Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lubie_wachac_stopy_siostrze997

lubie_wachac_stopy_siostrze997

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15898
  • Znaleziska 5262
  • Mikroblog 10636
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 56
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 32 min temu
  • 6
#f1
@fevo ty mu matkę wyruchałeś, że mnie nawet w pw molestuje?
Proszę mi się od fevo o---------ć
to jest osoba zdrowa psychicznie, serdeczność
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1
@fevo ty mu matkę wyruchałeś, że mnie nawet w pw m...

źródło: 1000016183

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
Autor
25 min temu via Wykop
  • 2
@woland__: podziękowałem za linka.
bynajmniej zdrowy to ty nie jesteś
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
Autor
przed chwilą via Wykop
  • 1
@woland__: użytkownik @fevo to najzdrowsza osoba na tym tagu, top
Dzięki za strumyk a teraz w---------j
  • Odpowiedz
fevo
fevo
8 godz. i 19 min temu
  • 13
Przypomnienie:

1. Onboard 83: https://www.youtube.com/watch?v=6fZcO_1L1S4
2. Live timing: https://livetiming.fiawec.com/session/18130/live/map?includeSeriesIds=396,409,410&autoplay=true&trackCarLabel=NO&columns=LastLap,BestLap,Interval,Gap,PitCountAndLap,StrikingDistance
3. Relacja live: https://powrotroberta.pl/2026/06/start-24h-le-mans-i-kwalifikacje-f1-w-barcelonie-live-stream-relacja-live.html

#f1 #lemans
fevo - Przypomnienie:

1. Onboard 83: https://www.youtube.com/watch?v=6fZcO_1L1S4
2. ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 1 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@fevo: człowieku złoty(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 50 min temu via Wykop
  • 1
@fevo: chwilę będę, bo stara poszła spać zamiast się ruszać.
ale nocki nie walnę bo młodego nie obchodzi o której kładę się spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
2 godz. i 4 min temu
  • 11
#f1 #afrodytapadoku #lemans Może Aldonka Safetycarowa trochę rozrusza ten wyścig?
helvetica - #f1 #afrodytapadoku #lemans Może Aldonka Safetycarowa trochę rozrusza ten...

źródło: temp_file4745305062090673466

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 55 min temu via Wykop
  • 0
@helvetica: szykuje się czyszczenie przepustnicy
  • Odpowiedz
woland__
woland__
woland__
1 godz. i 12 min temu
  • 1
#f1 się zesrał pies
woland__ - #f1 się zesrał pies

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 59 min temu via Wykop
  • 2
@woland__: kim ty w ogóle jesteś?
  • Odpowiedz
Piospi
Piospi
1 godz. i 12 min temu
  • 1
#lemans #f1 eee

więc kto ma rację?

  • KUBIKA IDIOT - TSUNODA 48.1% (13)
  • WHO IS THIS IDIOT? THAT IS CUBICA - GUNN 51.9% (14)

Oddanych głosów: 27

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 1 godz. temu via Wykop
  • 1
@Piospi: KOLEGO
  • Odpowiedz
TickJackson
TickJackson
7 godz. i 11 min temu
  • 5
#f1 #lemans Jack Doohan jedzie w lmp2
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 2 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@TickJackson: oni to wiedzą kocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
6 godz. i 50 min temu
  • 26
#f1 Hamilton od momentu przestawania wygrywać dla Mercedesa to sie coraz bielszy robi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 2 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@SpongeBobertKanciastoRenki: ciekawe czy wzrosło mu zamiłowanie do dzieci
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 11 godz. i 35 min temu
  • 2
#f1 #listafanowb00dnika

1.Bartosz B00dnik
2. Mama b00dnika
Koniec listy
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 #listafanowb00dnika

1.Bartosz B00dnik
2. Mama b00...

źródło: images

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
Autor
11 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 2
@fevo:
lubiewachacstopy_siostrze997 - @fevo:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
fevo
fevo
12 godz. i 39 min temu
  • 8
#f1 Bynajmniej B00dnik kolejny raz się ośmieszył - tym razem o odwołaniu Gasly'ego
fevo - #f1 Bynajmniej B00dnik kolejny raz się ośmieszył - tym razem o odwołaniu Gasly...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 12 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 3
@fevo: a może ten koleś to b00dnik właśnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 14 godz. i 1 min temu
  • 4
#f1 najmilsi zna ktoś położenie plynnego stumyczka albo ma pożyczyć zasilacz do miboxa 3?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
13 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 11
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: gdzie strumyk płynie z wolna rozsiewa zioła maj stokrotka rosła polna z końcówką .cfd
  • Odpowiedz
woland__
woland__
woland__
13 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: wysłałem na PW
  • Odpowiedz
fevo
fevo
wczoraj, 20:55:40
  • 8
#f1 Ludzka pani: nawet skradziony ręcznik oddała
fevo - #f1 Ludzka pani: nawet skradziony ręcznik oddała

źródło: 1000018192

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 5
@fevo: wzięła porządny ręcznik a oddala guano z temu z atencyjną wyszywką
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 14 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 3
@woland__: o-------l się od nas i od naszego @fevo i od nas
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
15 godz. i 56 min temu
  • 7
Dzisiejszy stan na kwalifikacje i Le Mans:
kawusia
3x dzik
0,5l ogińskiego
Pizza 60 z szynką i pieczarami(co by do kuchni nie latać)
90 tabletek guarana kofeina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 14 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 2
@ArmandoDiAlonso: dzień dobry dla doktora i dla nich.
Ja gotowy na scigańsko lemonowe.
Ale czy rzułta szczała gotowa?
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. temu
  • 13
#f1 proteinov ciulu ciemiężco plusujących
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
Autor
14 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@OliviaBearwoman: na mikroblog+ też już dał limit żymianin przebrzydły
  • Odpowiedz
Kutang-Pan
Kutang-Pan
wczoraj, 06:53:19
  • 7
WIELKIE LICZENIE SIURÓW NA TAGU #f1
@C_Perez_11 to wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kutang-Pan - WIELKIE LICZENIE SIURÓW NA TAGU #F1
@CPerez11 to wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1586

Pobierz

CZY MASZ SIURA?

  • MAM SIURA 87.7% (121)
  • NIE MAM SIURA 12.3% (17)

Oddanych głosów: 138

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 0
@C_Perez_11: a pokaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
wczoraj, 08:10:11
  • 3
#f1 v8 wrucą do F1 w 2030 albo 2031 roku ilu z nas tego doczeka pytam sie iluuuuu kurfaaaaaaaaaa
przy takich piniądzach to oni powinni silnik w kilka miesięcy robić a nie 5 lat kurfaaaaaaaaaaaa
bin stulejman ty kurfaaaaaaaaaaa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@SpongeBobertKanciastoRenki: oby wszyscy
  • Odpowiedz
diamondhands
diamondhands
wczoraj, 08:32:22
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@diamondhands: Robert rzecz jasna
  • Odpowiedz
fevo
fevo
wczoraj, 21:31:36
  • 10
#f1 #codziennyrockykubica
7/183

fevo - #f1 #codziennyrockykubica
7/183 

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 wczoraj, 22:02:41 via Wykop
  • 4
@fevo: dziękuję, co prawda zaniedbuje tag, ale nie zaniedbuje dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za pomoc (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 2
@MaJeM0: przeczytałem dzieciom książkę i śpią, żona też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 1
@MaJeM0: lepiej mi że nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fevo
fevo
wczoraj, 12:37:26
  • 19
Teraz FIA powinna przyznać Kubicy Mistrzostwo Świata za sezon 2011 (i pewnie kilka kolejnych)

Wszyscy wiemy, że Barierka była oszukana i nam się te mistrzostwa po prostu należą

#f1 #kubica
fevo - Teraz FIA powinna przyznać Kubicy Mistrzostwo Świata za sezon 2011 (i pewnie k...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997 23 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@fevo: massa nie może opanować erekcji
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • #f1, Verstappeniarz, Pan Lusterko, hejter hejterów

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking