Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gozd
Gozd

Gozd

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13009
  • Znaleziska 9384
  • Mikroblog 3625
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 10
szuwarek
szuwarek
21.03.2026, 12:27:46
  • 214
Konferencja prasowa:
Mamy dla Państwa złą wiadomość. Wiemy, że pomimo weta prezydenta i naszego sprzeciwu, Polacy dostaną pieniądze z programu SAFE.
To jest nie do pomyślenia, aby Donald Tusk inwestował w polską armię i bezpieczeństwo Polaków. Nigdy nie pogodzimy się z jego sukcesem.
Nasza wizja Polski była ważniejsza niż gospodarka, dobrobyt i rozwój.
Razem z kościołem chcieliśmy, aby Polska była nasza.
Aby żadna Unia nie mogła nas kontrolować.
szuwarek - Konferencja prasowa:
Mamy dla Państwa złą wiadomość. Wiemy, że pomimo weta...

źródło: 654423683_975137548404603_6427375708589780439_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 21.03.2026, 13:41:41 via Wykop
  • 59
Historia rozliczy.


@5KYN3T: w co ty wierzysz? Tak samo ich rozliczy historia jak komuchow, ubekow, współpracowników. Jak to mówił kaczyński z tuskiem w 89 roku. Tak ich historia rozliczyła, że dalej piastują wysokie stanowiska od SSP przez rzad po media. Jak nie ono bo vzesc już nie żyje, to ich dzieci, czy inni z rodzin.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
21.03.2026, 05:14:04
  • 68
Polska prawica o małpie z Kremla w czasie gdy Białoruś we współpracy z Rosją atakuje naszą wschodnią granicę przerzucając migrantów i na kilka miesięcy przed napaścią na Ukrainę.

#ukraina #polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polskieonuce
mike-johnston - Polska prawica o małpie z Kremla w czasie gdy Białoruś we współpracy ...

źródło: Screenshot_20260321-060858

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 21.03.2026, 09:04:57 via Wykop
  • 1
Polska prawica myśli cały czas tak o putinie tylko nie mówi na głos bo politycznie nie wypada.


@tomasz-kalucki: Polska prawica dbała by o kraj. Bardzo mi przykro, że takie szmatławce w ogóle.maja czelność nazywać się prawica. W ten sposób niszcząc i odrzucając od prawicy normalnie myślące osoby.
Nazwać ich urwami i zdrajcami kraju, to mało.
  • Odpowiedz

462

Ukraina i NATO nic nie zrobili, by pomóc USA w wojnie z Iranem

Trump powtórzył krytykę wobec krajów NATO, nazywając sojusz 'papierowym tygrysem', i wyraził większe zaufanie do Putina niż do europejskich sojuszników.

Dentoray
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.03.2026, 20:32:54
  • 147
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    iran
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 21.03.2026, 09:01:05 via Wykop
  • 4
A co ukraina i NATO ma do agresora - stronę rozpoczynajacej konflikt zbrojny?
Oby Iran zrobił jak największe bubu agresorom.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

325

Waszyngton wstrzymuje budowę rakiet GMLRS w Polsce

Waszyngton wstrzymuje budowę rakiet GMLRS w Polsce

Stany Zjednoczone zablokowały produkcję rakiet GMLRS w Polsce, przez co Polska uzależnia sie od dostaw z USA. Grozi nam brak amunicji do polskich systemów HIMARS.

navitas091
z
meta-defense.fr
dodany: 21.03.2026, 06:47:28
  • 91
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    safe
Gozd
Gozd
Gozd 21.03.2026, 08:59:02 via Wykop
  • 0
Więcej sprzętu z zagranicy, zawsze go nam dostarcza. Nawet jak będziemy w konflikcie zbrojnym, to nam go teleportują na miejsce.
Inna sprawa,.że fabryki broni,.amonicji i ogólnie sprzętu wojskowego powinno być budowane w Polsce i to w budynkach bardzo dobrze obudowanych (opancerzonych), jak te fabryki,.które niemcy budowali pod koniec wojny. Tak aby naloty czy inne ataki nie mogły zbytnio zakłócić ciągłości produkcji.
Opieranie sie na zagranicznym sprzęcie jak w tym i innych możliwych
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6490

Chuck Norris nie żyje

Chuck Norris nie żyje

Jak podano na oficjalnym profilu na instagramie, w wieku 86 lat zmarł Chuck Norris

Voorheez
z
instagram.com
dodany: 20.03.2026, 14:01:36
  • 548
  • #
    smierc
  • #
    chucknorris
  • #
    usa
  • #
    film
  • #
    kino
Gozd
Gozd
Gozd 20.03.2026, 15:35:55 via Wykop
  • 0
odpowiadam: niewiele


@Darson666: wręcz przeciwnie. Wiele, bardzo wiele wolnego nieużytkowego miejsca.
Puste wiadro jest bardziej pelne.

439

J**** UPA i Banderę, hej, hej!

Pokaż treści 18+

J**** UPA i Banderę, hej, hej!

Tak Polacy potraktowali Ukraińców w Krakowie

PIAN--A_A--KTYWNA
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 20.03.2026, 07:30:35
  • 149
  • #
    ukraina
  • #
    krakow
  • #
    pilkanozna
Gozd
Gozd
Gozd 20.03.2026, 13:18:25 via Wykop
  • 29
"Tak Polacy potraktowali Ukraińców w Krakowie." Co za debil i ignorant to pisał. Nie tak Polacy nie potraktowali ukraincow. Tak Polacy na stadionem potraktowało zwolenników UPA i bandery, jeżeli ukraincy są zwolennikami tego terrorystycznego ugrupowania, to tak tyczyło się ich. Nie wszyscy jednak są za tym.

Gdyby napisał, "tak kibice potraktowali zwolenników bandery w krakowie", to by jeszcze przeszedł tytuł.
Ktoś, kto się chce nazywać dziennikarzem nie powinien generalizowac.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

294

Członek AfD podpalił własne auto i sfałszował list z groźbami Antify

Członek AfD podpalił własne auto i sfałszował list z groźbami Antify

Członek AfD w bawarskim Uffenheim podpalił swój samochód i sfałszował list z groźbami ze strony Antify, próbując upozorować politycznie motywowany atak lewicy na jego osobę. Na razie nie został wykluczony z partii.

Coxex
z
mittelbayerische.de
dodany: 20.03.2026, 09:31:46
  • 29
  • #
    niemcy
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 20.03.2026, 12:38:29 via Wykop
  • -4
Dlaczego nie poniesie żadnych konsekwencji ze swojej partii? Bo im to zapewne pasuje


@Worm91: a widziałeś kiedyś judaista, który pisał na morach precz z judaistami, został złapany na gorącym uczynku i przeprosił? Nie.
Jest to takie samo zachowanie.

717

Pacjenci zapłacą, bo rząd boi się medyków. NFZ musi ciąć, zyska sektor prywatny.

Pacjenci zapłacą, bo rząd boi się medyków. NFZ musi ciąć, zyska sektor prywatny.

NFZ szuka oszczędności. Ograniczy wydatki na część świadczeń, m.in. rezonans magnetyczny i tomografię komputerową. Wszystko przez tchórzostwo Ministerstwa Zdrowia, które unika trudnych decyzji.

gnijacy_wypok
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.03.2026, 15:27:26
  • 179
  • #
    nfz
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
Gozd
Gozd
Gozd 20.03.2026, 04:51:20 via Wykop
  • 8
Rzd boi się górników, lekarzy, itd. Co to za rząd. Jak coś to niech lekarze jadą za granicę po niższe wypłaty.
Od dekad darza do dwuoartyjnosci i prywatnej "służby zdrowia", itd., to w tym drugim przypadku może im się to udać w dość szybkim czasie jak widać po ttm co się dzieje.
Ministerstwo nie podejmuje takich trudnych decyzji bonjest im to na rękę. Dlaczego nie wiem, ale się domyślam.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

636

Odwet Iranu zniszczył 17% mocy produkcyjnych LNG Kataru. Naprawa potrwa do 5 lat

Odwet Iranu zniszczył 17% mocy produkcyjnych LNG Kataru. Naprawa potrwa do 5 lat

Wczorajszy atak odwetowy Iranu, za zaatakowanie jego infrastruktury gazowej w Pars przez Izrael, doprowadził do zniszczenia 17% mocy produkcyjnych LNG Kataru. QatarEnergy do którego należy uszkodzona infrastruktura, jest największym na świecie producentem LNG.

60groszyzawpis
z
reuters.com
dodany: 19.03.2026, 14:52:20
  • 124
  • #
    iran
  • #
    bliskiwschod
  • #
    gospodarka
  • #
    wojna
  • #
    usa
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 20:55:53 via Wykop
  • 1
destabilizacje całego regionu.


@Worm91: destabilizacji świata.

514

Deficyt budżetowy idzie na rekord. Jest dużo wyższy niż w pandemii

Deficyt budżetowy idzie na rekord. Jest dużo wyższy niż w pandemii

Deficyt budżetu państwa w okresie styczeńluty 2026 roku wyniósł 48,5 mld zł poinformowało Ministerstwo Finansów. W tym czasie dochody budżetu sięgnęły 78,3 mld zł, a wydatki aż 126,8 mld zł.

VoxClamantisInDeserto
z
salon24.pl
dodany: 18.03.2026, 20:16:04
  • 126
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 20:54:44 via Wykop
  • 0
Nie dość, że dużo większy niż w pandemi, ponadto w pandemią nie byliśmy jeszcze dwudziestą gospodarka świata. Dziwne to trochę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2965

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

USA nie wyraziły zgody na produkcję rakiet do Himarsów w Polsce.

Powód? Obawa, że Polska byłaby samodzielnie zdolna do rażenia celów w głębi Rosji, tak twierdzi były dowódca sił USA i NATO w Europie Phillip Breedlove.

KIaudik
z
x.com
dodany: 19.03.2026, 17:04:44
  • 355
  • #
    usa
  • #
    bekazpisu
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 17:10:16 via Wykop
  • 1728
To jasno przekresla jakiekolwiek możliwości współpracy zbrojeniowej z usa.
Rakiety tego typu już dawno powinniśmy produkować u siebie. To skandal, że nie mamy takich. Tak jak.i skandalem jest to, że jakiś obcy kraj ma.nam dyktować co robimy że swoimi pieniędzmi.
  • 27
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

457

Lewica w akcji. Trela chciał wrzucić propagandowy filmik

Lewica w akcji. Trela chciał wrzucić propagandowy filmik

Poszedł do niedziałającego butelkomatu, żeby zachwalać system kaucyjny i pokazać, jak to działa. Tłumaczy, jakie to proste - wkładasz butelkę i już. No to włożył dwie butelki, ale żadnej nie przyjęło, bo automat miał awarię.

alibaski
z
streamable.com
dodany: 19.03.2026, 12:55:17
  • 69
  • #
    kaucja
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    ekologia
  • #
    heheszki
  • #
    polityka
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 16:13:03 via Wykop
  • 4
ale chciałby uchodzić za takiego co to zna problemy codziennego życia.


@Babaloo: problemy, do których sami się przyczynili i przyczyniają.

407

Wieliczka oddała hołd ofiarom wojny w Iranie

Wieliczka oddała hołd ofiarom wojny w Iranie

Podczas obrad 18 marca 2026 Rada Miejska w Wieliczce uczciła minutą ciszy Ofiary wojny na Bliskim Wschodzie w tym śmierć 170 dziewczynek z irańskiej szkoły w mieście Minab

badtek
z
youtube.com
dodany: 18.03.2026, 23:11:07
  • 32
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    dzieci
  • #
    wieliczka
  • #
    izrael
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 15:54:08 via Wykop
  • 0
Uuuu pewien wpływowy Dominik już spieszy donieść o tym USA.


@Arnie123: swoim zachowaniem i zbieżnością nazwisk strasznie działa na niekorzyść firmy wędliniarskiej.

356

"Chiny wykorzystują wojnę w Iranie. Postawiły Tajwanowi warunek"

"Chiny wykorzystują wojnę w Iranie. Postawiły Tajwanowi warunek"

Pekin zaoferował Tajwanowi stabilność energetyczną, jeśli ten zgodzi się na rządy Chin. Agencja Reutera podkreśla, że jest to część kampanii Państwa Środka, mającej na celu przekonanie wyspy o korzyściach płynących ze "zjednoczenia".

paramedix
z
polsatnews.pl
dodany: 18.03.2026, 13:39:03
  • 112
  • #
    chiny
  • #
    tajwan
  • #
    energetyka
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    iran
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 13:26:17 via Wykop
  • 52
"Pekin zaoferował Tajwanowi stabilność energetyczną, jeśli ten zgodzi się na rządy Chin."
To samo trampek zrobił z Kuba. Taka szansa Chinom się już może nie trafić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

374

Konfiture - Majdanowo

Konfiture - Majdanowo

Wracamna przejścia dla pieszych i chodniki pod szkołami, tym razem znanymi z głośnego filmu z udziałem pana Radosława Majdana. Pokażę trochę szerzej okolicę i zobaczycie, jakie cyrki tu się dzieją codziennie. Chcesz wesprzeć moją działalność? Zajrzyj tutaj: https://patronite.pl/konfitura https://sup

zawisza
z
youtube.com
dodany: 18.03.2026, 14:17:03
  • 81
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    stopcham
  • #
    patologiazmiasta
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 12:55:51 via Wykop
  • 0
"jednym ze wspólników Lewandowskiego był człowiek "wielokrotnie skazany m.in. za wyłudzanie kredytów,"
Świetnie. Mnie prześwietlają z każdej strony gdy chce kredyt na 50 tys., a tutaj bagatela 40 mln i znane nazwisko.
Jeżeli został betonowy szkielet, to te pieniądze gdzieś są. Czy jakaś czesc z tego została zwrócona?
Prawda jest, ze powinna być zwrócona całość kwoty wraz z odsetkami. Jak to ma miejsce przy pieniądzach z pupu gdzy dostaje się na działalność
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1445

1636 nadgodzin i firma nie chciała za nie zapłacić. Harował 7 dni w tygodniu.

1636 nadgodzin i firma nie chciała za nie zapłacić. Harował 7 dni w tygodniu.

Od rana dostawał zgłoszenia, wieczorem dalej spływały wiadomości, a w weekendy miał być pod telefonem. Do tego firma miała jeszcze system kar za niewyrobienie celów, choć obowiązków było tyle, że sąd uznał to za pracę ponad normę.

Pan_od_Internetu
z
dzienniklodzki.pl
dodany: 19.03.2026, 07:41:43
  • 139
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    januszebiznesu
  • #
    pieniadze
  • #
    lodz
  • #
    informacje
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 11:08:07 via Wykop
  • 0
Roczny limit nadgodzin (tak, jest coś takiego) wynosi obecnie 150 godzin.


@dlycs: limit nadgodzin jest. To dlatego pewnie lekarze mają dodatkowe etaty. Co do paru etatów lekarzy, to też powinien być limit. Człowiek przemęczony nie skupią się tak jak.powinien i czasami zapomina. No ale im limitów się nie daje.
TenXen47
TenXen47
19.03.2026, 09:15:44
  • 89
Ludzie, afera. Prawnik i jego kancelaria dostawał kasę za swoją pracę.

#polityka #bekazpisu
TenXen47 - Ludzie, afera. Prawnik i jego kancelaria dostawał kasę za swoją pracę. 

#...

źródło: 334879b24f0ea2228d0a5cf58e56fe36e53da1ea2158963618969bb052ad7e80

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 11:04:32 via Wykop
  • 0
luki prawne. Czyli to od czego one są.


@TenXen47: taki praworządny Giertych powinien zgłosić swoim zwierzchnikom partyjnym o łukach, dzięki którym społeczeństwo może być oszukiwane.
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
19.03.2026, 10:21:27
  • 4
#heheszki #humorobrazkowy #studia #stulejacontent
NiezlyJestes - #heheszki #humorobrazkowy #studia #stulejacontent

źródło: 1000015658

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 10:59:55 via Wykop
  • 1
ale Ci w wielkiej litery napisał, czyli jednak z szacuneczkiem.


@Bestia_z_Jellystone: I jako szacunek.ma do narządu płciowego.
  • Odpowiedz

593

uuuuu antysemityzm po wypowiedzi Grzegorza Brauna

Braun: - to Izrael jest agresorem (w wojnie z Iranem) Przewodniczący: to antysemityzm, zamknij się TVP: Europejski skandal z Braunem czyli jak zawsze: może go pobili, może on bił, w każdym razem jest zamieszany w skandal

Hodofca
z
x.com
dodany: 18.03.2026, 17:50:08
  • 122
  • #
    zydzi
  • #
    polityka
  • #
    neuropa
  • #
    konfederacja
  • #
    braun
  • #
    grzegorzbraun
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 07:05:44 via Wykop
  • 7
czyli Braun pieniądze od Niemców bierze? Hmm


@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: ojoj sypie sie narracja o uni narodow. Sam stwierdziłeś że unia - niemcy płacą Braunowi.
To jak to w końcu jest z tą unia.
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 07:14:01 via Wykop
  • 5
Każdy kto mówi prawdę to szaleniec?


@krabelix: to, że mówi prawdę nie znaczy, że nie robi innych antypolskich rzeczy, jak działanie na rzecz migracji indusow, itp.
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 10:54:35 via Wykop
  • 0
równie negatywnie postrzegasz zacieśnianie więzi z Indiami w wykonaniu m.in Sikorskiego?


@Hodofca: sikorski i tusk to samo jedno zło migracyjne do Polski.
Braun jednak nie jusial tego promować i to tym bardziej pod szyldem rosyjskiej firmy.
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
18.03.2026, 22:01:13
  • 163
W pisie możesz mieć swoje zdanie, nikt tego nie zabrania, oczywiście pod warunkiem że twoje zdanie pokrywa się z myślą karakana xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka
ProstyKrzywy - W pisie możesz mieć swoje zdanie, nikt tego nie zabrania, oczywiście p...

źródło: 1000133083

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 06:04:30 via Wykop
  • 0
W pisie możesz mieć swoje zdanie, nikt tego nie zabrania, oczywiście pod warunkiem że twoje zdanie pokrywa się z myślą karakana xD


@ProstyKrzywy: to samo w pelo I innych partiach. Za co zawieszono Giertycha?
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd 19.03.2026, 07:15:44 via Wykop
  • 0
Już nie róbcie Chochołów,


@Gluptaki: to powinieneś pisać do osoby co wstaila glowny post.
Zadałem pytanie by sobie sam.odpowiedzial, że pelo robi to samo co pis.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 21
  • Strona 8 z 21
  • >
  • Przepraszam za ortografię i czasami brak interpunkcji.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 31.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking