Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miniu30
Miniu30

Miniu30

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33416
  • Znaleziska 12689
  • Mikroblog 20727
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 217
czerwonykomuch
czerwonykomuch
29.04.2026, 09:21:57
  • 53
Rynek pracy Schrödingera:

AI zabierze wszystkim pracę, ale jednocześnie trwa katastrofa demograficzna, bo prole odmówiły tworzenia nowych proli do pracy na rzecz kapitaluchów.

#antykapitalizm #praca #pracbaza #gospodarka #ekonomia
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.04.2026, 12:52:42 via Wykop
  • 0


@czerwonykomuch: @wstanczyk a w rzeczywistosci to ekologia do bloku wschodniego przyszla tak naprawde dopiero z tym neoliberalnym kapitalizmem wczesnej tutaj byl calkowity syf . Bieda na swiecie tez cos spada https://www.obserwatorfinansowy.pl/bez-kategorii/rotator/ubostwo-w-swiecie-prawdy-i-mity/
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.04.2026, 20:50:57
  • 5
W 1990 Polska miala per capita sila nabywcza czyli czymś co w teori promuje biedniejsze kraje tylko okolu 30% włoskiego. Dzis to są okolice 88%
https://x.com/KubisiakA/status/2048494790438691129
Prognozy IMF mimo ze dla nas korzystne to tylko przewidywania
#ekonomia #gospodarka #polska #wlochy
Miniu30 - W 1990 Polska miala per capita sila nabywcza czyli czymś co w teori promuje...

źródło: polskawlochy

Pobierz
Miniu30 - W 1990 Polska miala per capita sila nabywcza czyli czymś co w teori promuje...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30
Autor
26.04.2026, 21:01:54 via Wykop
  • 0
@KocieUszko: jest naprawdę olbrzymi różnica z tego co wiem ciagle rosnaca miedzy w Wloszech miedzy Polnoca a Poludniem jesli chodzi o zarowno pkb per capita ppp jak i nominalne - w Polsce nie ma chyba juz raczej czego takiego
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30
Autor
26.04.2026, 21:06:26 via Wykop
  • 1
@tyrytyty: poludnie bardzo duzo stracilo i ciagle tak jest z ponad 20 lat temu na rozwoju Chin - wypchnely z swiatowego rynku ich firmy
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30
Autor
26.04.2026, 21:17:17 via Wykop
  • 0
@KocieUszko: @gorzki99 Eurostat od lat to bada https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php?title=Comparative_price_levels_of_consumer_goods_and_services macie tu rozbicie
  • Odpowiedz

517

"Jesteśmy najbiedniejsi z biednych!!!" Ostre wystąpienie rosyjskiego naukowca

"Jesteśmy najbiedniejsi z biednych!!!" Ostre wystąpienie rosyjskiego naukowca

Naukowiec Rosyjskiej Akademii Nauk, Robert Iskanderowicz Nigmatulin, wywołał burzę swoim wystąpieniem na Moskiewskim Forum Ekonomicznym, dając bardzo krytyczną prezentację na temat stanu rosyjskiej gospodarki. Nigmatulin zażądał wymiany kadr i stwierdził, że rosyjska gospodarka idzie na dno.

Andromeda_YT
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 14:23:31
  • 124
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.04.2026, 19:37:22 via Wykop
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: Niemcy to nie Rosjanie a nawet oni po wojnie nie odzyskali nigdy takiej pozycji jak mieli przed

476

Jak Japonia sprawiła, że nie jest możliwe posiadanie dzieci.

Pokaż treści 18+

Jak Japonia sprawiła, że nie jest możliwe posiadanie dzieci.

Japonia ma najnizszy wskaznik narodzin w historii, a politycy panikuja. Zachodnie media uwielbiaja krytykować za ten stan rzeczy anime, "herbivore men", brak zainteresowania romansowaniem. W tym wideo omawiany jest glebszy problem i z czego wynika tak niska ilosc urodzen [ENG]

Arivederczi
z
youtube.com
dodany: 24.04.2026, 09:39:54
  • 331
  • #
    demografia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.04.2026, 16:39:28 via Wykop
  • 0
@new-object: wybierz zawód w którym zawsze byly szybkie zmiany - huuur duur zly kapitalizm. Was sie powinno wysylac do jakis biednych krajow bez prawa powrotu - tam tez jest jeden zawod na cale zycie gdzie przez dekady nic sie nie zmienia bo zly postep niszczy swiat a nie jakas dobrze platna informatyka. Polska zyska a wy odzyjecie
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.04.2026, 19:08:10 via Wykop
  • 1
@Sabr: byl wyz powojenny. Zas stosujac twoje logike to w Europie czy Polsce najlepiej bylo na poczatku XX wieku pozniej tylko coraz gorzej. Na calym swiecie wraz z dobrobytem dzietnosc spada z malymi wyjatkami
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.04.2026, 19:12:03 via Wykop
  • 1
@Sabr: @zobq jasne ze to bzdury - dzietnosc w calej Europie spada od poczatku XX wieku. Na calym swiecie od lat 50 od tego czasu widac ludzie biednieja i coraz mniej mieszkan,,,. Jednym z pierwszych krajow gdzie dzietnosc spadla ponizej zastepowalnosci pokolen byla Szwecja - po gigantycznym programie mieszkalnictwa i w szczytowym ich momencie panstwa opiekunczego. Kuzwa to jest cos co sie dzieje na calym swiecie od dekad czy
Miniu30
Miniu30
Miniu30 25.04.2026, 16:04:59
  • 0
@Berkel_88 @otonavauni szwalnie to powstaja jako lokalny kapital w tym Pakistanie Bangladeszu i innych krajach i zbieraja zamowienia z calego swiata. Obecnie miejsce takich Chin przejmuje Wietnam. To nie jest obwarowany rynek tylko po prostu po tym jak ruskie szkodniki placzace za ZSRR i NRD jak @ShadyTale szlag trafil to zarobki w Polsce zblizaja sie do tych z Europy a nie spadaja jak wczeczesniej do najwieksej biedoty. Na Zachodzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

9

Bytom. Miasto zrujnowane przez polski kapitalizm.

Bytom. Miasto zrujnowane przez polski kapitalizm.

Bytom jest dziś najszybciej wyludniającym się miastem w Polsce, a być może i w Europie. Historia tego miejsca to opowieść o tym, jak jedno z najbogatszych miast przemysłowych zostało w ciągu kilku dekad sprowadzone do roli symbolu kapitalistycznej katastrofy.

dolina_korupcji
z
salon24.pl
dodany: 18.04.2026, 13:18:42
  • 11
  • #
    bytom
  • #
    slask
  • #
    katowice
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.04.2026, 16:46:32 via Wykop
  • 0
@sylwke3100: cale miasto sie wprost zapada https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-polskie-miasto-sie-zapada-siedem-metrow-w-dziesiec-lat,nId,7987012
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.04.2026, 17:26:50 via Wykop
  • 1
@Danuel: https://dziennikzachodni.pl/70-lat-temu-wladze-prl-wydaly-wyrok-na-bytom-miasto-wyceniono-i-wyszlo-ze-mozna-zarobic-100-milionow-zlotych-rabunkowe-wydobycie-wegla/ar/c1p2-27654623#:~:text=Wyceniono%20Bytom%20i%20w%C4%99giel%20okaza%C5%82%20si%C4%99%20cenniejszy.,srebra%2C%20a%20od%20XIX%20wieku%20ju%C5%BC%20zasobnego
Tu nie chodzi o nawet bezrobocie ale po prostu to miasto sie zapada pod ziemie
szychun
szychun
12.04.2026, 21:48:15
  • 117
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #wegry fajnie się patrzy na radość Węgrów po dzisiejszym wyniku wyborów. Lekkie zazdro. Jednocześnie trochę się boję żebyśmy nie z-----i swoich wyborów za rok :(
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 13.04.2026, 11:18:11 via Wykop
  • 0
@Szalom: pewnie chodzi mu o konumpcje indywidualna albo gospodarstw domowych od jakis 15 lat ten wskaznik coraz bardziej odstaje u nich na tle regionu. Na obrazku gospodarstw domowych w linku indywidualna https://businessinsider.com.pl/gospodarka/dobrobyt-w-polsce-i-krajach-ue-eurostat-porownal-wyniki/vfmctjv
Miniu30 - @Szalom: pewnie chodzi mu o konumpcje indywidualna albo gospodarstw domowyc...

źródło: b7cde9e7a201fccc54de59c3e8ef7a1d2b93a81a750a226ba84d20cf3c29ff6c

Pobierz
  • Odpowiedz
szychun
szychun
12.04.2026, 21:42:06
  • 130
#polityka #bekazpisu #wegry przegrał z zewnętrzną ingerencją xdd zamordyzm a'la Warszawa 2023 xdd bez kitu, polscy propagandyści mają jednocześnie deficyt rozumu i przyzwoitości xdd
szychun - #polityka #bekazpisu #wegry przegrał z zewnętrzną ingerencją xdd zamordyzm ...

źródło: 1000017739

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:51:57 via Wykop
  • 3
@szychun: @donthateme za jego czasow Wegry sa przeganiane przez wszystkich sasiadow ekonomicznie. Oni zawsze uwazali sie za wyspe dobrobytu w bloku wschodnim obok Czech a teraz d--a blada
  • Odpowiedz
PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy
PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy
12.04.2026, 21:13:18
  • 2
Czy ktoś mógłby w logiczny sposób wyjaśnić, jaki dokładnie program ma partia TISZA, jakie reprezentuje poglądy i jak to wygląda w praktyce zwłaszcza w kontekście Polski i sąsiadów?

#polityka #wegry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:41:56 via Wykop
  • 0
@PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy: @Disscord93 jest to zwyczajna centro prawica https://en.wikipedia.org/wiki/Tisza_Party
  • Odpowiedz
Gaboleusz
Gaboleusz
12.04.2026, 21:27:48
  • 10
#wegry
Co się na tych Węgrzech musiało o-----ć że tak zabetonowany system odniósł taką klęskę xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:37:31 via Wykop
  • 1
@Gaboleusz: kiedys obok Czech uwazali sie za prawie zachod na tle reszty bloku
Miniu30 - @Gaboleusz: kiedys obok Czech uwazali sie za prawie zachod na tle reszty bl...

źródło: c844ff0060349653f0f82711ace035d881f302b59229bab9a6861a7790ab022c

Pobierz
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
12.04.2026, 18:59:41
  • 36
A temu co? xD

#wegry #bekazkonfederacji
Neobychno - A temu co? xD

#wegry #bekazkonfederacji

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 20-59-24 (2) Główna _ X

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 19:06:15 via Wykop
  • 0
@Neobychno: nic w poprzednich wpisach jak widzialem od dawna pisal ze Orbanem nie ma co sie zachwycac , pokazywal ze Polska i inne kraje sobie duzo lepiej ekonomicznie radza
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
11.04.2026, 21:05:42
  • 3
Znowu ten yebany #polymarket się non stop przewija, to jest q--a zły omen, przypominam, że na #polymarket Trzaskowski miał również ponad 70% szans na zostanie prezydentem xd

#wegry #wybory #neuropa
NaczelnyWoody - Znowu ten yebany #polymarket się non stop przewija, to jest q--a zły ...

źródło: xd

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 21:24:32 via Wykop
  • 7
@NaczelnyWoody: jest roznica miedzy wyborami parlamentarnymi a prezydenckimi z druga tura.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
11.04.2026, 13:04:51
  • 15
Odezwały się jakieś wykopki ponoć "mieszkające na Węgrzech od lat" xD
Super, ale mam zasadnicze pytanie: "po co tam mieszkać?"
-brak morza
-brak gór
-dziwny język, trudny
-27% VAT
luke-mat - Odezwały się jakieś wykopki ponoć "mieszkające na Węgrzech od lat" xD
Supe...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 14:08:49 via Wykop
  • 4
@Klimbert: @luke-mat 20 lat temu to byl prawie zachod. Za Orbana przeganiaja ich wszyscy a on buduje oligarchie. Tutaj na obrazku konsumpcja gospodarstw domowych. Nie rozumiem kompletnie zachwytow nad nim
Miniu30 - @Klimbert: @luke-mat 20 lat temu to byl prawie zachod. Za Orbana przeganiaj...

źródło: housewegry

Pobierz
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
11.04.2026, 10:52:33
  • 5
Myślę, że wielu Polaków traktuje Węgry jako kraj, który jest plus minus na podobnym poziomie gospodarczym. Nic bardziej mylnego. Minimalna krajowa netto wynosi na złotówki 2450 złotych. Średnia krajowa netto 5450 złotych. Korupcja największa w UE. Pojezdzijcie sobie na gugl maps po miasteczkach węgierskich - moje spostrzeżenia są takie, że ogólnie nie wygląda to zle, ale czuć że to taka Polska w 2015 roku.

Na zdjęciu to Debreczyn, drugie największe miasto na
NadwornyPanicz - Myślę, że wielu Polaków traktuje Węgry jako kraj, który jest plus mi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 14:07:06 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: @Polnischefuhrer @Landshut nie rozumiem kompletnie tych zachwytow nad Orbanem. Przez ostatnie 15 lat to odstaja coraz bardziej gospodarczo a jedynie co dostali to oligarchie
Miniu30 - @NadwornyPanicz: @Polnischefuhrer @Landshut nie rozumiem kompletnie tych za...

źródło: housewegry

Pobierz
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
09.04.2026, 11:49:16
  • 8
#polityka
Mój ulubiony Ekspert który nie ogarnia że kopalnie nie są nierentowne przez ETS bo ETS palaci za spalanie węgla a nie wydobycie.
A to wydobycie jest nierentowne.
fidelio-fidelio - #polityka 
Mój ulubiony Ekspert który nie ogarnia że kopalnie nie s...

źródło: 1000137261

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 09.04.2026, 14:07:55 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: ten gosciu jest kretynem w kazdym mozliwym temacie
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
08.04.2026, 14:56:17
  • 0
Co ten Orban taki ważny dla "prawicy" z całego świata?
#wegry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 08.04.2026, 19:37:15 via Wykop
  • 2
@fraciu: dla "prawicy" z USA i Rosji jest wazny bo sabotuje UE i jest buduje oligarchie
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
29.03.2026, 13:10:55
  • 1
W 1998, ojciec zarabiał jako technik na uczelni bodajże chyba 1000 albo 1200 PLN na rękę. Sprawdziłem z ciekawości: minimalna była wtedy 500zł brutto, średnia krajowa koło 1200 brutto.

Jednocześnie pamiętam, że przeciętny komputer (który za 2-3 lata był złomem z uwagi na tempo rozwoju) kosztował ~3000 PLN, duży zestaw lego chyba 300-400 PLN, typowa oryginalna gra na PC 120-150 PLN, a typowa oryginalna gra na N64 nawet do 400 PLN :)

Dziś na

Co lepsze

  • Model lat 90. 42.9% (12)
  • Model współczesny 57.1% (16)

Oddanych głosów: 28

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 16:02:44 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: @dominikk123m bo jedzienie nie bylo tanie na dzisiejsza sila nabywcza wrecz kosmicznie drogie. Mieszkania tez nie byly tanie jak tylko inflacja spadla - jeszcze w 96 byla 20%- dlateog byla zapasc w budnownictwie ludzi nie bylo stac
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 17:11:27 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: @Miniu30 jedzenie nie zalezy od roku - lata 90 i wczesniej 80 to niska sila nabywcza w doslownie kazdym i to jak na dzisiejsze warunki wrecz kosmicznie niska.
Lata 90 to jest kompletna zapasc w budownictwie - bardzo niska sila nabywcza ogolnie , dodatkowo szalejaca inflacja wbrew temu co tu jest na wykopie mit malo kto sie nawet budowal. Jak inflacja spadala to i ceny mieszkan sie normowaly
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 17:53:14 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: tylko nie w latach 90 a o nich piszemy. Spoldzielnie wtedy tez praktycznie nie budowaly.
Co do nich jak masz inflacje 1990 585,8%1991 70,3% 1992 43,0%1993 35,3%1994 32,2% dopiero po 2000 spadla ponizej 10% w polaczeniu z niska sila nabywcza to sie teraz moze wydawac ze byly tanie. W rzeczywistosci malo kogo bylo stac
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 18:08:58 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: skoro bylo tak tanio to czemu tam malo osob budowalo/kupowalo? Przez te 10 lat nie bylo nawet miliona.
Srednia pensja na metr fajnie to moze wyglada ale nie jak masz taka inflacje w sumie od lat 80 i sila nabywcza jest niska
Dla porownania od 2019 do 2024 bylo 40% a nie w jeden rok.
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 18:15:15 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: byla beznadziejna sytuacja mieszkaniowa - ludzi zwyczajnie nie bylo stac. Masz wejscie do UE i co sie dzieje- gorka cenowa i skok w budownictwie ktore nie bylo przygotowane na popyt
  • Odpowiedz

68

Co piąty Polak chce opuścić UE. Najnowszy sondaż dla Polsat News

Pokaż treści 18+

Co piąty Polak chce opuścić UE. Najnowszy sondaż dla Polsat News

Blisko co piąty zapytany Polak uważa, że Polska powinna opuścić Unię Europejską - wynika z sondażu IBRiS dla Polsat News. Zdecydowana większość - 72,8 proc. ankietowanych opowiada się jednak za pozostaniem w UE, a ponad połowa dostrzega w członkostwie więcej korzyści niż strat.

washington
z
polsatnews.pl
dodany: 25.03.2026, 16:53:10
  • 137
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    polexit
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.03.2026, 12:31:18 via Wykop
  • 2
@alter21: fajna ruska propaganda dla debili - brics to nie sojusz , wiekszosc z nich jest jak pisze @NieWiemASieWypowiem trzecim swiatem a takie Chiny to kolonizuja tam gdzie inwestuja a do nich nic nie wyslesz .

311

Dług publiczny USA na progu 39 bilionów dolarów. Pożycza 7 mld USD dziennie

Dług publiczny USA na progu 39 bilionów dolarów. Pożycza 7 mld USD dziennie

Stany Zjednoczone zmierzają do kolejnego ponurego rekordu fiskalnego. Według prognoz Wspólnego Komitetu Ekonomicznego Kongresu (JEC) dług publiczny USA przekroczy 39 bilionów dolarów już około 25 marca.

ForexClubPL
z
forexclub.pl
dodany: 18.03.2026, 13:53:56
  • 95
  • #
    usa
  • #
    dlug
  • #
    zadluzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.03.2026, 16:12:37 via Wykop
  • 6
@HabaHabaZutZut: @ragnarok-asgartus nawet nie rakiery i b---y ale to ze wiekszosc swiata ma gowniane waluty - przeciez u nas tez to bylo w komunie i na poczatku lat 90 przeliczalo sie wszystko co bardziej wartosciowe na dolary i marki. W Rosji/Ukrainie/Turcji itp ciagle to robia a to przeciez nie sa odlegle kraje
Miniu30
Miniu30
Miniu30 19.03.2026, 15:26:49 via Wykop
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: akurat Polska to ma lepiej pod tym wzgledem niz Francja z Euro. Po tym jak komuna padla po gigantycznym wzgledem pkb zadluzeniu w walutach pozbywa sie dlugu w dewizach i jest on praktycznie w calosci w zlotowkach. USA tez nie ma problemow nie przez te lotniskowce ale po prostu jak pisalem inne waluty sa beznadziejne albo np jak Chiny nie zalezy im na tym by byly mocne wzgledem dolara/euro
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.03.2026, 14:36:36
  • 555
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.03.2026, 23:18:51 via Wykop
  • 1
@mleko3-2procent: bedzie Orban tez mogl liczyc na skowyt ruskiej trollowni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking