Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gozd
Gozd

Gozd

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13224
  • Znaleziska 9531
  • Mikroblog 3693
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 10

333

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Mocne uderzenie Komisji Europejskiej w Rosjan"

"Europa będzie niedostępna dla każdego, kto brał udział w inwazji - ogłosiła szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen. W ramach 21. pakietu sankcji na Rosję KE zaproponowała ustanowienie zakazu wjazdu do UE dla każdego, kto służył w armii rosyjskiej od początku wojny w Ukrainie."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 11:47:23
  • 75
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
  • #
    prawo
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 17:20:24 via Wykop
  • 3
G---o a nie mocne uderzenie w rosjan.
Moce to by było pate miesięcy po ataku na ukraine zakazanie możliwości wjazdu komukolwiek z rosyjskim paszportem na teren uni,.Łącznie z tymi co mają podwójne obywatelstwa, wtym rosyjskie.
To mocne uderzęnie skończy się wpuszczaniem jak leci, bo skąd będą mieli wiedzieć kto brał udział w wojnie. To tylko mydlenie ludziom oczu.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

579

"Wniosek o ekstradycję zabójcy sierżanta Mateusza Sitka. Ujawniono personalia"

Pokaż treści 18+

"Wniosek o ekstradycję zabójcy sierżanta Mateusza Sitka. Ujawniono personalia"

"Sprawca zabójstwa polskiego żołnierza, sierżanta Mateusza Sitka, to obywatel Maroka Mohamed Addamrou - przekazała Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym i Europejskim Nakazem Aresztowania."

paramedix
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 09.06.2026, 11:37:04
  • 83
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    mordercy
  • #
    emigracja
  • #
    wojsko
  • #
    bezpieczenstwo
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 14:43:36 via Wykop
  • 5
Jedyna opcja aby go ścigać i ukarać w Polsce to wyrok śmierci.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

To_ja_moze_pozamiatam
To_ja_moze_pozamiatam
09.06.2026, 08:18:39
  • 7
Rosja tuż przed wyborami w Armenii krzyczała o próbie wpływania na opinie publiczną przez kraje zachodu.
Jednocześnie za pomocą swoich trollowni straszyła
a) specjalną operacją
b) sprowadzaniem imigrantów przez nową władzę

Warto o tym pamiętać obserwując co się dzieje w kraju i kto ma podobną retorykę.
Tojamoze_pozamiatam - Rosja tuż przed wyborami w Armenii krzyczała o próbie wpływania...

źródło: cde48f1e5c1cd066

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 11:17:02 via Wykop
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: czyli zachęcasz do głosowania za obecnym pelo czy wcześniejszym pisem, bo to chyba ma na celu drugi akapit Twojego wpisu.
Bo u nas jak wiadomo to migrantów ściągał pis jak i pozwala na to pelo.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 12:14:49 via Wykop
  • 0
Może przeczytaj całość jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem.


@To_ja_moze_pozamiatam: może sam zacznij myśleć co i jak piszesz.
U nas nie ma opcji nowej władzy innej niż konfa czy braunisci. Oni nie dadzą rady mieć wiekszosci. To chyba proste dla każdego.
Jeżeli, jak napisałeś w podpunkcie b) o straszeniu nowa władzą, to konieczne jest głosowanie na stare wladze czyli na tych co już byli. Warto pamiętać kto ma podobna retorykę, a taka
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 13:03:32 via Wykop
  • 0
Zachęcasz do głosowania na pelo, może na pis (mniejsze prawdopodobieństwo).


To są urojenia twojego chorego umysłu.


@To_ja_moze_pozamiatam: to na kogo ma głosować obywatel Polski, co ma pamiętać o tej retoryce co ją rosyjska trolownia wpajała
  • Odpowiedz

1924

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Dogadali się, by nie podnosić ludziom pensji. Naloty UOKiK i policji na Śląsku

Bezprecedensowa akcja UOKiK i policji. Giganci tacy jak Toyota czy Bader mieli zawrzeć tajny pakt o nieagresji: zakaz podkradania pracowników i sztuczne mrożenie płac na lokalnym rynku. Urzędnicy zrobili szybkie naloty na biura i zabezpieczyli dyski. Firmom grożą gigantyczne kary.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 09:47:15
  • 355
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 11:08:05 via Wykop
  • -2
Myśle za jak na Ukrainie skonczy sie wojna pomalu rok po roku pojedyncze firmy beda sie tam coraz śmielej przenosic i budowac tamtejszy rynek.


@KurnikoweKuriozum: tym bardziej jak wrjdzie do uni.

890

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Grafik 3D przekonywał KAS, że jego modele to sztuka, a komputer to po prostu "współczesne dłuto". Wszystko po to, by płacić 5,5% podatku zamiast 14%. Skarbówka była jednak innego zdania. Czy czeka nas fala "nowych artystów" uciekających przed podatkami i ZUS-em?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 06:19:11
  • 150
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 09:58:40 via Wykop
  • 0
Nie dość, że artystom będziemy dopłacać do emerytur bo jie chciało im się odkładać, to jeszcze mają niższe podatki i tak im więcej zostaje w kieszeni niż normalnie pracującemu. Co za mendy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3295

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 09:39:54 via Wykop
  • 1
Tak wygląda brak znajomości. Jedna osobę ściągną za publiczne pieniądze inna zostawia na pastwę losu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

641

Próba normalizowania napiwków na przykładzie opłaty serwisowej

Sztuczny, nikomu niepotrzebny zwyczaj napiwków w i tak już przepłaconej gastronomii, wraca jak bumerang

MalyKrzys
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 19:19:02
  • 159
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    obyczaje
  • #
    patologiazmiasta
Gozd
Gozd
Gozd 09.06.2026, 09:38:23 via Wykop
  • 0
poczekajmy jeszcze jakiś czas i w kasach samoobsługowych TEŻ będzie opcja zostawienia "napiwku" ( ͡€ ͜ʖ ͡€)


@NieWiemWiecSieWypowiem: jak dla mnie brak zniżki o parę procent za ro, że wykonujesz za kogoś orace już jest takim napiwkiem.

1506

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Chorzy zapłacą podatek od anonimowych darowizn. Skarbówka ściga zbiórki

Kolejny absurd polskiego aparatu urzędniczego. Jak informuje Rzeczpospolita, Urząd Skarbowy stoi na stanowisku, że anonimowe wpłaty na internetowe zbiórki (np. na leczenie dzieci) nie spełniają wymogów darowizny, ponieważ urzędnicy nie mogą zweryfikować tożsamości darczyńcy. Efekt? Osoby potrzebuj

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:04:12
  • 209
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    wykop
Gozd
Gozd
Gozd 08.06.2026, 17:32:15 via Wykop
  • 2
Tylko jak płacisz bezpośrednio choremu na konto


@masz_fajne_donice: jak nie skarbówka od chorego to fundacja swoje przytuli i siw ze skarbówka podzieli.

338

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

Milionowe straty na trójmiejskich wysypiskach śmieci przez system kaucyjny

System kaucyjny, choć tak naprawdę dopiero się rozkręca, już mocno uderza po kieszeniach trójmiejskie składowiska śmieci. W Zakładzie Utylizacyjnym w Gdańsku roczna utrata przychodów z tego tytułu może przekroczyć nawet 8 mln zł. Eko Dolina obsługująca Gdynię szacuje straty na 2,5 mln zł rocznie.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 08.06.2026, 05:05:56
  • 88
  • #
    polityka
  • #
    podatki
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    recykling
Gozd
Gozd
Gozd 08.06.2026, 16:54:21 via Wykop
  • 2
@Vahanara888: zaraz będzie wysypisko nierentowne i za mały hajs sprzedany w prywatne ręce.
Turin89
Turin89
08.06.2026, 07:57:02
  • 213
Ani w Polsce, ani w Polin.
W więzieniu, w więzieniu jest Twe miejsce Dareczku.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Ani w Polsce, ani w Polin.
W więzieniu, w więzieniu jest Twe miejsce Darecz...

źródło: 1000004530

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 08.06.2026, 12:34:20 via Wykop
  • 0
@Turin89: hahaha. Niech munktos napisze, że polin to jego koledzy właśnie wprowadzają razem z peło nie piętnując terrorystycznych działań izraela. Czyli sam jest w grupie tworzącej polin.
  • Odpowiedz
szychun
szychun
08.06.2026, 11:42:36
  • 236
#polityka #bekazpisu niestety właśnie tak się kończy próba wynoszenia pewnych spraw poza spór polityczny. Cały konfedopis to skrajni cynicy wykorzystujący każdą sytuację do zbicia kapitału.
szychun - #polityka #bekazpisu niestety właśnie tak się kończy próba wynoszenia pewny...

źródło: 1000019237

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 08.06.2026, 12:31:28 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2394

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu

Totalny absurd na kolei. Torpol-Mirbud dało najtańszą ofertę na strategiczny odcinek Rail Baltica (korytarz NATO). PKP PLK wyrzuciło ich, bo nie zgłosili kary 15 tys. od GIOŚ. Sęk w tym, że NSA właśnie podważył podstawę tej kary. Co robi państwowa spółka? I tak wybiera ofertę droższą o 700 milionów

patinete
z
wykop.pl
dodany: 07.06.2026, 16:12:27
  • 164
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
Gozd
Gozd
Gozd 07.06.2026, 17:10:19 via Wykop
  • 4
Urzędnik państwowy nie odpowiada własnym majątkiem za błędy, więc ma gdzieś


@good_veneer: nie odpowiada i to największy walek, bo nie powiedziane, że niejeden urzędnik mógł przyjmować łapówki i stąd takie błędy.

3135

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Gozd
Gozd
Gozd 07.06.2026, 08:47:52 via Wykop
  • 21
@wesolymarcin: jakbym widzial obraz artystki z filmiku ministry cienkowakiej. Już jest promowana w nowym logo koalicji.

375

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
Gozd
Gozd
Gozd 06.06.2026, 08:52:12 via Wykop
  • 5
Czyli co będą piętnowali antypolskie twory jak te Grossa i mu podobnych dotowanych przez PAN?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

827

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Izraelski rabin oskarża Polaków o współpracę z Niemcami

Rabin twierdzi że nie należy finansowo wspierać Polaków, którzy współpracowali z nazistami przy tworzeniu obozów zagłady.

KniazJarema25
z
israelnationalnews.com
dodany: 05.06.2026, 14:02:11
  • 151
  • #
    historia
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    zydzi
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    antypolonizm
Gozd
Gozd
Gozd 06.06.2026, 08:48:19 via Wykop
  • 2
Powtarza tylko to co antypolską ministra edukacji mówiła i co poszło na cały świat. Gdy jej wyjaśnienia były tylko w mediach w Polsce.
Zapomniał dodać, że z niemcami wspolpracowali w wiekszosci np judaisci i inni obcokrajowcy z polskimi dokumentami.
Najwięcej współpracowało osób zatrzymanych i zmuszanych przez okupanta niemieckiego do budowy tych ośrodków ppd przymusem. Nie zapominajmy, że na początku wylapywano w wiekszosci Polaków. Nikt nie zaprzeczy niemieckim listom osób do zatrzymania i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

331

Koszt SAFE już jest większy o 8 mld zł. Szykują się następne podwyżki

Spłata pożyczki z unijnego programu SAFE może kosztować więcej, niż zakładano. Mała zmiana oprocentowania to miliardy euro dodatkowych odsetek.

VoxClamantisInDeserto
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 05.06.2026, 08:27:24
  • 137
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    wojsko
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
Gozd
Gozd
Gozd 06.06.2026, 08:43:49 via Wykop
  • 3
O będzie jeszcze gorzej, już o to zadbają odpowiednie unijne instytucje. Pamiętacie stopy procentowe w Polsce? To także można nimi sterować i w innych miejscach. Tak samo jak obniżyć wartość złotego i dług będzie coraz większy.
Przy t6m dalej niszczyć polskie firmy dając ulgi zagranicznym korporacjaktore nie muszą płacić praktycznie podatków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1496

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
Gozd
Gozd
Gozd 06.06.2026, 08:41:29 via Wykop
  • -2
Kto jeszcze w ogóle liczy się z tum człowiekiem po jego wypowiedziach na temat preparat na covid. Mu jakni innym pato celebrytom i wybujałym aktorzyno artystom już dawno w głowach się powaliło na temat swojej wyższości nad innymi.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

846

Właściciel Pogonii Szczecin nie chce ubić interesu z izraelskim klubem.

Właściciel Pogonii Szczecin nie chce ubić interesu z izraelskim klubem.

"Są chwile, kiedy etyka musi być ważniejsza niż zysk i pieniądze" - napisał pochodzący z Iranu Alex Haditaghi. Brawo.

MagicznyMariusz
z
sportowefakty.wp.pl
dodany: 05.06.2026, 08:30:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    izrael
  • #
    pilkanozna
Gozd
Gozd
Gozd 05.06.2026, 19:40:30 via Wykop
  • 2
reszta uszy po sobie, wzrok w podłogę i morda na kłódkę, żeby nie było jakiejś tam łatki


@eenie-meenie: a są tacy co to miliony przekaza z budżetu na muzea czy inne judaistyczne gówna szkalujące Polskę I Polaków.

1085

Po wyrokach Gruzini zmienili nazwiska i wrócili kraść do Polski.

W stolicy Dolnego Śląska zatrzymano trzech obywateli Gruzji w wieku 24, 45 i 50 lat, którzy polowali na majątek właścicieli domów jednorodzinnych. Sprawcy plądrowali budynki pod nieobecność domowników, kradnąc gotówkę, sztabki złota oraz kosztowności. Jak się okazało, przestępcy byli już wcześniej n

Lujaszek
z
kryminalki.pl
dodany: 05.06.2026, 07:14:54
  • 125
  • #
    gruzja
  • #
    policja
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    gruzini
  • #
    kryminalne
Gozd
Gozd
Gozd 05.06.2026, 16:27:33 via Wykop
  • 2
Ile razy pisałem czy mówiłem, ze obcokrajowcy łamiący prawo w Polsce powinni mieć pobierane dna i odciski. Każdy obcokrajowiec wjezdzajacy do Polski powinien być sprawdzany z odcisków palców przy wjeździe i wyjeździe ( mowa o miejscach gdzie można jak lotniska czy punkty graniczne).
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

"Żydom wstęp wzbroniony"

Kto sieje wiatr, burzę zbiera. Artykuł o hotelu który odmówił przyjęcia gości z Izraela, oraz kłopotów z lądowaniem izraelskiego samolotu w Słowenii. Podejrzewam związek z wydarzeniami w Strefie Gazy, oraz wywołany nimi spadek uwielbienia dla Izraela w świecie.

JanPustostan
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.06.2026, 20:44:24
  • 81
  • #
    antysemityzm
  • #
    palestyna
  • #
    izrael
  • #
    strefagazy
Gozd
Gozd
Gozd 05.06.2026, 06:36:54 via Wykop
  • 45
zamian dostaną 12 punktów od gościnnych Polaków.


@marek-golebiewski: ro chyba ludziki z obywatelstwem jedynie mylnie określani Polakami.
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 21
  • Strona 6 z 21
  • >
  • Przepraszam za ortografię i czasami brak interpunkcji.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking