Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bialaherbata
Bialaherbata

Bialaherbata

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5456
  • Znaleziska 2875
  • Mikroblog 2581
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 7
anb
anb
10 godz. i 15 min temu
  • 520
Ja to tylko tu zostawię...

#polityka #bekazprawakow #heheszki
anb - Ja to tylko tu zostawię...

#polityka #bekazprawakow #heheszki

źródło: 14094

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 7 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@anb: po co wstawiasz odpowiedzi z AI?
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 6 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@anb: czyli odpowiedź z AI, to co napisałem. A to co pisze to komentarz. Ponawiam pytanie, bo nie zrozumiałeś, po co wstawiasz pytania i odpowiedzi z AI na mikro.

Równie dobrze można wstawić to:
Bialaherbata - @anb: czyli odpowiedź z AI, to co napisałem. A to co pisze to komentar...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 5 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@echelon_: Tak, masz 100% rację, wybacz, że nie sprecyzowałem tego. Woreczki z nikotyną potoczne zwane "snus" nie zawierają kofeiny, za to zawierają nikotynę. Tym samym objawy przedawkowania kofeiny, chociaż bardzo podobne, nie są związane bezpośrednio z przedawkowaniem nikotyny. A niebo jest niebieskie. Czarne jest czarne, a białe jest białe. 1 == 1

Mam wstawić grafikę z wyszukania objawów przedawkowania kofeiny? Znalazłem informację na jednej z wielu stron internetowych o przedawkowaniu
Bialaherbata - @echelon_: Tak, masz 100% rację, wybacz, że nie sprecyzowałem tego. Wo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 2 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@Bialaherbata: wstawił bo może, może postować co chce, od tego jest mikroblog.

A po co Ty się tak tym wzburzyłeś? Coś zabolało? Jakieś nieprzyjemne skojarzenia? Chcesz o tym padać?

@st_angerr: Irytuje mnie, że ludzie postują bezrefleksyjnie AI, czy treści, które nic nie wnoszą. Trochę takie wspomaganie teorii martwego internetu. + ogłupianie ludzi.

Jeśli ma to być przytyk do Nawrockiego, to też bardzo niskich lotów, typu dziecinna z dorysowywaniem wąsów czy
Bialaherbata - >@Bialaherbata: wstawił bo może, może postować co chce, od tego jest m...

źródło: untitled

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
11 godz. i 7 min temu
  • 423
fascynujące że są ludzie, którzy płacą za to żeby przyjechać i posłuchać takiego p---------a xD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #stanowski #kanalzero
splinter96 - fascynujące że są ludzie, którzy płacą za to żeby przyjechać i posłuchać...

źródło: 1000030955

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 7 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@splinter96: znowu promowanie prostytucji...
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
19 godz. i 37 min temu
  • 462
90 stopni w kącie, ja p------ę, nikt mi nie wmówi, że to normalne.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 7 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 1
@troglodyta_erudyta: Panie, prosta sprawa.
  • Odpowiedz
Gnojowisko3000
Gnojowisko3000
11 godz. i 43 min temu
  • 991
Widzieliście co Morawiecki wstawił na swoim tiktoku? Oficjalne konto.

Ręce opadają że ktoś na te kreatury głosuję...

#heheszki #bekazpisu #polityka
Gnojowisko3000 - Widzieliście co Morawiecki wstawił na swoim tiktoku? Oficjalne konto...

źródło: 83410

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 7 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@Gnojowisko3000: lampa jak c--j w k----e? Trudno mi odszyfrować Morawieckiego...
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
wczoraj, 09:17:12
  • 222
chyba to właściwa pora aby zmienić opony na letnie
#przemyslenia #pogoda #motoryzacja #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 21 godz. temu via Wykop
  • 1
@Rad-X: teraz? Teraz nie ma sensu, mrugniesz, a zacznie zaraz padać śnieg.
  • Odpowiedz
mrkaxy
mrkaxy
mrkaxy
wczoraj, 06:14:30
  • 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata wczoraj, 12:00:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
wczoraj, 05:13:00
  • 605
Jest rok 2023, schyłek rządów PiS.
Afera za aferą, Polska jest okradana ze wszystkich stron.
1.Afera Wizowa
2 Afera NCBIR
3.Afera RARS
4. Afera Willa Plus
donatien-de-sade - Jest rok 2023, schyłek rządów PiS.
Afera za aferą, Polska jest okr...

źródło: IMG_7799

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata wczoraj, 11:48:20 via Wykop
  • 3
2026

1. Typ z KO dopisał się do dyżurów

@donatien-de-sade: Jeśli widzisz to, tak, że jeden typ to popatrz na to:

1.Afera Wizowa - jeden typ sprzedał jednemu człowiekowi wizę do polski... W ogóle postępowanie już było w trakcie.
2 Afera NCBIR - jeden, czy dwóch wypełniło źle dokumenty i kilka złotych zostało źle rozdysponowane, w ogóle z unii to było, a poza tym to mniej, niż lekarz zarobił na dopisaniu się
  • Odpowiedz
PierwszyPuchacz
PierwszyPuchacz
wczoraj, 05:27:28
  • 531
Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k
Czyżby to był gwóźdź do politycznej trumny tuska i trzaska specjale z małej? #polityka
PierwszyPuchacz - Większość eleity politycznej zdefekowala się w gacie xD #lekarz100k...

źródło: 2635

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata wczoraj, 11:37:15 via Wykop
  • 0
@PierwszyPuchacz: Nie. Po prostu, po 8 latach gnoju, w końcu Tusk przyjdzie i powróci normalność, wersja 3.0.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
wczoraj, 05:33:04
  • 1035
Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. Laska z zagranicy prosiła o zdjęcie go. Co zrobili pisowcy? Usunęli komentarze a jej dali bana xD #pis #bekazpisu #bekazprawakow #zlodzieje #polityka
Holetoanother_universe - Pisowcy dodali tiktoka na swój profil kradnąc lasce film. La...

źródło: 16ef21e9a0a64d34b42f929bee616673

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata wczoraj, 11:09:54 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: PiS dostał udaru cieplnego, to tylko pokazuje, jak tragiczna służba zdrowia jest w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, niech, ktoś sprawdzi Kaczyńskiego, bo rzeczywiście On lub ktoś inny mógł się za bardzo rozgrzać i po wstawieniu tego może teraz mieć wysoki puls, być na skraju śmierci.

Ale tak już na serio, serio... przyświeciło komuś za bardzo z PiSu...
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
przedwczoraj, 12:57:11
  • 279
PODRUŻE INCELU

#p0lka
jfrost - PODRUŻE INCELU

#p0lka

źródło: image

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata przedwczoraj, 23:34:24 via Wykop
  • 3
@sakulbn ostrzegaj jakoś lepiej, typu... no k---a nie wiem... nie byłem gotowy na to, a wiele me oczy i uszy słyszały, 18 sekund, a rak gwarantowany. Jezu...
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 17:16:37
  • 894
jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł starego dziadka na mieszkanie xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - jprdl, 55% narodu ufa typowi co się n---------ł na ustawkach i o----ł st...

źródło: 1000030881

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata przedwczoraj, 23:25:02 via Wykop
  • 0
@OMGznowuTU: Wiesz, ja mam zaufanie, że Braun się nie zmieni.

To nie ranking popularności, a nawet nie prawdomówności, lecz ranking zaufania, jak dany człowiek trzyma się swojego zdania.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
przedwczoraj, 11:12:56
  • 201
To wały wyborcze można sobie już wrzucać w koszta kampanii xd #bekazpisu #polityka
szmichal - To wały wyborcze można sobie już wrzucać w koszta kampanii xd #bekazpisu #...

źródło: 1000073141

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata przedwczoraj, 18:35:10 via Wykop
  • 0
@szmichal: https://siecobywatelska.pl/obserwuj-wybory-2/

Nie wiem, ile sobie cenisz swój czas, ale masz pewne opcję ^
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
przedwczoraj, 11:18:17
  • 288
Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #polska
Czoso - Na chłopski rozum. Mariuszki proszę robić notatki.

#lekarz100k #polityka #po...

źródło: 1000060482

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata przedwczoraj, 18:32:03 via Wykop
  • 0
@Czoso: nie rozumiem, dlaczego forsuje się tutaj stwierdzenie "na chłopski rozum", jakby wyglądała treść nie na chłopski rozum? By takie trudne słowa, jak popyt i podaż by zostały użyte? Czy może jakaś tabelka i liczba?

Lekarze nie są głupi, wiedzą to, sami zrobili ten system.

Każdy widzi, jak ten system działa. Więc nie rozumiem do kogo ten post jest skierowany. Kto ma być tym
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
25.06.2026, 11:15:54
  • 282
Czy ktoś może mi wytłumaczyć logikę wyborców konfy?

Z jednej strony zła Unia niszczy Polskę.
Z drugiej strony walczą, aby zła banderowska Ukraina nie weszła do UE.
Dlaczego?
Przecież Ukraina gdy wejdzie do UE, zostanie przez Bruksele zniszczona, tak samo jak niszczona jest Polska. Powinno im tym bardziej zależeć na tym, żeby weszli.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 25.06.2026, 22:18:00 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Jak masz np. syf w pokoju, to za przeproszeniem wypróżniać się do niego?

Druga sprawa, tu nie wszyscy są zgodni, że UE zła, czy Ukraina zła.

Trzecia rzecz, to nie ma sensu życzyć nawet ktoś, kto powiedźmy wszedł Ci za skórę od razu miał mieć dużo gorszy los i to dotyczy UE, jak i
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 24.06.2026, 22:08:46
  • 69
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszkipolityczne #heheszki #polityka #ukraina
Bialaherbata - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszkipolityczne #heheszki #polityka #ukraina

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
24.06.2026, 23:00:50 via Wykop
  • 10
@Bialaherbata:
matti-nn - @Bialaherbata:

źródło: e5261afb-7389-4744-ab82-dabbb49789c0

Pobierz
  • Odpowiedz
aleks0814
aleks0814
25.06.2026, 03:53:03 via Android
  • 3
@matti-nn: zamiast Niemiec Belgia powinna być. Niemcy to Saruman
  • Odpowiedz
sikorkinaukrainie
sikorkinaukrainie
23.06.2026, 08:31:03
  • 509
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 14:01:01 via Wykop
  • 0
Jak to się wszystko nazywa? Otóż to się nazywa wojna. Rosja prowadzi przeciwko nam wojnę.


@sikorkinaukrainie: wrogie działania, wojnę może hybrydową, zimną wojnę, ale nie wojnę. Nie wjeżdża czołg, nie prosimy NATO o wsparcie, żołnierze się nie zabijają. Proszę nie nadużywać tego słowa.

W tym też rosyjską flotę bałtycką, która wymierzona jest w nas, nie w nich. Jeśli Rosja będzie niezdolna do rozpoczęcia wojny kinetycznej przeciwko nam (a jedynie będzie
  • Odpowiedz
Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 16:55:54 via Wykop
  • 0
@eragonn14: Widzę, że my z sobą prowadzimy wojnę, wojnę na argumenty. Porównałbyś to, do wojny na Ukrainie? Bo ja nie.

Tak samo świnka morska, ani nie morska, ani nie świnka, ale tak się zwie. Więc nie mam nic do tego by używać terminu wojna hybrydowa, ale termin "wojna" tylko jest po prostu mylący, dezinformacyjny w mojej opinii.
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
23.06.2026, 05:31:40
  • 123
Myślałem że cena będzie się gdzieś wahać w okolicach 3,3-3,5 tys. złotych.
No cóż, przeliczyłem się xd
#steam #konsole
arkan997 - Myślałem że cena będzie się gdzieś wahać w okolicach 3,3-3,5 tys. złotych....

źródło: 1000026094

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 14:11:39 via Wykop
  • 0
@arkan997: Jest to PC mimo wszystko, wydawany jako konsola, w momencie, gdzie elektronika jest droga. Koniec końców i tak drogo. Ja myślałem, że będzie bliżej 900$. Co do kontrolera, to masz zamienniki i samemu można zrobić, więc dlatego jest opcja bez kontrolera.
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
23.06.2026, 09:29:01
  • 1180
#lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy
MartwyProsty - #lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy

źródło: Lekarskie pierdaken

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bialaherbata
Bialaherbata
Bialaherbata 23.06.2026, 13:54:32 via Wykop
  • 1
@RitmoXL: śmiechłem :D
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking