Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gozd
Gozd

Gozd

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13048
  • Znaleziska 9417
  • Mikroblog 3631
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 10

1163

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

Żukowska nagle ma samochód. Audi A3 po aferze z kilometrówkami

W nowym oświadczeniu majątkowym Anny Marii Żukowskiej nagle pojawia się Audi A3 z 2020 r. tuż po tym jak wyszło, że bez auta wyjeździła ponad 38 tys. zł kilometrówek. Do tego łódka, udziały za ponad milion i solidny kredycik konsumpcyjny.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 13 godz. i 48 min temu
  • 150
  • #
    zukowska
  • #
    kilometrowki
  • #
    audi
  • #
    sejm
  • #
    lewica
  • #
    fakt
Gozd
Gozd
Gozd 8 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 8
Czyli co, kłamała w oświadczeniu majątkowym?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1004

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

50 mln złotych na realizację projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe

Chwali się minister Marta Cienkowska na X :) 50 mln zł z @EEANorwayGrants i budżetu państwa trafi na realizację III edycji projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe.

Makavlani
z
x.com
dodany: 12 godz. i 35 min temu
  • 119
  • #
    polityka
  • #
    zydzi
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Gozd
Gozd
Gozd 8 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 1
Nie rozumiem tego, ten rząd to robi specjalnie żeby przegrać wybory? xD

Czy to jakieś szachy 5D Tuska?


@Novameh: czego nie rozumiesz. Izrael z premedytacją strzelił w auto, w którym był Polak pomagający w gazie. Teraz kolejne pieniądze od obecnego rządu na antypolskie akcje czy ro wawa i duzo milionow czy wyżej wymienione 50 mln. Nie ma różnicy czy ro ten rząd czy tamten. Nie chcieli Polacy płacić za just

662

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Edyta Pazura, znana z konsekwentnej ochrony prywatności swoich dzieci, podzieliła się wyjątkowym nagraniem z okazji ósmych urodzin najmłodszej córki, Rity.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plejada.pl
dodany: przedwczoraj, 06:34:45
  • 128
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Gozd
Gozd
Gozd 21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
celebrytka


@PepikPL: kto niby?
Gozd
Gozd
Gozd 21 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 1
jakieś gównotorebki i perfumy pseudoluksusowe... jakim pustakiem trzeba być!!!


@Jacolex: oni na tym zarabiają i nie muszą wrzucić napisu, że w filmiku jest lokowanie produktu.

440

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Jak Polska po cichu bankrutuje?

Koszty obsługi długu rosną w Polsce w zawrotnym tempie, deficyt bije historyczne rekordy, a część zobowiązań państwa znika w księgowych sztuczkach. W tym samym czasie NFZ stoi na krawędzi, szpitale walczą o przetrwanie, a politycy przekonują, że finanse publiczne są naprawiane.

IndependentTrader
z
independenttrader.pl
dodany: przedwczoraj, 11:33:25
  • 130
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    klams
  • #
    ekonomia
Gozd
Gozd
Gozd 23 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
Im większy dług publiczny, tym więcej kosztuje obsługa tego długu na której na czysto zarabiają banki, inwestorzy, itd. To jest kolejne celowe działanie rządu aby komuś, nie wiem z jakiego powodu, przekazywać pieniądze państwa, praktycznie za darmo.
Dlaczego w ogóle placi się takie duże pieniądze za obsługę długu?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gozd
Gozd
Gozd 23 godz. i 23 min temu via Wykop
  • 4
dług zagraniczny w obcej walucie urośnie do wartości niespłacalnych.


@elo345: myślisz dlaczego zaciąga pelo od uni kredyty, jak safe czy kpo? To jest celowe działanie.
Gozd
Gozd
Gozd 23 godz. temu via Wykop
  • 0
(i może urusnąć jeśli kurs złotówki do europ się s-------i)


@KochanekAdmina: to jedno. Inna sprawa, że urosnie na pewno jak podniosą stopy procentowe, co pominąłeś.

tymczasem szpitale bankrutują, inwestycje w infrastrukture leżą, na nic me

532

Rupert Lowe MP Chcę, żeby świat usłyszał to, co my usłyszeliśmy.

To jest jeden z najbardziej trudnych do obejrzenia 6-minutowych filmów, ale każdy powinien go zobaczyć

damson19
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 15:56:09
  • 54
  • #
    wielkabrytania
  • #
    londyn
Gozd
Gozd
Gozd 23 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 3
Mam nadzieję, że Polska nauczy się z błędów UK i pogoni to towarzystwo.


@asique: ta. Będą to lepiej organizować. Jak tam sprawa burdelu na Podkarpaciu, oprócz samobójsta świadka w wiezieniu się wyjasnilo?
Czekam aż pisowców idsuba id władzy i nowa czysta prokuratura zajmie siw tą sprawą.

409

Rząd Tuska ułatwia zakup nieruchomości dla obcokrajowców

Rząd Tuska ułatwia zakup nieruchomości dla obcokrajowców

Rząd zdecydował o zmianach w przepisach dotyczących zakupu nieruchomości przez cudzoziemców. Nowe regulacje mają usprawnić kontrolę takich transakcji i wyeliminować opóźnienia w przekazywaniu dokumentów. Wszystko ma odbywać się szybciej, sprawniej i bez stosów papierów.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: przedwczoraj, 12:26:21
  • 62
  • #
    polityka
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 20:44:41 via Wykop
  • 0
Jeszcze nam tego brakuje, żeby milionerzy z obcych krajów nam wykupowali masowo mieszkania,


@Lime0606: lepiej jak za pisu mogli dostać kredyt na maly procent. Obie te partie niszczą kraj. Z resztą wszystkie niszczą krajni okradaja pracujących swoimi decyzjami.

537

Lublin zadłużony na 2,7 mld zł, a 1,3 mln zł idzie na projekt LGBT

Lublin zadłużony na 2,7 mld zł, a 1,3 mln zł idzie na projekt LGBT

Miejskie pieniądze trafiły do Unii Równości na Młode QLub. Organizacja wcześniej działała jako Marsz Równości w Lublinie, a nazwę zmieniła w 2026 roku, tuż przed umową z miastem. Lublin ma ponad 2,7 mld zł długu, 160 mln zł deficytu i 135 mln zł rocznie kosztów obsługi długu.

Pan_od_Internetu
z
wpolsce24.tv
dodany: przedwczoraj, 09:44:52
  • 96
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    lgbt
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 15:13:28 via Wykop
  • 1
Ro jest niezły interes z bankami obsługujące dług, czy kto tam się tym zajmuje. Kasa za praktycznie nic nie robienie, do tego odsetki i tak trzeba spłacać dalej, zapewne rosnący, dług.
Kto w ogóle pozwolił na zadłużanie miast i w jakim celu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

722

Jeśli Zeleńskiemu zostanie odebrany order, to do Polski nie przyjedzie już nigdy

Tak twierdzi prezes Związku Ukraińców w Polsce - Mirosław Skórka, w porannej rozmowie w RMF. Sugeruje, że spoliczkowanie w taki sposób prezydenta Zeleńskiego doprowadziłoby do ucięcia relacji na najwyższym państwowym szczeblu

Makavlani
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:32:28
  • 200
  • #
    ukraincy
  • #
    polska
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
  • #
    rmf
  • #
    historia
Gozd
Gozd
Gozd przedwczoraj, 15:08:38 via Wykop
  • 2
Nie znam siw dlatego pytam. Jak Polska bardzo kozysta z tego, że współpracuje z ukrami? Gospodarczo, gdy wywalane są nasze firmy z Ukrainy czy jak sprowadza się tanie i kiepskiej jakości produkty zalewając nasz rynek.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

464

"Na czele stoi Paweł Kowal". Miller o "banderowskiej piątej kolumnie" w Polsce

Były premier Leszek Miller stwierdził, że w Polsce działa "banderowska piąta kolumna", która utrudnia mówienie prawdy o Ukrainie i zbrodniach UPA.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 31.05.2026, 11:04:43
  • 172
  • #
    banderyzm
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    ukraina
  • #
    afera
  • #
    bekazpo
Gozd
Gozd
Gozd 01.06.2026, 08:53:46 via Wykop
  • 3
@Makavlani: nie raz pisałem, że nie można podawać Ukraińcom możliwych lokalizacji pochówków. Tam jaja być, nasi przedstawiciele i na dodatek wszystko powinno być od razu nagrywane nawet przez parę osób, aby wszystko było wiadome na 100 %.
Dodatkowo podawać fałszywe miejsca możliwych pochówków i sprawdzać czy ukraincy i formują o sprawdzaniu tych podanych miejsc.
szychun
szychun
30.05.2026, 09:28:32
  • 599
#polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!
szychun - #polityka #bekazpisu przestańcie dotować Niemców!!!

źródło: 1000018976

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 09:31:25 via Wykop
  • 8
@szychun: dodaj do tego listę tych firm z kapitałem (donkogo naleza procentowo).
Nie pp to PO chciało bądź im się udało dzięki rodo, ukryć końcowych właścicieli spółek, itd.

Wiesz, że produkt np ziemniaki w worku mogą mieć naklejkę, że są polskie, chociaż ziemniaki z Holandii, siatki z Niemiec ale myte i pakowane były w Polsce?
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 10:01:05 via Wykop
  • 4
Jakby Nawrocki z Kaczyńskim


@szychun: tych to jeszcze bardziej pogonić, a sprzęt z usa to może byśmy zobaczyli po tym jak by dano rosja nas najechała. O ile w ogóle będą kiedyś w stanie to zrobić.

Ktorym z nich mam się przyglądać pod kątem obcego
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 17:04:59 via Wykop
  • 0
co by się musiało wydarzyć żebyś był zadowolony?


@Kawa_z_cynamonem: czy ja napisałem, ze nie jestem zadowolony? Napisałem, że brakuje mi informacji.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 17:12:15 via Wykop
  • 0
Spółka holdingowa


@mhmhmhmhm:
Spółka holdingowa to spółka dominująca w holdingu, a to znaczy, że ma ona co najmniej 50% udziałów lub kapitału akcyjnego w spółce zależnej.

Orlen S.A jest w większości kontrolowany przez Skarb Państwa, który posiada 49,90% udziałów. Kolejnym znaczącym akcjonariuszem jest Nationale-Nederlanden OFE, który ma 5,76% akcji. Pozostałe 44,34% udziałów rozproszone jest wśród innych akcjonariuszy.
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 17:15:42 via Wykop
  • 0
no ale znasz jakies polskie silniki czy skrzynie które nadaja się do Borsuka?


@patykiem_pisane: powinny być, ale nie pp to rządy od 45 roku starają siw niszczyć co siw da w tym kraju.

Dzięki za podrzucenie i czwsciowe informacje jakich mi brakowało.
  • Odpowiedz

388

Artysta stajacy przed komisja po dodatek dla artystów.

Artysta stajacy przed komisja po dodatek dla artystów.

Dla tych którzy sądzą że tak łatwo przyznają hajs. Rozpatrzenie jednego wniosku ma kosztować ponad 500zł bo to nie jest łątwo ocenic czy artysta rzeczywiscie coś potrafi czy chce wyłudzić.

ZolniezMordoru
z
youtube.com
dodany: 29.05.2026, 08:11:03
  • 49
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
Gozd
Gozd
Gozd 30.05.2026, 06:57:12 via Wykop
  • -1
@bossssob: bardziej chodzi o kupienie sobie kolejnej grupy społecznej aby była za rządem i na wszystkie ich g---o rzeczy przyklaskiwała i je tłumaczyła.

217

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

Von dr Leyen: Ukraina zostanie w pełni włączona w działania UE

"Najbliższe tygodnie mają przynieść przełom w procesie akcesyjnym Ukrainy" zapowiedziała przewodnicząca Komisji Europejskiej

staryjednaknowy
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 28.05.2026, 05:55:27
  • 136
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    bruksela
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 29.05.2026, 11:55:46 via Wykop
  • 3
Unia łamie swoje własne prawo. Swietnie się zapowiada dalsze bycie w tak zarządzanej antyspołeczne uni.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

350

Rosyjskie jednostki osaczają ICEYE. Alarm wokół polskiego satelity

Rosyjskie jednostki osaczają ICEYE. Alarm wokół polskiego satelity

Na orbicie okołoziemskiej dzieje się coś, co coraz bardziej niepokoi zachodnich analityków wojskowych. Co najmniej cztery rosyjskie satelity zmieniły swoje położenie i zaczęły wykonywać manewry w pobliżu komercyjnego satelity radarowego ICEYE-X36, który dostarcza dane wywiadowcze NATO i Ukrainie

KrzysztofWu
z
ithardware.pl
dodany: 28.05.2026, 15:16:00
  • 67
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    satelita
Gozd
Gozd
Gozd 29.05.2026, 11:54:50 via Wykop
  • -5
Oczywiście na naszej satelicie jie ma żadnego uzbrojenia do obrony.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

426

Bosak oburzony dopłatami do emerytur dla artystów. "Odpiłować od pieniędzy"

Krzysztof Bosak potępił ustawę o zabezpieczeniu socjalnym osób wykonujących zawód artystyczny. - Tych ludzi trzeba odpiłować od pieniędzy, a nie dawać im więcej - powiedział w "Graffiti". Jego zdaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wydaje pieniądze "na jakieś bzdury, na jakieś pogięte

programista30k
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 11:02:55
  • 116
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    neuropa
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpo
Gozd
Gozd
Gozd 28.05.2026, 21:33:22 via Wykop
  • 0
@Emigrant1: rząd potrzwbuje debili artystów i celebrytow co by promowali ich przed wyborami i przy różnych innych bezczelnych akcjach.

373

Nowe przepisy wykończą magazyny energii. Koniec taniego prądu zanim ten nastąpił

Nowe przepisy wykończą magazyny energii. Koniec taniego prądu zanim ten nastąpił

Rynek energetyczny Polsce czekać może potężny wstrząs. Nowe projekty przepisów ustanawiające restrykcyjne wymogi stawiają pod znakiem zapytania przyszłość przydomowych magazynów energii. Oberwie się także fotowoltaice. Zamiast obiecanych oszczędności, inwestorzy mogą zderzyć się z gigantycznymi...

JakubWiech
z
youtube.com
dodany: 27.05.2026, 17:28:58
  • 98
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    energetyka
  • #
    technologia
  • #
    prawo
  • #
    finanse
Gozd
Gozd
Gozd 28.05.2026, 12:20:11 via Wykop
  • 5
to nie ma żadnego problemu wynikającego ani z prawa budowlanego, ani energetycznego.


@bombel321: jeszcze. Za jakiś czas będą to zmieniać. Bo dla nich obywatel pracujący to tylko niewolnik, który ma mieć nic swojego, a wszystko na wypożyczenie od nich czy id ich znajomych, rodziny, itp.

470

Lewica: Nie rzucajmy się na pojedynczych najniżej zarabiających aktorów

Lewica: Nie rzucajmy się na pojedynczych najniżej zarabiających aktorów

"- Osoby zarabiające najniższą krajową lub średnią - generalnie nieduże pieniądze - będą się dokładać na osoby, które nie potrafią sprzedać obrazu, który namalowały. - Ja uważam, że ogromnym problemem jest to, że pracownicy na etatach dokładają się absolutnie nieproporcjonalnie do ochrony zdrowia."

cepheus
z
polsatnews.pl
dodany: 28.05.2026, 07:15:41
  • 102
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    artysci
  • #
    bekazlewicy
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 28.05.2026, 09:50:19 via Wykop
  • 3
Właśnie m.in dzięki tej pani, płacimy urzędnikom za to, żeby mniej pracowali.


@elo345: chyba o czymś zapomniałeś. W urzędach, które to wprowadziły, pracownik dostaje te sama kasę, jednak aby to wprowadzić urząd taki dostał dodatkowe pieniądze od rządu. Nie dość, że płacimy za krótsza orace urzędników, to jeszcze dopłacamy do urzędu czy innej instytucji bqdz firmy, dodatkowe pieniądze.

340

Spóki Skarbu Państwa wydają setki milionów na reklamę

Spóki Skarbu Państwa wydają setki milionów na reklamę

Uśredniony cennik spotów 30 sekundowych Pasmo nocne/poranne 500 - 10 000pln Pasmo wieczorne 50 000 -115 000 pln w głównych stacjach (TVP, Polsat, TVN) Spot 15 sekund: około 75% ceny spotu 30-sekundowego A teraz spójrz ile spotów emitują co roku;) - a na szpitale nie ma xD

WladcaPiachu
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.05.2026, 12:20:08
  • 48
  • #
    polska
Gozd
Gozd
Gozd 28.05.2026, 07:56:35 via Wykop
  • 1
jest jawna łapó∑ka dla mediów w zamian za przychylność


@ZostaneMistrzem: tak samo jak kasa dla artystów. Potem taki pazura za dodatkowy hajs reklamuje nieprzebadanych odpowiednio produkt na covid i się przy tym ładnie uśmiecha.

379

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Kolejne 360 mln zł dla TVP w likwidacji. Przelewy idą wprost z budżetu państwa.

Sytuacja w NFZ jest katastrofalna, na dzieci z nowotworami pieniądze zbiera Łatwogang, więc można bez żalu dać kolejny przelew TVP w likwidacji. Łącznie w tym roku TVP dostała już 900mln, i zapowiada się że to nie koniec. Kiedy poznamy datę likwidacji i końca przepalania naszych pieniędzy?

michalxd21
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 27.05.2026, 18:55:38
  • 79
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpisu
  • #
    finanse
Gozd
Gozd
Gozd 28.05.2026, 05:59:04 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: pokazujący błąd w tym co, miedzy innymi robi ten strimer. Po co pieniądze na leczenie z budżetu, jak ludzie sami zbieraja na nie.
Akcje powinny walić w lekarzy, szpitale przepłacając za usługi (nie raz wiecej niż za graniaca), nfz, i polityków działających na szkodę zwykłych obywateli co na to wszystko pracują.

3067

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć

System zarządzania odpadami przeszedł dziwaczną transformację, gdzie za regularnymi podwyżkami idzie również coraz większa liczba obowiązków dla mieszkańców.

uknot
z
innpoland.pl
dodany: 26.05.2026, 17:40:51
  • 345
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    odpady
  • #
    smieci
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
Gozd
Gozd
Gozd 27.05.2026, 09:34:50 via Wykop
  • 2
Dobry system gospodarowania odpadami, plus nowoczesne sortownie, które za jakiś czas nie będą rentowne i zapewne zostaną odsprzedane prywatnym inwestorom. Potem oznajmi się fiasko systemu kaucyjnego i większość śmieci na nowo będzie trafiać do orywatnych sortowni. Tak od lat robi sie w tym kraju. Pakuje się publicz e pieniądze w rozwój a potem odsprzedaje za bezcen, przykład pierwszy z brzego to lotos.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

418

Greckokatolicki ksiądz święcił siekiery

Greckokatolicki ksiądz święcił siekiery

Kobieta, która przeżyła rzeź, opowiada jaką rolę w podżeganiu do zbrodni miała cerkiew.

krkfilm
z
youtube.com
dodany: 26.05.2026, 18:12:08
  • 82
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Gozd
Gozd
Gozd 27.05.2026, 07:15:27 via Wykop
  • 1
niektórzy nawet byli koordynatorami ich działań w okolicy


@galicjanin: I to bardzo dobrymi mając w swoich rękach spisy ludności z danymi jak pochodzenie, itp.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Przepraszam za ortografię i czasami brak interpunkcji.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking