Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ręce.

Ten tajski masaż jest mega zajebisty. Będę chyba chodził od teraz min. 3 razy w tygodniu po pracy.

Za godzinę masażu zapłaciłem 33 zł. Pewnie można znaleźć jeszcze taniej.

W
lubie-sernik - Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ...

źródło: 16282

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem dziś na największym placu targowym na świecie - Chatuchak.

Zajmuje powierzchnię 14 hektarów na których znajduje się ponad 15 000 stoisk.

Można tam kupić dosłownie wszystko. Nie zagłębiałem się jakoś w ten plac bo pojechałem tam głównie po pasek do spodni który kupiłem za 17 zł. Chciałem kupić koszulkę ale nie mogłem znaleźć nic w moim rozmiarze i odechciało mi się szukać xD

W
lubie-sernik - Byłem dziś na największym placu targowym na świecie - Chatuchak.

Zajm...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dziś 24. urodziny! Życzenia przyjmuję w formie plusów, bo jestem atencyjną…
No dobra, 34. urodziny. Eeeeh… #starosc

Z okazji urodzin wybrałem się do galerii CentralWorld w Bangkoku. Mirki z tagu #perfumy polecali MITH, więc musiałem koniecznie sprawdzić, o co tyle szumu. Niestety, perfumowe świry – zawiodłem się na Was. Polecane przez Was Mystery For Him i Blue Wood kompletnie mi nie podeszły. Nie chciałbym ich nawet za darmo.
lubie-sernik - Mam dziś 24. urodziny! Życzenia przyjmuję w formie plusów, bo jestem a...

źródło: 1

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W moim budynku pracuje taka laska z krótkimi włosami co się bardzo do mnie uśmiecha. Inne też się czasem uśmiechną ale ta wyjątkowo bardzo się uśmiecha.

W każdym razie dziś się jej bardziej przyjrzałem i wydaje mi się, że to jest jednak chłop.

Ta #tajlandia to jedna wielka pułapka.

Na
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za każdym razem jak idę do sklepu to przypadkowo kupuje coś dziwnego. Ostatnio kupiłem jakieś śmierdzące kalmary w przyprawach w formie chipsów. Oczywiście były bardzo ostre.

Jeśli chodzi o jedzenie to na razie porzuciłem kuchnie tajską. Zamawiam ostatnio włoskie makarony (całkiem dobre), kuchnie indyjską i na kolację głównie jem sushi. Płacę oczywiście dużo więcej niż za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
lubie-sernik - Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za ...

źródło: 1000059937

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem już 16. dzień w #azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w najbliższym czasie wracać do Polski.

Przepraszam, że rzadko dodaję wpisy, ale tyle się u mnie teraz dzieje. Do tego w pracy mam naprawdę sporo do zrobienia.

W poniedziałek byłem z @Arcane89 i Jaruwan w polsko-włoskiej restauracji. Jedliśmy pierogi ruskie i z mięsem – były przepyszne. W Krakowie bardzo ciężko byłoby znaleźć tak dobre pierogi... Piliśmy też
lubie-sernik - Jestem już 16. dzień w #Azja i nic nie wskazuje na to, żebym miał w na...

źródło: 1

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘʘ)

W czwartek umówiłem się z @Arcane89 i jego byłą dziewczyną Jaruwan na p--o przy Khao San Road. To miejsce pełne knajp, dyskotek i wszelkiego rodzaju lokali. W jednej z knajp wypiliśmy po kilka piw, a przy okazji zamówili mi Pad Thaia (zdjęcie w komentarzu), który okazał się najlepszym posiłkiem, jaki do tej pory jadłem w Tajlandii.
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...

źródło: 1

Pobierz
lubie-sernik - Minęły kolejne dni mojego pobytu w Azji, więc pora na kolejny wpis (ʘ‿...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu do Azji.

W załączeniu screen z moich wydatków przed wyjazdem.

Poniżej wszystko wyjaśnię.
Elektronika:
lubie-sernik - Chciałem Wam pokazać jak finansowo wyglądało przygotowanie do wyjazdu ...

źródło: 1000057186

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".

W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD

W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
lubie-sernik - Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć". 

W Bangoku jest stras...

źródło: 20260531_151023

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To kup w aptece na sranie. Polskie leki mogą nie działać a skoro to Twój pierwszy raz w Azji to posrasz się na bank - pytanie kiedy i jak mocno także lepiej mieć pod ręką jak zaczynasz próbować jak leci xD
thepjoter - To kup w aptece na sranie. Polskie leki mogą nie działać a skoro to Twój ...

źródło: 1000023386

Pobierz
  • Odpowiedz
Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku czekał na mnie @Arcane89 z którym się dziś poznaliśmy. Zabrał mnie do mega knajpki na śniadanio - obiad (zdjęcie w komentarzu).

Ryba i ryż smakują zupełnie inaczej niż u nas. Przepyszne wszystko było. Super bo najbardziej się bałem, że jedzenie mi nie podpasuje. Niestety nie pozwolił mi zapłacić za obiad a chciałem się odwdzięczyć za odebranie z lotniska. Jutro na pewno
lubie-sernik - Doleciałem dziś do #bangkok i miałem mega przywitanie.

Na lotnisku cz...

źródło: 1000056382

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale się odwaliło. Przypadkiem wszedłem na grupę FB o #tajlandia i zobaczyłem post, że podobno AirArabia odwołuje loty w czerwcu.

W aplikacji kiwi.com nie było żadnego info więc sprawdziłem na stronie AirArabia i faktycznie mój lot został anulowany....

Masakra, teraz muszę się prosić o zwrot kasy i szukać nowego połączenia do Bangkoku. Jeszcze nie wyleciałem do Azji a już takie problemy xD

#
lubie-sernik - Ale się odwaliło. Przypadkiem wszedłem na grupę FB o #tajlandia i zoba...

źródło: 1000055300

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie-sernik: Panie Sernik, Kiwi jest na granicy bankructwa, tam dzieją się cyrki - na przyszłość radzę omijać ich szerokim łukiem. Sprawdź jak wygląda sytuacja z paliwem lotniczym, bo z 2 tygodnie temu była mowa o zapasach tylko na miesiąc, więc jest możliwe, że w ogóle nigdzie nie polecisz.
  • Odpowiedz
Przed przeprowadzką do #tajlandia byłem się dziś zaszczepić na: wściekliznę, dur brzuszny, WZW a, tężec, polio, krztusiec i błonice.

Na razie zapłaciłem 880 zł. Jeszcze będę się szczepił za tydzień dwoma szczepionkami.

#sernikpodrozuje - obserwuj by być na bieżąco z moją przeprowadzką do Azji

#podroze #azja #zdrowie #szczepienia
lubie-sernik - Przed przeprowadzką do #tajlandia byłem się dziś zaszczepić na: wściek...

źródło: 1000055240

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 35
@breakdown1: na razie wiza turystyczna do 60 dni. Zobaczę czy mi w ogóle Tajlandia pasuje i ew. wtedy będę ogarniał tą dla nomadów. Bo nie wiem czy czasem nie wyląduje w Da Nang w Wietnamie.
  • Odpowiedz