#yanek #gejzpasji #zyjzpasji Osmarkałem się ze śmiechu. Wczoraj hulajnoga 700 wyświetleń do teraz, dziś akumulator 400 w 7 godzin. Moderowanie komentarzy to było zbyt mało, stwierdził że jeszcze dla pewności dobije swój kanał reklamami sprzętu. Zaraz poleci hulajka na oeliks i będzie na rzycie z pasji
@Kernwaffe: ja to jestem ciekaw ile on nowych kont założy żeby sam sobie zadać pytania do tego Q&A na koniec miesiąca bo z opublikowanych dotychczas komentarzy to nie wiem czy cokolwiek będzie się dało wyciągnąć xD
@swinkapl: też mam takie podejrzenia xD Usunie post na społeczności, a jak ludzie zaczną pytać co z Q&A to powie, że to był eksperyment społeczny albo w ogóle będzie pomijał temat xD
Od 2022 roku mówię często o tym jak ważne jest angażowanie głowy długiej triceps’a. W każdym możliwym ćwiczeniu (prostowanie z sznurem/drążkiem na wyciągu górnym) zalecam oprócz wyprostu w stawie łokciowym, wprowadzić również przywodzenie ramienia.
Na filmie doskonale widać, jaką to robi robotę.
Oczywiście sterydy, genetyka i 13 lat prostowania tego ramienia regularnie jest tutaj fundamentem, ale to ramię wyglądałoby inaczej, gdybym robił je tak jak każdy. Uwierzcie mi. :D
Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji porwali dwóch młodych Ukraińców i więzili ich w piwnicy restauracji na Starym Mieście we Wrocławiu. Po uwięzieniu siłą wymusili przekazanie haseł do aplikacji bankowych oraz zaciąganie pożyczek u znajomych.
#kikiswiat czemu wy na Kamila mówicie Jaś (Jasiek) i kim jest ten Przemek? (Nie siedzę na wykopie a osobiście oglądam Kamila na bierzaco od paru lat i zastanawiam się o co chodzi)
Byłem w grecji i dosłownie po 2 dniach już byłem czarny (jak miałem 12 lat to każdy mówił że wygladam jak hiszpan bo też byłem brązowy ale potem stałem się normalny), czaicie że 3 osoby się mnie spytały czy jestem polakiem i dlaczego tak dobrze rozmawiam po polsku? XD
Wyglądam o wiele lepiej tylko widzę, że to w Polsce nieciekawie ze słońcem - myśliscie, że melanotan 2 ,,utrzyma" to co teraz mam?
#yanek #gejzpasji #zyjzpasji Najlepsze jest to że on do końca życia będzie musiał moderować komentarze, bo gdyby odpuścił chociaż na chwilę to by wszyscy się dowiedzieli jaki to krętacz i oszust XD
Też macie takie wrażenie, że kultura siłowniana jest dużo bardziej rozwinięta w południowej Polsce niż w północnej? Więcej siłowni z fajnym sprzętem, więcej rozpoznawalnych osób z tego środowiska.
@Janczixd: Zobacz sobie zagęszczenie ludności i ilość dużych miast na północy i południu, nic dziwnego że większość influencerów siedzi w warszawkach i innych wrocławiach. Przynajmniej na północy spokój jest, mniej inżynierów ukraińców i cymbałów z kamerami na mieście ¯\(ツ)/¯
#gejzpasji Wydaje mi się że powinniśmy tagować wpisy dodatkowo #zyjzpasji a nie tylko #yanek Bo gdy mariusze i grażyny googlują krętacza to mogą ominąć większość tagowej twórczości i ukazanych jego kłamstw, na tagu zyjzpasji prawie nic nie ma a osobie postronnej trudno trafić na tag yanek
57-latek z Ukrainy zatrzymany w sprawie wyłowienia ogromnego suma z jeziorka na Gocławiu. Ryba miała ponad 170 cm i od wielu lat żyła w Balatonie. Teraz policja wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.
Jak skupić się na sobie, robić swoje, rozwijać się dla SIEBIE a nie żeby przypodobać się jakiejś pani katarzynce z recepcji ? #mikrokoksy #silownia #rozwojosobisty
@przegro_pisarz: Pani katarzynka z recepcji ma pewnie ze 20 stałych bajerantów i dodatkowo po kilku tygodniowo z doskoku, już nie wspominając o tym że ma fagasa, a jak nie to w każdej chwili może sobie wybrać któregoś cyrkowca stojącego do niej w kolejce a nie przegrywa z wykopu. Nie wiem po co pchasz się w takie fantazje, weź sobie poszukaj zwykłej przeciętnej baby a nie po siłowni szukasz na siłe
I tak za każdym cholernym razem... Normalnie ściana płaczu. Ja odpuszczam, niech udławią się tymi kaucjami. Trzeba przyjąć do wiadomości fakt, że butelka/puszka podrożała o 50 gr i tyle.
Mam dosyć zaśmiecania garażu przez magazynowanie śmieci, marnowania czasu w kolejce do automatu i nerwów z tym związanych. Dosyć.
@corsa900: Polaczek lubi być dociskany kolanem i nawet się nie zająknie przy oddawaniu głosu że rocznie na składowanie, zanoszenie "przy okazji", stanie w kolejce i latanie do kasjerki że nie działa marnuje co najmniej kilka godzin rocznie. Gorsze niż podatek, bo tam to ogołacają ciebie tylko z kasy, tutaj na dodatek z czasu
#mikrokoksy Jak przełamać się do większego ciężaru? Raz poszedłem na trening z jakimś dziwnym pokładem energii, tego dnia pobiłem wszystkie maksy. Potem to uczucie nie wróciło, z czego to wynika? Przeważnie, jak przechodzę przez próg siłki to nie mam przepływu energii tylko bardziej - Boże, znowu tutaj i trzeba machać XD
Staram się wysypiać, michę trzymam, kiedyś badałem teścia i był w górnych granicach xd
@Moonlight20: Beton w plastiku tańszy ale ma ze dwa razy większą objętość od żeliwa + metal niezniszczalny a beton w plastiku może się rozpaść, oszczędność miejsca przy składowaniu i lepiej operować mniejszym hantlem niż karykaturalnie wielkim klocem który przy niektórych ćwiczeniach może nawet ograniczać ruch. I ewentualnie warto rozważyć kupno takich gdzie talerze są z otworami, powoduje to że są automatycznie większe ale pozwalają na przykład robienie niektórych cwiczeń np
Od 1 maja NRL wygasiła warunkowe prawo wykonywania zawodu 146 lekarzom spoza UE, którzy nie przedstawili dowodu na znajomość języka polskiego co najmniej na poziomie B1. Spośród szacowanych ok. 3 tysięcy lekarzy z Ukrainy leczących w Polsce, około tysiąca z nich nie dostarczyło żadnego certyfikatu.
Ukr bez znajomości języka, z dyplomem znalezionym najprawdopodobniej w czipsach, a jednak ktoś ich zatrudnia. Takich to powinni karać jak za umyślne narażenie na utratę życia lub zdrowia pacjentów poprzez zatrudnianie osób niewykwalifikowanych do pełnionych obowiązków czy coś, tak samo tych co takie prawo ustanowili
#mikrokoksy #suplementy Wydaje mi się, że ostatnio podrożało białko. Z tego co pamiętam to KFD PURE WPC 82 - BIAŁKO SERWATKOWE 100% w styczniu kosztowało 5x zł, a teraz jest po 75 zł. Koszt surowca podrożał? Inflacja? Podatki? Gdzie teraz kupujecie?
Białko tak jak wszystko inne zawsze tylko drożeje, jak cena surowca spada to cena stoi w miejscu bo zapasy kupione na górce, natomiast powód do podniesienia ceny zawsze się znajdzie a klient ze zrozumieniem przytaknie ( ͡º͜ʖ͡º) Z roku na rok coraz droższe, pamiętam jeszcze jak ceną standardową było jakoś 27-29zł. Kraj mlekiem płynący ale białeczko drogie
#yanek Mógł nie być taką fałszywą mendą, to by sobie orbitował wśród najpopularniejszych poszukiwaczy kapsli co by mu dało wystarczającą popularność aby jako tako z tego żyć. No ale nie, lepiej być fałszywcem i kłamcą. Na budowie busa miał chyba po ponad 10k wyświetleń, po aferze z bagietą zaczął reklamować hurtowo akumulatory i hulajnogi i to chyba był punkt zwrotny gdzie z własnej woli zaprzepaścił swoją szansę na sukces i
@Czosnkov: Jak coś pobolewa i nie może się zdecydować czy boli czy nie, to wtedy trzeba ćwiczyć dalej, najlepiej ciężko i czekać aż się będzie miało pewność że boli ( ͡º͜ʖ͡º)
Ćwiczę codziennie amatorsko.W domu głównie macham hantlami plus jakieś przysiady bułgarskie itp... Moim głównym celem jest rekompozycja tzn. mam do zrzucenia jeszcze 15/20 kg i chcę osiągnąć lekko atletyczną sylwetkę. Tydzień temu dodałem ćwiczenia na drążku. Dużo powiedziane - jestem w stanie się raz podciągnąć a następnie tylko wolno się opuszczam na drążku 6 razy i tak 3 serie. Samo ćwiczenie mnie za bardzo nie męczy ale następnego dnia mam
@GeraltRedhammer: No skoro mięśnie na plecach pierwszy raz w życiu poczuły tego typu lub jakikolwiek wysiłek to nic dziwnego że boli. Z czasem mięśnie będą się przyzwyczajać do wysiłku, a wraz z tym intensywność i długość bólu będzie maleć. Rób następny trening gdy poczujesz że mięśnie odpoczęły, 3 dni trwa regeneracja to ćwicz czwartego. Jak nie czujesz zmęczenia to dołóż objętości na daną partię, jak zmęczenie jest zbyt duże i