Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
arapv
arapv

arapv

Dołączył 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1027
  • Znaleziska 132
  • Mikroblog 895
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
WielkiNos
WielkiNos
20.06.2026, 06:25:00
  • 285
Ale się psiarze zesrali na widok tabliczki pokazującej, że ich psy nie są gdzieś mile widziane xd

Oczywiście nie mogło się obyć bez przypier alania się do dzieci wszak wszyscy wiemy, że ich gówna i siki zanieczyszczające przestrzeń leżą wszędzie tak samo jak psie.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #czujedobrzeczlowiek #dzieci
WielkiNos - Ale się psiarze zesrali na widok tabliczki pokazującej, że ich psy nie są...

źródło: 1000132012

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 20.06.2026, 19:22:30 via Wykop
  • 1
@moll: na szczęście Polska to nie USA i pies asystujący ma obowiązek mieć dokumenty, a psy wsparcia emcjonalnego w ogóle nie istnieją w naszym prawie. Ale musimy czuwać, bo posłanki np. z KO, ale nie tylko, mają coraz głupsze pomysły
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 20.06.2026, 19:23:38 via Wykop
  • 0
@deptacz_gnoju: ale to nie musi być przestrzeń publiczna, może nie jest
  • Odpowiedz
Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
20.06.2026, 14:51:13
  • 10
Z cyklu rzeczy, które mnie irytują: Sraluchy na produktach niezwiązanych z psami.

Ps. Zgadza się. Będę srał. Ale znalazłem inny papier.

#psiarze #gownowpis #kapitalizm #zydkrecikorba
Average-CottonWorld-Enjoyer - Z cyklu rzeczy, które mnie irytują: Sraluchy na produkt...

źródło: 20260620_163241

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 20.06.2026, 16:02:33 via Wykop
  • 2
@Average-CottonWorld-Enjoyer: myślałam, że tylko mnie ten brudas triggeruje. Najgorsze są te czarne wargi, fuj. Jak mam czas to wypakowuję od razu na półkę
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
14.06.2026, 16:04:26
  • 3
Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska 2050) przygotował projekt nowelizacji ustawy o lasach.

Proponowane przepisy modyfikują zasady wprowadzania psów na tereny leśne. Projekt znosi bezwarunkowy zakaz puszczania psów luzem. Według projektu byłoby to dozwolone pod warunkiem sprawowania nad zwierzęciem skutecznej kontroli przez opiekuna. Zakaz byłby utrzymany jedynie w stosunku do psów ras uznanych za agresywne.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jazda-konna-i-psy-luzem-w-lasach-Projekt-zmian-w-ustawie-budzi-pytania-9148527.html
Casuel - Psy luzem w lasach? Projekt zmian w ustawie

Poseł Bartosz Romowicz (Polska ...

źródło: 1000008033

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 14.06.2026, 19:44:45 via Wykop
  • 0
@Casuel: Ten gnojek to w ogóle wielki miłośnik dzikiej przyrody
arapv - @Casuel: Ten gnojek to w ogóle wielki miłośnik dzikiej przyrody

źródło: 1000023426

Pobierz
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
10.06.2026, 06:10:15
  • 366
Trochę rigczu z rana.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #takaprawda #rigcz
WielkiNos - Trochę rigczu z rana. 

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #takapr...

źródło: 1000131551

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 10.06.2026, 13:14:51 via Wykop
  • 2
@migotanie-komor: szkoda, że w Polsce tak to nie działa, nawet te psy co rozszarpały kierowcę-grzybiarza dalej żyją
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 13.06.2026, 22:31:42 via Wykop
  • 0
@migotanie-komor: https://tvn24.pl/lubuskie/zielona-gora-prokuratura-o-ustaleniach-ws-smierci-pogryzionego-46-latka-st8700861
arapv - @migotanie-komor: https://tvn24.pl/lubuskie/zielona-gora-prokuratura-o-ustale...

źródło: 1000023398

Pobierz
  • Odpowiedz
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 13.06.2026, 20:19:43 via Wykop
  • 1
@heron: W USA na niektórych basenach kljest "dzień psa" na koniec sezonu. Co prawda jest to zaraz przed czyszczeniem, ale nadal megaoblecha
  • Odpowiedz
KW44
KW44
13.06.2026, 09:09:03
  • 11
To sie wymyka spod kontroli - osoba zwierzęca wtf

#psiarze #psychiatryk #ocochodzi
KW44 - To sie wymyka spod kontroli - osoba zwierzęca wtf 

#psiarze #psychiatryk #oco...

źródło: przesada

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 13.06.2026, 20:17:12 via Wykop
  • 0
@KW44: Ta druga firma to krematorium dla zwierząt w Poznaniu, co dokładnie zrobił ten salon pogrzebowy? Zawiózł truchło psa karawanem? Jeśli tak, to jest to obrzydliwy brak szacunku dla zmarłych ludzi
  • Odpowiedz

894

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

Psia mama z dwoma groźnymi psami bez kagańców. W piekarni z zakazem wprowadzania

psów. Psy skaczą po półkach z żywnością.

trach
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 06:47:02
  • 135
  • #
    psiarze
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    pchly
  • #
    bablowica
arapv
arapv
arapv 08.06.2026, 12:12:49 via Wykop
  • -2
@ATAT-2: Biedni rodzice dzieciaków, pewnie nie mieli chwili spokoju, żeby przypadkiem te pasożyty lęgowe nie "wypchnęły" ich pisklaków z gniazda
arapv
arapv
arapv 08.06.2026, 12:14:26 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: Nie rozumieją, bo nie istnieją. Powinniśmy lobbować za tym, żeby zostały wprowadzone. (Biedronka ma prawo sama wprowadzić zakaz i to robi, ale jak widać z egzekucją różnie).
arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 19:04:39 via Wykop
  • 0
@fullmonty: Jeśli chodzi o psy, to po prostu wyraz doświadczenia wielu pokoleń przełożona na przepisy religijne. Wiele pierwotnych kultur uważała psy za nieczyste, nie mieli wiedzy o bakteriach i pasożytach, ale dostrzegali związek między zbytnim fraternizowaniem się z psami a chorobami. Ta wiedza skodyfikowała się w wiedzy szamanów i w świętych księgach.
arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 19:06:20 via Wykop
  • 0
@totti28: znam k---a prostsze rozwiązanie

(współczuję przeżyć)
arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 19:08:30 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Pies to pasożyt lęgowy. Ma nawet mięśnie w oczach, żeby udawać dziecko (wilki i husky nie mają). Kukułka wypycha pisklęta oryginalnego gatunku z gniazda i pjeskom też się to zdarza
arapv
arapv
arapv 10.06.2026, 13:26:31 via Wykop
  • 0
@totti28: Całkowity zakaz wprowadzania psów. Nie trzeba potem przeglądać monitoringu i wycierać szczyn
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 06:14:20
  • 651
Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal wchodzić wszędzie z psami i pozwalać im na wszystko. W tym na dotykanie nosem, którym wcześniej pies dotykał gówien węsząc na spacerze, pieczywa bo uwaga: bułkę możesz sobie potem umyć.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #zakupy #polska
WielkiNos - Psiarze się znowu chwalą, że mają gdzieś innych ludzi i zamierzają nadal ...

źródło: 1000131518

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 22:21:17 via Wykop
  • 0
@kurd3: byłam w Rossmanie i widziałam panią z pieskiem na dwie minuty co przy kasie jak stała w kolejce wsadzał brudny pysk w butelki z wodą, którą chciałam kupić dla dziecka
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 10.06.2026, 13:23:57 via Wykop
  • 1
Oni są wspaniali. Człowiek ma wszystko umyć po przyniesieniu do domu, bo oni muszą robić ze sklepu oborę i wystawę psów
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 06:21:27
  • 397
Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właściciela z szacunku do klientów, którzy mogą nie chcieć spożywać żywności z psią sierścią, bać się psów, mieć alergię itp.

Co robi w sytuacji prośby o pozostawienie psa przed sklepem roszczeniowa psiara? Pycha się do środka nie z 1 a z 2 niewychowanymi amstaffami, które skaczą wszędzie łapami a powinny zostać uwiązane przed lokalem jak kultura nakazuje albo zostać w domu.
WielkiNos - Lokal sprzedający żywność dla ludzi. Zakaz wstępu z psami ze strony właśc...

źródło: 1000131278

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 08.06.2026, 12:23:32 via Wykop
  • 1
@WielkiNos: a ja zrobię twitta :F
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 21:37:41 via Wykop
  • 4
@ketrab86: Pewnie, że powinni. Taka np. toksoplazmoza częściowo steruje mózgiem myszy, żeby dała się zjeść kotu. Od spania z psem w jednym łóżku też niejedno można złapać, więc może potem te pasożyty wpływają na ludzki mózg. Na szczęście niektórzy są odporni
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
08.06.2026, 09:53:19
  • 4
#psiarze

Przypomnę że piękny rajd na piekarnia Domagała spadł z Google z miesiąc temu. Można już powoli koncie wstawiać od nowa :)

https://share.google/OZpp0NhKGcNC1oVYX
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 18:59:28 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: wiesz może jaki to adres?
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 09.06.2026, 19:09:04 via Wykop
  • 0
@WielkiNos: Dziękuję!
  • Odpowiedz
Das_Ungeheuer_von_Danzig
Das_Ungeheuer_von_Danzig
07.06.2026, 19:10:42
  • 1
#psiarze #polska #psy #koty

jakie masz zdanie o zwierzętach domowych / ich włascicielach

  • nie lubię zwierząt domowych w ogolnosci 28.6% (16)
  • nie lubię wlascicieli zwierząt domowych 44.6% (25)
  • lubię je/nie przeszkadzają mi 26.8% (15)

Oddanych głosów: 56

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 07.06.2026, 21:12:58 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 08.06.2026, 14:34:21 via Wykop
  • 2
@arapv: Ja nikomu nie zabraniam mieć zwierzęcia domowego (==w domu!!!) ale niech mi potem nie chrzani, że nie można mieć dzieci i samochodów, bo planeta płonie. Średni pies "wytwarza" rocznie więcej co2 niż SUV
  • Odpowiedz
figus102
figus102
07.06.2026, 10:26:15
  • 9
#psiarze sąsiadka z dołu zostawiła dwa pieski i pojechała se na weekend. Jeden pies to jakiś myśliwski w stylu ogara czy coś. Nie znam się na rasach. Drugiego to w ogóle nie słychać, bo jakiś mops czy coś . Ledwo szczeka.
Poniżej minutowy fragment wielogodzinnej arii w wykonaniu jej piesków.
https://jumpshare.com/s/cKQkmDmbXUZVTlt4yYuz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 07.06.2026, 16:47:55 via Wykop
  • 0
@figus102: ja bym zadzwoniła na policję. No chyba pjeskom jest źle jak tak "płaczą"
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 07.06.2026, 21:23:15 via Wykop
  • 0
@figus102: może dioz jej ukradł ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
07.06.2026, 15:26:12
  • 72
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 07.06.2026, 16:49:20 via Wykop
  • 13
@g0blacK: Może ostro, ale temu panu kiedyś psiur "on nie gryzie" zmasakrował głowę niepełnosprawnego syna
  • Odpowiedz
wrth
wrth
06.06.2026, 16:16:26
  • 6
#psiarze
wrth - #psiarze

źródło: image_picker_AC13EC9F-32C3-4090-8E39-456BD08A5EA5-58840-00000BE963CF58A7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 06.06.2026, 16:25:47 via Wykop
  • 1
@wrth: a jeszcze piękniejszy jest dzień z zakazem hodowli psów stworzonych do walk psów i ich pochodnych
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
06.06.2026, 10:41:12
  • 968
Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze
Cygan_Wojtus - Nawet na reddicieglos rozsądku?

#psiarze

źródło: IMG_4367

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 06.06.2026, 16:23:21 via Wykop
  • 0
@pieknylowca: wkurza mnie zhajdżekowanie wifejak przez psiarzy, na samym początku pamiętam mem "przeprowadźmy się gdzieś, gdzie jest dużo rodzin i mało psów"
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
05.06.2026, 09:43:14
  • 20
Przypominam: jeśli pies, zwłaszcza bez smyczy i bez kagańca, skoczy na was lub wasze dziecko, a co gorsza je ugryzie, z miejsca wzywacie policję i zgłaszacie sprawę. Żadnych dyskusji z psiarzami. Od razu urzędowo.

#psiarze #psy #bekazpodludzi #prawo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 05.06.2026, 10:18:55 via Wykop
  • 3
@kankes: I nagrywać, bo zaraz spierniczą
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 05.06.2026, 13:18:09 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: dlatego właśnie mówię, żeby nagrywać
  • Odpowiedz
arapv
arapv
arapv 06.06.2026, 07:09:27 via Wykop
  • 0
@Schwarzfahrer: Mi chodzi, że nagrywasz zanim spierniczą, same mordy. Bez tego to już na pewno nic nie uzyskasz. A tak z relacją świadków coś może z tego będzie. Bardzo możliwe, że policja to zleje, ale jak będzieny tak z góry zakładać, to psiarze od razu wygrają
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
06.06.2026, 06:10:38
  • 363
"Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma cię prawo zaatakować jak ktoś mu kiedyś coś tam zrobił i ty nawet nie masz z tym nic wspólnego xd

Zamiast pozbywać się agresywnych psów z przestrzeni publicznej będziemy im robić psychoanalizy i dociekać czemu kogoś pogryzły, bo na pewno nie może być tak, że pies to zwierzę i może w każdej chwili ugryźć tylko musi być jakiś winny
WielkiNos - "Pies nie atakuje bez powodu" idzie o krok dalej. Według psiarzy pies ma ...

źródło: 1000131415

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arapv
arapv
arapv 06.06.2026, 07:06:16 via Wykop
  • 17
@WielkiNos: Ludzie patusy też nie atakują bez powodu. Brak ojca, FAS, złe wychowanie, z p-----c w rodzinie, nie ykryte problemy neurorozwojowe. Możemy ich pożałować, ale to nie znaczy, że nie mamy ich izolować od społeczeństwa. Z psami to jeszcze mniej jest kwestia "winy", i co z tego? Dla kogoś pokiereszowanego na całe życie, to zasadniczo wszystko jedno, czy ten pjesek miał ciężkie życie czy po prostu jest szajbnięty
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking