Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rubbik

Rubbik

Dołączył 6 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 49381
  • Znaleziska 26933
  • Mikroblog 22448
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 6
Kefir91
Kefir91
21.04.2026, 13:50:29
  • 476
Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to Reksin ruszył z posesji z ulicy Piaskowej został odnaleziony.
#fredikamionka #heheszki #humorobrazkowy #analfabetyzm
Kefir91 - Jakbyście jeszcze nie wiedzieli, to Reksin ruszył z posesji z ulicy Piaskow...

źródło: image_picker_0ABA9C5C-A774-4093-8637-6A92688DC8F4-40929-0000062248CECA45

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 15:33:48 via Wykop
  • 2
@Kefir91: kto temu psu podciął uszy? To od 2012 już jest nielegalne.
  • Odpowiedz
wykop
wykop
21.04.2026, 13:11:27
  • 35
Nadchodzą zmiany w Regulaminie Wykopu - stawiamy na lepsze dopasowanie treści i bezpieczeństwo!

Chcemy, aby Wykop stawał się coraz lepszym miejscem do dzielenia się treściami, dlatego aktualizujemy nasz Regulamin. Zmiany wejdą w życie dnia 11 maja 2026 roku. Co się zmienia i dlaczego?

➡ Zakładka „Dla Ciebie”: Oficjalnie wprowadzamy mechanizm, który pomoże Ci odkrywać najciekawsze treści. Algorytm działa w oparciu o Twoje własne wybory (wykopy, zakopy, obserwowane tagi), dzięki czemu Twój feed będzie
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 15:04:45 via Wykop
  • 12
@wykop: czyli wszystko by wprowadzić pisowską bańkę informacyjną. Zgodnie z planem xD
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
21.04.2026, 10:44:44
  • 503
Wy się dziwicie że Macron nie chciał spotkać się z Nawrockim? Znowu miałby zdjęcia z tym paluchem z narracją że rozstawia wszystkich po pokojach. Takie drobne gesty mocno liczą się w Polityce #bekazpisu #polityka
szmichal - Wy się dziwicie że Macron nie chciał spotkać się z Nawrockim? Znowu miałby...

źródło: image

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 12:47:12 via Wykop
  • 3
co on ma z tym palcem w sumie xdd


@Kermit11: nieudolnie podrabia innego patologa - trumpa.
  • Odpowiedz

886

Nowe kulisy sprzedaży aktywów Lotosu. Adam Hofman w roli głównej

Nowe kulisy sprzedaży aktywów Lotosu. Adam Hofman w roli głównej

Sprzedaż części aktywów Grupy Lotos węgierskiemu MOL mogła być powiązana z działaniami lobbingowymi byłego polityka PiS

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.04.2026, 10:42:29
  • 105
  • #
    lotos
  • #
    pis
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    polska
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 12:39:04 via Wykop
  • 0
@tombeczka: to było w szczycie sezonu ogórkowego w mediach. Hofman wezwał wszystkie media, które się nabrały i przyjechały na tę hucpę. Obajtek przywiózł kilka worków o łącznej wartości ze 150zł i wielka pomoc PiSu. Gość od papryki był grzany przez dwa lata.

631

"Mówił, że się nie boi mandatów". Jeździli z Sebastianem M. przed wypadkiem

"Mówił, że się nie boi mandatów". Jeździli z Sebastianem M. przed wypadkiem

Portal brd24.pl dotarł do osób, które miały okazję jechać samochodem z Sebastianem M., zanim doszło do wypadku na autostradzie A1 i wyjechał do Dubaju. Przechwalał się im, że nie obawia się mandatów. Jeden z informatorów widział w samochodzie S. antyradar. Opowiadał, że trasę po Polsce, którą norma

airaG
z
onet.pl
dodany: 21.04.2026, 07:15:41
  • 143
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    a1
Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 10:08:24 via Wykop
  • 132
@jagoslau: ŻADEN z policjantów nie poniósł za to tuszowanie żadnych konsekwencji
niebadzogrem
niebadzogrem
21.04.2026, 04:51:09
  • 835
Ogunie to powinno być 16-26*C przez 11 miesięcy a w grudniu okolicy 0*C i metr śniegu.
Co noc niech pada deszczyk by roślinki fajnie rosły.
#polska
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 21.04.2026, 09:44:56 via Wykop
  • 0
i raz w tygodniu burza


@Cenwargh: burza codziennie od 3-6 żeby wszystko ładnie podlać.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
20.04.2026, 18:55:55
  • 433
O Panie xD

#polityka #wegry #izrael
Sin- - O Panie xD

#polityka #wegry #izrael

źródło: IMG_8157

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 20:55:19 via Wykop
  • 2
ej Mati to już teraz lubimy madziara


@bzyku95: JEZUSMARIA SEBA, KOLEGE TUSKA LUBIMY TERAS? MIEJ TY BOGA W SERCU! CO? JAK TO NA KORONĘ ŚWIĘTEGO STEFANA BĘDĄ SKŁADAĆ PRZYSIĘGĘ ZAMIAST PREZYDENTOWI?! O BOŻE, O K---A, CO ROBIĆ, CO ROBIĆ?! XD
  • Odpowiedz

467

POPiS kończy z budową domów. Odmawiają wydania warunków zabudowy

POPiS kończy z budową domów. Odmawiają wydania warunków zabudowy

PiS wprowadził, PO realizuje. Nowe przepisy mogą spowodować, że wielu Polaków posiadających działki budowlane nie będzie mogło stawiać na nich domów, jeśli na tych terenach plan ogólny nie będzie przewidywał zabudowy mieszkalnej. Istnieją obawy,że działki mogą stać się działkami rolnymi.

Rontree
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 20.04.2026, 07:02:57
  • 207
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    4konserwy
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 16:35:29 via Wykop
  • 2
@Miszczu_wszystkiego: idź do lekarza lepiej.

751

Zdrada, kłamstwa i upadek giganta. Zemsta kochanka żony zniszczyła mu życie

Zdrada, kłamstwa i upadek giganta. Zemsta kochanka żony zniszczyła mu życie

Grzegorz Władyka budował mleczarskie imperium, a skończył w więzieniu jako "bestia". Gdy przyłapał swoją żonę na zdradzie na zdradzie z pracownikiem, ten oskarżył go o molestowanie.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.04.2026, 06:05:18
  • 71
  • #
    podkarpacie
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 08:49:07 via Wykop
  • 54
Smarzowski zarobiłby z tego dobry film. Mógłby się nazywać „dom dobry 2”


@abracadaver: ale wtedy będzie historia biednego mleczarskiego kołchoźnika (Bartosz Topa) molestowanego przez lokalnego przedsiębiorcę-wyzyskiwacza kryptogeja (Marian Dziędziel). Nad kadzią z mlekiem w trakcie seksu analnego nakrywa ich żona przedsiębiorcy (Kinga Preis), która później jest pokazywana we wsi palcami, bo mąż wspólnie z lokalnym pijaczkiem (Eryk Lubos) w zamian za pół litra taniego wina rozsiali plotki o jej zdradzie.
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 09:53:56 via Wykop
  • 31
a kogo będzie grał Jakubik?


@galicjanin: Arkadiusz Jakubik zagra kierownika zmiany, który zwalnia dyscyplinarnie kołchoźnika za zabrudzenie kadzi z mlekiem własnym kałem. Kołchoźnik popełnia s---------o topiąc się w kadzi z mlekiem i gównem. Zostawia żonę (Tamarę Arciuch) z dwójką nastoletnich synów (Maciej Stuhr, Bartosz Obuchowicz) i niespłaconym kredytem w prowedencie.

Panie Smarzowski, proszę o kontakt, bo scenariusz prawie gotowy, a i postarałem się o casting.
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 10:57:48 via Wykop
  • 7
w którym momencie zostanie wpleciony motyw z siekierą?


@galicjanin: myślę, że optymalnie na samym końcu:
Mąż (Dziędziel) po tym jak jego żona (Arciuch) ujawniła jego ciągoty do facetów na spotkaniu koła gospodyń wiejskich (m.in. Elżbieta Jarosik, Joanna Kulig, Stanisława Celińska etc.) i kontakty seksualne z nieżyjącym już kołchoźnikiem (Topa), kierownikiem zmiany (Jakubik) oraz lokalnym proboszczem (Andrzej Zaborski), goni ją z siekierą wokół własnego zakładu przetwórstwa mleka. Podjeżdża stary autosan H9

1263

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Domański: Nie podniesiemy drugiego progu podatkowego.

Aby wpaść w II próg podatkowy (32% podatku PIT) wystarczy zarabiać 2,08x minimalne wynagrodzenie. "Rząd w tej chwili nie pracuje nad podwyższeniem drugiego progu podatkowego" - poinformował w radiu TOK FM minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

Zbychu222
z
bankier.pl
dodany: 20.04.2026, 07:42:44
  • 301
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 10:50:06 via Wykop
  • 16
Jak w 2010 wchodziłem do pierwszej poważnej pracy po studiach to zarabiałem 2x minimalną właśnie. I żeby wejść w drugi próg musiałbym zarabiać jeszcze prawie 2x tyle co wówczas. Tak że rewelacja po prostu xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1956

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Pokaż treści 18+

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Dwóch patusów z maczetami zawlokło faceta do jego domu, gdzie go poniżali i obrobili ma 11 tys. Reakcja policji? Dozór. A no i zakaz zbliżania się do ofiary. Wiecie, taki jak zakaz prowadzenia pojazdów. A potem szok, że ktoś sięga po broń.

lawyerish
z
ewarszawa.pl
dodany: 20.04.2026, 07:57:59
  • 96
  • #
    warszawa
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kradziez
  • #
    policja
  • #
    zlodzieje
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 10:10:55 via Wykop
  • 12
@masz_fajne_donice: dokładnie tak.
badreligion66
badreligion66
20.04.2026, 06:49:08
  • 572
#polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha
badreligion66 - #polityka Macron to tuskobot ze stajni Giertycha

źródło: 1000044614

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 10:02:51 via Wykop
  • 3
@badreligion66: POTĘŻNY TUSK pociąga za sznurki mocarstwem atomowym (。◕‿‿◕。)

A frajernia z PiSu i konpederacji d--a cicho.
  • Odpowiedz

547

Niedbałe strzały. Co wiemy o spółkach Roberta Lewandowskiego?

Niedbałe strzały. Co wiemy o spółkach Roberta Lewandowskiego?

Braki w sprawozdaniach finansowych, zadłużeni prezesi, wspólnik skazany wyrokiem, interwencje ze strony sądów i urzędów skarbowych. Analiza prawna 30 spółek Roberta Lewandowskiego ujawnia nieznane dotychczas informacje, o których nie pisały żadne media.

LaudatorLibertatis
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 04:41:34
  • 67
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    lewandowski
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 07:39:06 via Wykop
  • 7
dywident


@Fortepianino: xD
PozdroMleczny
PozdroMleczny
19.04.2026, 19:34:48
  • 363
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 07:29:16 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny: kukoldy z lewej jakie zadowolone
  • Odpowiedz

393

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1, aby utrzymać statek kosmiczny w działaniu.

starnak
z
science.nasa.gov
dodany: 19.04.2026, 11:59:04
  • 130
  • #
    kosmos
  • #
    nasa
  • #
    nauka
  • #
    voyager
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 17:50:40 via Wykop
  • 18
Instrument? Może gramofon?


@andro997: instrument pomiarowy. Mam nadzieję, że poszerzyłem twoją wiedzę z języka polskiego.

A gramofon to też żaden instrument. Także podwójna wtopa.
Rubbik
Rubbik 20.04.2026, 07:23:30 via Wykop
  • 2
jaki instrument, na trąbce k---a gra kosmitom?


@Pangia: instrument pomiarowy. Było się uczyć w podstawówce zamiast bawić się siusiakiem kolegi z ławki to byś znał takie niesamowicie trudne wyrażenia... ¯\(ツ)/¯

551

Kanibal z kampusu UW liczy, że wyjdzie ze szpitala na wolność za 5, 6 lat.

Kanibal z kampusu UW liczy, że wyjdzie ze szpitala na wolność za 5, 6 lat.

Wierzył, że jest drapieżnikiem, który musi zamordować ,niewinną owieczkę'. " - Leczenie i nadzór w szpitalu psychiatrycznym może przyjmować formę pozornie korzystnej współpracy. Oznacza to, że będzie się zachowywał tak, jak oczekuje od niego personel medyczny, aby jak najszybciej opuścić szpital."

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 18.04.2026, 11:27:20
  • 128
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    kryminalistyka
  • #
    zdrowie
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 11:18:02 via Wykop
  • 2
@szczurpc: wręcz przeciwnie. Jakby sprawa nie była głośna to już by była zamieciona bardziej niż jest zamiatana obecnie.

Przypominam, że gość tę zbrodnię zaplanował, więc nie powinno być w ogóle mowy o niepoczytalności
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 11:20:11 via Wykop
  • 1
@fifka85: tatuś adwokat znajdzie jakiegoś 85-letniego konowała co za kilka złotych wystawi odpowiednią opinię.

Masz sprawę majtczaka, gdzie biegły powołany przez sprawcę robi k---ę z logiki non stop.
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 16:52:12 via Wykop
  • 1
@fifka85: znajdzie bez problemu kogoś kto się podłoży. Jak będzie trzeba to i 20.
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 21:57:18 via Wykop
  • 1
bo może zwyczajnie udawać zdrowego


@fifka85: czyli jednak poczytalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

461

Zacharowa wskazała Polskę jako "współwinną" II wojny światowej

Zacharowa wskazała Polskę jako "współwinną" II wojny światowej

Maria Zacharowa wymieniła Polskę wśród państw, które - według Kremla - mają udział we wspieraniu nazistowskich Niemiec - podała propagandowa agencja TASS. Rzeczniczka MSZ Rosji stwierdziła, że temat odpowiedzialności za II wojnę światową "nie jest zamknięty".

Dr-Livingstone
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.04.2026, 20:35:35
  • 126
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polska
  • #
    historia
  • #
    wydarzenia
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    polityka
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 10:12:39 via Wykop
  • 1
Prezydent Polski - kibol nawrocki w 2018 roku odwiedził nawet muzeum wielkiej wojny ojczyźnianej w Moskwie, gdzie w ten właśnie sposób zakłamywana jest historia.

Wizytę uznał za bardzo owocną.
Rubbik - Prezydent Polski - kibol nawrocki w 2018 roku odwiedził nawet muzeum wielkie...

źródło: img_1_1776593547747

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

13

Jak rząd postanowił śledzić bazarowy handel. Nawet majtki

Aby zapobiegać wyłudzeniom podatku VAT, urzędnicy Ministerstwa Finansów oraz KAS wymyślili, że każdy transport tekstyliów, nawet 10 kg majtek, będzie śledzony satelitarnie przez państwowy system SENT. Handlowcy alarmują, że taka biurokracja zabije handel na targowiskach czy w "lumpeksach"

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.04.2026, 12:11:05
  • 6
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    handel
Rubbik
Rubbik 19.04.2026, 09:41:13 via Wykop
  • 2
Bardzo dobrze. Mam masę znajomych w tej branży to oni dnia uczciwie nie przepracowali, bo wały kręcą codziennie nie wystawiając paragonów i faktur w ogóle. Wszystko zaczyna się już w hurtowniach, gdzie kupują na papierze może 1% tego co w rzeczywistości. A teraz trzeba będzie wszystko dokumentować.

Żeby było śmieszniej to na tych rynkach ceny gównianych ciuchów wyższe bez żadnych zapłaconych podatków niż ceny w galeriach handlowych na promocjach xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

687

Kaczyński broni Mejzy który ma 17 mandatów i 168 punktów. W sieci oburzenie

Jarosław Kaczyński skomentował serię wykroczeń drogowych posła Łukasza Mejzy. Prezes PiS stwierdził, że Mejza zapłacił, przeprosił, więc pozostaje w klubie. - Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem - dodał. Słowa prezesa wywołały poruszenie w sieci. "Rzeczywiście, jeśli chodzi o liczbę pu

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.04.2026, 07:48:19
  • 106
  • #
    mejza
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
Rubbik
Rubbik 18.04.2026, 15:28:21 via Wykop
  • 2
Jarek kaczyński w życiu żadnego mandatu nie dostał za przekroczenie prędkości, więc razem z mejzą mają statystycznie zaledwie jakiś 1 mandat raz na 4-5 lat. No co to jest?!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rubbik
Rubbik 18.04.2026, 15:30:05 via Wykop
  • 3
w lubuskim skąd się wywodzi jest uwielbiany bo kocha falubaz


@witam12: kibole to zwierzęta
Rubbik
Rubbik 18.04.2026, 15:31:37 via Wykop
  • 3
Mejza musi zabić kogoś, jak Majtczak, żeby stracić miejsce w PiS-ie, choć do końca byłby broniony przed terrorem praworządności reżimu Tuska.


@LoginZajetyPrzezKomornika: jak już kogoś uda mu się zabić to gdyby rządził PiS byłoby drukowane na winę nieżyjącego i jego życie prześwietlone na 3 pokolenia wstecz. Znalazłby się dziadek stryjeczny w UB i temat byłby grzany w republice przez 2 lata bite.
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26
  • Strona 8 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.03.2023

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 27.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia