Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko127
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bialaherbata
Bialaherbata

Bialaherbata

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5442
  • Znaleziska 2875
  • Mikroblog 2567
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
mrkaxy
mrkaxy
mrkaxy
9 godz. i 15 min temu
  • 145
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 3 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10 godz. i 16 min temu
  • 481
Jest rok 2023, schyłek rządów PiS.
Afera za aferą, Polska jest okradana ze wszystkich stron.
1.Afera Wizowa
2 Afera NCBIR
3.Afera RARS
4. Afera Willa Plus
donatien-de-sade - Jest rok 2023, schyłek rządów PiS.
Afera za aferą, Polska jest okr...

źródło: IMG_7799

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 3 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 3
2026

1. Typ z KO dopisał się do dyżurów

@donatien-de-sade: Jeśli widzisz to, tak, że jeden typ to popatrz na to:

1.Afera Wizowa - jeden typ sprzedał jednemu człowiekowi wizę do polski... W ogóle postępowanie już było w trakcie.
2 Afera NCBIR - jeden, czy dwóch wypełniło źle dokumenty i kilka złotych zostało źle rozdysponowane, w ogóle z unii to było, a poza tym to mniej, niż lekarz zarobił na dopisaniu się
  • Odpowiedz
PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
10 godz. i 2 min temu
  • 452
Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k
Czyżby to był gwóźdź do politycznej trumny tuska i trzaska specjale z małej? #polityka
PierwszyPuchacz - Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k...

źródło: 2635

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 3 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@PierwszyPuchacz: Nie. Po prostu, po 8 latach gnoju, w końcu Tusk przyjdzie i powróci normalność, wersja 3.0.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
9 godz. i 56 min temu
  • 873
Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. Laska z zagranicy prosiła o zdjęcie go. Co zrobili pisowcy? Usunęli komentarze a jej dali bana xD #pis #bekazpisu #bekazprawakow #zlodzieje #polityka
Holetoanother_universe - Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. La...

źródło: 16ef21e9a0a64d34b42f929bee616673

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 4 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: PiS dostał udaru cieplnego, to tylko pokazuje, jak tragiczna służba zdrowia jest w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, niech, ktoś sprawdzi Kaczyńskiego, bo rzeczywiście On lub ktoś inny mógł się za bardzo rozgrzać i po wstawieniu tego może teraz mieć wysoki puls, być na skraju śmierci.

Ale tak już na serio, serio... przyświeciło komuś za bardzo z PiSu...
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
wczoraj, 12:57:11
  • 276
PODRUŻE INCELU

#p0lka
jfrost - PODRUŻE INCELU

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 15 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 3
@sakulbn ostrzegaj jakoś lepiej, typu... no k---a nie wiem... nie byłem gotowy na to, a wiele me oczy i uszy słyszały, 18 sekund, a rak gwarantowany. Jezu...
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
22 godz. i 13 min temu
  • 875
jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł starego dziadka na mieszkanie xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł st...

źródło: 1000030881

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 16 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@OMGznowuTU: Wiesz, ja mam zaufanie, że Braun się nie zmieni.

To nie ranking popularności, a nawet nie prawdomówności, lecz ranking zaufania, jak dany człowiek trzyma się swojego zdania.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
wczoraj, 11:12:56
  • 200
To wały wyborcze można sobie już wrzucać w koszta kampanii xd #bekazpisu #polityka
szmichal - To wały wyborcze można sobie już wrzucać w koszta kampanii xd #bekazpisu #...

źródło: 1000073141

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 20 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@szmichal: https://siecobywatelska.pl/obserwuj-wybory-2/

Nie wiem, ile sobie cenisz swój czas, ale masz pewne opcję ^
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
wczoraj, 11:18:17
  • 288
Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #polska
Czoso - Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #po...

źródło: 1000060482

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 20 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Czoso: nie rozumiem, dlaczego forsuje się tutaj stwierdzenie "na chłopski rozum", jakby wyglądała treść nie na chłopski rozum? By takie trudne słowa, jak popyt i podaż by zostały użyte? Czy może jakaś tabelka i liczba?

Lekarze nie są głupi, wiedzą to, sami zrobili ten system.

Każdy widzi, jak ten system działa. Więc nie rozumiem do kogo ten post jest skierowany. Kto ma być tym
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 11:15:54
  • 282
Czy ktoś może mi wytłumaczyć logikę wyborców konfy?

Z jednej strony zła Unia niszczy Polskę.
Z drugiej strony walczą, aby zła banderowska Ukraina nie weszła do UE.
Dlaczego?
Przecież Ukraina gdy wejdzie do UE, zostanie przez Bruksele zniszczona, tak samo jak niszczona jest Polska. Powinno im tym bardziej zależeć na tym, żeby weszli.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata przedwczoraj, 22:18:00 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Jak masz np. syf w pokoju, to za przeproszeniem wypróżniać się do niego?

Druga sprawa, tu nie wszyscy są zgodni, że UE zła, czy Ukraina zła.

Trzecia rzecz, to nie ma sensu życzyć nawet ktoś, kto powiedźmy wszedł Ci za skórę od razu miał mieć dużo gorszy los i to dotyczy UE, jak i
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 24.06.2026, 22:08:46
  • 69
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszkipolityczne #heheszki #polityka #ukraina
Bialaherbata - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszkipolityczne #heheszki #polityka #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
24.06.2026, 23:00:50 via Wykop
  • 10
@Bialaherbata:
matti-nn - @Bialaherbata:

źródło: e5261afb-7389-4744-ab82-dabbb49789c0

Pobierz
  • Odpowiedz
aleks0814
aleks0814
przedwczoraj, 03:53:03 via Android
  • 3
@matti-nn: zamiast Niemiec Belgia powinna być. Niemcy to Saruman
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
23.06.2026, 08:31:03
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 14:01:01 via Wykop
  • 0
Jak to się wszystko nazywa? Otóż to się nazywa wojna. Rosja prowadzi przeciwko nam wojnę.


@sikorkinaukrainie: wrogie działania, wojnę może hybrydową, zimną wojnę, ale nie wojnę. Nie wjeżdża czołg, nie prosimy NATO o wsparcie, żołnierze się nie zabijają. Proszę nie nadużywać tego słowa.

W tym też rosyjską flotę bałtycką, która wymierzona jest w nas, nie w nich. Jeśli Rosja będzie niezdolna do rozpoczęcia wojny kinetycznej przeciwko nam (a jedynie będzie
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 16:55:54 via Wykop
  • 0
@eragonn14: Widzę, że my z sobą prowadzimy wojnę, wojnę na argumenty. Porównałbyś to, do wojny na Ukrainie? Bo ja nie.

Tak samo świnka morska, ani nie morska, ani nie świnka, ale tak się zwie. Więc nie mam nic do tego by używać terminu wojna hybrydowa, ale termin "wojna" tylko jest po prostu mylący, dezinformacyjny w mojej opinii.
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
23.06.2026, 05:31:40
  • 123
Myślałem że cena będzie się gdzieś wahać w okolicach 3,3-3,5 tys. złotych.
No cóż, przeliczyłem się xd
#steam #konsole
arkan997 - Myślałem że cena będzie się gdzieś wahać w okolicach 3,3-3,5 tys. złotych....

źródło: 1000026094

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 14:11:39 via Wykop
  • 0
@arkan997: Jest to PC mimo wszystko, wydawany jako konsola, w momencie, gdzie elektronika jest droga. Koniec końców i tak drogo. Ja myślałem, że będzie bliżej 900$. Co do kontrolera, to masz zamienniki i samemu można zrobić, więc dlatego jest opcja bez kontrolera.
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
23.06.2026, 09:29:01
  • 1180
#lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy
MartwyProsty - #lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy

źródło: Lekarskie pierdaken

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 13:54:32 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: śmiechłem :D
  • Odpowiedz
Kapitalis
Kapitalis
22.06.2026, 12:50:19
  • 126
Kmiot zeleniak może co najwyżej klęczeć do berła.
Chamstwo rusinów jest znane od lat.

#ukraina #bekazukrainy #pseudokraik #putinmialracje #polska #bekazlewactwa #polityka
Kapitalis - Kmiot zeleniak może co najwyżej klęczeć do berła.
Chamstwo rusinów jest z...

źródło: 5CE80391-FC72-41F5-B359-0C72A5311E3A

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 23:51:52 via Wykop
  • 0
@Kapitalis: z każdej strony jest ten obrazek dziwny
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
22.06.2026, 04:21:58
  • 276
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.

https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
@tomasztomasz1234 646

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

więcej
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 14:34:38 via Wykop
  • 0
Już pomijam to, że zawód lekarza wymaga ustawicznego kształcenia, żeby być na bieżąco z wiedzą medyczną


@troglodyta_erudyta: Wątpiłbym w to, ludzkie organizm przez ostatnie 100 lat co najmniej wydaje się prawie taki sam... cóż lekarzem nie jestem, ale chciałbym jakiś argument, że np. mamy inne kości, czy dzisiaj czerwone krwinki, a nasi przodkowie mieli no nie wiem... niebieskie?

~8600 zł na lekarza, co w branży medycznej nie jest jakąś kosmiczną
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 23:18:17 via Wykop
  • 0
Pierwszy przykład z brzegu: 100 lat temu urwało ci rękę to miałeś urwaną rękę, teraz są coraz większe możliwości przyszywania urwanych kończyn lub transplantacji od dawcy.


@troglodyta_erudyta: Dobra, jest to jakiś przykład, chociaż takie zabiegi raczej są rzadkością, zwłaszcza jeśli mówimy o ręce. Palce są bardziej powszechne. W dalszym stopniu, nie zwolnią lekarza za brak tej umiejętności.

O leczeniu lub zapobieganiu chorobom, które kiedyś uchodziły za nieuleczalne nawet nie
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 23:37:13 via Wykop
  • 0
@DrKittens: Bardziej chodzi, że podstawa, czyli ludzkie ciało, wraz z pewnymi metodami leczenia stały się stałe, nie zmieniają się z dnia na dzień.

Oczywiście każdego dnia, coś jest odkrywane, ale lekarz kończący studia 20 lat temu, który jest ortopedą, może inny gips dać, może ściągnąć ten gips sprawniej, czy chirurg zamiast normalnych nici może użyć tych których nie trzeba zdejmować. W dalszym ciągu, ręka wygląda tak samo.
Do tego, żeby
  • Odpowiedz
Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
22.06.2026, 06:31:43
  • 539
#2137
Zgrywajac_twardziela - #2137

źródło: rozkaz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 14:35:43 via Wykop
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: dokladnie slowa brzmialy „Wymordowac wszystkich polakow, Bog rozpozna swoich”

@michalcorobisz: a co z dziećmi!
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 18:23:46 via Wykop
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: pogrzebałem trochę w necie i pewien kardynał Niwrok stwierdził coś zaskakującego.
Cytując:
„nie ma takiego dowodu Powtarzam jeszcze raz jest nagroda pół miliona kremówek dla człowieka który wskaże cień dowodu że Karol Wojtyła wiedział o pokoju z dziećmi po prostu nie wiedział proszę wyobrazić Nie wiem czy ale ogromna możliwość że nie wiedział Jest nawet taka wypowiedź Trynkiewicza który zrobił słynną konferencję która rozpoczęła mordowanie Polaków on powiedział zmęczony
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
22.06.2026, 07:35:00
  • 164
#heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka
InnyWymiar90 - #heheszki #humorobrazkowy #rudybebok #polityka

źródło: temp_file4733799721740863974

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 14:39:45 via Wykop
  • 1
@InnyWymiar90: Świeci jak diabeł? (a może świeci, jak Lucyfer???)

komentarz, by przeczytać inne złe rozwiązania rebusu.
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
22.06.2026, 07:06:16
  • 867
Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a jednocześnie wspieracie jeszcze większych szkodników

#polityka #bekazpodludzi
Lexi20 - Jak tam wyborcy #konfederacja ? Tak ładnie gadacie, że POPIS to złodzieje, a...

źródło: 1000012975

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 22.06.2026, 14:21:09 via Wykop
  • 0
@Lexi20: większych szkodników? Dyskutowałbym z tym.

Mimo wszystko Oni nie rządzą i nie rządzili, nie mieli zbyt mocnego wpływu na Polskę, co najwyżej, jak już mogę nawiązać, gadali głupoty. Nie słuchałbym się żadnego polityka w sprawach finansowych, swojego osobistego budżetu.

W ciągu dalszym, ten ładny artykuł mówi dosłownie nic...
Wipler dostał kasę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking