Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
balagan_

balagan_

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3878
  • Znaleziska 1601
  • Mikroblog 2277
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 14:17:17
  • 106
Byłem dziś w kościele. Jeżeli Bóg istnieje, to jutro pompa na Cedepie i Kruku (rzuciłem dychu na tace. po 5pln na spółke).
#gielda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ przedwczoraj, 14:38:13 via Wykop
  • 98
@vladi_putin: to jest gpw, te 5 PLN może zabujać
  • Odpowiedz
funky-koval
funky-koval
16.06.2026, 06:34:09
  • 0
#gielda witam Państwa, co dziś na bananie polecacie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 16.06.2026, 06:40:19 via Wykop
  • 1
@funky-koval: to co zwykle na giełzie 3go świata: sznurek z pętlą
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
15.06.2026, 20:15:03
  • 14
#gielda #spacex
Rakieciorz dodał dzisiaj >400mld $ marketcapu, matko jedyna.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
balagan_
balagan_ 15.06.2026, 20:20:00 via Wykop
  • 1
@gonzo91: gdzies na x mignęła mi informacja że jak przez 5 sesji z 10 akcje beda pow. 175,5$ to zwalniają się wcześniej lockupy i na rynek może dopłynąć dodatkowe 300-400 mld akcji? Coś takiego. Może bujać
  • Odpowiedz
Astolus
Astolus
15.06.2026, 19:56:08
  • 2
Co rekiny spod tagu #gielda myślą o takim planie na Ike z 34k PLN xd?
Astolus - Co rekiny spod tagu #giełda myślą o takim planie na Ike z 34k PLN xd?

źródło: 1000017582

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 15.06.2026, 20:16:53 via Wykop
  • 6
@Astolus: uran i złoto mają za zadanie pomniejszać 10% z all-worlda?
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
15.06.2026, 18:28:10
  • 0
#gielda kupujecie dołek na JEDI?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 15.06.2026, 19:40:29 via Wykop
  • 1
@nabla-delta: razem z łopatą żeby się zasypać ( ͡° ͜ʖ ͡°) JEDI to już dla ludzi wielkiej wiary
  • Odpowiedz
ParadygmatYT
ParadygmatYT
15.06.2026, 16:55:05
  • 10
#gielda TO JEST ŚWIEŻE
ParadygmatYT - #gielda TO JEST ŚWIEŻE

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 15.06.2026, 16:57:18 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: zawsze kupował w dołku
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 14.06.2026, 18:25:06
  • 3
#gielda
balagan_ - #gielda

źródło: mu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
14.06.2026, 18:32:39 via Wykop
  • 3
@balagan_: mu synku mu
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
14.06.2026, 18:46:53 via Wykop
  • 0
@balagan_: Mogą nie kupować to zarobią mniej.
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 14.06.2026, 16:59:57
  • 8
#gielda ocena portfela. Start w styczniu, zupełny nowicjusz. Przez ten okres widzę sporo błędów, a największy nietrzymanie się własnych założeń. Cała wiedza na początek od papy Iwucia a teraz oczywiście z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś 20% gotówki ze zrealizowanych zysków/strat czeka na okazje.
balagan_ - #gielda ocena portfela. Start w styczniu, zupełny nowicjusz. Przez ten okr...

źródło: Screenshot_2026-06-14-18-51-53-421_pl.myfund.myfundpl20

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:09:45 via Wykop
  • 1
@bonzo_fugazi: trochę GPW trochę (sporto) etf. Z GPW błąd nowicjusza że kupowałem za "szeroko" zamiast skoncentrować się na 2-3 spókkach. I tak np. dobre bety XTB, SYNEKTIK, trochę słabsze ELEKTROTIM i CONGOR to wszedłem w jakieś g---o pokroju ERBUD, UNIBEP, ale nie sa to jakieś znaczące pozycje. Jeszcze etfy od BETY na m40 i s80. Okazuje się że jak to na gpw molochy performują lepiej
Z etf oczywiście SMH (
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:11:11 via Wykop
  • 0
@ParadygmatYT: na szczęście dla siebie wcześniej kupiłem VVSM od VanEcka, gdyby nie to to z GPW nie idzie wyżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). FWRA mała pozycja dla informacji
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:16:05 via Wykop
  • 1
@skubany1992: a taki ogród zoologiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
balagan_ - @skubany1992: a taki ogród zoologiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: mfund

Pobierz
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:20:07 via Wykop
  • 0
@AmericanDreamX: co robić ¯\(ツ)/¯ wiesz jak to jest, ja na pewno pobije rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:21:45 via Wykop
  • 2
@AmericanDreamX: dlatego rada dla nowych: jak masz mało środków i jeszcze mniejszą wiedze to etfy, etfy i jeszcze raz etfy. Lub etf i maks 2 spólki akcyjne.
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_
Autor
14.06.2026, 17:35:51 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: nice, od kwietnia zysk wystrzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
haakenn
haakenn
14.06.2026, 11:54:12
  • 0
#gielda

co sądzicie o etf StSt SPDR S&P 500 UCITS ETF Acc? Poszukuję czegoś w niskich kwotach na długie lata - może leżeć aż do emki czyli 20 lat.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 14.06.2026, 16:14:36 via Wykop
  • 0
@haakenn: zoba to: https://www.youtube.com/watch?v=CFa7gVV9dEM
balagan_ - @haakenn: zoba to: https://www.youtube.com/watch?v=CFa7gVV9dEM
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
14.06.2026, 15:34:02
  • 3
#gielda Witam przybywam z przyszłości sprzedajcie akcje mikrona póki się da bo będzie miss na revenie 0.15% wzgledem wallstreet i kibel na 700
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 14.06.2026, 16:11:55 via Wykop
  • 0
@Ryzcel: oby, trzeba znowu dokupić na spadku
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 13.06.2026, 16:19:35
  • 1
#wordpress #www jakaś łopatologiczna wtyczka do kopiowania wp. Wszystko jak leci żeby potem można było przywrócić 100% od bazy po grafikę. Darmowa z uploadem do google. Ewentualnie chociaż darmowa z uploadem na lokalny serwer z miejscem wyboru katalogu.
Przetestowałem:
UpdraftPlus: WP Backup & Migration Plugin
Jetpack
Duplicator
All-in-One migracja i kopia zapasowa WP
ale srają komunikatami o wersję pro.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_
Autor
13.06.2026, 16:32:09 via Wykop
  • 0
@kidi1: xD, szukam czegoś bardziej zautomatyzowanego
  • Odpowiedz
puciohenzap
puciohenzap
puciohenzap
12.06.2026, 16:41:01
  • 2
Sprzedawać ASBIS czy trzymać? +290% aktualnie.

#gielda #gpw #asbis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 12.06.2026, 16:45:26 via Wykop
  • 1
@puciohenzap: jak masz obawy to sprzedaj tylko część, ale po co sprzedawać zwycięzców? Ai się kręci, ludzie się bogacą i kupują elektronikę, ZEA zaraz się otworzy na full.
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 12.06.2026, 16:46:06 via Wykop
  • 1
@puciohenzap: https://www.sii.org.pl/19079/analizy/analizy-i-komentarze/asbis-nieoczywisty-beneficjent-rozwoju-ai-co-dalej-analiza.html
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 12.06.2026, 15:20:21
  • 4
#gielda
balagan_ - #gielda

źródło: spcx

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 12.06.2026, 15:04:21
  • 9
#gielda jak ktoś kupi tą akcję spejsiks to niech pokaż na tagu dla wszystkich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
12.06.2026, 15:05:17 via Wykop
  • 3
@balagan_: zglaszam sie na ojca chrzestnego #pdk f35
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
12.06.2026, 08:35:24
  • 4
dajesz JEDI skuhrwolu ciagnij a od 15:30 wyszczał
#gielda
vladi_putin - dajesz JEDI skuhrwolu ciagnij a od 15:30 wyszczał
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 12.06.2026, 08:41:38 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: ja dla JEDI nie miałem już psychy i sprzedałem przed zwała. Myślałem że jak poleciało na 115 Eur to jest szansa na 150 Eur.
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
12.06.2026, 08:23:32
  • 77
Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ATH

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Jeśli gruby hamburger tego nie spuści, to będę miał dziś na portfelu nowe ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 10.22.41

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 12.06.2026, 08:35:23 via Wykop
  • 113
@ossprime:
balagan_ - @ossprime:

źródło: 1b68059fba87fa016e2bc469d1ddb224

Pobierz
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
12.06.2026, 07:25:42
  • 0
#gielda ten ETF ma odpowiednik UCITS?
nabla-delta - #gielda ten ETF ma odpowiednik UCITS?

źródło: 1000017731

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

balagan_
balagan_ 12.06.2026, 07:30:46 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: coś podobnego?
iShares S&P 500 Health Care Sector UCITS ETF USD (Acc)
ISIN:IE00B43HR379
  • Odpowiedz
balagan_
balagan_ 12.06.2026, 07:47:54 via Wykop
  • 0
@nabla-delta: wiem, dlatego myslę sobie co by jakieś pare procent portfela etf nie robić na heltcare póki tania, zamiast semisy i naasdaki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.07.2022

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 27.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 11.10.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking