Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arct2

arct2

Dołączył 13 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 61261
  • Znaleziska 24170
  • Mikroblog 37091
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 118
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
19.06.2026, 06:49:10
  • 1
#gielda
Jeśli to prawda to jestem ciekawy w jaki sposób maszyna została przeszmuglowana do Chin XD
UsmiechnietyAnon - #gielda 
Jeśli to prawda to jestem ciekawy w jaki sposób maszyna z...

źródło: HLJIr9BbwAANPf2

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 19.06.2026, 07:39:34 via Wykop
  • 1
@breakdown1: Witamy w świecie EAR i ITAR ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wystarczy ze masz śrubkę która podlega pod te przepisy i juz masz p-------e
To jedyne przepisy które działają poza granicami danego kraju XD
Tutaj typów aresztowano w singapurze, ekstradowano do USA i skazano chociaż nigdy w USA nawet wcześniej nie
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
13.06.2026, 18:35:25
  • 0
#gielda albo to jest megamind albo spuści swoje portfolio w kiblu

Ale zapewne chce ubrać leszczynę po prostu
nabla-delta - #gielda albo to jest megamind albo spuści swoje portfolio w kiblu 

Ale...

źródło: 1000017812

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 13.06.2026, 20:52:58 via Wykop
  • 2
@nabla-delta: topowy naganiacz twittera przed serenity
  • Odpowiedz
arct2
arct2 12.06.2026, 13:51:47
  • 8
#gielda
arct2 - #gielda

źródło: IMG_2644

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
08.06.2026, 13:33:08
  • 628
Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - Tylko czekałem kiedy zakute łby zrobią na tym politykę XD

#polity...

źródło: IMG_7672

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 09.06.2026, 10:59:34 via Wykop
  • 0
@SoplicaTadeusz: nie zgodzę się. W przypadku rokujących sportowców, inwestycja w nich jest taką samą inwestycją w rozpoznawalność kraju jak inwestycja prywatnych sponsorów w rozpoznawalność marki. I tak samo się opłaca.

A to ze mamy inwestować pieniądze w amatorów? No na tym polega inwestycja w sport, szczególny talent jest bardzo rzadki. Ale przecieżjeżeli jeden się z 10000 wybije to rozpoznawalność przyniesie zysk który zrekompensuje nakłady wielokrotnie, bo ich sukcesy będą pokazywane
  • Odpowiedz
arct2
arct2 01.06.2026, 17:08:40
  • 5
#gielda zabawa w dymanie retailu widzę dopiero się rozkręca

https://www.cnbc.com/2026/06/01/anthropic-ipo-s1-prospectus.html
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 31.05.2026, 00:05:08
  • 1
#gielda #reddit #europa #neuropa A ten co? Poczuł na tyle duży że może już podjudzać opinię publiczną na przejęcie kluczowej spółki przez murikę, kiedy eu ma szansę wreszcie zacząć się uniezależniać? A won mi do budy!

Jestem ciekawy ilu panów z walizkami się do niego zgłosiło i ile mu zaoferowali. Gościu stał się dla mnie za duży by nie dostał grubych ofert
arct2 - #gielda #reddit #europa #neuropa  A ten co? Poczuł na tyle duży że może już p...

źródło: IMG_2613

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2
Autor
31.05.2026, 00:28:23 via Wykop
  • 3
@Skipi1111: wiesz, ta spółka zrobiła się na tyle duża że to już nie jest tylko sprawa dochodów spółki, ale też no polityczna. Wszyscy w europie by stracili bardzo dużo na takim (defakto wrogim) przejęciu. Jeżeli już, to ta parent company musi powstać tak jak powstał Airbus.
  • Odpowiedz
arct2
arct2 30.05.2026, 12:53:59
  • 1
#gielda da się w aplikacji mobilnej xtb ustawić stop loss dla akcji (nie cfd)? Na tą chwilę widzę tylko buy limit/sell limit

Nie mogę tego zrobić z desktopu, bo akurat te akcje mam na ike
arct2 - #gielda da się w aplikacji mobilnej xtb ustawić stop loss dla akcji (nie cfd)...

źródło: IMG_2611

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2
Autor
30.05.2026, 13:02:04 via Wykop
  • 0
@nohejka20: Gdzie? Widzę tylko możliwość bezpośredniej sprzedaży
arct2 - @nohejka20: Gdzie? Widzę tylko możliwość bezpośredniej sprzedaży

źródło: IMG_2612

Pobierz
  • Odpowiedz
arct2
arct2 29.05.2026, 18:17:52
  • 2
Ojajebe
https://x.com/financelancelot/status/2060139159260410057?s=46
#gielda
arct2 - Ojajebe
https://x.com/financelancelot/status/2060139159260410057?s=46
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryzcel
Ryzcel
29.05.2026, 18:20:13 via Wykop
  • 1
@arct2: Free siano kupujesz zaraz po dodatniu i patrzysz jak wlatuje na indeksy
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
29.05.2026, 13:49:54
  • 0
#gielda W sumie dzisiaj załadowałem się delikatnie w SIVERS po 80 żetonów i pytanie do widzów, będzie coś z tego?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 29.05.2026, 13:52:15 via Wykop
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: dunno, ale jedno jest pewne, jak widzisz że Serenity coś wspomina o siversie to na koniec dnia sprzedawaj, bo p--------e w dół xd
  • Odpowiedz
arct2
arct2 29.05.2026, 13:48:06
  • 0
#gielda Zglaszaliście kiedyś jakąś spółkę do XTB? Ile trwało zamim dodali ją do oferty?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mor3nko
mor3nko
29.05.2026, 13:52:54 via Android
  • 6
@arct2: tak, zglaszalem kilka. Nigdy nie dodali
  • Odpowiedz
arct2
arct2 17.05.2026, 15:38:25
  • 5
https://www.facebook.com/share/p/18aheyZDNs/?mibextid=wwXIfr

W półfinale nasza reprezentacja była druga, i dostała czwarte miejsce od publiczności i pierwsze od jury!

Więc wszyscy którzy mówili że na eurowizję ta piosenka jest słaba, powinni sobie to przemyśleć jeszcze raz...

I
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

latajacypingwin
latajacypingwin
17.05.2026, 16:33:03 via Wykop
  • 4
@arct2: dla mnie ma to sens niestety, bo większość piosenek które mogły spodobać się tym samym osobom co Polska to były w drugim półfinale. W pierwszym polfinale Alicja była jedynym powerhousem jeśli chodzi o vocal. Także był jednym z niewielu występów w którym staging był bardzo artystyczny i spójny. No i bardzo dobra pozycja startowa pomogła. A w finale byliśmy gdzieś w środku stawki, doszły te wszystkie ballady mocne i
  • Odpowiedz
arct2
arct2 16.05.2026, 21:51:51
  • 5
#eurowizja
Dobra mordy, na stronie esc.vote jak się podepnie revoluta to mozna glosowac na Polskę, bo kraj rejestracji karty to Irlandia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rusin
rusin
16.05.2026, 21:53:11 via Wykop
  • 0
@arct2: tylko to nic nie daje - to idzie do puli krajów spoza Eurowizji (gdzie głosów jest od z-------a)
  • Odpowiedz
PoteznaDukielka
PoteznaDukielka
16.05.2026, 20:47:21
  • 2
#eurowizja Ta Polka to jakaś mulatka, czy tak się po prostu opaliła?
Bo wg Wiki obaj jej rodzice to niby Polacy, ale jest ciemna, a nie biała.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 16.05.2026, 20:48:01 via Wykop
  • 0
@PoteznaDukielka: moze jakis bronzer
  • Odpowiedz

615

Wczoraj Claude usunęło całą produkcyjną bazę danych z backupami XDDD

Wczoraj Claude usunęło całą produkcyjną bazę danych z backupami XDDD

ktoś w PocketOS dał dostęp Klaudiuszowi do wszystkich produkcyjnych zasobów - niczym w Silicon Valey S6 E6 XDDD

arct2
z
independent.co.uk
dodany: 28.04.2026, 17:11:34
  • 114
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    programowanie
  • #
    ai
  • #
    technologia

484

GlobalEye zastąpi AWACSa w NATO? Boeing przegrywa z Saabem w Europie

GlobalEye zastąpi AWACSa w NATO? Boeing przegrywa z Saabem w Europie

Sojusz Północnoatlantycki przygotowuje się do fundamentalnej zmiany we flocie samolotów wczesnego ostrzegania. Według najnowszych doniesień, NATO zamierza zrezygnować z zakupu amerykańskich maszyn Boeing E-7A Wedgetail, na rzecz europejsko-kanadyjskiego rozwiązania

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 23.04.2026, 19:54:52
  • 55
  • #
    nato
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    informacje
arct2
arct2 25.04.2026, 18:34:06 via Wykop
  • 1
@etherway: Tinker AFB niestety
Scybulko
Scybulko
22.04.2026, 06:29:36
  • 341
#polityka #heheszki
Scybulko - #polityka #heheszki

źródło: magdalena-sroda-cieplo-o-januszu-korwin-mikkem-to-smiec-naglowek-z-pudelka

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 22.04.2026, 09:20:14 via Wykop
  • 0
@polski_polak_z_polski: gen. Różański-Mikke
  • Odpowiedz

425

VISA w iPhone kradzież bez odblokowywania!

VISA w iPhone kradzież bez odblokowywania!

Veritasium pokazuje, jak ukradł 10 000$ MKBHD. Ten hack jest znany od 2021 roku, jednak do tej pory nie został załatany. Zobaczcie na końcu, VP Visy tłumaczy się, dlaczego xD

arct2
z
youtube.com
dodany: 15.04.2026, 19:07:00
  • 133
  • #
    visa
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    bankowosc
  • #
    iphone
  • #
    apple

2188

Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać

Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać

Ludzie pobudowali sobie domy wokół poznańskiego lotniska Ławica, ale nocne loty zaczęły im przeszkadzać podczas snu, więc... Władze Poznania zakazują nocnych lotów XD Poznańskie lotnisko od 2012 roku ma najbardziej restrykcyjne przepisy hałasowe w całej w Polsce.

klocus
z
radiopoznan.fm
dodany: 07.04.2026, 11:49:38
  • 370
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    poznan
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
arct2
arct2 07.04.2026, 13:42:38 via Wykop
  • 8
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: ehh Szadółki, perła tricity
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
04.04.2026, 17:05:10
  • 200
Za coś takiego to powinien być już kryminał za oszustwo xD

#p0lka #blackpill
PrzodownikPracyZaGrosze - Za coś takiego to powinien być już kryminał za oszustwo xD
...

źródło: 17753222698078874222010136977986

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arct2
arct2 05.04.2026, 09:30:02 via Wykop
  • 1
@PrzodownikPracyZaGrosze: przecież to wyglada jak drag queen xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 31
  • Strona 1 z 31
  • >
  • http://iwr2017.pl
  • Facebook

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 07.05.2020

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 06.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.10.2014

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking