Ruszyła budowa zapory na polsko-białoruskiej granicy"

"Na polsko-białoruskiej granicy ruszyła budowa specjalnej zapory, która ma wzmocnić dotychczasową barierę - informuje Krzysztof Zasada, reporter RMF FM. To czterometrowa siatka koło drogi technicznej zwieńczona drutem kolczastym, a dodatkowo zwoje drutu i dwumetrowe ogrodzenie od strony lasu..."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 12.04.2026, 06:36:57
  • 92
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    ruskimir
Tym
Tym
Tym 12.04.2026, 09:22:29 via Wykop
  • -1
podpisany przez Tuska


@POLONIJA: dasz linka do dokumentu z podpisem Tuska?

610

Świdnik: 19-letnia Ukrainka odebrała milion złotych od seniora

Świdnik: 19-letnia Ukrainka odebrała milion złotych od seniora

To miał być jej złoty interes, a skończył się policyjnymi kajdankami. 19-letnia obywatelka Ukrainy została zatrzymana w Świdniku na gorącym uczynku, gdy odbierała od 76-latka torbę z ogromną sumą pieniędzy. Policjanci odzyskali 700 tysięcy złotych, które senior niemal stracił przez fałszywą inwestyc

airaG
z
informacje.wp.pl
dodany: 10.04.2026, 09:19:30
  • 142
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    oszustwo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Tym
Tym
Tym 10.04.2026, 12:46:37 via Wykop
  • 1
@xpear: Nigdy nie wiadomo. Nie jest wykluczone, że to właśnie ta 19-latka była mózgiem całej operacji. A odbierała osobiście kasę żeby zaoszczędzić na wynagrodzeniu dla odbieraka.
Tym
Tym
Tym 10.04.2026, 12:47:14 via Wykop
  • -2
Ładna, nie pójdzie siedzieć.


@kwaczor:

Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.
Tym
Tym
Tym 10.04.2026, 12:49:31 via Wykop
  • -1
@Dbr86: Ta gówniara mogła nawet nie wiedzieć w czym bierze udział. Takim odbierakom się mówi tylko tyle ile jest niezbędne: masz iść pod ten adres, wziąć od pana siatkę i przywieźć pod ten adres.

810

Zbudowałem darmowy portal z danymi finansowymi polskich spółek z KRS

Zbudowałem darmowy portal z danymi finansowymi polskich spółek z KRS

Od kilku miesięcy buduję analizafirm.pl portal, który parsuje sprawozdania finansowe z Ministerstwa Finansów i prezentuje je w czytelnej formie. Przychody, zyski, bilans, wskaźniki, wykresy, powiązania osobowe. Wszystko za darmo, bez rejestracji. Dane z oficjalnych źródeł.

kamil-rybicki1
z
analizafirm.pl
dodany: 07.04.2026, 20:00:21
  • 306
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
  • #
    ciekawostki
Tym
Tym
Tym 08.04.2026, 09:20:29 via Wykop
  • 4
@MistrzKowalski: No jakby widać jedną zasadniczą różnicę:
Tym - @MistrzKowalski: No jakby widać jedną zasadniczą różnicę:

źródło: image

Pobierz
Tym
Tym
Tym 08.04.2026, 12:56:46 via Wykop
  • 0
- Twoja strona nosi znamiona Claude AI, to co widzę to jest typowe dla niego


@ElementalX7: A co złego jest w Claude? Znasz lepszy AI do tworzenia tego typu projektów?

Kolejny projekt z serii "Vibe coding" o którego nikt nie prosił


@ElementalX7: No ja nie prosiłem, ale jestem wdzięczny, że powstał, bo mi się przyda bardzo.

355

Ogłoszono datę referendum w Krakowie. Miszalski apeluje, by je zbojkotować

Ogłoszono datę referendum w Krakowie. Miszalski apeluje, by je zbojkotować

Komisarz wyborczy wyznaczył datę referendum nad odwolaniem prezydenta i rady miasta Krakowa na 24 maja 2026. Aby referendum było ważne, do urn musi pójść co najmniej 158 555 mieszkańców Krakowa (3/5 wyborców z drugiej tury wyborów). Prezydent Miszalski zaapelował, by je zbojkotować.

byferdo
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 07.04.2026, 12:49:54
  • 117
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wybory
  • #
    referendum
Tym
Tym
Tym 07.04.2026, 16:18:13 via Wykop
  • 2
Wymóg minimalnej frekwencji w referendum prowokuje to takich wezwań. Zamiast kryterium frekwencji kryterium powinna być liczba głosujących za odwołaniem. Tzn. np. minimalnie 30% mieszkańców albo minimalnie połowa głosujących w wyborach albo dowolne inne kryterium, na które nie mają wpływu osoby głosujące PRZECIW.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

947

Padło pytanie o zbrodnie wojenne w Iranie. Trump szokuje: To zwierzęta

Pokaż treści 18+

Padło pytanie o zbrodnie wojenne w Iranie. Trump szokuje: To zwierzęta

Prezydent USA Donald Trump oświadczył w poniedziałek, że Stany Zjednoczone doprowadziły irański reżim do upadku. Polityk stwierdził, że ataki wojsk amerykańskich na infrastrukturę cywilną w Iranie nie byłyby zbrodnią wojenną, a mieszkańcy tego kraju "to zwierzęta".

motvik
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 06.04.2026, 18:09:19
  • 119
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    bekazprawakow
  • #
    wydarzenia
  • #
    izrael
  • #
    polityka
Tym
Tym
Tym 06.04.2026, 20:27:51 via Wykop
  • 36
@KubaRapid: Już miałem to pisać. To kolejny już raz gdy słowa Trumpa zostają chamsko przeinaczone. Tak jak wcześniejsza wypowiedź na temat rzekomej oferty zostania ajatollahem. Ten człowiek codziennie popełnia kurozalne, idiotyczne, czasem chore wypowiedzi. Naprawdę nie trzeba mu na siłę wymyślać kolejnych.

1169

Edyta Pazura po aferze o parkowanie na chodniku dalej KŁÓCI SIĘ z widzami

Edyta Pazura po aferze o parkowanie na chodniku dalej KŁÓCI SIĘ z widzami

Edyta Pazura zaczęła awanturować się z Konfiturą, oskarżać go o publikowanie wizerunku dzieci czy adresu placówki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
pudelek.pl
dodany: 03.04.2026, 06:30:48
  • 218
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
Tym
Tym
Tym 03.04.2026, 08:37:24 via Wykop
  • 143
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

50

Stacje zaczynają rezygnować ze sprzedaży paliwa

Stacje zaczynają rezygnować ze sprzedaży paliwa

Znów komunistyczne pomysły wychodzą bokiem. Zamiast znieść akcyzę to ceny maksymalne.

madero
z
youtube.com
dodany: 02.04.2026, 19:25:51
  • 27
  • #
    polityka
  • #
    orlen
  • #
    paliwo
  • #
    ropa
  • #
    iran
Tym
Tym
Tym 03.04.2026, 08:33:36 via Wykop
  • -1
Orlen podniósł ceny hurtowe a jednocześnie rząd dekretem obniżył ceny detaliczne


@ordynarny_cham: Ceny maksymalne ustalane są w oparciu o ceny hurtowe Orlenu. To jest po prostu cena brutto hurtowa plus 30 groszy.
Tym
Tym
Tym 03.04.2026, 08:34:33 via Wykop
  • 2
Chodzi tu o paliwa premium - w tym przypadku ON Moya Power. W ich przypadku faktycznie cena hurtowa może być wyższa niż cena maksymalna. Rząd nie przewidział odrębnej ceny maksymalnej dla takich paliw.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1117

Adwokat od "trumien na kółkach" nie chce iść do więzienia

Adwokat od "trumien na kółkach" nie chce iść do więzienia

Wyrok chce odsiedzieć w trybie dozoru elektronicznego

Endrula83
z
tvn24.pl
dodany: 02.04.2026, 12:49:42
  • 120
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    adwokat
  • #
    prawnik
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Tym
Tym
Tym 02.04.2026, 15:41:34 via Wykop
  • 21
Jeszcze nie zdarzyło się by ktoś naćpany nie poszedł do więzienia za zabicie kogoś na drodze


@Anomalocaracid: Zdarzyło się wielokrotnie. 1/4 wyroków w takich sprawach to wyroki w zawieszeniu albo wręcz prace społeczne. Aczkolwiek w tym przypadku nie stwierdzono, aby sprawca był pod wpływem czegokolwiek.
Tym - >Jeszcze nie zdarzyło się by ktoś naćpany nie poszedł do więzienia za zabicie k...

źródło: skazani za wypadki śmiertelne alko 2018-2022

Pobierz
Tym
Tym
Tym 02.04.2026, 15:43:21 via Wykop
  • 6
wiem, że to bulwersujące, ale jak sprawdzisz wyroki w podobnych sprawach, to zazwyczaj jest poniżęj 3. lat więzienia. Taka wykładnia odowiązuje od jakiś 50 lat. Podkreślę, że nie mówię, że to ok :)


@mx109: zazwyczaj to są kary w zawieszeniu. 3 lata i powyżej to jest jakieś TOP 5% orzeczeń.
Tym - >wiem, że to bulwersujące, ale jak sprawdzisz wyroki w podobnych sprawach, to z...

źródło: skazani za wypadki śmiertelne 2018-2022

Pobierz

2844

Nieoficjalne: Polska musi zapłacić Pfizerowi 5,6 mld zł. Sąd zdecydował

Sąd w Brukseli nakazał Polsce wykonanie umowy z Pfizerem i zapłatę ok. 5,6 mld zł za nieodebrane szczepionki przeciw COVID-19 ustalił Rynek Zdrowia. "Sąd uznał, że ani wojna w Ukrainie, ani rozwój pandemii, w tym spadek liczby zakażeń, nie uzasadniają uchylenia lub zmiany zobowiązań umownych Polsk

sub_zero_1
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.04.2026, 14:12:40
  • 616
  • #
    polska
  • #
    covid
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 15:03:06 via Wykop
  • 111
Według raportu NIK obraz jest taki:
Minister Zdrowia przystąpił do siedmiu umów zakupu szczepionek, co pozwoliło na zakontraktowanie łącznie 201 mln dawek o szacunkowej wartości 13,9 mld zł. Zapłacono 8,12 mld zł za niecałe 132 mln dawek dostarczonych oraz 4,23 mln dawek planowanych.

Z tych 201 mln dawek:
-107,7 mln faktycznie dotarło do Polski (z czego ok. 54 mln podano pacjentom)
-27,6 mln przekazano/odsprzedano innym krajom
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 15:06:46 via Wykop
  • 74
Dla kontekstu: Morawiecki zamówił DODATKOWE 67 milionów dawek szczepionki - czyli po dwie dla każdego Polaka powyżej 7 lat w ramach ogólnounijnego kontraktu 20 maja 2021 - gdy od kilku miesięcy trwały już szczepienia i połowa Polaków była już zaszczepiona lub zapisana na szczepienie (Źródło), w magazynach leżały miliony dawek szczepionki. Jak wiadomo, po wiośnie 2021 tempo szczepień drastycznie spadło. W kwietniu 2022 r., gdy Morawiecki depeszował, że jednak nie
Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 15:16:41 via Wykop
  • 14
@Pawel993: Ryknąć zawsze może.

4116

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Pokaż treści 18+

Edyta Pazura zasugerowała, że Konfitura może być pedofilem

Żona znanego aktora Cezary Pazura broni patoparkowania i jazdy po chodniku oraz sugeruje, że Konfitura może być pedofilem.

framugabezdrzwi
z
x.com
dodany: 01.04.2026, 11:37:36
  • 856
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 13:33:18 via Wykop
  • 321
@Franciszek_Morawiec: Mąż wie i najwyraźniej mu się podoba postawa żony:
Tym - @Franciszek_Morawiec: Mąż wie i najwyraźniej mu się podoba postawa żony:

źródło: image

Pobierz
Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 13:34:11 via Wykop
  • 47
@Franciszek_Morawiec:
Tym - @Franciszek_Morawiec:

źródło: comment_HlKX6H9i9JhTePAWo6qxPNiTNTCGxGsP

Pobierz

106

KSEF - Państwo olało przedsiębiorców bez komputerów

KSEF - Państwo olało przedsiębiorców bez komputerów

W efekcie muszą zatrudnić dodatkową osobę do ogarniania tego wynalazku. Restaurator z Kołobrzegu krytykuje KSEF

luke-mat
z
fakt.pl
dodany: 01.04.2026, 08:11:29
  • 119
  • #
    biznes
  • #
    firma
  • #
    ekonomia
  • #
    ksef
  • #
    gospodarka
Tym
Tym
Tym 01.04.2026, 11:34:46 via Wykop
  • 11
przez ten ich system?


@HeniekZPodLasu: nie wystawiaj przez "ten ich system". Wygeneruj token lub certyfikat i wgraj do dowolnego komercyjnego programu fakturowego...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
  • Strona 4 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.10.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 23.02.2014

    Komentator
  • VIP
    od 17.01.2014

    VIP
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.03.2022

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Władca Ognia
    od 17.03.2022

    Władca Ognia
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking