Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miniu30
Miniu30

Miniu30

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33283
  • Znaleziska 12656
  • Mikroblog 20627
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 217
gin_winner
gin_winner
03.01.2026, 20:15:03
  • 1
#wenezuela #lewica Ikonowowicz z wizytą u Chavez. Taka ciekawostka jak ktoś by nie znał https://youtu.be/q6mSGgNJjYw?si=3ch4fqOoDSwrcv_L
ginwinner - #wenezuela #lewica Ikonowowicz z wizytą u Chavez. Taka ciekawostka jak kt...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 03.01.2026, 20:23:26 via Wykop
  • 1
@gin_winner: wychawlajacy dodatkowo ruski p--------k nadniestrze - upadek skrajnej lewicy w Polsce do twitterowych oszolomow z 3% poparciem przynajmniej z jednej strony daje nadzieje dla kraju
  • Odpowiedz

629

Polki miały najgorszą dzietność kobiet w Danii w 2024 roku TFR na poziomie ~0,95

Pokaż treści 18+

Polki miały najgorszą dzietność kobiet w Danii w 2024 roku TFR na poziomie ~0,95

Polskie imigrantki miały najniższą dzietność w Danii wynoszącą poniżej 1 dziecka na kobietę. Jak widać nawet w takim kraju jak Dania gdzie jest przyzwoity socjal i rynek pracy Polki nie chcą rodzić dzieci. Czy mała ilość dzieci to współcześnie element polskiej sfeminizowanej kultury?

galaxico
z
pbs.twimg.com
dodany: 03.01.2026, 15:28:09
  • 308
  • #
    dania
  • #
    emigracja
  • #
    demografia
  • #
    dzieci
  • #
    p0lka
  • #
    blackpill
Miniu30
Miniu30
Miniu30 03.01.2026, 16:24:15 via Wykop
  • 0
@Tatiagla: nigdy go nie bylo - emigracja byla bardzo mloda w przedziale gdzie akurat rodzi sie dzieci. Wiec wychodzil trend ze w wieku 49 lat beda mialy duzo potomstwa tylko to sie nigdy nie stalo bo sie nie utrzymal
Muko
Muko
Muko
17.12.2025, 20:35:03
  • 5
Ale was boli te 11% i ma boleć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście mamy jeszcze demokracje.
#polityka
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 17.12.2025, 22:02:44 via Wykop
  • 3
@Muko: @Wszebor @assninja Jeszcze jest Piskorski z Zmiany kolejny komunista. Kuzwa Braun ich zbiera jak Pokemony i udaje jeszcze prawicowa
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 17.12.2025, 22:21:32 via Wykop
  • 0
@assninja: nie odwrotnie bo komuchy w Polcse tez sa za Rosja - ci z odrodzenia komunizmu tez za Braunem stoja. Pisze o tych prawdziwych a nie co korwnisci przezywaja
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.12.2025, 08:53:10 via Wykop
  • 0
@Muko: partia ktora ma w sobie komnunistow stalinowskich bo to byla zmiana wychwalajaca Stalina i Bieruta to jest gowno nie prawica. Braun to zwyczajna sowiecka patologia
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.12.2025, 09:17:01 via Wykop
  • 0
@assninja: no a kuzwa do partia Braun sciaga jak moze prawdziwych komuchow co "nawet nie udaja" tylko placza za Stalinem i ze ich ojczyzna ZSRR upadla. No i jak piszesz smutek ze partie komunistyczne przegrywaja. Nie wiem jak slepym trzeba byc by tego nie widziec
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 02.01.2026, 15:28:24 via Wykop
  • 0
@rystyg: to sa normalne dodatki jakie sa i na Zachodzie zas u Brauna zebrali sie doslownie stalinowscy komunisci tacy ktorym sie marzy znow zrobienie z polowy kontynentu skrajnych biedakow i placza za gospodarka jaka byla za ZSRR. Dla ktorych Bierut czy stalinowscy kaci to byli bohaterowie. Tak Braun to jest sowiecka patologia doslownie. Nie zdziwil bym sie gdyby polowa komunistow z zakazanej komunistycznej parti u niego wyladowala
  • Odpowiedz

1673

Polska żąda śledztwa UE wobec TikToka za propagandę AI o Polexicie

Polska żąda śledztwa UE wobec TikToka za propagandę AI o Polexicie

Polski rząd zwrócił się do Komisji Europejskiej o wszczęcie postępowania wobec TikToka za generowane przez AI filmy wzywające do wyjścia Polski z UE, które Warszawa uznaje za rosyjską dezinformację i potencjalne naruszenie unijnego DSA. Platforma miała promować treści uderzające w bezpieczeństwo.

grajkoo
z
gov.pl
dodany: 31.12.2025, 10:51:53
  • 253
  • #
    tiktok
  • #
    dezinformacja
  • #
    polexit
  • #
    polityka
  • #
    ai
  • #
    socialmedia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 12:42:56 via Wykop
  • 7
@recznik_z_ikei: problem z AI jest taki ze zaraz filmiki od AI bedzie trudno odroznic od rzeczywistych. Wszystko wygenerowane przez AI powinno byc czytelnie znakowane ze jest takim
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 14:14:09 via Wykop
  • 1
@brygadzistausmiechnietejpolski: @Macior_Pacior @ipkis123 Wegry to klepotokratyczna oligarchia ktora bedzi cos takiego samobotowac zaleznie kto akurat kasa sypnie dla kolegow Orbana - Rosja, Chiny czy np Niemcy. Malo juz ktos chyba pamieta ze Orban to nawet grozil rozbiciem grupy Wyszehradzkiej bo Wegry nie beda czekac na inne kraje. Slowacja to jest w praktyce to samo - prorosyjska oligarchia gdzie jest jeden klan bylych komunistow mafiosow a nie kilka konkurujacych
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 14:47:13 via Wykop
  • 1
@brygadzistausmiechnietejpolski: nierealna jest taka niezaleznosc przy krajach majacych wielkosc miasta w Chinach , nie dzis w czasach globalizacji i kosztow technologi. To juz zreszta bylo widoczne w latach 60 i zauwazyli to nawet komunisci tutaj w Polsce jak Gomulka. To nie jest XIX wiek gdy Europa miala gigantyczna przewage technologiczna nad reszta swiata - zreszta ludnosciowo wtedy tez nie bylo tak wielkiej roznicy
Bedzie garstka krajow ktore same nic nie
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 15:08:21 via Wykop
  • 2
@brygadzistausmiechnietejpolski: niby co jest bardziej oplacalne bo przyjezdza Niemiec? Tam z wegla tez sie rezygnuje z tego samego glownie powodu - wydobywa sie go od setek lat na przemyslowa skale. Gornictwo na swiecie to sa kopalnie odkrywkowe i niskie nowe poklady a nie kopanie kilometr pod ziemia 100 lat w tym samym miejscu. Na takim Slasku to przeciez juz w niektorych miejscach prawie 200 lat. Te galazie przemyslu to byly
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 15:34:27 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: tu nawet nie chodzi o brak kapitalu zagranicznego - rodzimy kapital mial olbrzymie problemy z eksportem na rynki tam gdzie sa pieniadze. Dzis zas ak konkurencja swiatowa jest jeszcze gorsza a my nie zarabiamy jak w latach 90 po 200 dolarow
Miniu30
Miniu30
Miniu30 01.01.2026, 17:17:52 via Wykop
  • 0
@pampalini: @Oooonieee to nie jest sredniowiecze a przez Polske nie jedzie sie tygodniami. Na tranzycie miedzy Rosja a Niemcami nie da sie zbudowac gospodarki macie przyklad Bialorusi , Ukrainy itp to jest kompletna bzdura wciskana przez braunienke i jego onuce.

315

Finansowała ją Rosja, musiała opuścić USA. Teraz wróciła, dzięki Trumpowi

Pokaż treści 18+

Finansowała ją Rosja, musiała opuścić USA. Teraz wróciła, dzięki Trumpowi

Firma Tenet Media publikowała podcasty prawicowych influencerów i otrzymała 10 mln dolarów od rosyjskiej telewizji RT, powiązanej z rosyjskimi służbami wywiadowczymi. Chen miała pomagać w ukrywaniu prawdziwego źródła tych środków, podszywając się pod fikcyjnego milionera z Europy. Teraz administracj

adi0
z
rmf24.pl
dodany: 30.12.2025, 21:02:36
  • 27
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    trump
  • #
    polityka
Miniu30
Miniu30
Miniu30 31.12.2025, 12:17:21 via Wykop
  • 0
@herszt_plemienia_Hui: @remul Orban to bedzie sabotowal taki blok nie tylko dla Rosji a takze dla Chin i nawet Niemiec w zaleznosci jak sypna kase i kontrakty ich oligarcha. Slowacja to tez jest oligarchiczna kleptokracja ktora jest prorosyjska glownie takze z tego bo UE nie pozwala tak krasc i sie wtraca. Tam jest jeden klan komunistow ktory zbudowal oligarchiczna-mafie nie na Ukrainie czy nawet w Rosji jakies stronictwa. Międzymorze to
Cztero0404
Cztero0404
29.12.2025, 15:02:34
  • 25
Wiadomo, przyszła zła Unia Europejska i zlikwidowała cukrownie, mleczarnie, kopanie, huty i stocznie xD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) To wcale nie jest tak, że większość z nich to był nierentowny spadek po PRL-u totalnie przestrzały z wysłużonymi maszynami zarządzany przez niekompetentnych ludzi. #polityka #gospodarka #polska #europa
Cztero0404 - Wiadomo, przyszła zła Unia Europejska i zlikwidowała cukrownie, mleczarn...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-12-29_155404_wykop.pl

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.12.2025, 21:14:29 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.12.2025, 21:28:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
27.12.2025, 17:16:02
  • 278
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 27.12.2025, 19:04:56 via Wykop
  • 9
@Grzesiok: bo wojna na Ukrainie miala byc szybka co przeciez tez im sie prawie udalo. Atakowali mniejszymi silami niz sie wydawalo ze powinni - to byla ta quasi zawodowa armia na ktora szly pieniadze z ropy. Maja gowniana oferte cywilizacyjna dla kazdego kto nie jest debilem sadze wiec ze wierzyli ze po tym jak wybaczono im Gruzje i Krym jak wyhodowali sobie zastepy pseudoprawicy w UE to krotki konflikt szybko
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 14:09:30 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: @wojciech-wojtkowiak jeszcze 15 lat temu zarobki w Rosji i Polsce byly podobne teraz sa tam prawie dwa razy nizsze w dolarach to nie ulatwia zwiedzania swiata. Jes to kraj z duzymi nierownosciami a do Tajlandi to zas masowo uciekali przed poborem tam sie zrobila naprawde bardzo duza ich diaspora https://www.reddit.com/r/Thailand/comments/1b1tw2g/what_are_all_the_russians_doing_for_a_living/
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 17:18:42 via Wykop
  • 0
@wojciech-wojtkowiak: ta jasne dlatego zarabiaja srednio dwa razy mniej niz my. Gosciu Rosja to jest 150 mln osob ktore maja po wojnie na ukrainie dosc utrudnione podrozowanie. Jestes takim informatykiem pracujacym dla zachodnich korpo - Putin iwyrzucil ic firmy z rosji , slyszysz o jakis propozycjach by ogranicznych ang i by informatycy pracowali dla rodzimego kapitalu to bierzesz i wyjezdzasz. Do tej Tajlandi maja bezposrednie polaczenie i dla nich nie
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.12.2025, 13:41:32 via Wykop
  • 0
@wojciech-wojtkowiak: przykro mi ze rzeczywistosc odbiega od wizji bogatej Rosji. Ich zarobki sa oficjalnie podawane przez ich urzad statystyczny. Jak zas bedziesz mial zawod ktory nie wymaga w globalnym swiecie pracy na miejscu to nie jedziesz kuzwa do kraju gdzie koszty zycia sa wysokie
Nawet aljazeera https://www.aljazeera.com/economy/2023/2/22/russians-make-thailand-a-refuge-as-ukraine-war-enters-second-year
  • Odpowiedz

2633

Prawilne Polki - Karyny wygenerowane przez AI promują polexit na tiktoku

Pokaż treści 18+

Prawilne Polki - Karyny wygenerowane przez AI promują polexit na tiktoku

Obcisłe koszulki i chłopski rozum promują Brauna i PolExit, tak leci nowy przekaz dla nastolatków

panierezyseze
z
x.com
dodany: 28.12.2025, 14:17:02
  • 489
  • #
    polexit
  • #
    tiktok
  • #
    braun
  • #
    ruskieonuce
  • #
    polityka
  • #
    polskieonuce
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 16:33:56 via Wykop
  • 0
@hospes: i w takim tempie to sie zmienia ze boke sie co bedzie za kilka lat, Juz teraz ruscy spamuja dluzszymi filmikami na ktorych jednak da sie wylapac ze to fake za niedługo to juz moze byc niemozliwe dla zwyklego uzytkownika tylko po obejrzeniu. Kompletny chaos informacyjny - gdzie mozna kreowac wydarzenia i wypowiedzi.
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 17:34:41 via Wykop
  • 5
@ahmed-reyk: wystarczy ze bedzie tam wypowiadala sie istniejaca osoba. Tak z AI trzeba bedzie walczyc bo za niedlugo nie bedzie nawet ktos co sie w tym orientuje w stanie odroznic szybko czy to nie jest fake. Internet bedzie zalany nieprawdziwymi zdarzeniami czy wypowiedzi i stanie sie kompletnie gowno warty
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 19:03:28 via Wykop
  • 4
@ahmed-reyk: to ze wtedy swoja twarza reprezentujesz ta wypowiedz. Klamiesz czy zmyslasz stoi za tym jakas rzeczywista osoba. W przypadku AI mozesz doslownie jak w fabryce wytwarzac takie "osoby" masowo jak w tym przypadku konkretnie pod docelowa grupe. Rzeczywisty czlowiek a nie hindus wynajety przez rosjan.
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 19:28:46 via Wykop
  • 1
@ahmed-reyk: no ale przeciez pisze ze takie AI tez powinno byc zwalczane bo to co piszesz to jest jeszcze wieksze zagrozenie zreszta wspomnialem o tym wczesniej. Publikujesz takie badziewie to ban i kara bo innaczej to jest latwy sposob na destabilizacje spoleczenstwa. Zreszta chyba Chiny i Rosja juz to u siebie zwalczaja
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 20:33:33 via Wykop
  • 6
@Pamis: sorry ale to nie jest tylko problem Polski. Wraz z rozwojem AI to inteligencja bez narzedzi ci juz nic nie da. Tak takie prawo powinno byc.
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
28.12.2025, 17:02:54
  • 5
Jak mnie wkurzają te memy w tym klimacie, które widzę co chwilę na Reddicie. Nie, drodzy Amerykanie, to nie było normalne i nikt wam niczego nie ukradł. Po II WŚ cały świat albo dopiero się rozwijał, albo odbudowywał się po wojnie i był zmuszony kupować wszystko z USA, bo długo nie było żadnej konkurencji, a z kolei Amerykanie wykorzystywali tanią siłę roboczą z całego świata oraz zmusili świat do korzystania z dolara.
TheDziobaker - Jak mnie wkurzają te memy w tym klimacie, które widzę co chwilę na Red...

źródło: 1000014242

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 18:32:29 via Wykop
  • 0
@TheDziobaker: bo tak bylo USA to byla wiekszosc eksportu na swiecie w stopniu w jakim nawet Chiny dzis nie sa w z wielokrotnie wieksza populacja.
  • Odpowiedz

1089

"Pekin szykuje się na upadek Moskwy. Chińczycy otwarcie mówią o przejęciu ziem"

"Chińskie media coraz śmielej rozważają scenariusz upadku Rosji i przejęcia jej Dalekiego Wschodu. Podczas gdy rosyjska propaganda podkreśla "wielką przyjaźń" i "nieograniczone partnerstwo strategiczne" z Chinami, artykuł opublikowany na jednej z największych chińskich platform medialnych, NetEase"

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 27.12.2025, 18:13:38
  • 156
  • #
    rosja
  • #
    chiny
  • #
    swiat
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    media
  • #
    polityka
Miniu30
Miniu30
Miniu30 28.12.2025, 01:51:22 via Wykop
  • 1
@1Ham: dla Chinczykow - tam ostatnie 15 lat zaczeli jeszcze bardziej uderzac w nacjonalizm. Rosja ciagle ma ziemie ktore byly chinskie stracone w XIX wieku
ossprime
ossprime
27.12.2025, 09:38:22
  • 118
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 27.12.2025, 12:30:54 via Wykop
  • 3
@bregath: @IksdeHeheh co jest smieszne bo pod koniec lat 80 Rumunia wygladala jakby toczyla dlugoletnia wojne niedawno. Takiego syfu i biedy to nie bylo nigdzie indziej w bloku wschodnim
  • Odpowiedz

8

Polacy zamożni? Wiemy kiedy w konkretnych państwach zarabiało się tyle co u nas

Polacy zamożni? Wiemy kiedy w konkretnych państwach zarabiało się tyle co u nas

Europa Zachodnia wciąż zarabia znacząco lepiej niż Polacy. Jednak w porównaniu do wschodu jesteśmy bezkonkurencyjni

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 26.12.2025, 14:30:44
  • 4
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 21:22:05 via Wykop
  • 1
@ocynkowanyodpornynahejt: mloty cie minusuja ale kuzwa Czesi naprawde to przezywaja Polacy byli dla nich dziadami
delulusional
delulusional
25.12.2025, 09:56:31
  • 559
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 18:46:37 via Wykop
  • 0
@KD30: ja tego nie jestem w stanie zrozumiec pod koniec lat 80 byl tam taki syf i bieda ze wygladalo jakby tam jakas wojna dlugo trwala i dopiero niedawno sie skonczyla. Nie wiem nawet do jakiego kraju by to mozna dzis porownac.
  • Odpowiedz

25

Unijny kraj tęskni za komunizmem. Większość mieszkańców uważa, że "był dobry"

Unijny kraj tęskni za komunizmem. Większość mieszkańców uważa, że "był dobry"

Ponad trzy dekady po upadku komunizmu w Rumunii nie słabnie tęsknota za komunizmem - taki wynik dał najnowszy sondaż, w którym 55 proc. badanych stwierdziło, że czasy, w których krajem rządził reżim Nicolae Ceausescu - w latach 1965-1989 przywódca Rumuńskiej Partii Komunistycznej (PCR) - "był dobry"

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 26.12.2025, 08:14:33
  • 27
  • #
    rumunia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    komunizm
  • #
    ciekawostki
  • #
    sondaz
  • #
    historia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 17:59:16 via Wykop
  • 6
@hellfirehe: @MistrzKowalski nie to nie jest typowy wynik dla demoludow https://www.pewresearch.org/global/2019/10/15/european-public-opinion-three-decades-after-the-fall-of-communism/ a takze nie jestem w stanie ich zrozumiec - pod koniec lat 80 ten kraj wygladal jakby tam sie front wojenny przetoczyl tak z 2 razy. Nie wiem nawet do czego to by nawet dzis porownac.
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 18:25:57 via Wykop
  • 1
@MistrzKowalski: to widac ostatnie dekady troche zmarnowali
Grzesiok
Grzesiok
26.12.2025, 09:02:59
  • 247
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 13:08:21 via Wykop
  • 2
@Promilus: to jest komuch ktory sie jeszcze na neopoganina kreowal - tu masz przyspieszona wypowiedz brauna jak sie stara z tego tlumaczyc https://x.com/Antyfoliarz666/status/1544633942392946688
Teraz doszedl do tego jeszcze stalinowki komunista Piskorski i Piton ktoremu AK mordowalo Polakow.
Miniu30 - @Promilus: to jest komuch ktory sie jeszcze na neopoganina kreowal - tu mas...
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.12.2025, 15:11:56 via Wykop
  • 0
@Smirko: jest w otoczeniu braunienki - chce wyjscia z Nato i zebral doslownie cale prorosyjskie towarzystwo lacznie z komunistami placzacymi za ZSRR i jakimis odpadami od Goralenvolk wyzywajacymi AK od mordercow
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
25.12.2025, 10:53:47
  • 157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.12.2025, 13:02:14 via Wykop
  • 1
@mat0707: @funkmess no ale to prawda Braun skrecil ostatnio tak na lewo ze zebral wszystkie popluczyny po ZSRR. Nie zdziwil bym sie gdyby z zdelegalizowanej parti komunistycznej polowa do niego nie wstapila
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.12.2025, 13:53:43 via Wykop
  • 0
@funkmess: tylko ja nie zartuje - wszystkie sieroty po ZSRR stoja za Braunem
  • Odpowiedz

664

Japonia odcina dostawy kluczowych elementów elektronicznych dla reżimu w Pekinie

Japonia odcina dostawy kluczowych elementów elektronicznych dla reżimu w Pekinie

Po tym, jak maoistowscy komunistyczni bandyci mieli wykraść technologię maszyn litograficznych, Japonia wstrzymuje eksport fotomasek jednego z kluczowych elementów wykorzystywanych w procesie wytwarzania chipów a także innych materiałów, z których korzysta produkcja układów półprzewodnikowych.

Spojrzenie_1000_i_jednej_szpary
z
bithub.pl
dodany: 24.12.2025, 13:29:29
  • 122
  • #
    japonia
  • #
    azja
  • #
    bekazkomunistow
  • #
    komunizm
  • #
    technologia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.12.2025, 21:31:01 via Wykop
  • 8
@Victor_Manzon: @FireDash metalei ziem rzadkich to sa rzadkie glownie w nazwie. Sa trudne do wydobycia w duzej czesci robia to w Chinach ale to przez koszty nie przez to ze sa gdzie indziej niedostepne czy maja jakies specjalne zloza. Nie zdziwil bym sie gdyby w nastepnych latach zaczeto inwestowac w nie w innych krajach
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
24.12.2025, 08:03:19
  • 1093
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.12.2025, 16:43:05 via Wykop
  • 1
@Chris_Karczynski: @patykiem_pisane wojna na Ukrainie wygladala tak w 1 roku bo chcieli szybko przejac ludnosc i terytorium bez zniszczen. Rosyjskie elity chca byc takim trzecim mocarstwem na rowni z USA i Chinami - tylko nie maja na czym tego zbudowac bo oligarchiczna gospodarka surowcowa nie ma do nich podjazdu. To co przeciez rzadaja wzgledem Polski i sasiadow to kompletne rozbrojenie dlatego zdrajcow jak Braun trzeba po prostu wypieprzyc. Sami
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
24.12.2025, 09:10:19
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 24.12.2025, 12:27:03 via Wykop
  • 1
@NaczelnyWoody: elektorat brauna jest przede wszystkich anty zachodni i pro rosyjskie - to w okolicach 10% od dosc dlugiego czasu. Po prostu po upadku Samoobrony i LPR byli czesciowo wchlonieci przez PIS i Konfe.
  • Odpowiedz

31

Braun wzywa pis i konfederacje do sojuszu.

Co wy na to ?

FestSynek
z
youtube.com
dodany: 22.12.2025, 17:32:33
  • 63
  • #
    braun
  • #
    pis
  • #
    konfederacja
  • #
    konfederacjakoronypolskiej
  • #
    prawica
  • #
    polityka
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.12.2025, 21:00:43 via Wykop
  • 0
@bleblebator: ta wypowiadal sie kiedys - dlatego tez wciagnol takze Piskorkiego z Zmiany i jeczy o tym by wyjsc z Nato - niech spieprza do Moskwy. Jest tez Piton co twierdzi ze AK mordowalo Polakow.
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.12.2025, 21:26:46 via Wykop
  • 0
@bleblebator: jesli ktos na niego co ma to Rosjanie. Wyjechal w 2016 czy cos kolo tego spotkal sie z Swidrowem i mu sie poglady przestawily. Od tego czasu zbiera komunistow jak Pokemony nie zdziwil bym sie gdyby polowa parti komunistycznej zdelegalizowanej tam wyladowala. Tutaj jest jak sie go zapytali czy mu nie przeszkadza takie obsciskiwanie sie z Olszanskim ktory kuzwa "sra na biblie" i kreauje sie na neopoganina komuniste -
Miniu30 - @bleblebator: jesli ktos na niego co ma to Rosjanie. Wyjechal w 2016 czy co...
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.12.2025, 22:00:11 via Wykop
  • 0
@bleblebator: nie po tym jak zostal wydalony z Polski jako szpieg - kuzwa . D--a nie zalozylo petle ruskie bydlo sie ciagle sie tego obawia wiec chce wycofania za Odre.NIC doslownie nie zyskujemy z niego wychodzac zostajac bez sojuszy.
Braun to sowiecki ruski smiec i z kazdym nowym komunistycznym nabytkiem to sie coraz bardziej potwierdza.
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.12.2025, 22:08:15 via Wykop
  • 0
@bleblebator: Jest wystarczajaco tak ze Putin jak tylko moze stara sie ten sojusz odrzucic jak najdalej. No jak nic nie dac to przeciez tez jak z niego wyjdziemy zostajac kuzwa jak Ukraina z gola d--a bo jeszcze smiec chce z UE wyjsc to Rosji juz to nic nie przeszkodzi. Dlatego kuzwa od 20 lat Rosja atakuje wszystkie kraje ktore chca do tego nic nie dajacego Nato wejsc..
Na Estonie to
Miniu30
Miniu30
Miniu30 23.12.2025, 22:22:59 via Wykop
  • 0
@bleblebator: dlatego tego nie robie i tym bardziej nie zamierzam siedziec cicho jak jacys fani ZSRR mowia by wyjsc z Nato. Przeciez to nawet nie sa ludzie jak Zandberg ktory udaje ze chce byc jak przedwojenny PPS tylko pajace doslownie placzace ze ZSRR upadl.
Na twitterze widac to swietnie jak cala endokomuna sie obudzila jestem na tyle stary ze pamietam jak stali za ZSRR, za Rosja pijaka Jelcyna i ciagle
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • Strona 7 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking