#f1 W sumie dwie rzeczy zwiększyły moje zaciekawienie następnymi wyścigami:

1. Słaba forma + problemy techniczne Russella. I nie dlatego, że oczywiście #gkncwl ale dlatego, że tworzy to ciekawą walkę o mistrzostwo i podia. Do tego Gekon ma szansę udowodnić swoją wartość i zamknąć gęby niedowiarkom. No chyba, że tego nie zrobi to będzie równie ciekawie (+ śmieszniej)

2. Słaba forma McLarena. Nie lubię tej stajni, jej kierowców
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach