Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JWRJWR

JWRJWR

Dołączył 16 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7678
  • Znaleziska 1775
  • Mikroblog 5903
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 68
JWRJWR
JWRJWR 2 godz. i 50 min temu
  • 1
To, że Emil Jedrzejewski jest wykształconym i inteligentnym człowiekiem nie stoi na przeszkodzie temu, by w emocjach zachowywał się jak debil.

No i jak debil, taki dobroduszny debil, postąpił, gdy na człowieka z elit platformy poszedł na skargę do zarządu szpitala z platformy, a potem poszedł na skargę do wiceprezydenta z platformy, a potem do prezydenta Warszawy z platformy i dziwił się, że to on stracił pracę, a nie chłop co robił
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ish_waw
ish_waw
20 godz. i 37 min temu
  • 1023
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR 2 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: bo w kanale zero nie ma tej powagi sytuacji i odpowiedzialności za każde słowo człowieka, który narusza interesy elit
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 16 godz. i 56 min temu
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kusyfix
Kusyfix
Kusyfix
16 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@JWRJWR: no i pa
  • Odpowiedz
Tanczacy_z_lewakami
Tanczacy_z_lewakami
15 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 4
@JWRJWR: śmieszne, że o Brzeskiej, bo niejaki pan Korneluk był szefem warszawskiej prokuratury, gdy ją podpalono w 2011, natomiast gdy w 2024 ostatecznie umorzono jej sprawę był już prokuratorem krajowym. Świat jest taki mały.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 17 godz. i 1 min temu
  • 1
Zarówno za PiSu jak i za PO lekarze traktowali pacjentów na SORze jak tanie dziwki. Niech nie udają świętoszków.

#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR 17 godz. i 2 min temu
  • 3
Dr Emil Jędrzejewski jest zawodowym trupem. Ruszył układy, mafię lekarską i zagroził ich pozycji. Zniszczą go. Zawsze ktoś jest czyimś znajomym albo rodziną. Rzucą się na człowieka grupą i będą go kąsać z każdej strony.

#polityka #polska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory
17 godz. temu via Wykop
  • 2
@JWRJWR: jeszcze nie złożył zeznań a już jest wielki
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 21 godz. i 49 min temu
  • 14
Komuna upadła, a Polacy dalej żyją układami i kradną. Pozdrawiam lekarzy.

Ludzie umierają na sorze, a Ci ukrywają temat. P------e państwo. Bez sumienia.

#polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
21 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@meliss: słuszna uwaga
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR przedwczoraj, 20:36:02
  • 11
Dzisiaj miałem zajebisty dzień z synem. Było wolne od przedszkola i cały dzień na działce ogrodowej. Malowanie, rysowanie, kąpanie się w wannie, grillowanie. Słoneczko. Nie potrzebowałem prezentu. Mój syn i wspólnie spędzony czas to była i jest największa wartość.

Pozdrawiam wszystkich ojców.

#dzienojca
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
przedwczoraj, 20:41:00 via Wykop
  • 0
@Superstitio: Nie rozumiem co chciałeś przekazać tym postem.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
22.06.2026, 03:11:32
  • 801
#humorobrazkowy #heheszki #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy  #heheszki #lewandowski #lewandowska

źródło: 1000018970

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 06:43:04 via Wykop
  • 461
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 09:15:29 via Wykop
  • 2
@patrycja-hotala: Nie rozróżniasz uśmiechu od flirtu, prawda?
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 10:59:07 via Wykop
  • 0
@patrycja-hotala: no n @patrycja-hotala czyli nie rozróżniasz
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 13:41:45 via Wykop
  • 2
@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: i tak nie zrozumie
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 11:07:30
  • 1
Wiadomo, że w c--j jest tutaj aspołecznych piwniczaków, skoro masa ludzi na tym portalu w ogóle nie łapie o co chodzi z Lewandowską.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
22.06.2026, 11:08:58 via Wykop
  • 1
@JWRJWR: To wytłumacz o co chodzi.
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
22.06.2026, 11:18:00 via Wykop
  • 0
@JWRJWR:
Bpnn - @JWRJWR:

źródło: vagueposting-is-the-act-of-posting-online-cryptically-v0-hF81UPxvPr-14397rnJqde0_dAmkuyZC9SSvxwwjh4w

Pobierz
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 22.06.2026, 06:40:01
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
22.06.2026, 06:44:38 via Wykop
  • 0
@galicjanin: Braun to ruska dziewczyna lekkich obyczajów.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 21.06.2026, 10:40:48
  • 0
Z jednej strony odebranie orderu nie kończy wspólnych interesów polsko-ukraińskich wymierzonych przeciw Rosji. Z drugiej strony odsyłanie polskich odznaczeń pocztą pokazuje, jak głęboko ukraińska klasa polityczna ma w dupie Polaków.

I vice versa.

#polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
21.06.2026, 10:55:01 via Wykop
  • 0
@tomasz-kalucki: Order to polskie odznaczenie. A snusiarz podjął właściwą decyzję. Idiotyzmem było przyznawanie tych orderów.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
Autor
21.06.2026, 11:15:01 via Wykop
  • 1
@tomasz-kalucki: Ano to, że Ukraińcy są dumni ze swoich "bohaterów", którzy nadziewali Polaków na widły. Pytanie było tak głupie, że ja p------ę.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
Autor
21.06.2026, 11:25:38 via Wykop
  • 0
@tomasz-kalucki: No właśnie. Żyjesz w swojej urojonej rzeczywistości, więc nic dziwnego, że zadajesz głupie pytania. Wymyślasz sobie, że ktoś na kogoś głosował, a potem spotykasz się z latającym słoniem. Nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 21.06.2026, 10:50:24
  • 0
Janusz Kowalski i ten debil Bąkiewicz to agenci obcego wpływu. Jeden chce nas skłócić z Ukraińcami, a drugi z Niemcami. Chłopy żyją z tego, że płaci im Kreml.

#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
20.06.2026, 16:09:45
  • 756
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR 20.06.2026, 19:27:42 via Wykop
  • 1
@kobiaszu: też tak dzisiaj miałem. Potwierdzam. Egipt zbędny. Cudze chwalicie i takie tam
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 21.06.2026, 09:50:51 via Wykop
  • 0
@kwark64: piszesz o sobie. Ludzie są różni.
  • Odpowiedz
Itori_
Itori_
20.06.2026, 07:10:09
  • 379
Przykra sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka
Itori_ - Przykra sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#p0lka

źródło: 1000004682

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR 20.06.2026, 12:28:26 via Wykop
  • 0
@Itori_: obrzydliwy k-------n
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 20.06.2026, 06:11:51
  • 15
Polacy dali kilku Ukraińcom ordery, na których im kompletnie nie zależało, ale nie wypadało odmówić ich przyjęcia, a teraz prezydent Polski odebrał im order, na którym im kompletnie nie zależało, a inni zapowiedzieli, że swoje też oddadzą.

Brzmi to jak klasyczna kompromitacja cwela. Albo inaczej. Polacy politycy myśleli, że Ukraińcy będą nam Polakom wdzięczni. Tak k---a, na pewno.

Zełenski, nie rób tego, bo Polacy Ci odbiorą wielki order z Polski! To wielkie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
20.06.2026, 06:46:30 via Wykop
  • 1
@Hissis: moim zdaniem nasi c---a zrobią w tej sprawie Ukraińcom.
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
Autor
20.06.2026, 11:36:13 via Wykop
  • 0
@blackthorns: witamy na wykopie, przyjacielu. Zapraszamy z nami
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 20.06.2026, 06:21:04
  • 0
Zełeński, nieeeeeee! Nie rób tego! Polacy odbiorą Ci w rewanżu wielką, platynową kartę Pokemon Go! Nieeee!!!

... potem wszystkie czołowe media na świecie będą się o tym rozpisywać. O tym najcięższym dziale z arsenału jądrowego Polaków.

Ukraina może się spodziewać najgorszego.

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JWRJWR
JWRJWR
Autor
20.06.2026, 06:47:16 via Wykop
  • 0
@CultedelaRaison: bez konsekwencji, więc Ukraińcy już przestają czcić Banderę i UPA. W trybie natychmiastowym
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR 19.06.2026, 20:56:29
  • 11
Nowy szef amerykańskiego banku centralnego wskazał, że nie ma znaczenia to, co jest po przecinku. Jezeli w USA inflacja wynosi 2,9%, to znaczy, że cel 2% jest utrzymany.

Wypowiedź ta przeszła bez echa, ponieważ mamy mundial. Waszyngton daje ludowi chleb i igrzyska.

Tak też było kiedyś. Rzymianie dostawali baty od Persów i barbarzyńców, a cesarz Filip Arab obchodził święto tysiąclecia Rzymu. Nihil novi sub sole.

#ekonomia #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
19.06.2026, 21:01:28 via Wykop
  • 9
@JWRJWR: Oglądamy ostatnie dni imperium, więc schemat musi być ten sam. Czarni Wizygoci czekają na złupienie Waszyngtonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Talarsson
Talarsson
19.06.2026, 21:07:56 via Wykop
  • 8
@JWRJWR: nawet jakby inflacja podskoczyła do 20% ludzi bardziej interesowałoby 2:0 z australią. Wiekszosc mieszkanców usa to NPC napędzane mc donaldem, colą i tik tokiem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Janusz 4,75

  • Wierzę w Ciebie, Korwinie cierpliwy W prawicy jedyny prawdziwy. Wierzę w to coś mówił mentorze, Twe słowo mylić nie może. Ufam Tobie boś Ty dzielny, Gwałtowny acz miłosierny. Bądź bezwzględny dla świata lewackiego, Wartości przodków nie szanującego.
  • Monrovia, Liberia
  • http://www.niemadowoduzehitlerwiedzial.il
  • zawszeprawica@buziaczek.il

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.09.2015

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 12.07.2014

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking