Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nirvikalpasamadhi

nirvikalpasamadhi

Dołączył 7 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 117201
  • Znaleziska 111739
  • Mikroblog 5462
  • Obserwujący 137
  • Obserwowane 39

8

Kamery na głowach pracownic. Kto zarobi na ich ruchach?

Kamery na głowach pracownic. Kto zarobi na ich ruchach?

W halach produkcyjnych na obrzeżach Delhi szwaczki szyją koszule z kamerkami przypiętymi do czoła. Nagrania trafiają do firm AI, które sprzedają je globalnym korporacjom uczącym roboty ludzkich ruchów. Pracownicy nie dostają za to ani rupii więcej.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 5 godz. i 29 min temu
  • 8
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    robotyka
  • #
    technologia
  • #
    automatyka
  • #
    praca
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 4 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 4
O ile ludzie robili to z własnej inicjatywy w domu i coś za to dostawali, to uznawałem to za ciekawe, bo to by pomogło stworzyć roboty będące pomocą domową, rodem ze starych filmów i książek o przyszłości. Ale gdy pracownicy muszą to robić w swojej pracy, za nic, niejako pracując w ten sposób na własne przyszłe zwolnienie by potem robot przejął ich pracę, to moim zdaniem okrutność gorsza od samego niewolnictwa. Od
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2784

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA

Użytkownicy zgłosili 285 restauracji z 46 miast. 84% nalicza równe 10%, część serwis już od jednej osoby (czyli też za samotny obiad), a 33 lokale w ogóle nie uprzedzają - dowiadujesz się z paragonu. W skrajnych przypadkach serwis za rozmowę po angielsku albo doliczony przy 6-miesięcznym dziecku.

miejscownikpl
z
wykop.pl
dodany: 22.06.2026, 06:29:26
  • 292
  • #
    napiwki
  • #
    oplata
  • #
    restauracja
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 05:25:42 via Wykop
  • 2
co więcej, informacja nie może być w formie procentowej, musi być przejrzysta i czytelna, podana do wiadomości bez wątpliwości.


@real_scoria: Zostałeś zlinczowany dlatego, że gdy ktoś się odwołuje do jakiegoś przepisu lub ustawy, to raczej w domyśle powinien ją wstawić lub przynajmniej mieć przygotowaną by ją wrzucić na żądanie... bo to wtedy potwierdza, że nie rzuca bzdurami i że zweryfikował informację. No i też dlatego, że to uprzejmy i miły
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 08:38:37 via Wykop
  • 0
@real_scoria: A, to w takim razie spier...
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 09:02:01 via Wykop
  • 0
@real_scoria: Zdeptałeś ją
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 09:23:00 via Wykop
  • 0
@real_scoria:
nirvikalpasamadhi - @real_scoria:

źródło: 1000003864

Pobierz
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 09:49:12 via Wykop
  • 0
@real_scoria:
nirvikalpasamadhi - @real_scoria:

266

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Były szef MSZ Ukrainy porównuje Polskę do Rosji za walkę o prawdę historyczną

Pawło Klimkin, były szef resortu dyplomacji Ukrainy, skomentował kryzys w relacjach polsko-ukraińskich. W kontekście sporu wokół UPA polityk uznał, że część polskiego społeczeństwa mitologizuje wspólną historię polsko-ukraińską. Ocenił też, że podobnie postępuje Rosja.

k3tj0w
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 22.06.2026, 12:48:18
  • 50
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi przedwczoraj, 08:44:45 via Wykop
  • 2
@JanPustostan: Powiem nawet prościej - uwiarygodniają pretekst, którym putin się posłużył żeby ich najechać.

735

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 21.06.2026, 07:54:56 via Wykop
  • 4
@kompek: Dobre, nie podejrzewałbym, że Polska z ukrycia trzęsie całym światem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

931

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 182
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 09:49:45 via Wykop
  • 623
Czyli uj z tego, centrala upomniała, wpis usunięto, a baba dalej będzie robić to samo tylko ciszej
  • 22
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 18:53:59 via Wykop
  • 74
@chlopiec_kucyk: Hmm mi się wydaje, że powiedzienie że założyła firmę to może trochę niedopowiedzenie :/ Bo w sumie nie musi dbać o renomę "firmy", jej zachowanie jako jednego franczyzobiorcy raczej nie naruszy marki Żabki jako całości, a tak to ją zrugali żeby nie robiła szumu i pewnie będzie dalej robić jak do tej pory, tylko nie nędzie o tym mówić głośno.

Zgodnie z art. 11(3) i art. 18(3a) Kodeksu pracy,
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 18:55:47 via Wykop
  • 46
@Kartoffelpanzerkampfwagen: Ciężko mi zrozumieć, że wyśmiewasz stanie po stronie prawa, czy chociażby po stronie zwykłej ludzkiej przyzwoitości... to smutne : /
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 21:42:03 via Wykop
  • 11
@tobeornottobe: Ja szczerze mówiąc też nie miałbym nic przeciwko gdyby Ukrainka powiedziała mi, że w pierwszej kolejności zatrudnia Ukraińców... ale na Ukrainie. Bo to jest zrozumiałe że jako Ukrainka dba o to żeby Ukraińcy mieli dobrze, całkowicie zrozumiałe. Myślę jednak, że Ukraińcy nie byliby zadowoleni gdyby na Ukrainie jakiś Polak prowadził sklep i powiedział, że zatrudnia w pierwszej kolejności Polaków i że cieszy go poniżanie Ukraińców... No i baba o
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 21:59:11 via Wykop
  • 2
@oppserwatorr: Ale faktycznie jednak sporo ludzi jest "chorych na konfę" z tego co widzę i to tak z kompulsywnym, wręcz obsesyjnym uporem maniaka, a przecież ta partia nigdy póki co nie miała żadnego znacznego wpływu na władzę w kraju. Mamy w sumie wolność słowa u nas w naszej kochanej Polsce i dopóki nie łamią prawa to nie widzę problemu, bo łamanie prawa potępiam... Dodam też coś co jest dla mnie
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 22:57:37 via Wykop
  • 4
@tobeornottobe: Rozumiem cię ale niestety pozostanę przy moim stanowisku. Pominę to, że KP zabrania takich praktyk i nawet gdyby było to legalne, to jednak publiczne obnoszenie się z chełpieniem takim podejściem jest imho zwyczajnie nieprzyzwoite :/
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 21.06.2026, 00:11:03 via Wykop
  • 2
@tobeornottobe: Czaję, szacuneczek. Raczej ze względu na moje patriotyczne podejście wolałbym, żeby w Polsce to Polacy byli zatrudniani na pierwszym miejscu (i analogicznie nie mam nic przeciwko by na Ukrainie na pierwszym miejscu byli zatrudniani Ukraińcy, czy ogólnie w danym kraju jego obywatele), ale nie będę cię przekonywał do mojego, bo to chyba kwestia osobistych preferencji.

67

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Izba Lekarska: Zawieszamy mandat Dawida Kacprzyka, członka Okręgowej Rady Lek

Lekarze: Publiczne szpitale stały się "politycznym łupem", a o awansach decydują legitymacje partyjne. Żądamy ustawowego zakazu zarządzania placówkami medycznymi przez członków partii. Powiązanie wynagrodzeń z numerem PESEL nie skróci kolejek, a jedynie odwróci uwagę opinii publicznej. To nagonka

gimnazjumqqq
z
izba-lekarska.pl
dodany: 20.06.2026, 08:18:54
  • 18
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 20.06.2026, 09:39:41 via Wykop
  • 8
@warsaw: Cała nie, tylko marne 99% :)

20

Uwaga, oszusci z numerow 227421390 227424471 - wyludzaja dane bankowe

Uwaga, oszusci z numerow 227421390 227424471 - wyludzaja dane bankowe, dziwny akcent, pozyczka z prowident - najpierw dzwoni ze byla pozyczka w prowidencie a drugi dzwoni z twojego banku ze jest oszustwo

awatarji
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 12:47:35
  • 1
  • #
    oszustwo
  • #
    banki
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 22:20:22 via Wykop
  • 1
@thorgoth o tym też ostatnio napisał. Zgłaszajcie to do CERT:

https://incydent.cert.pl/#!/lang=pl,entityType=notObligatedEntity,easyIncidentType=phoneCall
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 22:00:46 via Wykop
  • 11
@DalaCiLama: Serious bussiness chronienie konowałów

8

Efekt Motyla - poruszająca piosenka o depresji

Efekt Motyla - poruszająca piosenka o depresji

Warto posłuchać do końca.

emilia-dias
z
youtube.com
dodany: 17.06.2026, 18:03:23
  • 3
  • #
    muzyka
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 17.06.2026, 20:12:18 via Wykop
  • 8
Słychać AI. Slop oprócz generycznej i nie dającej się słuchać struktury, tworzy specyficzny pseudolosowy szum, który bardzo łatwo rozpoznać. A żeby nie było, nagrałem direct line-in w Audacity i wyeksportowałem nieskompresowany surowy fragment do testu.
https://suno.com/l/ai-music-app
https://aha-music.com/aimusicdetector
nirvikalpasamadhi - Słychać AI. Slop oprócz generycznej i nie dającej się słuchać str...

źródło: asdwdasdadadw

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 21:36:37 via Wykop
  • 1
@alicja182: Rozumiem, niemniej tutaj chodzi o dźwięk a nie o tekst.

276

34-letni Polak oszukał system. Kurierzy nie mogli uwierzyć

34-letni Polak oszukał system. Kurierzy nie mogli uwierzyć

34-letni oszust z Krakowa wykazał się nie lada kreatywnością. Próbował wyłudzić odszkodowanie za zgrubienie paczki z wartościowym przedmiotem. W tym celu opracował specjalny mechanizm.

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 19.06.2026, 14:14:07
  • 60
  • #
    polska
  • #
    kurierzy
  • #
    paczki
  • #
    wyludzenie
  • #
    policja
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 15:41:03 via Wykop
  • 41
@AlbertWesker: Nie, raczej wysyłał B i przychodził B ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Zamach Tuska na dom wolnego słowa xD

Zamach Tuska na dom wolnego słowa xD

Zderzenie w centrum Warszawy. Auto TV Republika zderzyło się z autem ambasady Niemiec. Forthing (dziwne że nie Iziobra) dachował.

trx87
z
miejskireporter.pl
dodany: 19.06.2026, 15:17:23
  • 3
  • #
    republika
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvrepublika
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 15:31:05 via Wykop
  • 1
Ta strona wymaga udostępnienia dokładnych danych geolokalizacyjnych ponad 400 podmiotom trzecim żeby zobaczyć artykuł. Sory ale zakopuję jako scam i treść nieodpowiednia :/
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

410

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Sprawa nieletniego sprzedawcy lemoniady. Straż Miejska w akcji

Straż Miejska w Bogatyni zareagowała na zgłoszenie jednego mieszkańca o sprzedaży lemoniady przez nieletnią osobę.

afro1984
z
o2.pl
dodany: 19.06.2026, 06:16:19
  • 127
  • #
    straz
  • #
    strazmiejska
  • #
    polska
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 07:41:48 via Wykop
  • 44
@ragnarok-asgartus: No nie? Ja też wykopię. Zdrowe podejście służb jest wyjątkową rzadkością i nie mam nic przeciwko, by równie wyjątkowo chwalić dobre zachowanie. Ma to sens, bo jesteśmy przyzwyczajeni, że gdy ktoś robi coś źle to jest kara, ale często gdy ktoś robi coś dobrze, to brakuje pochwały bo to "przecież normalne". Powinniśmy częściej chwalić dobre zachowania, a nie tyko karać złe. Szacun i #dobrzeczujeczlowiek.
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 12:13:09 via Wykop
  • 0
@voldi: No jasne, gdyby to był oodwzajemnione i w dwie strony to byłoby idealnie
PS Gdy policja nie karze z pełną surowością to też jest dobrze, bo to... chyba zależy? W sensie czy dać mandat czy pouczenie... zależy..
Albo ujmę to inaczej - chwalę to że policjant, w tym przypadku straż miejsca potrafiła dobrze ocenić czy dać mandat czy pouczenie i jak zareagować by nie postąpić niesprawiedliwie, o. No i

1973

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 07:54:18 via Wykop
  • 14
Ja byłbym za nadaniem szanownemu panu Robertowi odznaczenia także przez Polskę! Za to, że pan Robert robi więcej dobrego dla przyjaźni Polski z innymi narodami niż polski MSZ! Nasz rząd powien się od niego uczyć jak tworzyć dobre relacje, naprawdę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

55

215 wykopów i usuneli znalezisko xD

Pokaż treści 18+

215 wykopów i usuneli znalezisko xD

Usunęli znalezisko z 215 wykopami, bo w opisie był "murzyn", a przynajmniej chce w wierzyć, że to przez to xD

WladcaPiachu
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 03:03:23
  • 12
  • #
    wykop
  • #
    afera
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 19.06.2026, 07:47:08 via Wykop
  • 0
@mimmo:
nirvikalpasamadhi - @mimmo:

źródło: uuu

Pobierz

856

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 18.06.2026, 11:27:37
  • 161
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 11:46:36 via Wykop
  • 542
Piękny damage control. Ale dopiero gdy szambo już wybiło pod samą granicę z kosmosem.
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 13:14:10 via Wykop
  • 12
@tomasz-aleksander-barania: O! Winszuje, bo zadajesz bardzo dobre pytania, podpinam się.
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 13:18:56 via Wykop
  • 57
@DuchZoliborza: Lol zapomniał że damage control nie działa wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2357

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Zwolennicy zaostrzenia podkreślają, że osoby mieszkające w Danii powinny dostosować się do kultury albo wyjechać. Ich zdaniem zasłanianie twarzy jest symbolem separatyzmu i utrudnia integrację, komunikację oraz budowanie spójnego społeczeństwa opartego na duńskich wartościach świeckich i równości.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 18.06.2026, 07:19:26
  • 260
  • #
    dania
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    muzulmanie
  • #
    religia
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 11:53:59 via Wykop
  • 1
@TwojOsobistyLewak: Najpierw doprowadzili do syfu, a teraz wielce stanowczo z nim walczą... Powiedz, jak ekstremalnej naiwności trzeba by w to uwierzyć?

250

A gdy bóg nas opuści - powieść Wojtka Boratyńskiego od ekipy Fantazmatów

A gdy bóg nas opuści - powieść Wojtka Boratyńskiego od ekipy Fantazmatów

Dziś mamy dla was nie antologię, lecz wydaną pośmiertnie powieść autora, który opublikował opowiadanie w drugim tomie Fantazmatów. Spiski, zdrady, magia i religia to wszystko łączy się w ostatniej książce Wojtka Boratyńskiego, która dziś, cztery lata po jego śmierci, zostaje oddana w wasze ręce.

Fantazmaty
z
fantazmaty.pl
dodany: 18.06.2026, 09:38:50
  • 26
  • #
    fa
  • #
    fantastyka
  • #
    ksiazki
  • #
    czytajzwykopem
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 11:49:11 via Wykop
  • 5
Brawo Fantazmaty, pamiętam jak zaczynało się na wykopie od małych wpisów na mirko. Robi się z tego wszystkiego całkiem potężny lore!
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Szef Valve kupił posiadłość z tajnym tunelem za astronomiczną kwotę

Szef Valve kupił posiadłość z tajnym tunelem za astronomiczną kwotę

Gabe Newell wydał fortunę na dom z podziemnym tunelem. Kwota zwala z nóg!

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 18.06.2026, 11:37:28
  • 6
  • #
    valve
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    steam
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 18.06.2026, 11:44:33 via Wykop
  • 9
tajnym tunelem


Tajemnica, o której wszyscy wiedzą.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4

Fachowcy na fali. Zarabiają nawet 26 tys. zł na rękę miesięcznie

Fachowcy na fali. Zarabiają nawet 26 tys. zł na rękę miesięcznie

Rosnące zapotrzebowanie na fachowców sprawia, że doświadczenie i umiejętności są dziś dobrze wyceniane. Najlepsi specjaliści w zawodach technicznych i rzemieślniczych zarabiają nawet 26 tys. zł netto miesięcznie.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 17.06.2026, 19:21:15
  • 6
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 17.06.2026, 19:51:35 via Wykop
  • 0
No chyba w dupie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1327

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie

Dawid Kacprzyk zwolniony ze Szpitala Południowego w Warszawie dowiedziało się Polskie Radio RDC.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 17.06.2026, 12:10:49
  • 196
  • #
    warszawa
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieniadze
nirvikalpasamadhi
nirvikalpasamadhi 17.06.2026, 15:09:18 via Wykop
  • 9
PiSowcy się trzymały stołków aż do przegranych wyborów

@marqsk: Ahaha pis się nie bawi w ceregiele i idzie na całość, never bail xD
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >
  • We have ostracized them instead of embracing them, we've alienated them instead of empathizing with them, we've let the smog of cynicism cloud our hearts and minds, when kindness should have been our guiding light.

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 12.04.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.09.2021

    Komentator
  • VIP
    od 29.06.2023

    VIP
  • Złotousty
    od 31.10.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 19.04.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking