JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII

No to co, zaczynamy żądać reparacji? ;) W materiale opowiadam, dlaczego ponad 100 tysięcy Polaków wypłynęło pod koniec XIX wieku do Brazylii. Przyznam, że nie miałem pojęcia, jak rozmyślnie zaplanowana była to emigracja.
z- 111
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















