#f1 #gkncwl Przypomnijmy sobie jak jednorenki wykonał półzmyłkę na bezpunktowym płazie (ʘ‿ʘ) https://youtu.be/djekh3epgC8?is=aDL28sx87_J8Zmdj
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

TickJackson
- 15


Piotr_Rupik
via Wykop- 5
@TickJackson: Szkoda tylko że słynny wywiad z półzmyłką zniknął

ArmandoDiAlonso
via Android- 5
@TickJackson: wzorowo wyruchany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file724892318862050292
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@helvetica: Pokój jego duszny
@Nie_masz_racj_idioto co ten Ludacris
Ile metrów bieżących wnętrzności kozła potrzeba, żeby złamać klątwę?
#gkncwl
#gkncwl
- 3
#f1 W sumie dwie rzeczy zwiększyły moje zaciekawienie następnymi wyścigami:
1. Słaba forma + problemy techniczne Russella. I nie dlatego, że oczywiście #gkncwl ale dlatego, że tworzy to ciekawą walkę o mistrzostwo i podia. Do tego Gekon ma szansę udowodnić swoją wartość i zamknąć gęby niedowiarkom. No chyba, że tego nie zrobi to będzie równie ciekawie (+ śmieszniej)
2. Słaba forma McLarena. Nie lubię tej stajni, jej kierowców
1. Słaba forma + problemy techniczne Russella. I nie dlatego, że oczywiście #gkncwl ale dlatego, że tworzy to ciekawą walkę o mistrzostwo i podia. Do tego Gekon ma szansę udowodnić swoją wartość i zamknąć gęby niedowiarkom. No chyba, że tego nie zrobi to będzie równie ciekawie (+ śmieszniej)
2. Słaba forma McLarena. Nie lubię tej stajni, jej kierowców
- 8
źródło: 1000017655
Pobierz@OgurRicc: -Antoine bo marzy mi się taki tor żeby ludzie na sam widok dostawali padaczki
- N'en dis pas plus Jean-Pierre
- N'en dis pas plus Jean-Pierre
- 22
źródło: 1000008360
Pobierz- 10
@Hadolf_Itler: Kto powiedział że mi się podoba?
- 6
@dodi-lukebakio: sam robiłeś ranking przecież
- 62
źródło: 1000017653
Pobierz
źródło: 1000005454
Pobierz
źródło: 1000005452
Pobierz- 13
@OgurRicc: mam ten gif na kompie zapisany jako walenie c---a na p---e
- 11
- 14
- 15












