Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miniu30
Miniu30

Miniu30

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33372
  • Znaleziska 12680
  • Mikroblog 20692
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 217
PanieAreczku
PanieAreczku
06.03.2026, 12:14:01
  • 5
#nieruchomosci #polska #gospodarka #finanse #rodzina #zywnosc #pracbaza

Jak to w końcu jest wykopki?
Tutaj każdy płacze jak ma ciemszko a statystyki jakby temu przeczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PanieAreczku - #nieruchomosci #polska #gospodarka #finanse #rodzina #zywnosc #pracbaz...

źródło: IMG_6750

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 06.03.2026, 13:03:08 via Wykop
  • 5
@PanKapibara: niestety sporo nie pamieta bo byli za mali pozniej ruska propaganda wchodzi w nich jak w maslo
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 06.03.2026, 19:16:51 via Wykop
  • 0
@balker: mediana zarobkow to jest od dekad okolica 80% sredniej i tez wychodzi w takich zestawieniach podobnie z prostego wzgledu - byla bardzo niska sila nabywcza
  • Odpowiedz

441

W Norwegii odkryto największe w Europie złoże pierwiastków ziem rzadkich

W Norwegii odkryto największe w Europie złoże pierwiastków ziem rzadkich

Badania wskazują, że 19% tlenków w złożu Fen to neodym i prazeodym (NdPr), ważne materiały do produkcji wysokowydajnych magnesów. Złoże zawiera również znaczne ilości niobu i toru. Według Eurostatu, w 2024 roku 95% importu pierwiastków ziem rzadkich do UE pochodziło z Chin, Malezji i Rosji.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 05.03.2026, 19:36:17
  • 124
  • #
    surowce
  • #
    gospodarka
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
Miniu30
Miniu30
Miniu30 05.03.2026, 20:49:49 via Wykop
  • 100
@mimmo: nie bedzie bo metale ziem rzadkich sa "rzadkie" tylko w nazwie. Problem z nimi byl taki ze ich przetwarzanie to byl gigantyczne syf dlatego robily to glownie Chiny. Teraz pewnie wiecej zacznie
ropuchapodkamieniem
ropuchapodkamieniem
05.03.2026, 07:39:11
  • 1
a wiecie że do tego pkb wliczane są zyski firm zagranicznych, które zostaną wytransferowane do macierzy? a ktoś wie ile firm 200-300 osobowych jest z polskim kapitałem? xD

#gospodarka #ekonomia #polska
ropuchapodkamieniem - a wiecie że do tego pkb wliczane są zyski firm zagranicznych, k...

źródło: pkb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 05.03.2026, 08:29:35 via Wykop
  • 0
@ropuchapodkamieniem: kapital zagraniczny to 10-20% PKB tak to wyglada w krajach wiekszych niz miasto i nie bedaca rajami podatkowymi. Caly sektor przedsiębiorstw to 72% PKB a az 50% to sa male i srednie firmy. https://www.parp.gov.pl/component/site/site/raport-o-stanie-sektora-msp-w-polsce
Tak to wyglada nawet w Japonii , Niemczech czy Chinach to sektor MSP wytwarza wiekszosc pkb w swojej masie.
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
04.03.2026, 14:39:50
  • 1414
A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie działa, jest tylko gorzej i nie da się godnie żyć
Chyba dopiero jak to stracimy to docenimy ten rozwój przez ostatnie 35 lat.
#polska #gospodarka #ekonomia
Nobody32 - A Polacy dalej będą gadać, że żyją w państwie z kartonu w którym nic nie d...

źródło: IMG_0048

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 04.03.2026, 16:41:54 via Wykop
  • 16
@otonavauni: skad wy bierzecie takie bzdury? Kapital zagraniczny to 10-20% PKB bo tak to wyglada w krajach ktore sa wieksze niz miasto a nie sa rajem podatkowym. Caly sektor przedsiebiorstw to 72% PKB a male i srednie firmy 50%. https://www.parp.gov.pl/component/publications/publication/raport-o-stanie-sektora-malych-i-srednich-przedsiebiorstw-w-polsce-2025
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 04.03.2026, 17:09:58 via Wykop
  • 2
@otonavauni: eksport to nie jest calosc pkb a polskie pensje sa takie bo mamy taki pkb per capita i to wszystko czy to nominalnie czy parytetem sily nabywczej. Mozesz sobie sprawdzic stosunek do innych krajow. Jak sobie zobaczysz gospodarke Polski , Niemiec , Japonii czy nawet Chin to male i srednie przedsiebiorstwa odpowiadaja za jego wiekszosc w sektorze przedsiebiostw. To Japonie doganiamy nie przez to ze mamy wielkie korporacje tylko
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 04.03.2026, 17:18:18 via Wykop
  • 0
@otonavauni: tylko do pkb to jest eksport netto - eksport minus import w tym roku mamy np zas deficyt handlowy. Dlatego pisze ze to sektor MSP doslownie w takich Niemczech czy Chinach tez odpowiada ze wiekszosc PKB w sektorze przedsiebiorstw
  • Odpowiedz

5

Polska wyprzedziła Hiszpanię w dochodzie na mieszkańca PPP

Polska wyprzedziła Hiszpanię w dochodzie na mieszkańca PPP

Pierwsze takie dane

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 26.02.2026, 14:27:35
  • 6
  • #
    hiszpania
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.02.2026, 14:58:11 via Wykop
  • 3
Wracamy do tego co bylo jeszcze w latach 50 - stracony prawie wiek https://forsal.pl/artykuly/1059922,pkb-na-mieszkanca-kiedy-polska-byla-bogatsza-od-hiszpanii.html
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cumulonimbus_Capillatus-32
Cumulonimbus_Capillatus-32
Cumulonimbus_Capillatus-32
26.02.2026, 09:52:43
  • 1
#nieruchomosci #gielda #ekonomia #gospodarka #polska
Dobra krwa dzisiaj wam opowiem o teorii centralnego planowania i dlaczego niektórzy mówią ze nie działa, choć tak naprawdę działa, ale nie tak jakbyśmy chcieli to siadajcie na d00pie odpalajcie czipsy i jedziemy

W teorii centralnego planowania chodzi o to, ze jak w czasie t towarzysz dyrektor z PRL ten co go nie lubimy bo ma talony i spoko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.02.2026, 14:38:31 via Wykop
  • 3
@Cumulonimbus_Capillatus-32: szczesliwe kraje gdzie nie dotraliscie - gospodarczo z poziomu Hiszpani per capita do za Meksyk i to jeszcze paryetem sily nabywczej https://forsal.pl/artykuly/1059922,pkb-na-mieszkanca-kiedy-polska-byla-bogatsza-od-hiszpanii.html
Zrobiono z polowy kontynentu skrajnych biedakow - widac to bylo nawet w dlugosci zycia
Miniu30 - @Cumulonimbus_Capillatus-32: szczesliwe kraje gdzie nie dotraliscie - gospo...

źródło: bbd294d8cf7e40d8f244d1075b0955bb2b391d0c4996a777f64b94bf1fe1aafd

Pobierz
  • Odpowiedz

329

W TOP100 największych unijnych firm nie ma żadnej z Polski. Do czasu

W TOP100 największych unijnych firm nie ma żadnej z Polski. Do czasu

Analiza 100 największych spółek UE pokazuje niemal całkowitą dominację "starej unii" i żadnej z Polski. Niemniej blisko elitarnego grona jest Orlen oraz PKO BP

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 25.02.2026, 09:36:08
  • 136
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.02.2026, 23:17:00 via Wykop
  • 21
@new-object: to akurat jest prawda ale panuje kult wielkich korpo - przynajmniej juz zaczyna przechodzic ze Korea Poludniowa nie jest taka super. Japonie tez doganiamy per capita ppp i nawet nominalnie bo ich wielkie firmy robia malo lokalnego pkb a sektor MSP cienko przedzie
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.02.2026, 11:17:46 via Wykop
  • 0
@miken1200: jak byly tego zapowiedzi to na twitterze widzialem cale wyliczanki firm jak Sony itp i ze to niemozliwe. W Japonii zas w sektorze przedsiebiorstw 90% osob pracuje w MSP i to on odpowiada za praktycznie tyle pkb a nie korpo a jest od dawna poswiecany by je wspierac
Gomorakazowa
Gomorakazowa
25.02.2026, 17:58:57
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.02.2026, 18:25:55 via Wykop
  • 1
@Skorvez_957_: ONR akurat mnie mocno zaskoczyl jak jezdza po tych pseudonarodowcach, braunie i innych ruskich pozytecznych idiotach
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.02.2026, 22:24:37 via Wykop
  • 0
@Skorvez_957_: generalnie to co zauwazylem to bycie pro rosyjskim gwarantuje ze jestes jakims zjeben z skrajnej lewicy lub prawicy
  • Odpowiedz

128

Niemieckie kartofle opanowały Polskę. Wydaliśmy 288 mln zł

Niemieckie kartofle opanowały Polskę. Wydaliśmy 288 mln zł

Choć w Polsce w 2025 roku zebrano więcej ziemniaków niż Polacy są w stanie zjeść, to ich import był duży. Sprowadzono do Polski ziemniaki za 288 mln zł.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 24.02.2026, 17:14:25
  • 65
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    jedzenie
  • #
    jedzzwykopem
  • #
    zywnosc
  • #
    pieniadze
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 22:31:41 via Wykop
  • 17
@twoj-stary-to-jp2: @Porut jest w tresci - odmiany na frytki i i chipsy ktorych brakuje
san-san
san-san
san-san
24.02.2026, 12:57:46
  • 21
#afera #nieruchomosci #polska #gospodarka #ekonomia #wykopefekt #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka

- 70% nowych mieszkań jest skupowana przez fundusze i trzymana jako spekulacje
- marże deweloperów wynoszą 30%, podczas gdy na zdrowym rynku wynoszą 2-3 procent
- spadek demografii wynosi ok. 0.5 TFR.

Pomijając
@jakismadrynickpolacinsku 49

"Spisek polityków, bankierów, deweloperów. Aleksander Piński ujawnia...

więcej
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 15:06:49 via Wykop
  • 1
@san-san: fundusze w Polsce prawie nie istnieja na rynku nieruchomosc, Tych pustostanow tez nie ma - to jest z tych bzdurnych badan w samym srodku Covida gdy wszystko bylo zamkniete
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 15:27:23 via Wykop
  • 0
@PanKapibara: @Mathas macie racje nie ma funduszy tak samo nie ma tych 200 tys pustostanow - to jest info z badan ktore robiono w srodku covida gdy wszystko bylo pozamykane - od firm po szkoly
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 15:51:46 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 17:53:02 via Wykop
  • 0
@san-san: ludzie sie izolowoali ale nie w miastach tylko u rodziny albo znajomych na wsi. Nie dzialy przeciez nawet szkoly i nie przesadzajmy wiadomo bylo ze to nie jest jakas zabojcza pandemia.W moim bloku to malo kto na zostal jak pytalem sie starszych sasiadow czy potrzebuja pomocy to slyszalem ze rodzina ich zabiera. Kwarantane to miales jak byles zaarazony. Tak samo jak wynajmujesz i tym bardziej adres zamieszkania masz gdzie
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 18:15:55 via Wykop
  • 0
@san-san: tylko to co wlasnie piszesz to byl doslownie szczyt pandemi wtedy kiedy trafil sie wczesniej ustalony spis powszechny i ktorego nikt nie przelozyl - przeciez mieli chodzic po mieszkaniach ankieterzy a nie bylo tego byl internet. Tez od wiekow jest tak ze w czasie pandemi lepiej nie byc w miescie i np jako osba starsza samemu. Wiec jak do sklepu masz trudno sie dostac , szkoly uczelnie zaklady pracy
  • Odpowiedz

49

"Spisek polityków, bankierów, deweloperów. Aleksander Piński ujawnia...

"Spisek polityków, bankierów, deweloperów. Aleksander Piński ujawnia...

...tajemnicę drogich mieszkań". Historia zatacza koło proszę Państwa. Czyli jak nas trzymaja za mo*dy w białych rękawiczkach.

jakismadrynickpolacinsku
z
youtube.com
dodany: 23.02.2026, 12:03:34
  • 6
  • #
    patodeweloperka
  • #
    ekonomia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    historia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.02.2026, 15:18:30 via Wykop
  • 0
@Czoso: bo sie ich nie kupowalo i ich nie bylo - to byl wynajem w spoldzielni w latach 80 kolejka byla na 20-30 lat w wiekszych miastach a do tej Warszawy jakbys nawet chcial to nie mogles sie przeniesc. https://forsal.pl/artykuly/1038712,ile-czekalismy-na-prl-owskie-mieszkanie.html
Ten Gusowski metr to akurat okolo sredniej pensji caly czas jest.
Tak samo bzdura jest w tym materiale z 200 tys pustostanow - to pochodzi w badan w samym centrum

5

Reportaż czeskiej tv o polskim cudzie gospodarczym.

Kilka dni temu na Youtube ukazał się film w którym reporterzy omawiają przyczyny szybkiego wzrostu gospodarczego Polski w ciągu ostatnich 30 lat i porównują to z tym co ma miejsce w ich kraju. 

glaaki
z
wykop.pl
dodany: 23.02.2026, 17:02:25
  • 3
  • #
    polska
  • #
    czechy
  • #
    gospodarka
  • #
    europa
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.02.2026, 22:13:49 via Wykop
  • 0
@kanis-sapiens: bo za komuny tez stali na tle bloku bardzo wysoko prawie zachod dla nas
glaaki
glaaki
23.02.2026, 10:51:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.02.2026, 15:59:47 via Wykop
  • 0
@glaaki: byly chyba tylko prognozy. Troche martwi rosnacy deficyt handlowy. Generalnie na tym portalu pozytywne informacje nie maja sily przebicia
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
21.02.2026, 18:32:50
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 22.02.2026, 18:55:57 via Wykop
  • 0
@wshk: w Polsce to jest fajne ze jak ktos jest prorosyjski to od razu wiadomo ze to szkodnik z skrajnej lewicy lub prawicy
  • Odpowiedz
fajnopolackigej
fajnopolackigej
18.02.2026, 08:16:58
  • 124
#polityka
Jak tam gasniczaki jak wam się podoba Korona gdy maski oficjalnie opadły?
A to raucik z Habsburgami z WEF
A to dialog z Indiami co by Januszowi tańszych pracownikow hurtowo ściągnąć xD
Ojjj jeszcze rządzić nie zaczęli a już sie sprzedali. Piękne samozaoranie
fajnopolackigej - #polityka 
Jak tam gasniczaki jak wam się podoba Korona gdy maski o...

źródło: image_picker_51F096BA-156C-4E87-BC8E-483A4CC48C0B-1862-0000006210BBF35E

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.02.2026, 14:09:13 via Wykop
  • 0
@Vampire007: nie kleka ale jest perspektywiczny rynek ktory sam nie jest super agersywnym eksporterem jak Chiny a w dodatku demokracja.Dodatkowo dominacja Chin nie jest im kompletnie na reke
Indie maja eksport podobnej wielkosci jak Polska
  • Odpowiedz

586

Dlaczego rząd woli zadłużać Twoje dzieci, zamiast wystawić rachunek gigantom.

Dlaczego rząd woli zadłużać Twoje dzieci, zamiast wystawić rachunek gigantom.

Zanim zgodzimy się na zaciskanie pasa i wyprzedaż majątku narodowego, zadajmy niewygodne pytanie Dlaczego wolimy zadłużać się u bankierów zamiast opodatkować tych którzy wyprowadzają z Polski miliardy? Czas sięgnąć głębiej do kieszeni korporacji które wyprowadzają z Polski miliardy bez płacenia CIT

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 14.02.2026, 10:43:24
  • 123
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
Miniu30
Miniu30
Miniu30 14.02.2026, 20:23:15 via Wykop
  • 1
@0rdynus: @marian-g a jeszcze wczesniej na poczatku lat 90 polowe tego zadluzenia darowano bo mordowalo by to jeszcze bardziej gospodarke. Bo nie bylo to jak dzis w zlotowkach tylko same dewizy
Miniu30
Miniu30
Miniu30 17.02.2026, 21:40:51 via Wykop
  • 0
@0rdynus: co gorsze propaganda ruska i komusza leci na pelnej - bez odluzenia byla by jeszcze wieksza tragedia na lata. Zreszta sporo krajow bloku wschodniego i jugoslawia na tym padlu - nabraly w latach 60/70 kredytow ktorych nie mialy jak splacac
Miniu30
Miniu30
Miniu30 17.02.2026, 12:30:28
  • 0
Nowe badanie na temat członkostwa CBOS - 82% popiera UE , 5% chce wyjść. Znacznie spadło poparcie dla większej integracji
https://x.com/CBOS_Info/status/2023712425191612893

#uniaeuropejska #sondaz #polska
Miniu30 - Nowe badanie na temat członkostwa CBOS - 82% popiera UE , 5% chce wyjść. Zn...

źródło: ue2026

Pobierz
Miniu30 - Nowe badanie na temat członkostwa CBOS - 82% popiera UE , 5% chce wyjść. Zn...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3

Polska w BRICS? Herezja czy genialny gambit w stylu Realpolitik?

Polska w BRICS? Herezja czy genialny gambit w stylu Realpolitik?

Pax Americana chwieje się w posadach, a gospodarka Niemiec łapie zadyszkę. Czy w 2026 roku Polska powinna szukać alternatywy poza strefą Euroatlantycką? Eksperyment myślowy: co zyskamy na dostępie do surowców, dedolaryzacji i grze na dwa fronty jako "Polska Hybrydowa".

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 15.02.2026, 13:45:49
  • 18
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    brics
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Miniu30
Miniu30
Miniu30 15.02.2026, 15:20:08 via Wykop
  • 2
@robert-i: @TenXen47 przeciez Turcja jak tylko zaczela wlasnie lawirowac i przestala sie starac o czlonkostwo to zaczela coraz bardziej ostastawac rozwojem od Polski - jeszcze 10 lat temu byl podobny poziom pbk per capita tylko wrocili tam do oslabiania wlasnej waluty przez szalony dodruk. Zaczeli nawet juz odstawac sila nabywcza. Gdyby nie turystka na znacznie wyzszym poziomie niz 30 lat temu poplyneli by znow w gospodarczy kryzys.
Dodatkowo teraz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 15.02.2026, 15:46:50 via Wykop
  • 2
@robert-i: @TenXen47 problem jest taki ze ty traktujesz BRICS jak jakis sojusz (czyms takim jest w ruskiej propagandzie nigdzie indziej) a to jest w praktyce tylko klub dyskusyjny nie jest nawet sojuszem handlowym. UE wlasnie podpisala umowe z Indiami - nic do tego BRICS nie mial. Sama zas Turcja dostala przez to po dupie

538

Dług rośnie, rating zagrożony? Polsce zaczyna kończyć się czas

Dług rośnie, rating zagrożony? Polsce zaczyna kończyć się czas

Trajkovic zwrócił uwagę na bezprecedensową sytuację: po raz pierwszy, odkąd agencja analizuje polską gospodarkę, nie widać perspektyw na ustabilizowanie długu publicznego nawet w średnim terminie.

ssakul
z
money.pl
dodany: 14.02.2026, 17:22:58
  • 252
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
Miniu30
Miniu30
Miniu30 14.02.2026, 20:58:32 via Wykop
  • 4
@Drzepetto: @ArtyQ @pepedros @xer2--her Polska ma wiecej rezerw walutowych nie zadluzenia w obcej walucie. Gierek nam nie grozi gdzie to bylo zadluzenie w samych dewizach przy malej gospodarce. Argentyna to podobny schemat choc trwalo to znacznie dluzej. Nie grozi nam bankructwo jedyne z czym moze byc problem to inflacja
Miniu30 - @Drzepetto: @ArtyQ @pepedros @xer2--her Polska ma wiecej rezerw walutowych ...

źródło: c760f01d452999e4e9dbce3392dbd96d8fd69f39659e19034a16a35a0ba7173c

Pobierz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 14.02.2026, 22:05:52 via Wykop
  • -5
@ArtyQ: @v3ctor bezrobocie sie nie rozpedza ciagle jest bardzo niskie to jest bzdura pompowana przez media ktora sie zaczela jeszcze jak rzadzil PIS - to juz 3-4 rok straszenia rok w rok ze juz zaraz bedzie katastrofa bo to sie latwo sprzedaje co widze tutaj na wykopie kazdy bieda news ze skoczylo o 0.1% jest o tym wykopywany tu masz dobry twitt o tym https://x.com/KubisiakA/status/2022386122312290807 tak samo co dalem
Miniu30 - @ArtyQ: @v3ctor bezrobocie sie nie rozpedza ciagle jest bardzo niskie to je...

źródło: miejscapracy

Pobierz
Miniu30 - @ArtyQ: @v3ctor bezrobocie sie nie rozpedza ciagle jest bardzo niskie to je...
Abojawiemcowpisac
Abojawiemcowpisac
Abojawiemcowpisac
14.02.2026, 07:22:50
  • 711
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 14.02.2026, 19:38:14 via Wykop
  • 0
@czatgpt: jak nie sledzisz w social mediach to malo kto o tym bedzie pamietal. Jest za duzy natlok informacji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking