Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sahim

Sahim

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2406
  • Znaleziska 2247
  • Mikroblog 159
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2

299

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Zimny prysznic dla Krakowa. Koniec złudzeń o metrze do 2030 roku

Realny termin rozpoczęcia budowy metra w Krakowie to lata 2040-2045 r. ocenił Stanisław Kracik, pełniący funkcję prezydenta miasta do czasu wyboru nowego włodarza. Według ekipy odwołanego w referendum 24 maja prezydenta Aleksandra Miszalskiego (KO), budowa metra miała rozpocząć się około 2030 r.

znin
z
bankier.pl
dodany: 25.06.2026, 19:37:51
  • 103
  • #
    krakow
  • #
    sct
  • #
    inwestycje
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
Sahim
Sahim przedwczoraj, 20:50:10 via Wykop
  • 7
Przecież w Krakowie jest problem żeby zwykły tramwaj rozbudować o 4 km do Wieliczki, a co dopiero metro kopać pod całym miastem. Kto w ogóle brał to na poważnie?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sahim
Sahim wczoraj, 10:59:07 via Wykop
  • 1
@Lardor: Do Mistrzejowic to wiadomo że skandal, ale tam chociaż teren trudny, jakieś kawałki pod ziemią, gęsta zabudowa. A w stronę Wieliczki - pas zieleni zostawiony w tym celu pomiędzy jezdniami Wielickiej, praktycznie tylko tory tam położyć i gotowe. No ale "nie da się".

1331

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

Butelkomaty wiecznie pełne lub zepsute, a idą wakacje.

System kaucyjny czeka test, jakiego jeszcze nie było. Chodzi zarówno o wydolność automatów przyjmujących opakowania, operatora systemu, jak i obsługę urządzeń, które już teraz często są wyłączone z użytku przez to, że bywają uszkodzone lub przepełnione. Co stanie się w wakacje, gdy konsumpcja napojó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.06.2026, 11:35:30
  • 267
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Sahim
Sahim 25.06.2026, 17:31:04 via Wykop
  • -1
Ja tam będę się cieszył jak uśmiechnięty rząd przegra wybory przez butelkomaty


@xer2--her: Wiadomo że przegra, choćby po to żeby później nie brać na siebie kolejnej porażki budżetowej - tak jak ostatnio celowo przegrał pis.
Sahim
Sahim 25.06.2026, 17:34:56 via Wykop
  • 0
Jeśli ta banda złodziei w rządzie nie poleci na najbliższych wyborach, to już nie wiem


@mco111: Poleci. I wróci poprzednia.
Sahim
Sahim 25.06.2026, 17:37:24 via Wykop
  • -4
Ja nie mam zamiaru szmacić się za 50 groszy


@Severitus: Czyli dajesz się r----ć i prosisz o więcej. Można i tak.

492

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

MINI Cooper dealera MINI Inchcape Polska jeździ po drodze rowerowej

Piękna kolaboracja MINI Inchcape Polska i GreenTable Bistro na Placu Unii Lubelskiej w Warszawie

Rules
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:03:00
  • 60
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    motoryzacja
  • #
    konfitura
Sahim
Sahim 21.06.2026, 07:02:21 via Wykop
  • 0
I od dawna mam zasadę, że wysyłam WSZYSTKO gdzie jełop(ka) sprawia zagrożenie.


@JestemD: Rowerzystów śmigających po chodnikach pomiędzy pieszymi też nagrywasz? Tak z ciekawości pytam, bo często jeżdżą szybciej niż ten mini na filmie. I robią to masowo..
Sahim
Sahim 21.06.2026, 09:16:32 via Wykop
  • 0
to jest niesamowite jak jednych debili tłumaczysz drugimi


@nilphilus: To jest niesamowite jak tobie podobni nie zauważają masowego łamania przepisów przez rowerzystów - a wielce oburzają się jednostkowym przypadkiem gdzie wystąpił kierowca samochodu. Ile widzę samochodów na chodniku kiedy idę rano do pracy? Żadnego. Od lat. Ilu widzę pędzących rowerzystów? Codziennie kilku - kilkunastu.
Sahim
Sahim 21.06.2026, 09:39:38 via Wykop
  • 0
ale panienka na mnie naskoczyła i zmyśliła sobie przepisy,


@Jasnie-wielmozny-pan: O, to ja spotkałem chyba tę samą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sahim
Sahim 21.06.2026, 14:14:53 via Wykop
  • 0
jakbyś poza składaniem literek w zdania wyciągnal sens całej mojej odpowiedzi


@nilphilus: Właśnie wyciągnąłem. Nie usprawiedliwiajmy zachowania jednego samochodziarza zachowaniem setek rowerzystów. No nie usprawiedliwiajmy. Ale jakbyś poza składaniem literek w zdania wyciągnął sens całej mojej odpowiedzi - to byś może zrozumiał że mierzi mnie kamienowanie jakiegoś samochodowego cymbała - kiedy na co dzień cymbałów rowerowych mamy na pęczki. I dziwnym trafem rowerowi aktywiści aktywnie minusują wszystkich którym rowerowa "wolność"
Sahim
Sahim 21.06.2026, 17:28:50 via Wykop
  • -1
Więc sorry, ale jak rzucasz tekst, że jak to tak krytykować samochodziarzy na chodniku, to ich po prostu bronisz


@nilphilus: Ok, nie mówimy o rowerach bo tutaj samochód jechał po ddr. Tu nie temat o rowerach. O rowerach w ogóle nie ma tematu.

867

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 09:05:16
  • 232
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
Sahim
Sahim 16.06.2026, 17:53:13 via Wykop
  • 1
Chodniki są dla pieszych. Do chodzenia. Zakaz jeżdżenia po chodniku czymkolwiek, nie dotyczy dzieci do lat 10. Wszelkie inne rozwiązania "dozwolona jazda z prędkością pieszego" to czysta fikcja.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Sahim
Sahim 16.06.2026, 18:16:47 via Wykop
  • 0
@dziedzicpruski: Droga musi mieć >50km/h, chodnik musi mieć >2m, prędkość pojazdu musi być równa prędkości "pieszego" - ale co z tego, fikcja. Zabierdalają po chodnikach rowerem/hulajnogą/czymkolwiek i nikt się tym nie interesuje. No chyba że spowodują spektakularny wypadek - to wtedy wyrazy oburzenia. Na co dzień nikt problemu nie widzi, choć w miejscu gdzie mieszkam wystarczy stanąć przy chodniku na godzinkę i kilka tysięcy z mandatów od rowerzystów utargowane.

388

Afera z nowym Jaecoo 8. Dynamica Kraków odmawia naprawy auta

Chciałbym ostrzec wszystkich, którzy rozważają zakup nowego samochodu marki JAECOO lub OMODA, a w szczególności zakupy w salonie Dynamica w Krakowie (ul. Wadowicka 3). Kupiłem fabrycznie nowe Jaecoo 8 (rok produkcji 2026). Samochód miał być bezpiecznym, komfortowym autem dla rodziny. Niestety, w au

mieczyslaw-straczek
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 12:46:59
  • 198
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    jaecoo
  • #
    omoda
  • #
    prawo
  • #
    krakow
Sahim
Sahim 16.06.2026, 09:48:31 via Wykop
  • 3
Przecież tam system audio się zawiesił, trzeba odłączyć prąd i podłączyć ponownie (bezpiecznik wyjąć). Na 90% koniec naprawy. Jaki pożar???
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

285

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka ma 54 lata. Kiedyś 80 KB mieściło się na 8 calach

Dyskietka oficjalnie skończyła 54 lata, licząc od dnia przyznania patentu dwóm inżynierom IBM w 1972 roku. U.S. patent number 3668658A dotyczył rozwiązania opisanego jako magnetic record disk cover, czyli osłona dla magnetycznego dysku zapisującego dane.

ochucki
z
pixelnerd.pl
dodany: 07.06.2026, 07:56:36
  • 103
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    ibm
Sahim
Sahim 08.06.2026, 06:19:15 via Wykop
  • 10
A stację 3,5" miałem gdzieś ok. 1986 w Acornie od bbc master. Ten bool doopy kumpli, którzy mieli spectrum, amigę albo atari


@sl4v3x: Amiga miała stację 3.5" wbudowaną, więc "bool doopy kumpli" to sobie wymyśliłeś.

52

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!

Szokujące nagranie! Bandyta drogowy w busie celowo wjeżdża w rowerzystę!
kiero_profesjonal
z
youtube.com
dodany: 04.06.2026, 14:36:54
  • 96
  • #
    kierowcy
  • #
    rower
  • #
    samochody
  • #
    drogi
  • #
    agresjadrogowa
Sahim
Sahim 07.06.2026, 10:18:41 via Wykop
  • -1
Dlaczego rowerek nie jedzie po ddr, dlaczego rowerek nie jedzie prawym pasem, dlaczego kierowca rowerka widzi cudze przewinienia a swoich wcale? Same pytania, żadnych odpowiedzi..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
PijeWodePoPierogach
05.06.2026, 05:44:21
  • 1091
Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu drogi zostaną tak zbudowane aby mozna było bezpiecznie z---------ć 300km/h? Czy muszą być kolejne ofiary niekompetencji drogowców? Kolejny raz zbyt wolna jazda zbiera swoje ofiary. Juz dziewiąty motocyklista jadący przepisowo ginie w tym miejscu.

Pamiętajcie, ze to Wy jadąc zgodnie z przepisami stwarzacie zagrożenie dla siebie i innych!

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
PijeWodePoPierogach - Kolejna ofiara nie dostosowania dróg do prędkości. Czy w koncu ...

źródło: IMG_20260605_073902

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sahim
Sahim 05.06.2026, 07:51:08 via Wykop
  • 60
@PijeWodePoPierogach: A ja RAZ widziałem chłopa co w mieście, na ścigaczu, jechał 50km/h i nie świrował. Z daleka myślałem że chory albo nawalony - ale zagadka rozwiązała się jak na światłach podjechałem bliżej - miał niemiecką rejestrację.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
31.05.2026, 06:49:58
  • 139
#ukraina #osja #wojna

Pamiętacie kolejki za benzyną? Kacapy, mieszkający w "stacji benzynowej Europy", właśnie sobie o nich przypomnieli... XD
Kempes - #ukraina #osja #wojna 

Pamiętacie kolejki za benzyną? Kacapy, mieszkający w...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sahim
Sahim 31.05.2026, 14:39:06 via Wykop
  • 2
@Kempes: Dziś na bezplanu oglądałem filmik z upadłej komunistycznej Kuby. Kolejki do stacji paliw identyczne.
  • Odpowiedz

73

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

Kupiłem drukarkę w x-komie za 2199 zł. Dostawa FedEx.

I teraz zaczyna się kabaret. Najpierw dostaję od FedEx maila, że przesyłka została doręczona. Problem w tym, że nikt jej u mnie nie widział. Żadnego kuriera, żadnej paczki, nic. Po kontakcie z x-komem okazuje się, że przesyłkę rzekomo odebrała jakaś konkretna osoba.

sebka2026
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 10:57:51
  • 83
  • #
    xkom
  • #
    fedex
  • #
    kurier
  • #
    kurierzy
  • #
    zakupy
  • #
    logistyka
Sahim
Sahim 29.05.2026, 20:59:42 via Wykop
  • 1
Numer bloku się zgadzał i mieszkania też, tylko kurna ulica inna i inny adresat


@JWP1: Łee, a ja myślałem że jestem wyjątkowy. Pocztex dostarczył moją paczkę - bo kogoś nie było w jakimś domu - do mojego teoretycznego sąsiada - który byłby moim sąsiadem gdybym ja mieszkał w tym domu w którym nikogo nie było. I miał w dupie moje zastrzeżenia.. Dobrze że teoretyczny sąsiad oddał przesyłkę bez problemu. I
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
25.05.2026, 13:17:59
  • 1371
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sahim
Sahim 25.05.2026, 16:56:07 via Wykop
  • 35
Zrobiłem prawko na autobusy, p---------m się z tym pół roku, zanim teoria, potem praktyka, a egzaminy też czekałem na termin, potem kwalifikacja zawodowa, egzamin, czekaj na prawko aż urząd wyrobi. Szukam roboty - nie ma


@Schwarzfahrer: Jeśli to powaga to słuchaj tego: koleś pod 60 lat, urzędnik co mu się robota w urzędzie znudziła, zrobił prawko na autobusy i.. wyjechał do Holandii. Normalnie, bez znajomości, robotę przez jakąś agencję znalazł,
  • Odpowiedz
Sahim
Sahim 25.05.2026, 17:31:21 via Wykop
  • 15
@Jaro070:

a tam nie płacą przypadkiem 3 tys euro?


@Jaro070: Nie wiem konkretnie ile płacą, ale jeśli myślisz że w Polskim urzędzie dostaniesz 3tys euro nie będąc jego prezesem - to się trochę mylisz.
  • Odpowiedz
Sahim
Sahim 25.05.2026, 17:56:40 via Wykop
  • 3
to weź zapytaj jak możesz, ale 3 tys € za bycie kierowcą autobusu to grosze w Holandii


@Jaro070: Zapytać mogę, czy powie prawdę - nie wiem. Ale jedno co wiem - w tym urzędzie 5.5k na rękę jest uważane przez szefostwo jako dobra płaca. I nie jest to bynajmniej małe miasto.
  • Odpowiedz

1932

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Doda z uśmiechem: "Biłam mężczyzn i za tym tęsknię". Co Ty na to, Mireczku?

Wokalistka w podcaście chwali się, że 3/4 jej ofiar w bójkach stanowili faceci. Z dumą opowiada o przemocy i wyśmiewa mężczyznę, który uciekał i dzwonił na policję. Wyobraźcie sobie, że znany aktor czy muzyk wyznaje w wywiadzie: "Biłem kobiety i tęsknię za tym". Pussy pass w czystej postaci...

myMyselfAndIAgain
z
plotek.pl
dodany: 19.05.2026, 17:52:57
  • 300
  • #
    pieklokobiet
  • #
    logikarozowychpaskow
Sahim
Sahim 19.05.2026, 20:15:27 via Wykop
  • 48
Był taki film - Pitbull coś tam, gdzie Pazura grał gangstera a Doda jego drugą żonę która przejęła dowodzenie mafią. No i dla mnie Pazura był tam zupełnie nieprzekonujący jako ten gangster, taki sztuczny, widać że nie jego klimaty. Ale Doda? Idealna, ona nie grała, ona była tam sobą.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

306

Zwierzyna staje się myśliwym. Ukraińskie drony mogą odpowiadać Rosjanom ogniem

Zwierzyna staje się myśliwym. Ukraińskie drony mogą odpowiadać Rosjanom ogniem

Nagrania z nalotu na Krymie i wypowiedzi dowództwa wojsk dronowych Kijowa potwierdzają doniesienia z ubiegłego tygodnia.

starnak
z
forsal.pl
dodany: 18.05.2026, 14:42:31
  • 48
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    drony
  • #
    rakiety
Sahim
Sahim 19.05.2026, 18:06:22 via Wykop
  • 6
Nie zapomnę chyba nigdy filmu z rekordowym czasem życia orka przepołowionego na pół wybuchem drona


@HuGho: Ale to był przechodzień na ulicy w swoim mieście - czy bandyta napadający inny kraj w celu morderstw i rabunków? Tak z ciekawości. Bo jak to drugie, to takie atrakcje powinny też spotykać bandytów normalnie w czasie pokoju.

930

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę

Pokaż treści 18+

Rowerzysta popycha starszą panią, ponieważ jego zdaniem weszła na ścieżkę
pieczk
z
x.com
dodany: 17.05.2026, 17:01:58
  • 256
  • #
    codziennyrowerowydzban
  • #
    polskiedrogi
Sahim
Sahim 17.05.2026, 19:19:07 via Wykop
  • -11
bo mają pierwszeństwo i to ja mam się zatrzymać


@mp0011: Przecież tak właśnie jest, pedalarzu. Nie rowerzyści mają wszędzie pierwszeństwo tylko piesi, jako najmniej chronieni uczestnicy ruchu.
Sahim
Sahim 17.05.2026, 19:57:33 via Wykop
  • -4
I polecam na przyszłość odrobinę pokory i zapoznania się z tematem


@mp0011: Otóż na co dzień widzę pokorę i zapoznanie się z tematem pedalarzy - którzy zabierdalają wąskim CHODNIKIEM po którym mam nieprzyjemność iść - i bynajmniej nie jada z prędkością pieszego. Nie, nie ma obok drogi dla rowerów, tak, jest jezdnia. 3 pasmowa i z prędkością podniesioną do 70km/h. Tylko co mnie to obchodzi, nie da się jechać rowerem -
Sahim
Sahim 18.05.2026, 18:11:53 via Wykop
  • 0
rowerzysta MA PRAWO jechać chodnikiem w określonych warunkach z tobą dyskutował nie będę, może kiedyś sam doczytasz przepisy


@mp0011: "w określonych warunkach" - jak wszyscy pedalarze - nie przeczytałeś co napisałem - ale gęba pełna pretensji bo nie wpasowałem się w twoją narrację. Oczywiście że nie będziesz dyskutował - bo nawet nie wiesz co to znaczy.
Sahim
Sahim 18.05.2026, 18:29:17 via Wykop
  • 0
I szczerze, to g---o mnie interesuje że masz problemy z rowerzystami na chodniku. Kup sobie dzwonek


@mp0011: Tylko z pedalarzami - jak ty. Ale komu ja odpisuję..

381

[AFERA] Allegro OdZyskaj za%^ało mi konsole

[AFERA] Allegro OdZyskaj za%^ało mi konsole

Witajcie mirki i mireczki. Chciałbym się tutaj podzielić tym jak to wyslałem do programu Allegro OdZyskaj konsole Playstation Pro 4 wraz z padami w celu wyceny a Ci bez pardonu stwierdzili, że nie mają mojego płaszcza i co nam pan zrobisz. Tak, może i byłem naiwny, że w ogóle wyslałem ale chciałem p

AgencyjnaAgencjaAgencji
z
wykop.pl
dodany: 15.05.2026, 09:44:44
  • 58
  • #
    allegro
  • #
    allegroodzyskaj
  • #
    afera
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    technologia
Sahim
Sahim 15.05.2026, 19:19:27 via Wykop
  • 0
@Damntrain: To trochę dziwna propozycja.

2607

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek

Byłem dzisiaj w Lidlu i to, co zobaczyłem przy butelkomacie, to jakiś ponury żart. Zrobiłem zdjęcie (twarze celowo zakryłem), bo to idealnie obrazuje nasz nowy, wspaniały "eko-system". Ludzie stoją w długich kolejkach, tracąc swój cenny czas wolny, by wielce łaskawie odzyskać swoje własne 50 groszy.

Wardegas
z
wykop.pl
dodany: 09.05.2026, 11:55:19
  • 564
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
Sahim
Sahim 09.05.2026, 20:03:54 via Wykop
  • 6
@tas2000: Chcieli chcieli. "Lidl Polska, wspólnie z Kauflandem (Grupa Schwarz), powołał własny podmiot o nazwie OK Operator Kaucyjny do obsługi systemu kaucyjnego w Polsce"

1034

Skandaliczne zachowanie podczas Targów Końskich w Pajęcznie

Skandaliczne zachowanie podczas Targów Końskich w Pajęcznie

Na nagraniu widać, jak mężczyzna brutalnie szarpie konie. Karma szybko wróciła i delikwent oberwał w gębę.

ArsenalAngel
z
facebook.com
dodany: 09.05.2026, 14:05:04
  • 215
  • #
    polska
  • #
    zwierzeta
  • #
    przemoc
  • #
    agresja
  • #
    alkoholizm
  • #
    patologia
Sahim
Sahim 09.05.2026, 19:57:49 via Wykop
  • 12
Dziwne to jest że ten pierwszy koń już nie załatwił sprawy. No ale może jakieś wyjątkowo cierpliwe zwierzęta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

400

Fałszywy SMS od mObywatela. Wygląda jak prawdziwy

Fałszywy SMS od mObywatela. Wygląda jak prawdziwy

Fałszywy SMS trafia do tego samego wątku co prawdziwe wiadomości rządowe, bo nazwa nadawcy może być dowolnie sfałszowana. Informuje o mandacie i prowadzi na stronę wyłudzającą dane karty płatniczej.

real_scoria
z
sekurak.pl
dodany: 08.05.2026, 10:29:37
  • 91
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    phishing
  • #
    mobywatel
  • #
    internet
Sahim
Sahim 08.05.2026, 20:20:12 via Wykop
  • 5
@butylarz: mObywatel pokaże ci co państwo "wie" o tobie, Tylko tyle, tam nie podajesz żadnych danych - oni podają tobie. Lepiej to zweryfikować niż być potem zaskoczonym faktem że masz kilka samochodów za które nie zapłaciłeś OC albo podobnymi rewelacjami.

673

HP zdalnie wyłącza drukarki. Masz tusz, ale nic nie wydrukujesz

HP zdalnie wyłącza drukarki. Masz tusz, ale nic nie wydrukujesz

Drukarka pewnej Amerykanki nie drukuje - nic nic nadzwyczajnego, jednak urządzenie nie zepsuło się, tusz jest pełny, papier załadowany. Drukarka nie może drukować bez opłacenia miesięcznego abonamentu, a HP zdalnie ją zablokował.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 08.05.2026, 08:03:49
  • 144
  • #
    drukarki
  • #
    hp
  • #
    komputery
  • #
    afera
Sahim
Sahim 08.05.2026, 19:46:00 via Wykop
  • 7
Sahim

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

Obowiązkowe ubezpieczenie i tablice rejestracyjne hulajnóg we Włoszech

Obowiązkowe ubezpieczenie i tablice rejestracyjne hulajnóg we Włoszech

Od 16 czerwca we Włoszech za brak tablicy rejestracyjnej lub ubezpieczenia hulajnogi kara 100-400 euro.

mindy-moo
z
wantedinrome.com
dodany: 08.05.2026, 09:34:46
  • 166
  • #
    europa
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
Sahim
Sahim 08.05.2026, 19:21:56 via Wykop
  • 8
Ciekawe co będzie się musiało stać aby w końcu ktoś się za tę patologię wziął


@ArnoldZboczek: To bardzo proste. Musi trafić pOSŁA albo kogoś z jego rodziny/sędziego. Najlepiej takiego ważnego. Natychmiast wprowadzą odpowiednie przepisy..
Sahim
Sahim 08.05.2026, 19:32:56 via Wykop
  • 3
@Jasper666: Psychole to dali pedalarzom jakieś prawa. Nie można ich celowo rozjechać na ulicy - to wszystko co im się "należy" - resztę pajacowania karać nie mniej niż kierowców samochodów, plus uruchomić konfiturę ładującego pałą pedalarzy zabierdalających po chodnikach..
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • Puck

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.09.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking