Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Suezmax
Suezmax

Suezmax

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 126
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 90
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

70

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Mężczyzna zaatakował dziecko w świetlicy. Co się dzieje w szkole na Podhalu?

Przemoc w szkole zamiatana pod dywan prowadzi do takich sytuacji.

jacek-derek
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 20 godz. i 13 min temu
  • 25
  • #
    hejt
  • #
    przemoc
  • #
    szkola
  • #
    uczniowie
  • #
    rodzice
  • #
    nauczyciele
Suezmax
Suezmax
Suezmax przed chwilą via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

454

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Ministerstwo Finansów poinformowało, że na koniec I kwartału 2026 roku państwowy dług publiczny przekroczył 2 biliony złotych, rosnąc o 94,6 mld zł względem końca 2025 roku.

rychu-nalepa
z
forsal.pl
dodany: 11.06.2026, 10:05:57
  • 135
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
Suezmax
Suezmax
Suezmax 11.06.2026, 13:18:29 via Wykop
  • -1
A jak ma nie rosnąć? Rośnie i będzie rosnąć, bo mamy zbyt duże koszty i zbyt małe wpływy do budżetu, który został zepchnięty w przepaść 10 lat temu przy wprowadzeniu 500+.

Trzeba podnieść VAT do 24%, wygasić 800+, wyrównać wiek emerytalny, a potem go podnieść. Był czas na rozdawnictwo, teraz musi być czas na zaciśnięcie paska. Nie ma innej opcji.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1983

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 11.06.2026, 08:06:35
  • 211
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
Suezmax
Suezmax
Suezmax 11.06.2026, 12:29:54 via Wykop
  • 2
Interesujące, że Imperium Brytyjskie spadło do kategorii krajów takich jak Rosja, Korea Północna czy inna Białoruś.


@PrezydentUSA: przecież tam cenzura trwa od dawna xD

Taki imgur jest tam zbanowany prawie od roku.
Suezmax
Suezmax
Suezmax 11.06.2026, 12:31:19 via Wykop
  • 5
Dopełnia się upadek imperium brytyjskiego. Nawet mi ich nie żal.


@WielkaPesaNarodowa: i to bez wystrzału z broni, no chyba że w kierunku bialego lokalsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Guezeman
Guezeman
10.06.2026, 15:34:55
  • 41
#gielda

Podziwiam ludzi którzy cokolwiek kupuja/sprzedają w tym tygodniu jak za 5 minut twoja decyzja moze sie okazać c-----a, a jak za 5 min okaże sie dobra to za 6h c-----a

Tylko ręce pod d--a
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 10.06.2026, 16:12:38 via Android
  • 22
@Guezeman: chłopie, ja od 3 dni boję się wejść na xtb, tzw. straty Schrödingera xD
  • Odpowiedz
Recker1
Recker1
Recker1
09.06.2026, 11:09:07
  • 26
Pokrzyczeli o Wołyniu, pokrzyczeli - możemy już wrócić do j-----a Kacapów tak jak nakazuje pismo?

#ukraina #rosja #wojna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 09.06.2026, 13:33:26 via Wykop
  • 7
@Recker1: Pamiętajcie, w Polsce mogą być setki tysięcy wariatów, którzy by chętnie kolaborowali z ruskimi, i by bez wahania podali putinowi łby ukraińców na tacy, i to jest normalne, ale jeżeli na Ukrainie chociaż jeden człowiek przywdzieje barwy UPA to znaczy, że mieli racje i Ukraina powinna zostać zlikwidowana. Czego nie rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
Sinti
Sinti
08.06.2026, 22:06:07
  • 20
aż musiałem sobie na uspokojenie kurczakowskiego puścić po tej konfie
od razu lepiej
#primemma
Sinti - aż musiałem sobie na uspokojenie kurczakowskiego puścić po tej konfie 
od raz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 09.06.2026, 09:51:22 via Wykop
  • 0
@Sinti: jeden z lepszych meltdownów jakie słyszałem xD
  • Odpowiedz
NieChadembyc
NieChadembyc
09.06.2026, 07:36:06
  • 68
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 09.06.2026, 09:34:32 via Wykop
  • 13
@NieChadembyc: pamietaj, że body shaming jest wtedy gdy mówisz otyłej osobie, że jest gruba, a nie wtedy, dziewczyna wyśmiewa faceta z powodu niskiego wzrostu czy zakoli.
  • Odpowiedz

637

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
Suezmax
Suezmax
Suezmax 09.06.2026, 09:26:24 via Wykop
  • 5
Wraca, bo ludzie cały czas dają napiwki. Nie ma takiej fizycznej możliwości, żebym zapłacił chociaż złotówkę więcej jeżeli restauracja dodaje 10% opłaty serwisowej. Nawet jak nie pobierają, to i tak nie daje napiwków, bo to działa przeciwskutecznie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

omicronns
omicronns
29.05.2026, 10:47:18
  • 43
#polityka #polska #ukraina #bekazlewactwa

Nie interesuje mnie kto zaczął, macie się pogodzić. Co za pajac.
omicronns - #polityka #polska #ukraina #bekazlewactwa

Nie interesuje mnie kto zaczął...

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 29.05.2026, 12:48:39 via Wykop
  • 1
@washington: ale to była inna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Duda przytulił Zelenskiego zaraz po tym jak Ukraińcy ogłosili Bandere zbrodniarzem wojennym, a nie, jednak nie xD
  • Odpowiedz
bar125
bar125
29.05.2026, 08:07:01
  • 806
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: at04oo

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 29.05.2026, 09:32:08 via Wykop
  • 2
to jest w ogóle legalne co oni robią?


@Konigstiger44: nie, a co co chodzi?
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax 29.05.2026, 09:00:32
  • 14
On: samotny
Ona: samotna, chociaż nigdy sama xD

Natura

#przegryw #blackpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrzyzowiecAlfred
KrzyzowiecAlfred
29.05.2026, 09:55:33 via Wykop
  • 0
@Suezmax: tak było nie zmyślam. Mam na to świadectwo wiary
  • Odpowiedz
kastrator2
kastrator2
kastrator2
29.05.2026, 03:57:59
  • 83
Cope uprawiany żeby łysielcom nie było smutno:

Po prostu to zgól !
Bez włosów wyglądam lepiej !
Jaki przeszczep, widziałeś Jasona Stathama !?

#blackpill #zakola #lysienie
kastrator2 - Cope uprawiany żeby łysielcom nie było smutno:

Po prostu to zgól ! 
Bez...

źródło: screenshot

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 29.05.2026, 06:24:30 via Wykop
  • 1
@kastrator2: specjalnie dobrany kadr z filmu, żeby wyglądał najkorzystniej vs specjalnie dobrany kadr pod tezę. Legit.
  • Odpowiedz
majkel_scofield
majkel_scofield
28.05.2026, 09:56:19
  • 10
Jałmużna wpłynęła dla chuopa.
#przegryw
majkel_scofield - Jałmużna wpłynęła dla chuopa.
#przegryw

źródło: 1000017105

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 28.05.2026, 11:55:32 via Wykop
  • 0
@majkel_scofield: nie, że zaglądam komuś do kieszeni, ale mieć 150k wolnego papieru i nawet troche nie wrzucić do IKE czy na jakieś obligacje to mega dziwne.
  • Odpowiedz
BalonowySutener
BalonowySutener
28.05.2026, 06:32:40
  • 147
Lex Cienkowska bez wątpienia kompromituje ten rząd i nawet najwierniejsze silniczki od Giertycha nie są w stanie tego wybronić, ale naprawdę czy jest to najbardziej kontrowersyjna ustawa w ostatniej dekadzie? Czy pisowcy na czele z Glińskim nie chcieli przepchnąċ podobnego gòwna? Już pomijając rządy PiSu, bo wiadomo Krzysiu Stanowski wtedy nie interesował się polityką, ale nawet obecny rząd ma na swoim koncie głupsze ustawy, jak chociażby 0 Vat na branżę
BalonowySutener - Lex Cienkowska bez wątpienia kompromituje ten rząd i nawet najwiern...

źródło: IMG_2847

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 28.05.2026, 07:54:59 via Wykop
  • 0
@BalonowySutener: Ustawa typowo lobbystyczna i trzeba tępić takie zagrywki każdą możliwą metodą, ale czym to się różni od spotkania w sejmie Terleckiego z szefem Philipa Morrisa na dzień przed głosowaniem w sprawie epapierosów, której przegłosowanie miałoby bardzo zaszkodzić tytoniowemu gigantowi xD? KO jeszcze nie zrobiło nic, czego PIS nie miałby w swoim portfolio i to w ilościach hurtowych.

Oczywiście, takie sytuacje nie zachęcają to do dalszego sympatyzowania z KO, ale
  • Odpowiedz
naMontBlanc
naMontBlanc
27.05.2026, 09:28:23
  • 49
#gielda CDPROJEKT WŁAŚNIE OGŁOSIŁO OFICJALNIE DLC DO WIEDŹMINA!! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ JAK KURS UROŚNIE, CIEKAWE ILE DO GÓRY
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 27.05.2026, 09:43:53 via Wykop
  • 23
@naMontBlanc: może Stalinowski w koncu wyjdzie nomen omen na zero xD
  • Odpowiedz
Defined
Defined
27.05.2026, 07:31:07
  • 130
Jeżeli nie znajdziemy pracy dla tych 43 tysięcy psycholożek, to po prostu zaczniemy wymyślać choroby psychiczne, aby zwiększyć popyt na te usługi #przegryw
Defined - Jeżeli nie znajdziemy pracy dla tych 43 tysięcy psycholożek, to po prostu z...

źródło: 059298526517981236-01

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 27.05.2026, 09:37:28 via Wykop
  • 1
Ogólnie śmieszne jak mało osób idzie na informatykę, kiedyś to ludzie na to patrzyli na jedyną opcję na godne zarabianie xddd


@KolakPatolik2137: ej no popatrz, a teraz dokładnie jest tak z psychologią, bo ludzie mają więcej pieniędzy i chodzenie do psychologa to już nie jest temat tabu więc i popyt dużo większy. 45 minut słuchania o problemach, na które tak czy inaczej nic nie zaradzisz i cyk 400 PLN, i
  • Odpowiedz

927

Piesiewicz zablokował głosowanie. 80 osób wystąpiło przeciw niemu

Piesiewicz zablokował głosowanie. 80 osób wystąpiło przeciw niemu

Nie będzie głosowania w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia w Polskim Komitecie Olimpijskim! Do niego nie dopuścił Radosław Piesiewicz. To wcale nie kończy jednak sprawy. Już 80 podpisów działa na niekorzyść Piesiewicza. A to może oznaczać rewolucję.

Paradajek
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 27.05.2026, 01:18:07
  • 56
  • #
    sport
  • #
    pieniadze
  • #
    bekazpisu
  • #
    zondacrypto
  • #
    policja
  • #
    prawo
Suezmax
Suezmax
Suezmax 27.05.2026, 08:39:33 via Wykop
  • 6
Ten to jest dopiero j----y bezwstydnik xD

Zamist żyć jak pączek w maśle, siedzieć na utkanej i kasować wypłatę za pierdzenie w fotel, to zawsze ten czy inny bezmózg musi narobić dookoła siebie tyle smrodu, żeby raz w tygodniu było o nim głośno. To jest hit na miarę Misiewicza.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

boolProptestingCheatsEnabledtrue
boolProptestingCheatsEnabledtrue
26.05.2026, 12:59:03
  • 4
Oj trudne sie wylosowało
#primemma #ankieta #heheszki #patostreamy
boolProptestingCheatsEnabledtrue - Oj trudne sie wylosowało
#primemma #ankieta #hehes...

źródło: 1000033216

Pobierz

Kto ma lepiej zrobionom przerubke

  • Sandra Bratan bimbały z błonom 42.6% (46)
  • Toruńska Paruwa pomalowane oczy 57.4% (62)

Oddanych głosów: 108

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suezmax
Suezmax
Suezmax 26.05.2026, 14:13:44 via Wykop
  • 0
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: zagłosowałbym na denisa tylko gdyby go tym laserem oślepili, bo to co zrobili sandrze to zwykły kryminał.
  • Odpowiedz

481

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

Masowa IMIGRACJA KOLUMBIJCZYKÓW do POLSKI

,,POLSKA to RAJ na Ziemi

admin-adsaDASD
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 12:57:37
  • 92
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    kolumbia
Suezmax
Suezmax
Suezmax 26.05.2026, 12:46:21 via Wykop
  • 1
99% to mężczyźni do januszeksów i zagranicznych korpo typu uber i bolt


@santa-maria-de-la-rosa: u mnie na wiosce kilka lat temu powstało wielkie centrum logistyczne i istotnie Kolumbijczyków naściągały molochy typu answear, medicine czy suus. Myśle, że na 10 osób przypada jedna kobieta i 9 chłopów, ale spokojnie, są w 100% zasymilowani. W weekend elegancko przynieśli do pobliskiej biedry 2 worki puszek po żuberkach ( ͡° ͜ʖ ͡°
Suezmax - >99% to mężczyźni do januszeksów i zagranicznych korpo typu uber i bolt

@s...

źródło: image

Pobierz
Suezmax
Suezmax
Suezmax 26.05.2026, 13:01:43 via Wykop
  • 0
Głównie to przedsiębiorcy-Janusze,


@buntowniczaczupakabra: no właśnie wbrew pozorom sytuacja wydaje się być inna i to zagraniczne korporacje wprowadzając "optymalizacje kosztów" angażują biura pracy do ściągania po kosztach obcokrajowców. Korporacje oficjalnie nie zatrudniają nikogo, więc omijają wszystkie nieprzyjemności wynikające z UOP. U mnie na wiosce masa Kolumbijczyków i innych Filipińczyków chodzi w koszulkach "answear", "suus logistics".
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking