Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko99
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Stgx

Stgx

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3061
  • Znaleziska 1560
  • Mikroblog 1501
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
Representant
Representant
Representant
05.04.2026, 21:06:41
  • 0
Cześć
Co sądzicie o tym planie góra dół:
GÓRA A
1. Wyciskanie leżąc: 4 x 5-6
2. Podciąganie nachwytem z obciążeniem: 4 x 5-6
3. OHP sztanga: 4 x 6-8
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 06.04.2026, 22:51:17 via Wykop
  • 0
@Representant: wrzucanie przysiadu i martwego w ten sam trening to zły pomysł.

Ja robię tak (podstawowe siłowe):
Upper 1 OHP 5x5 (na zmianę z max rep)
Lower 1 Martwy 5x5 (na zmianę z max rep)
Upper 2 Płaska 5x5 (na zmianę z
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 07.04.2026, 17:34:32 via Wykop
  • 0
@picasssss1: więcej nie potrzebuję, trening układałem sam ostatnie 3 miesiące, a w AI sobie go tylko zapisałem, żeby trackowac na bieżąco progress.

Moim głównym celem jest 500 w totalu do końca roku, przy jednoczesnym dbaniu o ogólną estetykę sylwetki, niekoniecznie chcę poświęcać układ nerwowy i siły na dodatkowe "wolne" ćwiczeni.
Szczerze mówiąc, w skali całego tygodnia 9 ćwiczeń na maszynach nie wydaje mi się dużą liczbą (przy 25 łącznie).

Chętnie
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 07.04.2026, 19:07:39 via Wykop
  • 0
@picasssss1: nie no mam za sobą 10 lat stażu, chociaż faktycznie tak "na poważnie" i systematycznie trenuję dopiero od roku - wcześniej siłownia była raczej dodatkiem do biegania czy boksu tajskiego i nigdy nie skupiałem się na progresie siły.

Obecnie przy 194 cm wzrostu i 25% bf mam 111 kg wagi, więc trochę tych mięśni jednak się nazbierało.
Raczej wszechstronny rozwój mam za sobą w tym wieku (31 lvl).
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 07.04.2026, 22:52:03 via Wykop
  • 0
@picasssss1: no dobra - w sumie to faktycznie na płaskiej mam lekką stagnacje od miesiąca, więc zmiany jak najbardziej się przydadzą.

Rozpiętki (zwłaszcza na dobrej maszynie) polecał Jeff Nipard - dlatego znalazły się w moim planie 2x.
Zmienię jedne na hantle na skosie i zobaczę jak pójdzie.

Swoją drogą 500 totala to nie jest też jakoś bardzo mało - zwłaszcza dla mnie przy długich kończynach.
Martwy co prawda dokładam co
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
06.04.2026, 07:01:06
  • 896
Takie tam wiosenne akcenty.
#ukraina #wojna #rosja #wiosna
bombastick - Takie tam wiosenne akcenty.
#ukraina #wojna #rosja #wiosna

źródło: HFJaHEJa8AA6O7z

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:49:08 via Wykop
  • 7
@bombastick: nie rozumiem publikowania tego typu materiałów w internecie.

Jedyne wytłumaczenie to sianie strachu w głowach kacapów, którzy to oglądają w koszarach.

Ale jaranie się tymi jak zwykle Saszki i Igory giną płacząc czy siedząc na konarze od dronów, czy "krążenie" wokół takiej ofiary i nagrywanie twarzy z każdej strony przed detonacją to czyste znęcanie się.
Nie wiem jaki to ma cel.
Tym bardziej nie wiem dlaczego oglądanie tego typu
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 06.04.2026, 22:45:40 via Wykop
  • 0
@Jcdx: Nie jest ok (i chyba nigdzie nie napisałem, że jest - prawda?).
Nie widzę takich materiałów w internecie, ale gdybym widział, to moja reakcja byłaby nawet ostrzejsza niż w tym przypadku.
Zło jednego nie wymazuje zła drugiego.

@Yirmeyahu A Ty nie rozumiesz co napisałem.
Wytłumaczę - w pełni rozumiem i akceptuję używanie tego typu materiałów przez wojsko / wywiad Ukraińców, żeby oddziaływać
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 07.04.2026, 17:36:49 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 07.04.2026, 22:45:09 via Wykop
  • 0
@Jcdx: niemoralne taktyki jak najbardziej okej.

Oglądanie tego przez cywilów kraju nie będącego stroną konfliktu i cieszenie się do ludzkiej śmierci już niekoniecznie - i tylko o to mi chodzi.
  • Odpowiedz

877

Policjant zastrzelił mężczyzne poszukiwanego za niepłacenie alimentów.

Pokaż treści 18+

Policjant zastrzelił mężczyzne poszukiwanego za niepłacenie alimentów.

Mężczyzna nie reagował na polecenie zatrzymania się, w związku z czym funkcjonariusz użył broni służbowej. 51-latek został postrzelony a w szpitalu zmarł. Według informacji w internecie człowiek był poszukiwany listem gończym za niepłacenie alimentów.

gerwazy-oko
z
polskieradio24.pl
dodany: 05.04.2026, 21:48:00
  • 311
  • #
    polska
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    alimenty
  • #
    dyskryminacjamezczyn
  • #
    zabojstwo
  • #
    morderstwo
Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:55:02 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stgx
Stgx 06.04.2026, 22:31:20 via Wykop
  • 0
@xDchybazciebie: no czyli debil (nie czytałem artykułu, a w Polsacie nie mówili nic o transporcie - tylko o uciekaniu i strzale).

Nie mógł dogonić i teraz sam powinien znaleźć się na jego miejscu.
Jeśli jakimś cudem go uniewinnią i ukręcą tą sprawę, to będzie kolejny policyjny skandal.

Polska to nie Ameryka a i tam nie ma taryfy ulgowej dla debili strzelających do "lekkich" przestępców, którzy nie stanowią bezpośredniego zagrożenia życia

558

Niemcy nadal bez podatku od kryptowalut

Niemcy nadal bez podatku od kryptowalut

W Niemczech zyski z kryptowalut są wolne od podatku po roku, co promuje długoterminowe inwestowanie i ogranicza spekulac

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 05.04.2026, 04:36:26
  • 117
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    kryptowaluty
  • #
    finanse
Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:58:34 via Wykop
  • 1
Nie muszą opodatkować krypto, bo mają odpowiednio duże wpływy z podatków z firm - np dhl czy dpd, które tramsferuja zysk z Polski do Niemiec przez nieszczelne prawo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

528

Pojedyncza dawka psylocybiny może prowadzić do trwałych zmian w syst. wartości

Pokaż treści 18+

Pojedyncza dawka psylocybiny może prowadzić do trwałych zmian w syst. wartości

takich jak większe docenianie życia i większa akceptacja samego siebie. Wydaje się, że te trwałe zmiany wynikają z konkretnych ostrych skutków działania tej substancji, zwłaszcza z odczuć głębokiej jedności i euforii. Wyniki badań opublikowano niedawno w czasopiśmie Journal of Psychopharmacology.

JoeShmoe
z
psypost.org
dodany: 04.04.2026, 17:46:10
  • 221
  • #
    ciekawostki
  • #
    nauka
  • #
    psychologia
  • #
    psychoterapia
  • #
    zdrowie
  • #
    depresja
Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:31:13 via Wykop
  • 2
@Buckshot_00: to niefajne o tym mówić, niepotrzebne.

Po przeczytaniu takiego artykułu każdy ćpun czuje się usprawiedliwiony i coraz bardziej zakorzeniony w swoim nałogu.
Ludzie nie mają pojęcia jak działa uzależniony umysł - chwyta się wszystkiego, byleby tylko uzasadnić kolejną dawkę.
Mało tego - im inteligentniejsza osoba, tym większy problem, bo po czasie inteligencja jest wykorzystywana przez nałóg do jeszcze większej
Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:35:10 via Wykop
  • 0
@Adolf_HODLer: a ja się wyleczyłem z depresji kulturystycznymi dawkami testosteronu (300-400 mg tyg).
Polecam każdemu - bardzo bezpieczne (bo mi nic nie jest) i długotrwałe działanie.
To, że przy okazji brałem też antydepresanty nie ma znaczenia, bo medycyna i tak nie działa.
Terapia też nie.
Tylko n-------i i sterydy 🫡
Stgx
Stgx 06.04.2026, 14:40:09 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
06.04.2026, 06:01:14
  • 18
Nie wiem kto Wam wpoił niską dzietność w Polsce.
Na śniadaniu wielkanocnym dowiaduje się, że kolega zostanie ojcem.
Po śniadaniu idę pobiegać,chłopak koleżanki z liceum trzyma drugie dziecko jej siostry. Koleżanka z liceum wątpię by planowała teraz dziecko bo jest bezrobotna, więc no średnio się opłaca.
Biegnę dalej, a tam wysiada z auta inna koleżanka, która jest w ciąży, o ludziach z dzieciakami w wózkach nie będę nawet wspominał
#demografia
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 06.04.2026, 10:08:24 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: przykłady anegdotyczne nie mają przełożenia na cały kraj
  • Odpowiedz

521

Zadłużenie Polski dobiło do 60% PKB. Stało się to trzy miesiące temu!

Zadłużenie Polski dobiło do 60% PKB. Stało się to trzy miesiące temu!

Ministerstwo Finansów poinformowało, że dług publiczny Polski na koniec 2025 roku niemal zrównał się z konstytucyjnym limitem 60% PKB. Wiemy też, że już w styczniu niemal na pewno go przekroczył. Ale proszę się nie martwić, nie będzie z tego tytułu żadnych konsekwencji, gdyż przepisy pomijają zadłuż

XeNinja
z
bankier.pl
dodany: 02.04.2026, 13:42:27
  • 128
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
Stgx
Stgx 05.04.2026, 17:15:48 via Wykop
  • 0
Dalej jest mniejsze niż zadłużenie większości krajów rozwiniętych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

566

Dlaczego Przemysław L. mógł przez kilkanaście lat bezkarnie gwałcić dzieci

Pokaż treści 18+

Dlaczego Przemysław L. mógł przez kilkanaście lat bezkarnie gwałcić dzieci

Dopiero po zawiadomieniu szwedzkich służb, Przemysława L. zatrzymano, a postępowanie w Polsce nabrało tempa.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 03.04.2026, 11:38:50
  • 101
  • #
    polska
  • #
    klodzko
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    dzieci
  • #
    szwecja
Stgx
Stgx 04.04.2026, 16:20:51 via Wykop
  • -1
@kris-komar: nikt ich nie krył - po prostu nikt nie wiedział.

Twoja teza nie ma ani sensu, ani potwierdzenia w jakimkolwiek artykule czy dowodzie sądowym.

Robienie z tego sprawy politycznej jest jakąś chorą fiksacją.

900

Katarzyna Pełczyńska za równością ws. wieku emerytalnego

Katarzyna Pełczyńska za równością ws. wieku emerytalnego

"Mój prywatny pogląd. Jestem bardzo równościową osobą, ale tę równość widzę z obu stron. Dziś kobiety mniej już mają dzieci, mamy też dużo opieki instytucjonalnej i uważam, że należy wyrównywać prawa emerytalne mężczyzn i kobiet i ew. wiązać je z opieką nad dziećmi"

LukasRR
z
x.com
dodany: 31.03.2026, 12:26:36
  • 112
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
Stgx
Stgx 02.04.2026, 19:05:21 via Wykop
  • 0
@mariokanar: polska 2050 ogólnie ma fajny program, ale Hołownia wszystko spalił swoimi odejściem - w polityce trzeba być stałym - to nie jest praca w tv gdzie wchodzisz, a jak się znudzi, to zmieniasz pracę i nara.

Rozpad na dwie partie też dziwny moim zdaniem.
Mamy Polskę 2050, która wydaje się mieć własne zdanie, wchodzi w dialog z relacji partnerskiej (stara się) z platformą, a z drugiej strony jakieś "Centrum",
Stgx
Stgx 02.04.2026, 19:06:27 via Wykop
  • 0
@revente: a wykopki nie głosują?

Nie trzeba też mieć konta, czy nawet wchodzić na wykop, żeby mieć mentalność wykopka
krisStarling
krisStarling
31.03.2026, 20:52:14
  • 5
#mecz
Jest szansa że Polska wskoczy fartem na mistrzostwa za Iran.
Batyr załatwił u Trumpa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 31.03.2026, 20:52:43 via Wykop
  • 1
@krisStarling: to jest niby głupie, ale może być prawdziwe xdd
  • Odpowiedz

1090

Steczkowska odcina się od Eurowizji z powodu udziału Izraela

Steczkowska odcina się od Eurowizji z powodu udziału Izraela

"Justyna Steczkowska w ostatnim wywiadzie odniosła się do kilku kwestii związanych z Eurowizją. Reprezentantka Polski z ubiegłego roku ujawniła ciekawe informacje. Okazuje się, że dostała zaskakującą propozycję z Niemiec."

paramedix
z
rmf.fm
dodany: 29.03.2026, 06:26:31
  • 145
  • #
    izrael
  • #
    niemcy
  • #
    eurowizja
  • #
    muzyka
  • #
    steczkowska
  • #
    palestyna
Stgx
Stgx 29.03.2026, 23:55:47 via Wykop
  • 9
Pani Justyna to wyjątkowo miła osoba.

Miałem przyjemność obsługiwać ją w poprzedniej pracy - na koniec poprosiłem o zdjęcie dla narzeczonej, bo ma niedługo urodziny.
Pani Justyna zaproponowała, że zdjęcie to za mało i musimy nagrać życzenia, znalazła odpowiednie miejsce w biurze (dobrze oświetlone), ustawiła Nas i nagrała minutowy filmik składając życzenia urodzinowe (znając jedynie imię) z energią i uśmiechem, jakiego dawno nie widziałem.

Nic dziwnego, że postępuje słusznie w takich kwestiach,
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stgx
Stgx 30.03.2026, 09:49:12 via Wykop
  • 1
@Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky: no powiem szczerze, że jak sam przeczytałem to co napisałem, to trochę się na to zapowiadało xd
Nie masz co się biczować ^^
bero-telefon
bero-telefon
28.03.2026, 08:24:49
  • 115
#polityka #klodzko #heheszki
bero-telefon - #polityka #klodzko #heheszki

źródło: 1000036961

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 28.03.2026, 16:43:32 via Wykop
  • 5
@bero-telefon: ale gdzie tam jest afera?

Chłop (nie wiązany z partią - mechanik) gwałcił dzieci, zwierzęta i dorosłych został skazany na 25 lat.
Jego żona (była działaczka PO) została skazana za to, że wiedziała, a nic nie zrobiła (a powinna chronić dziecko) - również skazana.

To gdzie jest ta
  • Odpowiedz
Stgx
Stgx 28.03.2026, 18:36:38 via Wykop
  • 0
@bero-telefon: to po co postujesz obrazki sugerujące, że jest?
  • Odpowiedz

321

PiS i Konfederacja złożyły wspólny wniosek. Chcą odwołania ministry klimatu

PiS i Konfederacja złożyły wspólny wniosek. Chcą odwołania ministry klimatu

Poseł Konfederacji Krzysztof Mulawa poinformował o złożeniu wniosku o wyrażenie wotum nieufności wobec ministry klimatu i środowiska Pauliny Hennig-Kloski. "Debata powinna odbyć się na pierwszym po świętach posiedzeniu Sejmu"

freedomseeker
z
onet.pl
dodany: 27.03.2026, 11:02:05
  • 83
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    sejm
  • #
    polska2050
  • #
    konfederacja
  • #
    pis
Stgx
Stgx 28.03.2026, 02:54:44 via Wykop
  • 2
@zobq: bo jest i była kretem Tuska.

Oni praktycznie od razu po wyjściu potwierdzili, że zgadzają się z 95% postulatami PO - pewnie ich wchłonie przez / po wyborach.
Pelczynska-Nałęcz ma czelność sprzeciwiać się Tuskowi i PO i dlatego ją hejtują.

1422

Tobiasz Bocheński (PiS) przeciwko równym prawom dla mężczyzn

Wiceprezes PiS Tobiasz Bocheński przeciwko równym prawom dla mężczyzn: zrównaniu wieku emerytalnego i obowiązków obronnych, zmianie norm pracy.

schmorgpl
z
x.com
dodany: 26.03.2026, 19:45:43
  • 127
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pis
  • #
    prawo
  • #
    wojsko
  • #
    emerytura
  • #
    polityka
Stgx
Stgx 27.03.2026, 17:10:16 via Wykop
  • 2
Bocheński to prywatnie ultra być.
Miałem nieprzyjemność go poznać (kolega kolegi) jak siedział w Łodzi.

Tacy ludzie powinni trzymać się z daleka od polityki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mihajuj
Mihajuj
26.03.2026, 21:23:33
  • 2
Jakby tak dać szczyt Zielińskiego, Lewego, Piszczka i Błaszczykowskiego w jednym czasie
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 26.03.2026, 21:24:48 via Wykop
  • 1
@Mihajuj: i Szczęsnego
  • Odpowiedz
Zoltafik
Zoltafik
27.02.2026, 08:35:46
  • 1
Michalczewski wczoraj miał jakiś wywiad w kanale zero. Widziałem jedynie urywek na fb. Mówi, że Gołota miał słabą karierę.

Nie jestem fanem boksu, w dodatku nie jestem na tyle stary, aby pamiętać walki jednego czy drugiego, więc wszedłem zobaczyć na wikipedie z kim walczyli.

U Gołoty widzę nazwiska, które znam dobrze, nawet ja, co boksem się nie interesuję; Bowe, Tyson, Lewis, Mollo.

U
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stgx
Stgx 25.03.2026, 19:00:46 via Wykop
  • 0
@Zoltafik: Michalczewski przede wszystkim uniknął jednego - giga medialnego, rozpoznawalnego i do dzisiaj pamiętanego nazwiska - Roy Jones Jr.

Mieli walczyć, ale do walki i unifikacji nigdy nie doszło.

Ktoś pisał, że to nie była medialna waga (xd) - RJJ zna każdy, Michalczewskiego tylko Polacy i Niemcy.
  • Odpowiedz

2299

Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek

Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek

Autorzy analizy wskazują, że przy najbardziej karygodnych przypadkach drogowego bandytyzmu nie trzeba zmieniać prawa, by mówić o kwalifikacji, za którą grozi nawet dożywocie.

Pan_od_Internetu
z
brd24.pl
dodany: 24.03.2026, 12:18:44
  • 269
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    informacje
Stgx
Stgx 24.03.2026, 20:09:17 via Wykop
  • 0
@muak47: Robin Hood poszedłby siedzieć.

Legolas z jego rodziną królewską? Zostałby uznany za bohatera, ktory trafiał tylko brauniarzy / pato lewaków.

268

Ukraińcy mają problem z dostępem do lekarza. RPO alarmuje MZ

Ukraińcy mają problem z dostępem do lekarza. RPO alarmuje MZ

Rzecznik Praw Obywatelskich informuje, że Ukraińcy coraz częściej napotykają trudności w dostępie do świadczeń zdrowotnych po zmianach przepisów wygaszających specjalne działania pomocowe. RPO Marcin Wiącek podjął w tej sprawie działania.

Makavlani
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.03.2026, 09:03:08
  • 148
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    4konserwy
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
Stgx
Stgx 22.03.2026, 15:17:21 via Wykop
  • 12
A nie ma jakiegoś Rzecznika Praw Imigranckich?

Ukraińcy nie są obywatelami, a obywatele mają dużo więcej (i większych) problemów, którymi RPO się nie zajmuje.

Co to ma być?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stgx
Stgx 23.03.2026, 18:59:00 via Wykop
  • 1
@polish-expert: raczej Polska Kaczyńskiego i Tuska.

Przecież za rządów pis to wyglądało tak samo - ba - Ukraińcy mogli przyjechać po 500+, dziecko szło raz do szkoły, a później wracało się uczyć na Ukrainę, a 500+ i tak wpływało.

2780

Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy

Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy

RCP to skrót od Rejestracja Czasu Pracy. To system informatyczny, który automatycznie rejestruje i ewidencjonuje czas pracy pracowników w firmie. Zamiast papierowych list obecności czy ręcznego przepisywania godzin, system RCP robi to za Ciebie precyzyjnie, automatycznie i bez błędów.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
regitech.pl
dodany: 23.03.2026, 09:16:12
  • 366
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
Stgx
Stgx 23.03.2026, 18:57:32 via Wykop
  • 0
@fittrenerka: wychodzi na to, że państwo nie ma pieniędzy na więcej lekarzy.

Nie ma pieniędzy nawet na tych, którzy już są.

1163

NFZ wprowadza limity

NFZ wprowadza limity

NFZ ogranicza refundowanie badań obrazowych, endoskopowych oraz niektórych zabiegów. Nagonka na lekarzy ma ukryć cichą prywatyzację i ograniczenie świadczeń dla pacjentów.

dr_Batman
z
fakt.pl
dodany: 21.03.2026, 13:41:34
  • 283
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
Stgx
Stgx 22.03.2026, 15:30:59 via Wykop
  • 5
"Cichą prywatyzację" xdd

Świetny wniosek - oczywiście zakładamy spisek.

A może skupmy się na faktach - NFZ już w styczniu był 24 mld pod kreską (na etapie planowania budżetu).
Porodówki są zamykane, lekarze nie dostają podwyżek, świadczenia są limitowane (mimo gotowości szpitali i lekarzy na przyjmowanie większej ilości pacjentów) itp.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stgx
Stgx 22.03.2026, 21:33:39 via Wykop
  • 0
@Arktosik: nie wiem - ale jeśli sugerujesz, że obecna sytuacja to wina jednego rządu, to Cię rozczaruję I powiem, że to są lata zaniedbań - zarówno rządu PiS i PO (od 2006 roku).

@blargotron Podwyżka inflacyjna (3%) i nic więcej

@ruonim Tak - często to widzę i kiedyś myślałem podobnie, dopóki nie wczytałem się w szczegóły i nie zobaczyłem jak słabo jest finansowany NFZ w Polsce :p
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17
  • Strona 3 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.03.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.07.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 26.12.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking