Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Miniu30
Miniu30

Miniu30

Dołączył 12 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33372
  • Znaleziska 12680
  • Mikroblog 20692
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 217
szychun
szychun
12.04.2026, 21:42:06
  • 130
#polityka #bekazpisu #wegry przegrał z zewnętrzną ingerencją xdd zamordyzm a'la Warszawa 2023 xdd bez kitu, polscy propagandyści mają jednocześnie deficyt rozumu i przyzwoitości xdd
szychun - #polityka #bekazpisu #wegry przegrał z zewnętrzną ingerencją xdd zamordyzm ...

źródło: 1000017739

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:51:57 via Wykop
  • 3
@szychun: @donthateme za jego czasow Wegry sa przeganiane przez wszystkich sasiadow ekonomicznie. Oni zawsze uwazali sie za wyspe dobrobytu w bloku wschodnim obok Czech a teraz d--a blada
  • Odpowiedz
PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy
PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy
12.04.2026, 21:13:18
  • 2
Czy ktoś mógłby w logiczny sposób wyjaśnić, jaki dokładnie program ma partia TISZA, jakie reprezentuje poglądy i jak to wygląda w praktyce zwłaszcza w kontekście Polski i sąsiadów?

#polityka #wegry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:41:56 via Wykop
  • 0
@PolskaZjednoczonaPartiaMemiarzy: @Disscord93 jest to zwyczajna centro prawica https://en.wikipedia.org/wiki/Tisza_Party
  • Odpowiedz
Gaboleusz
Gaboleusz
12.04.2026, 21:27:48
  • 10
#wegry
Co się na tych Węgrzech musiało o-----ć że tak zabetonowany system odniósł taką klęskę xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 21:37:31 via Wykop
  • 1
@Gaboleusz: kiedys obok Czech uwazali sie za prawie zachod na tle reszty bloku
Miniu30 - @Gaboleusz: kiedys obok Czech uwazali sie za prawie zachod na tle reszty bl...

źródło: c844ff0060349653f0f82711ace035d881f302b59229bab9a6861a7790ab022c

Pobierz
  • Odpowiedz
Neobychno
Neobychno
12.04.2026, 18:59:41
  • 36
A temu co? xD

#wegry #bekazkonfederacji
Neobychno - A temu co? xD

#wegry #bekazkonfederacji

źródło: Screenshot 2026-04-12 at 20-59-24 (2) Główna _ X

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 12.04.2026, 19:06:15 via Wykop
  • 0
@Neobychno: nic w poprzednich wpisach jak widzialem od dawna pisal ze Orbanem nie ma co sie zachwycac , pokazywal ze Polska i inne kraje sobie duzo lepiej ekonomicznie radza
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
11.04.2026, 21:05:42
  • 3
Znowu ten yebany #polymarket się non stop przewija, to jest q--a zły omen, przypominam, że na #polymarket Trzaskowski miał również ponad 70% szans na zostanie prezydentem xd

#wegry #wybory #neuropa
NaczelnyWoody - Znowu ten yebany #polymarket się non stop przewija, to jest q--a zły ...

źródło: xd

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 21:24:32 via Wykop
  • 7
@NaczelnyWoody: jest roznica miedzy wyborami parlamentarnymi a prezydenckimi z druga tura.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
11.04.2026, 13:04:51
  • 15
Odezwały się jakieś wykopki ponoć "mieszkające na Węgrzech od lat" xD
Super, ale mam zasadnicze pytanie: "po co tam mieszkać?"
-brak morza
-brak gór
-dziwny język, trudny
-27% VAT
luke-mat - Odezwały się jakieś wykopki ponoć "mieszkające na Węgrzech od lat" xD
Supe...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 14:08:49 via Wykop
  • 4
@Klimbert: @luke-mat 20 lat temu to byl prawie zachod. Za Orbana przeganiaja ich wszyscy a on buduje oligarchie. Tutaj na obrazku konsumpcja gospodarstw domowych. Nie rozumiem kompletnie zachwytow nad nim
Miniu30 - @Klimbert: @luke-mat 20 lat temu to byl prawie zachod. Za Orbana przeganiaj...

źródło: housewegry

Pobierz
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
11.04.2026, 10:52:33
  • 5
Myślę, że wielu Polaków traktuje Węgry jako kraj, który jest plus minus na podobnym poziomie gospodarczym. Nic bardziej mylnego. Minimalna krajowa netto wynosi na złotówki 2450 złotych. Średnia krajowa netto 5450 złotych. Korupcja największa w UE. Pojezdzijcie sobie na gugl maps po miasteczkach węgierskich - moje spostrzeżenia są takie, że ogólnie nie wygląda to zle, ale czuć że to taka Polska w 2015 roku.

Na zdjęciu to Debreczyn, drugie największe miasto na
NadwornyPanicz - Myślę, że wielu Polaków traktuje Węgry jako kraj, który jest plus mi...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.04.2026, 14:07:06 via Wykop
  • 0
@NadwornyPanicz: @Polnischefuhrer @Landshut nie rozumiem kompletnie tych zachwytow nad Orbanem. Przez ostatnie 15 lat to odstaja coraz bardziej gospodarczo a jedynie co dostali to oligarchie
Miniu30 - @NadwornyPanicz: @Polnischefuhrer @Landshut nie rozumiem kompletnie tych za...

źródło: housewegry

Pobierz
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
09.04.2026, 11:49:16
  • 8
#polityka
Mój ulubiony Ekspert który nie ogarnia że kopalnie nie są nierentowne przez ETS bo ETS palaci za spalanie węgla a nie wydobycie.
A to wydobycie jest nierentowne.
fidelio-fidelio - #polityka 
Mój ulubiony Ekspert który nie ogarnia że kopalnie nie s...

źródło: 1000137261

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 09.04.2026, 14:07:55 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: ten gosciu jest kretynem w kazdym mozliwym temacie
  • Odpowiedz
fraciu
fraciu
08.04.2026, 14:56:17
  • 0
Co ten Orban taki ważny dla "prawicy" z całego świata?
#wegry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 08.04.2026, 19:37:15 via Wykop
  • 2
@fraciu: dla "prawicy" z USA i Rosji jest wazny bo sabotuje UE i jest buduje oligarchie
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
29.03.2026, 13:10:55
  • 1
W 1998, ojciec zarabiał jako technik na uczelni bodajże chyba 1000 albo 1200 PLN na rękę. Sprawdziłem z ciekawości: minimalna była wtedy 500zł brutto, średnia krajowa koło 1200 brutto.

Jednocześnie pamiętam, że przeciętny komputer (który za 2-3 lata był złomem z uwagi na tempo rozwoju) kosztował ~3000 PLN, duży zestaw lego chyba 300-400 PLN, typowa oryginalna gra na PC 120-150 PLN, a typowa oryginalna gra na N64 nawet do 400 PLN :)

Dziś na

Co lepsze

  • Model lat 90. 42.9% (12)
  • Model współczesny 57.1% (16)

Oddanych głosów: 28

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 16:02:44 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: @dominikk123m bo jedzienie nie bylo tanie na dzisiejsza sila nabywcza wrecz kosmicznie drogie. Mieszkania tez nie byly tanie jak tylko inflacja spadla - jeszcze w 96 byla 20%- dlateog byla zapasc w budnownictwie ludzi nie bylo stac
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 17:11:27 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: @Miniu30 jedzenie nie zalezy od roku - lata 90 i wczesniej 80 to niska sila nabywcza w doslownie kazdym i to jak na dzisiejsze warunki wrecz kosmicznie niska.
Lata 90 to jest kompletna zapasc w budownictwie - bardzo niska sila nabywcza ogolnie , dodatkowo szalejaca inflacja wbrew temu co tu jest na wykopie mit malo kto sie nawet budowal. Jak inflacja spadala to i ceny mieszkan sie normowaly
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 17:53:14 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: tylko nie w latach 90 a o nich piszemy. Spoldzielnie wtedy tez praktycznie nie budowaly.
Co do nich jak masz inflacje 1990 585,8%1991 70,3% 1992 43,0%1993 35,3%1994 32,2% dopiero po 2000 spadla ponizej 10% w polaczeniu z niska sila nabywcza to sie teraz moze wydawac ze byly tanie. W rzeczywistosci malo kogo bylo stac
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 18:08:58 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: skoro bylo tak tanio to czemu tam malo osob budowalo/kupowalo? Przez te 10 lat nie bylo nawet miliona.
Srednia pensja na metr fajnie to moze wyglada ale nie jak masz taka inflacje w sumie od lat 80 i sila nabywcza jest niska
Dla porownania od 2019 do 2024 bylo 40% a nie w jeden rok.
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 29.03.2026, 18:15:15 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: byla beznadziejna sytuacja mieszkaniowa - ludzi zwyczajnie nie bylo stac. Masz wejscie do UE i co sie dzieje- gorka cenowa i skok w budownictwie ktore nie bylo przygotowane na popyt
  • Odpowiedz

68

Co piąty Polak chce opuścić UE. Najnowszy sondaż dla Polsat News

Co piąty Polak chce opuścić UE. Najnowszy sondaż dla Polsat News

Blisko co piąty zapytany Polak uważa, że Polska powinna opuścić Unię Europejską - wynika z sondażu IBRiS dla Polsat News. Zdecydowana większość - 72,8 proc. ankietowanych opowiada się jednak za pozostaniem w UE, a ponad połowa dostrzega w członkostwie więcej korzyści niż strat.

washington
z
polsatnews.pl
dodany: 25.03.2026, 16:53:10
  • 137
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    polexit
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Miniu30
Miniu30
Miniu30 26.03.2026, 12:31:18 via Wykop
  • 2
@alter21: fajna ruska propaganda dla debili - brics to nie sojusz , wiekszosc z nich jest jak pisze @NieWiemASieWypowiem trzecim swiatem a takie Chiny to kolonizuja tam gdzie inwestuja a do nich nic nie wyslesz .

311

Dług publiczny USA na progu 39 bilionów dolarów. Pożycza 7 mld USD dziennie

Dług publiczny USA na progu 39 bilionów dolarów. Pożycza 7 mld USD dziennie

Stany Zjednoczone zmierzają do kolejnego ponurego rekordu fiskalnego. Według prognoz Wspólnego Komitetu Ekonomicznego Kongresu (JEC) dług publiczny USA przekroczy 39 bilionów dolarów już około 25 marca.

ForexClubPL
z
forexclub.pl
dodany: 18.03.2026, 13:53:56
  • 95
  • #
    usa
  • #
    dlug
  • #
    zadluzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.03.2026, 16:12:37 via Wykop
  • 6
@HabaHabaZutZut: @ragnarok-asgartus nawet nie rakiery i b---y ale to ze wiekszosc swiata ma gowniane waluty - przeciez u nas tez to bylo w komunie i na poczatku lat 90 przeliczalo sie wszystko co bardziej wartosciowe na dolary i marki. W Rosji/Ukrainie/Turcji itp ciagle to robia a to przeciez nie sa odlegle kraje
Miniu30
Miniu30
Miniu30 19.03.2026, 15:26:49 via Wykop
  • 0
@Krzewiciel_prawdy: akurat Polska to ma lepiej pod tym wzgledem niz Francja z Euro. Po tym jak komuna padla po gigantycznym wzgledem pkb zadluzeniu w walutach pozbywa sie dlugu w dewizach i jest on praktycznie w calosci w zlotowkach. USA tez nie ma problemow nie przez te lotniskowce ale po prostu jak pisalem inne waluty sa beznadziejne albo np jak Chiny nie zalezy im na tym by byly mocne wzgledem dolara/euro
mleko3-2procent
mleko3-2procent
18.03.2026, 14:36:36
  • 555
Nie pozwól, by Zełenski śmiał się ostatni" - te rządowe plakaty wiszą teraz na Węgrzech wszędzie.
Na co ktoś namalował na wierzchu; "Lepiej on niż Putin".

Oczywiście Węgry i szczucie na Ukraińca.
#ukraina #wegry #wojna #bekazprawaka #polityka
mleko3-2procent - Nie pozwól, by Zełenski śmiał się ostatni" - te rządowe plakaty wis...

źródło: 6513

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 18.03.2026, 23:18:51 via Wykop
  • 1
@mleko3-2procent: bedzie Orban tez mogl liczyc na skowyt ruskiej trollowni
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
17.03.2026, 16:53:50
  • 7
a są tu tacy co wielbią #wegry

https://x.com/iggnacy/status/2033933773260124183

#ukraina #rosja #polska #przemysl #ue #polska #gospodarka #surowce #neuropa #4konserwy #polityka #wegry
Lukardio - a są tu tacy co wielbią #wegry 

https://x.com/iggnacy/status/203393377326...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 17.03.2026, 18:40:35 via Wykop
  • 3
@Lukardio: bo Orban wschodzi w dupe Putinowi a dla nich to jest jedyne co sie liczy. No i jest tez dla nich tragedia ze Polska takie Wegry przegonila
  • Odpowiedz

140

PKB to nie wszystko: Rzeczywista przepaść między Polską a Hiszpanią

PKB to nie wszystko: Rzeczywista przepaść między Polską a Hiszpanią

Prześcignięcie Hiszpanów pod względem zamożności, ogłoszone przez premiera, ma tyle wspólnego z rzeczywistością co jego determinacja, by zbudować CPK i miłość do 500+.

Hyrieus
z
zero.pl
dodany: 15.03.2026, 19:49:53
  • 88
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    hiszpania
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    biznes
Miniu30
Miniu30
Miniu30 16.03.2026, 20:47:38 via Wykop
  • 0
@ZostaneMistrzem: no akurat nie - wtedy cala Europa byla placem budowy i nawet w tej mieszkaniowce PRL odstawal na minus od Europy oraz bloku wschodniego. Gospodarczo tym co tu jest parytetem sily nabywczej to byl spadek od wlasnie tej Hiszpanii per capita do za Meksyk i bankructwo https://forsal.pl/artykuly/1059922,pkb-na-mieszkanca-kiedy-polska-byla-bogatsza-od-hiszpanii.html
Tak samo sentyment do poprzedniej epoki jest u nas najmniejszy w regionie
galek
galek
11.03.2026, 11:18:14
  • 150
#ekonomia #pkb #gospodarka #pieniadze #gielda

Najbardziej śmieszne jest to, jak wszyscy zachwycają się wzrostem PKB w Polsce, uznając ten wskaźnik za wyznacznik bogactwa kraju, całkowicie ignorując fakt, że ten wskaźnik niewiele mówi. Zyski są bowiem w większości transferowane za granicę. W sytuacji, gdy nie mamy własnych firm i własnych marek, jesteśmy jedynie hubem produkcyjnym, w którym wytwarza się te produkty, podczas gdy
galek - #ekonomia #PKB #gospodarka #pieniadze #giełda

Najbardziej śmieszne jest to, ...

źródło: 1000009058

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 12:37:57 via Wykop
  • 1
@msea940: @nie_umiem_inwestowac nikt go nie zastapil bo nikt PNB na swiecie nie uzywal procz jako ciekawostki. To nie jest jakis miedzynarodowy spisek
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 14:11:10 via Wykop
  • 0
@urus2137: @Szalom w 89 byl pkb per capita z tego obrazka w dolarach za Meksykiem tak samo parytetem sily nabywczej - tutaj jest parytem sily nabywczej https://forsal.pl/artykuly/1059922,pkb-na-mieszkanca-kiedy-polska-byla-bogatsza-od-hiszpanii.html dodatkowo bankrut w upadlym RWPG i skansen techniczny. W swiecie gdzie na dobre byla juz globalizacja a rynki zalewaly produkty z Azji. Nawet Finlandia miala 20% bezrobocie bo jak padl im RWPG to po prostu nie bylo dla tego innych wariantow skierowania
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 14:34:50 via Wykop
  • 1
@urus2137: @huopisko nie w Polsce 10% najbogatszych nie posiada 60% majatku dla kogos kto sie choc troche orientuje ile osob posiada u nas mieszkania i domy na wlanosc powinien zdac sobie sprawe ze cos jest nie tak - to jest bzdura powstala z gowno info fundacji ktora "zbadala" pod tym wzgledem caly swiat - jak? Na podstawie modelu matematycznego z krajow gdzie akurat to zbadali dla Polski trafila sie
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 15:00:29 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 19:04:17 via Wykop
  • 0
@otonavauni: juz ci pisalem ze tak nie jest a ty nawet w koncu nie przeczytales definicji tego PKB a co wiecej masz nawet od @nie_umiem_inwestowac tabele z PNB. Masz https://www.money.pl/gospodarka/zagranica-kontroluje-jedna-szosta-polskiego-pkb-z-niemcami-i-usa-na-czele-6374194872993409a.html
Przeczytaj metody obliczen https://pl.wikipedia.org/wiki/Produkt_krajowy_brutto
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
11.03.2026, 04:42:51
  • 1
Liczy się relacja długu do PKB, a nie sama kwota. W historii wielkich imperiów zadłużenie zaczyna być problemem dopiero po przekroczeniu pewnego poziomu (zwykle ok. 130–150% PKB). USA obecnie mają około 120–125% PKB długu publicznego.

Następny globalny kryzys nie zacznie się od długu USA, tylko od rynku obligacji. Dziś najważniejszym „termometrem” rynku obligacji jest rentowność 10-letnich obligacji skarbowych USA. Aktualne poziomy 10-latek to około 4.0–4.1%. 5% to poziom alarmowy.

Jednakże prawdziwym „czarnym łabędziem” będzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 11.03.2026, 13:39:16 via Wykop
  • 0
@JWRJWR: Dolar jest ciagle twarda waluta dla wiekszosci swiata a jedynym jego konkurentem jest Euro. Nie sadze by sie cos zmienilo bo konkurenta USA jak np Chiny nie zalezy kompletnie na mocnej walucie
  • Odpowiedz

8

Idźmy do euro?.

Idźmy do euro?.

Trzy dekady temu to my zazdrościliśmy im dobrobytu. Dziś role się odwróciły. - Na Słowacji wciąż żyje mentalność, którą

jan-bez-ziemi
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 08.03.2026, 17:34:21
  • 6
  • #
    eurowaluta
  • #
    euro
  • #
    dobrobyt
  • #
    sukces
Miniu30
Miniu30
Miniu30 08.03.2026, 18:05:45 via Wykop
  • 4
To nie same Euro - tam jest doslownie tez oligarchia jak na Ukrainie czy Rosji tylko jeden klan. Dodatkowo metalnosc radziecka - 14% chce doslownie dolaczyc do Rosji a 18% to dopuszcza https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-wynik-badania-zaskakuje-co-siodmy-slowak-chce-przylaczenia-k,nId,22169021
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

adamsowaanon
adamsowaanon
08.03.2026, 01:19:09
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 08.03.2026, 10:12:41 via Wykop
  • 2
@adamsowaanon: @UberWygryw na Kubie rolnicy musza sprzedawac spora czesc zywnosci panstwu po ustalonych wczesniej cenach. W czasie inflacji jak w Covidzie to jest masakra dla rolnictwa . Ten kraj importuje 70% zywnosci
Dodatkowo tu macie przyklad jak pantwo nawet nie daje rady odebrac https://www.14ymedio.com/cuba/cosecha-mango-tirenle-podrido-presentar-evidencia-acopio-cuba_1_1044852.html zywnosci gnije a rolnik sam nie moze tego sprzedac nawet jakby chcial
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
06.03.2026, 22:08:57
  • 7
Ale biedniejemy. Jesteśmy w dupie. P--------e.
#polska #gospodarka #ekonomia #pieniadze #pkb #praca
maszfajnedonice - Ale biedniejemy. Jesteśmy w dupie. P--------e.
#polska #gospodarka ...

źródło: ile-towar%C3%B3w-i-us%C5%82ug-mo%C5%BCna-by%C5%82o-kupi%C4%87-za-p%C5%82ac%C4%99-minimaln%C4%85-w-v0-llporz630fng1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miniu30
Miniu30
Miniu30 06.03.2026, 23:09:29 via Wykop
  • 0
@lapagapa: @masz_fajne_donice mediana to jest 80% sredniej od dekad - bo sila nabywcza tak samo obu wzrosla po prostu 20 lat temu w Polsce byla bardzo niska. Pamietam ze @Raf_Alinski robil bardzo fajne wykresy dla sredniej i minimalnej z rozbiciem na towary
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • Strona 3 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia