Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BlueBerryCaffe

BlueBerryCaffe

Dołączył 7 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12862
  • Znaleziska 12836
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 4

289

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Białoruś wyłączyła przekaźniki do ataków na Ukrainę

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, że od 22 czerwca na terytorium Białorusi przestały działać retransmitery, które pomagały rosyjskim dronom typu Szahed w atakach na Ukrainę. Kilka dni temu Zełenski wystosował do władz w Mińsku ultimatum w tej sprawie, wyznaczając Alaksandrowi Łukasz

czosnekiss
z
rmf24.pl
dodany: 14 godz. i 26 min temu
  • 33
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    bialorus
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 3 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -5
Ta informacja ma wartość równą komunikatom Trumpa o kolejnej wygranej wojnie.


@abhagebhar: No popatrz... UPAwca zdanie o wartości miliony większej niż ruZZofila na wykopie
Jaki ten świat jest pokręcony (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

735

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 20.06.2026, 14:50:07 via Wykop
  • -7
Zaraz podpisze oficjalną kapitulację USA bo mu ropy zabraknie dla wyborczych muminków.
I tyle będzie z jego "Fierce Strikes" xD
Mógłby pójść no wojnę totalną i pozamiatać syf. Ale nie zrobi tego bo jaj nie ma, a ten pseudo konflikt i jego konsekwencje ma głęboko w dooopie... bo to co on jego mocodawcy się nachapali, to już ich. Reszta może zdychać i jest nieważna :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

31

Dino w prokuraturze! "Skala nieprawidłowości jest ogromna"

Dino w prokuraturze! "Skala nieprawidłowości jest ogromna"

Ulubiony dyskont wykopków w tarapatach. "Nikt nie może stać ponad prawem. Bycie jednym z najbogatszych ludzi na świecie, a takim jest właściciel Dino Polska, nie uprawnia do omijania przepisów prawa w swojej działalności."

Kowal13
z
bankier.pl
dodany: 18.06.2026, 12:52:33
  • 11
  • #
    dino
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    biznes
  • #
    ekonomia
  • #
    firma
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.06.2026, 12:57:11 via Wykop
  • -2
"Ulubiony dyskont wykopków [...]"
Skąd to uja pana wzięło się to stwierdzenie ?!
Bo jak patrzę po wykopie to raczej mamy sztuczny szum medialny wokół Lidla i Biedronki żeby fanboye jednego czy drugiego mogli nabijać wyświetlenia marce.
A nie daj Boże powiesz coś złego o Niemcu czy Portugalczyku.... Uhllaalllaaaa :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

W Rosji histeria po atakach na Moskwę. "Jestem w szoku! Co się dzieje?"

Jestem w szoku! Co się dzieje? mówi mieszkanka Moskwy, nagrywając ze swojego okna kłęby dymu, unoszące się nad kilkoma punktami. Część obwodnicy Moskwy została zamknięta, na ulicach miasta powstały wielokilometrowe korki. Ponad 500 lotów na lotniskach zostało już opóźnionych lub odwołanych

Hans_J23
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:15:42
  • 83
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.06.2026, 10:21:01 via Wykop
  • 14
@Kot_nie_pies: Ale wali ruskim gnojem od ciebie..... (ʘ‿ʘ)

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.06.2026, 09:16:14 via Wykop
  • 0
@Commodore_64: biorąc pod uwagę ukraińsko/banderowską logikę zrównującą ludobójstwo upa z akcjami odwetowymi AK,


@hzanna: Biorąc po uwagę siłę propagandowego smrodu i bezmózgowia bijącego od twojej wypowiedzi, proponuję ci nicość i przynajmniej koniec wstydu.

2

HDi czy TDi? Który silnik jest lepszy - techniczne porównanie dwóch diesli

HDi czy TDi? Który silnik jest lepszy - techniczne porównanie dwóch diesli

Który silnik diesla jest najlepszy? Jednostki HDi koncernu PSA (teraz Stellantis) oraz TDI Grupy Volkswagen należą do na

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 04.06.2026, 03:35:04
  • 7
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    hdi
  • #
    tdi
  • #
    diesel
  • #
    silniki
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 04.06.2026, 04:22:12 via Wykop
  • -6
Tylko JAPAN
Zakop
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

452

Zamkną do więzienia zielarzy i szamanów "Lex szarlatan"

Zamkną do więzienia zielarzy i szamanów "Lex szarlatan"

Lobby farmaceutyczno-medyczne zniszczy polskie zielarstwo.

ochucki
z
youtube.com
dodany: 29.05.2026, 07:48:25
  • 151
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    ustawodawstwo
  • #
    afera
  • #
    zielarstwo
  • #
    medycynanaturalna
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 29.05.2026, 10:19:32 via Wykop
  • 11
Super. Jednocześnie niech zakażą sprzedaży w aptekach homeopatii!


@Indoctrine: Eeeeeeeeeeeeeee... no co ty :)
To trochę jakbyś chciał legalizacji krzaczków które są ratunkiem nawet dla chorych na raka lub LSD i psylocybiny które są udowodnioną odpowiedzią na choroby neurodegeneracyjne.
Chciałbyś żeby big pharma przestała sprzedawać? Miiiiśśśśśśku.... kto z kim do czego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

308

Apokaliptyczne sceny w Kijowie. Jeden z największych nocnych ataków

Apokaliptyczne sceny w Kijowie. Jeden z największych nocnych ataków

Co najmniej jedna osoba nie żyje, a 21 odniosło obrażenia w wyniku zmasowanego ataku na Kijów przeprowadzonego przez Rosję.

Tetsuya
z
onet.pl
dodany: 24.05.2026, 07:06:51
  • 106
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 24.05.2026, 07:12:32 via Wykop
  • -4
"Co najmniej jedna osoba nie żyje, a 21 odniosło obrażenia"

ja tylko przypomnę że UA uderza już w moskiewskie tereny ile sobie zyczy i kiedy chce. A na froncie codziennie jest odsyłanych do nieba lub szpitala ponad tysiąc sowieckich gruzów

APOKALIPTYCZNY FAIL to raczej jest rezultat rozpętanej ludobójczej i kolonialnej wojny przez ruZZki chlew.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 24.05.2026, 16:12:05 via Wykop
  • -1
Więc skoro samo CIA się przyznało że musiało interweniować to znaczy że Rosja posiada przynajniej sprawne taktyczne głowice.


@KochanekAdmina: Czy ty k000rfa słyszysz sam siebie lolku?
Nie no serio bez obrazy ale może jeszcze pokaż że jesteś konsultantem CIA i wiesz co oni wiedzą
Ty a może ty jesteś taki utajniony agent co :)?

18

Grzegorz Braun spędzi miesiąc w sądach i prokuraturach. A to początek!

Grzegorz Braun spędzi miesiąc w sądach i prokuraturach. A to początek!

30 dni to wyłącznie terminy już wyznaczone lub zaplanowane - zarówno w procesach karnych dotyczących Grzegorza Brauna, jak i w sprawach, w których sam został pozwany lub występuje jako strona pozywająca. Dodatkowo spodziewa się kolejnych.

ZionOfel
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2026, 21:26:08
  • 13
  • #
    polityka
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 21.05.2026, 04:00:52 via Wykop
  • -7
A powinien ten czas spędzić w więzieniu.


@lobo: I najlepiej Guantanamo. Bo w gułagu to by miał za dobrze

14

Obowiązki nie mają się podobać. Polskie siły zbrojne potrzebują rezerwy

Pokaż treści 18+

Obowiązki nie mają się podobać. Polskie siły zbrojne potrzebują rezerwy

Dla pewnej grupy wszystko jest gwałtem na wolności osobistej od wojska, przez podatki, po przepisy ruchu drogowego. Musimy się więc pogodzić, że są wśród nas ludzie, z którymi po prostu nie da się tworzyć wspólnoty, bo niejednokrotnie sami otwarcie mówią, że najchętniej wypisaliby się z państwa.

VoxClamantisInDeserto
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 16.05.2026, 15:47:04
  • 28
  • #
    polska
  • #
    armia
  • #
    wojsko
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    4konserwy
  • #
    niepopularnaopinia
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 16.05.2026, 16:21:12 via Wykop
  • -11
Pocałujcie mnie w dupę.


@friko9: Jak wyrzekniesz się polskiego obywatelstwa publicznie i opuścisz mój kraj naprawdę z chęcią to zrobię.
Jeszcze dorzucę kanapki i krzyżyk na drogę.
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 16.05.2026, 16:46:02 via Wykop
  • -6
@BlueBerryCaffe: nie da się od tak wyrzec polskiego obywatelstwa, nawet na to musisz dostać zgodę od prezydenta.


@ortalionowy: Wiem... i szkoda. Bo jak słyszę czasami pewne rzeczy to mnie krew zalewa.
Ludzie dziwią się dlaczego chinole zawładną światem. Odpowiedź leży w antytezie tego co skomentowałem jako pierwsze.

1

Hantawirus w Europie

Hantawirus w Europie

Komisja Europejska monitoruje sytuację i uspokaja

Victor_Manzon
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.05.2026, 15:19:37
  • 6
  • #
    zdrowie
  • #
    europa
  • #
    wirus
  • #
    hatnawirus
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 15.05.2026, 17:06:33 via Wykop
  • -2
przedtem się uczyli - teraz wszystko sprawniej pójdzie


@Victor_Manzon: Z czym? Hordami szurów które zaczną latać wszędzie kiedy pewnego dnia naprawdę jakiś groźny wirus (nie Covid 19) się zacznie rozprzestrzeniać ? xD Hahaha naprawdę chciałbym zobaczyć te hordy debili i mogę umrzeć spokojnie wiedząc że nie ma ratunku dla homo ledwo sapiens ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡

798

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Koniec wożenia puszek i butelek. System kaucyjny dotrze do domu

Zwrot butelek i puszek bez wychodzenia z domu jest już możliwy. Opakowania przekażemy kurierowi przy okazji dostawy zakupu Juz widze mine kurierów jak teraz beda jeszcze dyma.. z puszkami i butelkami

bykuzbik
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 13.05.2026, 08:58:30
  • 353
  • #
    kaucja
  • #
    kurier
  • #
    smiechlem
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 13.05.2026, 10:52:58 via Wykop
  • -43
lewactwo chyba zapomniało


@tomasz-aleksander-barania: Przestań ku**a wpie**ć słowo lewactwo wszędzie tylko dlatego że masz wyprany i sfrustrowany mózg i musisz obarczać wszystkimi twoimi "problemami" tak zwane lewactwo.
O ile pomysł odbierania przez kurierów jest absurdalnie głupi tak o tyle system kaucyjny jest konieczny.
I czy ci się to podoba czy nie.
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 13.05.2026, 15:33:47 via Wykop
  • -24
stworzyliśmy system który stanowi po porstu dodatkowe ogniwo w łańcuchu recyklingu, bardzo drogie i niepotrzebne ale za to operatorzy systemu mogą zarobić a życie ludzi można skomplikować


@bn1776: Ale ja się z tym zgadzam :) Mirek . Totalnie zgadzam
Ten system został napisany gównem na kolanie. I to dosłownie przez upośledzonego umysłowo.
Nie dosyć że jest uciążliwy to jest można go nazwać s------------m bo zamiast dawać nam coś za sortowanie, tak naprawdę
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 14.05.2026, 05:38:28 via Wykop
  • -6
Nie próbuj on i tak nie zrozumie.


@krzysiek_14: Warunkiem wstępnym do rozumowania jest posiadanie mózgu. Jak widać dobrze prawisz koledze. Sobie zresztą też (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

419

Koalicja Obywatelska sama przyznaje, że nie zrealizowała 67 ze 100 konkretów

Koalicja Obywatelska sama przyznaje, że nie zrealizowała 67 ze 100 konkretów

Na oficjalnej stronie 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów KO chwali się realizacją 33 na 100 konkretów. Pozostałe 67 jest albo w realizacji albo w ogóle nie jest ruszone. Od rozpoczęcia rządów minęło 882 dni.

Zbychu222
z
100konkretow.pl
dodany: 13.05.2026, 13:00:32
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 13.05.2026, 14:54:28 via Wykop
  • -13
A PiS ile zrealizował oprócz 500 plus i podatku dla młodych? 33 chyba nie nalicze przez 8 lat.


@PrawnydoRadca: PiSSowi udało się jedno z największych wyzwań. Zrujnować kraj który tak naprawdę z natury jest niekończącą się kurą znoszącą złote jaja. To trzeba mieć k000rwa talent dopiero :)

40

Moskiewskie lotniska zamknięte Miliony w panice, Ukraina uderza w stolicę

Moskiewskie lotniska zamknięte Miliony w panice, Ukraina uderza w stolicę

Moskwa w ogniu

Flapjadzek
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 08:55:43
  • 6
  • #
    mokswa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 12.05.2026, 09:06:14 via Wykop
  • 0
Dwu dniowa operacja specjalna ma się dobrze :)
WYKOP pomimo AI
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

Zelenski tańczy w lateksie , w szpilkach

Zelenski tańczy w lateksie , w szpilkach

Ciekawe ile ludzi by wierzyło w banderowskie bajki, gdyby zobaczyli to w telewizorze 5 lat temu

damson19
z
youtube.com
dodany: 09.05.2026, 12:57:33
  • 11
  • #
    ukraina
  • #
    zelensky
  • #
    taniec
  • #
    pedalarze
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 09.05.2026, 13:00:56 via Wykop
  • -1
Hahaha
Ja pJerdolę.... ale troll xD
Dawno tak starego i suchego g00Owna nie widziałem
ZAKOPPPP HAHAHAHAHAHAH xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8

W Polsce zebrano już 1 mld opakowań. Przybywa ich 100 mln tygodniowo

W Polsce zebrano już 1 mld opakowań. Przybywa ich 100 mln tygodniowo

Resort klimatu pokazał najnowsze dane dotyczące systemu kaucyjnego i zapowiada kolejne zmiany. Rozważane jest m.in. rozszerzenie zbiórki opakowań o jednorazowe butelki szklane oraz tzw. małpki.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 08.05.2026, 11:14:00
  • 14
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    polityka
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 08.05.2026, 11:20:27 via Wykop
  • -5
Przestać brać łapówy od lobby i dorzucić małpki wódy i wszelkie alkohole.
Wymusić na lobby żywnościowym używanie biodegradowalnych opakowań.
Tresować świnie dopóki dopóty nie zaczną zgrzytać zębami i potulnie sprzątać po sobie
A teraz poproszę o minusy. I Oby jak najwięcej! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 08.05.2026, 11:56:56 via Wykop
  • -1
Tetra pack całą równie idiotyczną historią na tej zasadzie.


@Saeglopur: A wiesz że Czesi maja technologię do recycklingu tego?
I to całkiem nie drogą. Nikomu się nie chwalili. Po prostu nie p--------i tylko zrobili.
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 08.05.2026, 15:52:20 via Wykop
  • -2
tylko pytanie dlaczego ci, którzy śmiecenia nie mają w naturze muszą teraz albo tracić pieniądze, albo tracić swój czas żeby te pieniądze odzyskać?


@Drzepetto: dlatego że tolerują kwik wieprzy. Mało tego, przyznają im rację.
Pozdrawiam. I życzę miłego życia w chlewie :)

327

System kaucyjny działa, a butelki nadal walają się w lasach

System kaucyjny działa, a butelki nadal walają się w lasach

Przez jednych akceptowany, przez innych znienawidzony - system kaucyjny mimo, że wszedł w życie ponad pół roku temu wciąż budzi wiele skrajnych emocji. Program miał być odpowiedzią między innymi na problemy środowiskowe związane z rozrzuconymi w przestrzeni publicznej butelkami. Mówiąc wprost - nie

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 07.05.2026, 09:13:16
  • 135
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    handel
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 07.05.2026, 10:22:12 via Wykop
  • -9
Dobrze, to ja zacytuję sam artykuł:
"Otóż nie chodzi o butelki plastikowe czy te po piwie. Te faktycznie w części trafiają do urządzeń postawionych przy sklepach. Problemem, który wciąż nie został rozwiązany są walające się wszędzie tak zwane “małpki”, czyli małe butelki po wysokoprocentowym alkoholu o pojemności od 100 do 200 ml, które są najbardziej popularne. "

System kaucyjny działa. Dowodem na to jest absolutne zero opakować kaucyjnych walających się po przestrzeni
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 07.05.2026, 11:08:17 via Wykop
  • -7
System działa nawet jak ty nie oddajesz, żul chętnie odda za ciebie a ty za to zapłacisz.


@PfefferWerfer: Czytaj dokładnie "Jesteś frajerem i nawet żul cię dyma"
I LoVe SysteM KaucyJnY :) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 07.05.2026, 11:38:07 via Wykop
  • -1
o tyle sposób jego wykonania to jest jedna wielka patologia


@cebulowy_krezus: Nie
Jest wręcz genialny :) Tylko w narodzie tłumoków coś takiego mogło przejść, i władza bardzo ładnie to wykorzystała.
Bo przeszło :) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) !
Co robią PoOlacy zamiast wyjść na ulicę i porzucać trochę w siły bezpieczeństwa Państwa brukiem
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 07.05.2026, 11:48:39 via Wykop
  • -2
Jak podrożała benzyna o złotówkę to przestałeś autem jeździć czy co?


@cebulowy_krezus: Tak.
Centralnie poprosiłem a dzień dodatkowy home office.
200 stówy więcej w miesiącu wpada. Ok mam możłiwość i wyrozumiałego pracodawcę co jest nadzwyczajne.
A co do butelek jestem dosłownie dzziiifką dla lodowatej wody gazowanej. Przestawiłem się na

68

Jacek Bartosiak: NATO już nie działa. W wypadku ataku Rosji Ameryka nam nie pomo

Jacek Bartosiak: NATO już nie działa. W wypadku ataku Rosji Ameryka nam nie pomo

Jacek Bartosiak uważa, że NATO już nie działa. W wypadku rosyjskiego ataku Stany Zjednoczone nie przyjdą nam z pomocą. Dlatego trzeba budować nowe sojusze. Polskie elity polityczne i intelektualne nie są do tego zdolne, ponieważ uważają, że muszą być albo z Niemcami albo z USA.

politologug
z
youtube.com
dodany: 06.05.2026, 17:05:20
  • 74
  • #
    bartosiak
  • #
    geopolityka
  • #
    nato
  • #
    ameryka
  • #
    europa
  • #
    polska
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 06.05.2026, 17:08:40 via Wykop
  • 14
Jacek Bartosiak powinien zacząć przepowiadać pogodę długoterminową.
Mniej społecznej szkody. Ten sam efekt.
ZAKOP
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 06.05.2026, 18:50:52 via Wykop
  • -3
to że USA się wykrusza, nie znaczy że NATO przestało działać - NATO to nie tylko USA.


@nirvikalpasamadhi: O to to to to .
Wiadomo z lepiej. Ale nie, NATO to nie tylko USA owszem.

31

Rosjanie zareagowali na zawieszenie broni Zełenskiego. Z furią zaatakowali

Pokaż treści 18+

Rosjanie zareagowali na zawieszenie broni Zełenskiego. Z furią zaatakowali

Wczoraj ukraiński prezydent zapowiedział przerwę w atakach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kremla związanym z paradą zwycięstwa w Moskwie 9 maja. Dziś jednak w wielu ukraińskich miastach spadły bomby i rakiety, zabijając i raniąc ludzi.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 06.05.2026, 14:54:54
  • 11
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    wojsko
  • #
    europa
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 06.05.2026, 16:38:07 via Wykop
  • -2
Moment - to ruscy żebrali o zawieszenie broni cz nie żebrali? Bo jakoś wszyscy mówią, że żebrali a nikt nie potrafi mi podać źródła.


@Eponhall: Miśku spod sierpa i młota. Wiedz że są na tym świecie ludzie którym jak nawet nasrać na łeb, to powiedzą że pada. Takie mają zasady. Do kategorii tej należą również... jednostki... dla których co by Żeleński nie zrobił i nie powiedział, to będzie źle i
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 06.05.2026, 16:54:58 via Wykop
  • -2
Żegnam.


@Eponhall: Nie.
To Polska i Polacy będą decydować kiedy dysydenci z Kremla będą cokolwiek mogli na terenie RP.
Do usłyszenia.
BlueBerryCaffe - >Żegnam.

@Eponhall: Nie. 
To Polska i Polacy będą decydować kiedy d...

źródło: robert-deniro-meet-the-fockers

Pobierz

55

Trump: "Wycofamy z Niemiec znacznie więcej niż 5 tys. żołnierzy"

Trump: "Wycofamy z Niemiec znacznie więcej niż 5 tys. żołnierzy"

"Wycofamy znacznie więcej niż 5 tysięcy żołnierzy z Niemiec" - powiedział prezydent USA Donald Trump, rozmawiając z dziennikarzami na płycie lotniska w Palm Beach na Florydzie przed odlotem do Miami. Wcześniej, w sobotę, mówił o 5 tysiącach.

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 03.05.2026, 05:09:20
  • 27
  • #
    niemcy
  • #
    usa
  • #
    wojsko
  • #
    europa
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    trump
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 03.05.2026, 17:33:29 via Wykop
  • -6
zachodnie wartości czyli hipokryzja, feminizm, kłamstwo i plucie na własnych obywateli


@joasiaasia: Pozwól że zapytam bardzo delikatnie i kulturalnie. Czy ktoś już dziś powiedział ci dziś "W---------j na wschód i zamknij ryj?". Bo przy takim poziomie niedorzeczności oraz gratisowego propagandowego jadu jaki demonstrujesz, może to się zdarzać nader często.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.08.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Kałasznikow
    od 18.03.2024

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 28.06.2024

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking