Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ThisIsAComment
ThisIsAComment

ThisIsAComment

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1422
  • Znaleziska 887
  • Mikroblog 535
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2

576

Ponad 50% młodych osób o lewicowych poglądach ma problemy psychiczne? Sprawdzamy

Ogólne stwierdzenie, że ponad połowa młodych osób o liberalnych poglądach ma problemy psychiczne, jest nieprecyzyjne. Dane, do których odnosi się Ziemkiewicz, oparte są prawdopodobnie na ankiecie przeprowadzonej w 2020 roku w USA.

Pravda_org
z
pravda.org.pl
dodany: 31.10.2025, 13:56:40
  • 349
  • #
    lewica
  • #
    psychiatria
  • #
    psychologia
  • #
    medycyna
  • #
    psychoterapia
  • #
    fakenews
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 01.11.2025, 09:11:33 via Wykop
  • 2
Przestańcie to coś nazywać liberałami...

Liberty - wolność. Wolność jednostki, wolność posiadania, równość wobec prawa, wolność rynkowa, gdzie ów rynek decyduje o cenach, wolność prowadzenia biznesu, wolność mowy, wolność prasy.

Przecież ta banda odklejeńców to całkowite zaprzeczenie liberalizmu, którzy najchętniej ograniczyliby tych co mają inne zdanie, zabrali im własność, zgnoili prawa, zregulowali cały rynek, zabronili prowadzenia biznesów, zamknęli usta i przejęli prasę.

Gdzie tu jest liberalizm?
ThisIsAComment - Przestańcie to coś nazywać liberałami...

Liberty - wolność. Wolność...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 01.11.2025, 10:33:36 via Wykop
  • 2
Czyli klasyczny płacz kapitalisty bez kapitału, że to nie był prawdiwy kapitalizm/liberalizm, gdy od początku wiadomo było, że kapitaliz jest ograniczony i dąży do kumulacji kapitału a tym samym do zaniku kolejnych to firm (a niczego tak nienawidzi pszembemberca jak konkurencji), a same bajki o wolności to można porównać do ględzenia amerykańskich liberałów gdy powstawały USA i w tej samej chwili umierał jakiś czarny niewolnik.


No ale tak to jest jak się jest

1433

Aktualizacja Windows 11 psuje menadżera zadań, który pożera cały dostępny RAM

Aktualizacja Windows 11 psuje menadżera zadań, który pożera cały dostępny RAM

Microsoft znów to zrobił. Aktualizacja KB5067036 sprawia, że Menedżer zadań zaczyna tworzyć swoje własne kopie w pamięci RAM. Każde zamknięcie programu nie kończy jego działania, lecz uruchamia kolejną instancję procesu taskmanager.exe. Zjawisko powtarza się w nieskończoność, aż się skończy RAM.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 31.10.2025, 10:23:38
  • 386
  • #
    ciekawostki
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 31.10.2025, 13:45:19 via Wykop
  • -3
@Ranger: Łatki bezpieczeństwa, W10 utracił już support, także jak szambo wybije to ta 10 zbyt bezpieczna nie będzie.
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 30.10.2025, 11:27:18
  • 0
Wałek z działką na grube miliony -> 1179 wykopów (największy wątek jaki znalazłem). Kradzież patelni -> 2086 wykopów

Wy tak serio?


#polityka #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
30.10.2025, 11:31:16 via Wykop
  • 2
@ThisIsAComment: po prostu temat berkowicza jest bardziej przyziemny i bardziej trafia do ludzi
  • Odpowiedz
fncoderz
fncoderz
fncoderz
30.10.2025, 11:48:55 via Wykop
  • 1
@Bujak: dokładnie, tłuszcze interesuja tematy przyziemne, rozkradanie milionów, milardów nikgo nie rusza bo wszyscy się przyzyczaili do złodzjestw polityków.
  • Odpowiedz
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 29.10.2025, 23:12:13
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment
Autor
29.10.2025, 23:23:17 via Wykop
  • 1
@_______________________: Usunąłem tag archa, odruchowo dałem w komentarzu. Ale serio wszystkie problemy przez ostatnie lata z linuxem nie zdrażniły mnie tak jak aktualne 30 min z windowsem
  • Odpowiedz

939

Rząd chce ostatecznie zaorać B2B dla programistów, lekarzy i innych specjalistów

Rząd chce ostatecznie zaorać B2B dla programistów, lekarzy i innych specjalistów

Minister (a właściwie ministra, bo pani jest z lewicy) rodziny, pracy i polityki społecznej - Agnieszka Ewa Dziemianowicz-Bąk, chce ostatecznie zaorać pracę na kontrakt. Chce ona dać Państwowej Inspekcji Pracy prawo do konwertowania umów typu B2B i zlecenie na umowę o pracę, bez decyzji sądu.

mathix
z
wykop.pl
dodany: 29.10.2025, 08:31:18
  • 989
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    prawo
  • #
    polityka
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 29.10.2025, 14:19:06 via Wykop
  • 2
@Vetinari:

I teraz proszę wyjaśnij gdzie jest 6.5k różnicy.


20k netto to na ryczałcie daje 15 412 na rękę (nie masz też odliczania kosztów).
20k na UoP to po pierwsze nie 20k, bo pracodawca liczy ukryty koszt pracodawcy (czyt. ZUS2 - obczaj widełki oferty B2B vs UoP u tego samego pracodwacy). Więc 20k na umowie to 16 662 zł dokładnie. Daje to średnią roczną (II próg, kwota wolna) 10

4

Ziemia właśnie otrzymała drugi księżyc w wersji mini który zostanie do 2083

Ziemia właśnie otrzymała drugi księżyc w wersji mini który zostanie do 2083

Ziemia zyskała rzadkiego kosmicznego towarzysza: planetoidę o nazwie 2025 PN7, którą NASA potwierdziła jako księżyc quasi-satelitarny. Obiekt taki krąży wokół Słońca z okresem orbitalnym zbliżonym do ziemskiego i znajduje się w rezonansie orbitalnym z naszą planetą.

ThisIsAComment
z
economictimes.indiatimes.com
dodany: 22.10.2025, 11:28:59
  • 4
  • #
    astronomia
  • #
    ciekawostki

518

Copilot będzie widział wszystko na twoim ekranie. Microsoft szykuje kontrowersje

Copilot będzie widział wszystko na twoim ekranie. Microsoft szykuje kontrowersje

Copilot będzie mógł widzieć to, co użytkownik ma na ekranie. Kolejnym krokiem ma być możliwość wykonywania działań przez AI na komputerze, np. edytowanie folderów, co Microsoft testuje w programie Copilot Labs.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 18.10.2025, 06:24:49
  • 209
  • #
    windows11
  • #
    copilot
  • #
    ai
  • #
    microsoft
  • #
    komputery
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 18.10.2025, 19:42:33 via Wykop
  • 30
ThisIsAComment

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 20.10.2025, 14:48:27 via Wykop
  • 0
i tam pozostanie bo MS nigdy nie pozwoli aby trafił na PCty domowników.


@silentpl: Dlatego udział w rynku w ostatnich latach się podwoił? Dlatego urzędy w różnych krajach powoli przechodzą na Linuxa?

Windows po prostu spieprzył sprawę i szczerze Microsoft może na tym się mocno przejechać.

394

W ciągu ostatnich 30 lat do górnictwa dopłaciliśmy 150 mld zł ale to nie koniec

W ciągu ostatnich 30 lat do górnictwa dopłaciliśmy 150 mld zł ale to nie koniec

Przez dwa najbliższe lata w polskim budżecie państwa zabraknie pół biliona złotych. Te pieniądze będziemy musieli pożyczyć na wysoki procent od globalnych inwestorów. Czy wydamy je wyłącznie na najpotrzebniejsze rzeczy? Wygląda na to, że po tym, jak dopłaciliśmy do wydobycia węgla w ostatnich 30 l

sub_zero_1
z
subiektywnieofinansach.pl
dodany: 16.10.2025, 10:58:42
  • 56
  • #
    gornictwo
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
  • #
    doplaty
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 17.10.2025, 13:26:05 via Wykop
  • 0
A wystarczyło 30 lat kupować węgiel z zewnątrz, swój zachować na czarną godzinę. A górników przekwalifikować, jeszcze raz do szkoły zdążyliby pójść i nauczyć się że rok ma 12 miesięcy. A potem by sobie jeszcze życie ułożyli 😆 A z zaoszczędzonej kasy mielibyśmy już czynne elektrownie atomowe.


@michorn:
Kupujesz węgiel za granicą, tracisz 100% zapłaconej wartości
Kupujesz węgiel w Polsce -> pieniądze kręcą się dalej. 1/3 zostaje w podatkach na start, później

555

Kierowca spłonął w elektryku Xiaomi, oczywiście nie dąło się otworzyć drzwi

Kierowca spłonął w elektryku Xiaomi, oczywiście nie dąło się otworzyć drzwi

Tyle w temacie bezpieczeństwa elektryków, kilka sekund na uratowanie się, blokada drzwi. Ku przestrodze

iggy_p
z
youtube.com
dodany: 14.10.2025, 03:22:36
  • 272
  • #
    samochody
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 14.10.2025, 10:31:08 via Wykop
  • 3
I za h-j nie kupię płyty indukcyjnej z kurkami, bo nie i h-j. A technicznie to nie ma żadnego związku


@mbn-pl: Indukcja z magnetycznym korkiem do sterowania to nawet fajna opcja. Do czyszczenia odczepiasz, a tak wygodniej temperaturę ustawiać niż klikać. Cała reszta sterowana dotykiem.

762

Koniec alkoholu na stacjach paliw i w uzdrowiskach.

Pokaż treści 18+

Koniec alkoholu na stacjach paliw i w uzdrowiskach.

Resort zdrowia przedstawił nową wersję projektu ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi, która zakłada rozszerzenie zakazu sprzedaży alkoholu obejmie on stacje paliw oraz uzdrowiska, a zakup online będzie możliwy tylko z odbiorem osobistym w sklepie.

darosoldier
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.10.2025, 11:54:51
  • 414
  • #
    pijzwykopem
  • #
    prawo
  • #
    alkohol
  • #
    polska
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 12.10.2025, 22:53:15 via Wykop
  • 4
Wplywy z akcyzy to ok 13 mld. Koszty leczenia alkoholizmu i problemów z alko, pośrednie i bezpośrednie, to 93 mld.


@JohnyArkad: Budżet NFZ za zeszły rok to 182,97 mld zł, czyli wyszłoby, że ponad 50% poszło na leczenie alkoholizmu? Wziąłeś losową liczbę z tyłka, czy uwierzyłeś komuś, kto to zrobił?

Tak tak, ktoś wylicza pośrednie koszta także. W praktyce alkoholicy raczej umierają szybko, więc składki "przepadają", koszta "utraconej produktywności" są
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 12.10.2025, 23:30:24 via Wykop
  • 6
bo to nie tylko leczenie z NFZ, sa tez koszty spoleczne (interwencje policji, koszty obslugi pracownikow socjalnych, koszty izb wytrzezwien itd, rent, wypadkow w pracy, rehabilitacji itd)


@pelissa: Tak, ale dalej 93 mld to cyfra totalnie wyssana z tyłka na podstawie badania jednego człowieka, który wysnuł taki wniosek. 83 mld wziął z przemnożenia "utraconych lat" z powodu wcześniejszej śmierci * średnie roczne dochody. I dalej założenie w tym badaniu było, że
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 13.10.2025, 09:03:20 via Wykop
  • 1
plus koszty niezdolności do pracy, absencji, rent, utraty potencjalnych wpływów do budżetu z powodu wczesnej śmierci i wiele innych.


@JohnyArkad: Według tamtego badania wszystko poza utratą potencjalnego PKB wyniosło 10 mld, a patrząc na tendencję do zawyżania badacza myślę, że założenie łączne w granicach 20 mld może być prawidłowe. Mówi się o wpływach z akcyzy jako przeciwstawieniu, a gdzie wpływy z VAT, wpływy biznesów alkoholowych, zyski ZUS z tytułu przepadku
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 13.10.2025, 11:24:54 via Wykop
  • 1
Ale pomyśl tak - człowiek który wydaje pieniądze na alko, wyda je na co innego, ba bedzie je wydawał dłuzej, zyjąc w zdrowiu. VAT wróci w innej formie.


@JohnyArkad: To też fakt, ale może je wydać na zagraniczną wycieczkę i w ten sposób szukać radości, przez co państwo traci. No ale temat rzeka.

Ogólnie brutalną prawdę jest, że nasz system jest tak skonstruowany, by alkoholik czy palacz dla Państwa był

5413

Friz dostał prawie 4 miliony ze środków publicznych na "Rozwój AI"

Friz dostał prawie 4 miliony ze środków publicznych na "Rozwój AI"

Multi-milioner Friz otrzymał 3 921 113 złotych i 71 groszy ze środków publicznych na rozwój AI. Tak przepalana jest publiczna kasa na fanaberie multi-milionerów. Warto dodać również, że Friz przez sprytne "kruczki podatkowe" i chowanie majątku w fundacji rodzinnej unika opodatkowania majątku

PierdekAlonso
z
x.com
dodany: 09.10.2025, 12:38:31
  • 617
  • #
    afera
  • #
    ekipa
  • #
    friz
  • #
    youtube
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 10.10.2025, 15:36:24 via Wykop
  • -1
A ty robaku płać 19% Belki od każdego uciułanego inwestycjami grosza


@trux: ale wiesz, że masz coś takiego jak IKE dla kwot do kilkudziesięciu tysięcy rocznie wpłaty i obracasz bez belki z możliwością wypłaty z 0% podatkiem później?
czadowykuba
czadowykuba
03.10.2025, 09:12:59
  • 66
UWAGA UWAGA

Zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą jest widoczny na zdjęciu scyzoryk VICTORINOX HUNCWOT RED 15 FUNKCJI czy jakoś tak.

Zasady są następujace: należy wrzucić w komentarzu pod wpisem swój ulubiony mem z nosaczem. Dzisiaj wieczorem*, powiedzmy o 22, komisja w składzie ja i Król Szczurów wybierze NAJSPRAWIEDLIWSZE z wrzuconych dzieł. Wygrywa osoba która wrzuciła ten mem. Celowo nie użyłem słowa 'autor' bo i tak wiadomo że mem kradziony.

Nagroda
czadowykuba - UWAGA UWAGA

Zapraszam do udziału w konkursie. Nagrodą jest widoczny na...

źródło: 1000002184

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 03.10.2025, 15:02:05 via Wykop
  • 5
@czadowykuba:
ThisIsAComment - @czadowykuba:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 10.09.2025, 12:11:08
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment
Autor
10.09.2025, 12:22:03 via Wykop
  • 1
@mszuriam:
ThisIsAComment - @mszuriam:

źródło: 1000005774

Pobierz
  • Odpowiedz
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 08.09.2025, 12:40:01
  • 3
Trochę takich przemyśleń na temat kobiet. Mówi się o nich, że są to osoby społeczne. Ja się pytam gdzie? Jeżdżę na różne wyjazdy, to z kumplami, to z babińcem. Chłopy zawsze ogarnięte, rozmowa, plan, działanie, uwzględnienie wszystkich.
Całkowicie przeciwnie wygląda to z dziewczynami. One coś chcą to idą, nie patrzą na resztę. Społecznie pójdą za grupą ale są bardzo zapatrzone w siebie i tylko własne potrzeby. Masz rozwaloną nogę, nie chcesz iść
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naza_Dzikowski
Naza_Dzikowski
08.09.2025, 13:17:48 via iOS
  • 2
@ThisIsAComment a teraz wyobraź sobie współpracę z kobietami podczas szkoleń w WP…
  • Odpowiedz
Derpinardus
Derpinardus
08.09.2025, 15:48:16 via Android
  • 2
@ThisIsAComment

Baby w większości czują absolutną bezkarność i są do tego zewsząd zachęcane. Po prostu nie wyobrażają sobie, że ktoś lub coś może im yebnąć, bo konsekwencje zawsze w ich życiu przejmowali inni, więc czemu tym razem nie miałby znaleźć się jakiś simp, co uratuje za uśmiech.
  • Odpowiedz
Dinkozaur30
Dinkozaur30
08.09.2025, 06:38:39
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 08.09.2025, 07:43:03 via Wykop
  • 0
@JackDaniels: kiedyś miałem wizytę po zabiegu na 12, a tam 30 osób na 12 było. Na szczęście machnąłem legitymacją hdk i się wbiłem. Oni serio niepoważni są z tym rejestrowaniem.
  • Odpowiedz
ly000
ly000
07.09.2025, 10:31:51
  • 0
Podobno młode pokolenie gorzej sobie radzi z obsługą komputera, bo całe życie siedzi na smartfonach i tabletach xD Ktoś zaobserwował to w Polsce? Bo zdaje się że ten news przyleciał do nas z zachodu.
#szkola #polityka #edukacja #demografia #informatyka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 07.09.2025, 11:27:23 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CoDwa
CoDwa
CoDwa
07.09.2025, 09:24:30
  • 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 07.09.2025, 10:12:52 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
saintie
saintie
06.09.2025, 12:53:31
  • 70
ale mnie faceci irytuja, mowilam chloptasiowi 1000000000 razy zebysmy jechali pociagiem to bedzie i wygodniej i nie bedzie musial prowadzic to wolal autem a jak mu teraz mowie, ze ja ide do tylu i ide spac bo mi sie nie chce gadac, to sie obraza, ze to chamskie bo on bedzie musial prowadzic??? nienawidze facetow i bede to powtarzac CODZIENNIE
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 06.09.2025, 15:08:33 via Wykop
  • 5
@saintie:
Samochód - wrzucasz bagaże i jedziesz. Cena za paliwo i pociąg ta sama przy 1 osobie jak masz oszczędne auto.
Pociąg - jedziesz na dworzec, musisz być trochę wcześniej, jedziesz z przesiadkami, dojeżdżasz do miejscowości, dojeżdżasz do hotelu, jedziesz kiedy są połączenia, a nie kiedy tobie pasuje

Pociągi mają plusy, jak możliwość pracy albo odpoczynku w trasie ale w ogólnym rozrachunku auto wychodzi lepiej.

Jak nic was nie łączy
  • Odpowiedz
masternodeBTC
masternodeBTC
06.09.2025, 10:05:49
  • 1939
Wskaż przedmiot, usługę lub czynność, która w ostatnim czasie poprawiła komfort, zdrowie, bezpieczeństwo lub prywatność w Twoim życiu.

Od 4 lat rozmawiamy na tagu #mirekmasterclass o wszelkich usprawnieniach życia. W skrócie: polecasz rzeczy dzięki którym żyje Ci się lepiej, a w komentarzach nawiązujemy dyskusje, z których rodzą się kolejne pomysły. Każdy może polubić rozwiązania z których też korzysta, aby pomóc społeczności dokonywać trafnych zakupów z polecenia. Tag obserwuje już ponad 6590
  • 440
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 06.09.2025, 11:29:23 via Wykop
  • 17
@masternodeBTC:
1. Monitor widescreen - idealny do pracy, wszystko pięknie widać. Gry też wyższy poziom przyjemności. Kto nigdy nie testowal, a pracuje przy kompie musi spróbować
2. Kurtka przeciwdeszczowa na podróże z wieloma dużymi kieszeniami - mam praktycznie drugi plecak bagażu podręcznego na wszystkie wizzairy i ryanairy, a przy okazji dobrą kurtkę na miejscu. Około 20 lotów rocznie, nigdy nie dopłaciłem do bagażu. Prztrocz do plecaka, jak trzeba wrzucić to
  • Odpowiedz
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 06.09.2025, 12:06:00 via Wykop
  • 0
@jmuhha: ogólnie do widescreena mam jeszcze dużo mniejszy monitor, ale głównie tam muzykę przestawiam. Całą pracę na jednym wykonuje, rozmieszczasz sobie okna po całości, zazwyczaj 1:1, 1:2 albo 2:2 jak dużo trzeba, wszystko widać i dużo lepiej się pracuje niż typowo na 2, gdzie i tak zawsze jeden jest dominujący. Kumpel za namową zmienił i też już nie wyobraża sobie powrotu. Dla mnie to był duży przeskok wygody.

Gry też
  • Odpowiedz
ThisIsAComment
ThisIsAComment
ThisIsAComment 27.08.2025, 11:32:02
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18
  • Strona 10 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 25.05.2022

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 21.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking