Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
JaFranek

JaFranek

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2846
  • Znaleziska 2045
  • Mikroblog 801
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4

3579

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

Będziemy zdy--ać w kolejkach? Rząd tnie kierunki lekarskie!

To nie żart. Ministerstwo Zdrowia wyhamowuje tempo rozwoju studiów lekarskich. Resort nie planuje już ani dalszego zwiększania liczby miejsc, ani nowych kierunków. W kolejnych latach limity mogą nawet zacząć spadać. "Nie ma potrzeby". Czy przyjdzie nam zdy--ać w kolejkach do lekarzy milionerów?

Z_dupy_strzelec
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 25.06.2026, 08:21:04
  • 442
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz500k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
JaFranek
JaFranek 25.06.2026, 10:07:14 via Wykop
  • 0
Przecież leczenie przejmie IA. Po co komu te koniowały.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
23.06.2026, 20:05:48
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaFranek
JaFranek 24.06.2026, 09:10:47 via Wykop
  • 1
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: chwalenie się grubej laski dużymi cyckami to jak chwalenie się bezrobotnego wolnym czasem.
  • Odpowiedz

1782

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Pokaż treści 18+

Brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi nożem Polakom na ulicy

Gurpreet Digwa, 27, brat mordercy Henry'ego Nowak'a grozi ubrany w ceremonialną sukienkę wielkim nożem polskim emigrantom podczas incydentu drogowego. No knife curva! No knife!

kemot-iksworkal
z
dailymail.com
dodany: 05.06.2026, 18:02:16
  • 160
  • #
    emigracja
  • #
    uk
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    migranci
JaFranek
JaFranek 06.06.2026, 09:36:36 via Wykop
  • 10
Tak się kończy wysoki socjal. Zamiast dawać kasę na bąbelki powinny być darmowe żłobki, obiady w szkołach, darmowe podręczniki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

545

Rozbito 3 fałszywe call center na terenie Ukrainy

Rozbito 3 fałszywe call center na terenie Ukrainy

W sprawie występuje co najmniej 2 tys. osób pokrzywdzonych, gdzie poniesione straty wynoszą co najmniej 80 mln. zł.

AlbertWesker
z
cbzc.policja.gov.pl
dodany: 03.06.2026, 16:07:40
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    scam
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    wydarzenia
JaFranek
JaFranek 04.06.2026, 10:42:36 via Wykop
  • 9
Mogli gorzej skończyć jak ten oszust z Ukrainy
JaFranek - Mogli gorzej skończyć jak ten oszust z Ukrainy

źródło: obraz

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

409

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki. Rozwija się przez 2 lata zanim zacznie zabijać zwierzę. Pierwszy przypadek wykryto w latach 60. Za chorobę odpowiada nieprawidłowo złożone białko. Priony pozostają w glebie przez 16 lat . Jeśli choroba przenosi się na ludzi to pierwsze przypadki mogą zostać

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 10:10:38
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
JaFranek
JaFranek 02.06.2026, 12:18:04 via Wykop
  • 148
Mieliśmy już szalone krowy. Teraz wściekłe sarny.
JaFranek - Mieliśmy już szalone krowy. Teraz wściekłe sarny.

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1074

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Balkonowe OZE. Niemcy kupują w markecie, Polska szykuje zakaz

Za Odrą już około miliona gospodarstw domowych produkuje własny prąd na balkonach, a w Polsce bedzie zakaz

whimer
z
money.pl
dodany: 23.05.2026, 13:45:57
  • 288
  • #
    energia
  • #
    fotovoltaika
  • #
    usmiechnietapolska
JaFranek
JaFranek 24.05.2026, 19:14:33 via Wykop
  • 0
Przecież to jedno wielkie ryzyko pożaru. Na domie niech każdy sobie montuje co chce. Ale w bloku powinien być zakaz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

26

Potrącenie chłopca na hulajnodze na przejściu dla pieszych

Potrącenie chłopca na hulajnodze na przejściu dla pieszych

Chłopiec na hulajnodze został potrącony na przejściu w Gdyni. Małoletni miał zielone, a kierujący samochodem warunkową strzałkę do skrętu. Na szczęście wygląda na to, że chłopcu nic poważnego się nie stało pomimo tego, że sytuacja wyglądała groźnie. 20.05.2026

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 21.05.2026, 12:33:21
  • 23
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    gdynia
JaFranek
JaFranek 22.05.2026, 12:26:25 via Wykop
  • -3
Za takie akcje zakończone wypadkiem policja powinna zabierać prawko z koniecznością ponownego zdawania w WORDzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

balagan_
balagan_
12.05.2026, 06:05:05
  • 279
#gielda ja wczoraj
balagan_ - #gielda ja wczoraj

źródło: kom

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaFranek
JaFranek 12.05.2026, 09:27:16 via Wykop
  • 0
@balagan_: Gangsta Paradise
  • Odpowiedz

612

Firefox 149 z silnikiem do blokowania reklam i trackerów od Brave

Firefox 149 z silnikiem do blokowania reklam i trackerów od Brave

Firefox 149 otrzymał adblock-rust, silnik do blokowania reklam i trackerów znany z przeglądarki Brave. Na razie nie jest aktywny domyślnie i wymaga ręcznej konfiguracji, ale obsługuje listy filtrów.

matixrr
z
antyweb.pl
dodany: 28.04.2026, 16:44:45
  • 75
  • #
    firefox
  • #
    brave
  • #
    adblock
  • #
    ublock
  • #
    internet
  • #
    informatyka
JaFranek
JaFranek 29.04.2026, 08:39:30 via Wykop
  • 0
@fizyk20: u mnie ad block ultimate zaczął zużywać bardzo dużo zasobów.

1724

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Samochód za pół miliona (Wiertnicza

Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy okazuje się, że stanie na chodniku 100 metrów od przedszkola może być powodem do podjęcia interwencji przez policję oraz skutkuje wyłudzeniem danych. Film @Wojtek_dokladnie_Samochodoza, o którym wspominam: https://www.youtube.com/watch?v=rianpKO7W9c Chcesz

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 26.04.2026, 07:01:33
  • 215
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    patologiazmiasta
JaFranek
JaFranek 26.04.2026, 18:43:51 via Wykop
  • -1
Po co im ta Karyna. Denerwująca babka.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

930

Nawrocki po kompromitacji powołanej Rady Nowych Mediów: To nie był błąd. xDDD

Nawrocki po kompromitacji powołanej Rady Nowych Mediów: To nie był błąd. xDDD

To nie był błąd stwierdził prezydent Karol Nawrocki o nominacji youtubera Pawła Swinarskiego do powołanej przez niego Rady Nowych Mediów. Wśród zaproszonych specjalistów znaleźli się m.in Paweł Swinarski twórca internetowy, który publikował materiały uznane za rosyjską dezinformację.

Dr-Livingstone
z
msn.com
dodany: 19.04.2026, 09:59:43
  • 217
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polska
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
JaFranek
JaFranek 19.04.2026, 18:00:14 via Wykop
  • -5
Taaa, bo jak ktoś nie jest opcją niemiecką to musi od razu być zwolennikiem putina.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
16.04.2026, 05:48:30
  • 345
czyli 55 to max, warto zapamiętać
#heheszki
splinter96 - czyli 55 to max, warto zapamiętać
#heheszki

źródło: 1000024421

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaFranek
JaFranek 16.04.2026, 16:07:08 via Wykop
  • 0
@splinter96: ciekawe jak to policzyli
  • Odpowiedz

425

VISA w iPhone kradzież bez odblokowywania!

VISA w iPhone kradzież bez odblokowywania!

Veritasium pokazuje, jak ukradł 10 000$ MKBHD. Ten hack jest znany od 2021 roku, jednak do tej pory nie został załatany. Zobaczcie na końcu, VP Visy tłumaczy się, dlaczego xD

arct2
z
youtube.com
dodany: 15.04.2026, 19:07:00
  • 133
  • #
    visa
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    bankowosc
  • #
    iphone
  • #
    apple
JaFranek
JaFranek 16.04.2026, 07:48:01 via Wykop
  • 73
@zurafff: Widać że nie oglądałeś filmu. Jedni i drudzy maja wywalone.

615

Turcja grozi Izraelowi

Groźby Turcji wobec Izraela podbijają napięcia i zwiększają niepewność na rynkach

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 13.04.2026, 12:16:25
  • 104
  • #
    turcja
  • #
    izrael
  • #
    finanse
  • #
    wojna
JaFranek
JaFranek 14.04.2026, 15:53:50 via Wykop
  • 0
Tylko dlatego że ma groźnego psa który wabi się usa.


@watanuki: nie tylko. Maja też głowice nuklearne.
JaFranek
JaFranek 15.04.2026, 17:15:31 via Wykop
  • 0
@watanuki: przecież już teraz wszyscy ich nie nawidzą a nikt im nic nie zrobił.
jarzynka
jarzynka
31.03.2026, 19:25:56
  • 364
#mecz dlaczego na trybunach 99% to biali kibice. Na wypoku mówili że Szwecji już nie ma i jest kalifat.
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaFranek
JaFranek 01.04.2026, 07:03:40 via Wykop
  • 0
@jarzynka: To że tam mieszkają nie znaczy ze się identyfikują jako Szwedzi.
  • Odpowiedz

1117

Dlaczego paliwo kosztuje 9 zł, skoro ropa jest tańsza?

Dlaczego paliwo kosztuje 9 zł, skoro ropa jest tańsza?

Ropa tańsza o 30% w złotówkach, a na stacji drożej. Czy paliwo na stacji może być 1,3zł taniej? Wpis porównujący cenę paliwa marzec 2022 vs 2026.

sigillum
z
cenypaliw.fyi
dodany: 25.03.2026, 11:27:59
  • 266
  • #
    paliwo
  • #
    orlen
  • #
    podatki
  • #
    cenypaliw
JaFranek
JaFranek 25.03.2026, 18:30:25 via Wykop
  • 25
W marcu 2012 roku baryłka ropy kosztowała 125 dolarów a na dystrybutorach olej napędowy był po 5,5 zł. Dlaczego teraz przy dużo niższej cenie baryłki diesel kosztuje 9 zł?
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JaFranek
JaFranek 26.03.2026, 07:26:12 via Wykop
  • 1
@wkplogin: @Paolo100 @Kapsztyn_real

Opona 205/55 r16 wtedy kosztowała 230 zł i teraz za tyle kupi. W tej branży płacą tyle co w 2012?
JaFranek
JaFranek 26.03.2026, 14:09:50 via Wykop
  • 0
@woocash_0: Doskonale to rozumiem. Natomiast wcześniej próbowano mi udowodnić że wszystko poszło w górę więc powinniśmy się cieszyć że olej napędowy jest za 9 zł a nie 20. Ale jak widać na przykładzie opono wcale tak nie jest ze wszystkim.
JaFranek
JaFranek 26.03.2026, 19:51:30 via Wykop
  • -1
@wkplogin: Ale z ciebie ameba. Jak ci gemini wyłączą to nawet 2 + 2 nie dodasz

https://www.oponeo.pl/dane-opony/kormoran-summer-3-205-55-r16-91-v?oferta=636637643
JaFranek
JaFranek 27.03.2026, 23:34:05 via Wykop
  • 0
@wkplogin: podesłałem ci oponę której cena praktycznie się nie zmieniła. Piszesz w pierwszej wiadomości ze płace się zwiększyły no to daje przykład opon, że płace mogą mieć znikomy wpływ na ceny produktu końcowego. A najlepsze że Gemini potwierdza to o czym pisze. Ale najwyraźniej jesteś za prosty aby to zrozumieć.
dariusz_94
dariusz_94
dariusz_94
27.03.2026, 07:50:42
  • 485
Zaczynamy sezon komarów i rowerzystów.
#rower #drogi
dariusz_94 - Zaczynamy sezon komarów i rowerzystów.
#rower #drogi

źródło: 1000018198

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaFranek
JaFranek 27.03.2026, 17:14:48 via Wykop
  • 0
@dariusz_94: Trzeba na takich trąbić. W końcu się małpy nauczą.
  • Odpowiedz

428

Szczecin przegłosował SCT. Starszym autem wjedziesz tam najwyżej 30 dni w roku

Szczecin przegłosował SCT. Starszym autem wjedziesz tam najwyżej 30 dni w roku

Do strefy bez limitu mają wjeżdżać m.in. diesle spełniające co najmniej Euro 4 albo wyprodukowane nie wcześniej niż w 2005 roku. Reszta dostaje tylko 30 dni rocznie.

Pan_od_Internetu
z
infoludek.pl
dodany: 25.03.2026, 08:15:44
  • 158
  • #
    polska
  • #
    szczecin
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ekologia
  • #
    transport
JaFranek
JaFranek 25.03.2026, 18:23:24 via Wykop
  • 10
@epicentrum_chaosu: To po cholerę wprowadzać skoro takich nie ma albo stanowią mały procent?

574

Irańska kobieta nagrała jak USA / IZRAEL

Pokaż treści 18+

Irańska kobieta nagrała jak USA / IZRAEL

Wyzwala ją wykorzystując perfidną technike podwójnego uderzenia.

trtrtrtrtr
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 22:05:32
  • 114
  • #
    wojna
  • #
    zydzi
  • #
    holokaustu
  • #
    zymianie
  • #
    usa
  • #
    zbrodniewojenne
JaFranek
JaFranek 21.03.2026, 09:41:02 via Wykop
  • 8
@dbc4razy: W strefie Gaza też tak robili. Z dwojga złego chyba lepiej z ostrzeżeniem.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Tarnobrzeg

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.10.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.01.2022

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking