Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BlueBerryCaffe

BlueBerryCaffe

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12854
  • Znaleziska 12828
  • Mikroblog 26
  • Obserwujący 19
  • Obserwowane 4

648

Biegający luzem pitbull pogryzł innego psa. Policja szuka właściciela

Biegający luzem pitbull pogryzł innego psa. Policja szuka właściciela

Kaliscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia, do którego doszło 3 kwietnia br. około godziny 20:45 w Parku Miejskim. Właściciel psa nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doszło do pogryzienia innego psa.

VoxClamantisInDeserto
z
faktykaliskie.info
dodany: 25.04.2026, 13:02:40
  • 72
  • #
    psy
  • #
    psiarze
  • #
    kalisz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    spoleczenstwo
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 26.04.2026, 04:08:18 via Wykop
  • 48
@odomdaphne5113: Bo nie ma żadnej legislacji dotyczącej tego. Lub prawie żadnej.
Jeszcze raz. To nie psy są problemem lecz p----------i ludzie którzy powinni mieć zakaż posiadania.
Dwa kilka ras powinno IMHO zostać wygaszonych i zakazanych. Pitbull jest jedną z nich. Te psy nie nadają się dla debili.

414

Będę musiał was wszystkich zabić: na wideokonferencji w Rosji

Pokaż treści 18+

Będę musiał was wszystkich zabić: na wideokonferencji w Rosji

Moment, w którym ukraiński żołnierz z powodzeniem infiltruje rosyjski uniwersytet, by ostrzec studentów, że jeśli pójdą na wojnę, czeka ich pewna śmierć. Zamaskowany mężczyzna pojawia się za pośrednictwem łącza wideo, podając się za rosyjskiego bojownika, by ukryć swoją tożsamość.

GodEmperorWasRight
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 06:19:12
  • 36
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 26.04.2026, 04:00:19 via Wykop
  • -2
a na sali siedzą jak siedzieli i nikt tego nie wyłącza.


@tomasz-jedon: Słuchaj Saszka. Daj znać jak nie masz na powrót do domu. Wykop nie takie zrzutki robił a Polacy chętni żeby pomóc w potrzebie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

500

Rosja ostrzega m.in. Polskę

Rosja ostrzega m.in. Polskę

Rosja ostrzega kraje europejskie, które zdecydują się na przyjęcie francuskich bombowców strategicznych zdolnych do prze

darino
z
rmf24.pl
dodany: 23.04.2026, 18:05:46
  • 153
  • #
    rosja
  • #
    francja
  • #
    bronjadrowa
  • #
    polska
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 24.04.2026, 11:31:29 via Wykop
  • 8
nr 1 do ataku - powód dowolny, byle zniszczyć to co osiągnęliśmy.


@kwanty: Wiesz ... oni mi bardzo przypominają patologicznego rodzica. Nie potrafi nic innego. Dosłownie. A więc robi jedyne co potrafi. Bije.
Dlatego jeszcze raz powtórzę, ten kraj powinien zostać zaorany gospodarczo do rozpadu totalnego.
Nie nauczysz patoli jak żyć. Nie da się.

58

Woda z Bałtyku będzie uzdatniana do spożywania. Świnoujście wdraża technologię

Woda z Bałtyku będzie uzdatniana do spożywania. Świnoujście wdraża technologię

Proces technologiczny będzie wieloetapowy: od filtracji, koagulacji i ultrafiltracji, aż po kluczowe odsalanie metodą odwróconej osmozy oraz końcową mineralizację. Projektowana wydajność stacji wyniesie do 200 m wody na godzinę. Koszt inwestycji opiewa na blisko 83 miliony złotych.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: 22.04.2026, 10:03:07
  • 29
  • #
    swinoujscie
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wiadomosci
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 22.04.2026, 10:13:40 via Wykop
  • 13
Zużycie średniej rodzinki z dzieciakami... powiedzmy 10m3 miesięcznie. Czyli 20 rodzin na godzinę
Czyli 175 tysięcy rodzin rocznie.
Cena wody od 5 do 10 zeta za m3 zimnej. szacunkowe rachunki spłacone przez 175 tysięcy rodzin = 175 000 x 7.5 czyli jakiś 1,3m rocznie.
Inwestycja 83 miliony. 83/1.3 = 60 lat do rentowności xD?
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 23.04.2026, 08:16:56 via Wykop
  • -2
Rachunki ci nie wyszły...


@kwanty: Wyszły. Nie 5PLN tylko 7,5PLN. (czyli pomiędzy 5 a 10 +/-) 20*24*265*7,5 = 1 314 000 PLN
To naprawdę szacunkowo
PS: ja nie krytykuję. Tylko cena wydaje mi się bajecznie duża jak na cel.
A technologia zajebista. W zasadzie ludzkość nie ma wyboru. Musimy takie stacje budować
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 23.04.2026, 09:29:33 via Wykop
  • 1
@kwanty: Ok dobra
200*24*365= 1 752 000
Zużycie wody 10m3 na rodzinę miesięcznie. Czyli 120m3 / rok / rodzinę >> 1 752 000 / 120 = 14 600 rodzin ma wodę
7,5 PLN za m3 >> 7,5*1 752 00= 13 125 000 PLN dochodu z wody
Ok. 15k rodzin i amortyzacja w 7 do 10 lat.
To się opłaca (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 23.04.2026, 10:20:29 via Wykop
  • 0
ja zużywam zdecydowanie więcej.


@kwanty: No zależy od rodziny to fakt :)

3

Manosfera. W sieci kwitnie nienawiść do kobiet

Manosfera. W sieci kwitnie nienawiść do kobiet

Mizoginiczni influencerzy mają ogromne zasięgi w mediach społecznościowych, propagują toksyczne obrazy męskości i przedstawiają kobiety jako gorsze. Co kryje się za manosferą i dlaczego jest tak niebezpieczna?

freedomseeker
z
dw.com
dodany: 23.04.2026, 10:06:36
  • 8
  • #
    mizoginia
  • #
    redpill
  • #
    zwiazki
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    tinder
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 23.04.2026, 10:10:00 via Wykop
  • 8
Manosfera jest tak samo niebezpieczna jak toksyczny feminizm. I nie jest niczym dziwnym tylko odpowiedzią na niego.
Polaryzacja next level
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

€90 MILIARDÓW DLA UKRAINY !!!

€90 MILIARDÓW DLA UKRAINY !!!

Pożyczka odblokowana czyli mamy to :) !!! Magyar odpuścił whorbańską blokadę. Będą pieniążki na gruzowanie nazistów. A i 20 pakiet sankcji na rosję też przejdzie, Wycie ruZZkiej propagandy: bezcenne :)

BlueBerryCaffe
z
lemonde.fr
dodany: 22.04.2026, 16:32:45
  • 181
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    wegry
  • #
    orban
  • #
    polityka
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe
Autor
22.04.2026, 16:42:29 via Wykop
  • -40
Czy My już nie mamy 90mld, Wy teraz macie... jakoś nie podzielam entuzjazmu


@noHuman: Nie miśku z futrzaną czapką. Dowód osobisty mam polski.
Mamy w sensie EU oddala zagrożenie RU tarczą ukraińską.
No ale żeby tak myśleć trzeba mieć troszkę inny tryb myślenia.

8

Rozłam w partii republikańskiej w USA

Rozłam w partii republikańskiej w USA
scyzzor
z
youtube.com
dodany: 22.04.2026, 05:55:20
  • 7
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    heheszki
  • #
    epstein
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 22.04.2026, 06:01:33 via Wykop
  • -7
"Rozłam w partii republikańskiej w USA"
Rozłam w d00pie przeciętnego "Kołalskiego z US" to będzie kiedy lewica wróci do władzy i wejdzie w ten b----l jak dzik w las.
Problem tylko taki że to będzie jeszcze gorzej dla całego narodu.
To nie Węgry. Tu nie ma Magyara na zastępstwo. Ale szczerze życzę całemu światu żeby się znalazł. Bo to nie chodzi tylko o US ale o debili grających z życiem 8 miliardów
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 22.04.2026, 06:24:49 via Wykop
  • -6
chyba nie obejrzałeś materiału ;)


@scyzzor: W d000pie mam ich pedofilskie tendencje. U władzy wszyscy prawdopodobnie je mają i są skorumpowani moralnie do szpiku. To że elity są potworami wszyscy wiedzą. I co? I g000wno! Gość który cytuję "lubi łapać kobiety za cipki" i jest wskazywany w aktach Epsteina ma nadal 40% poparcia i rozpętał kryzys globalny.
MAGA. >> MAKE AMERICA GO AWAY
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 22.04.2026, 16:02:07 via Wykop
  • 0
chlopie dalej nie czaisz ze sie dalej zrobic w jajo cebuli? XD


@DrGreen_2: Czaję czaję :) Miłego ;)

12

Czy wirusy są formą życia?

Czy wirusy są formą życia?

Wirusy sprawiają kłopot tym biologom, którzy proponują definicję "życia" opartą na sztywnych kryteriach. Wirusy spełniają tylko część z nich, ale... wiele zależy od interpretacji. A może "prawdziwym" wirusem jest komórka, nad którą materiał genetyczny wirusa przejął kontrolę?

Piotr_Gasiorowski
z
eksperymentmyslowy.pl
dodany: 22.04.2026, 10:14:19
  • 5
  • #
    wirusy
  • #
    wirusologia
  • #
    biologia
  • #
    zycie
  • #
    ewolucja
  • #
    gruparatowaniapoziomu
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 22.04.2026, 10:19:56 via Wykop
  • -5
1) Było
2) Nie są
3) ZAKOP (ponownie) zamykam
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

W czasie rozwodu wrzuciła męża do beczki z kwasem. Jeszcze oddychał.

W czasie rozwodu wrzuciła męża do beczki z kwasem. Jeszcze oddychał.

Larissa Schuster z Kalifornii zwabiła Tima 9 lipca 2003 r. do domu pod pretekstem chorego syna. Z 20-letnim asystentem użyła paralizatora i chloroformu, a potem wrzucili go głową w dół do 200-litrowej beczki z kwasem solnym. Dostała dożywocie bez zwolnienia.

Pan_od_Internetu
z
onet.pl
dodany: 21.04.2026, 10:53:44
  • 75
  • #
    usa
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
  • #
    wydarzenia
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    pieklokobiet
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 21.04.2026, 13:17:32 via Wykop
  • 44
a gdyby w Polsce to z 10 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@bgb1: Z zawiasami i bransoletką na kostkę. Po ogłoszeniu wyroku wydała by książkę i zarobiła miliona :)

6

KOSZMAR TRUMPA a WYNIKI SODAŻOWE

KOSZMAR TRUMPA a WYNIKI SODAŻOWE

Pamiętacie mój wpis o wynikach trumpidła sprzed niedawno? No to sondaże się rozhulały. Jeszcze trochę i prezydent narodu wybranego będzie miał mniej niż 1/3 poparcia. Co za tym idzie powoli widać jak Ameryka jest sterowana przez kogoś kogo ona sama już dawno nie chce

BlueBerryCaffe
z
wykop.pl
dodany: 20.04.2026, 14:51:40
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    usa

106

Czy Polska była po stronie niemiec podcas drugiej wojny światowej?

Czy Polska była po stronie niemiec podcas drugiej wojny światowej?

Wykształcona Amerykanka z IQ 142(mówi o tym wcześniej) twierdzi, że Polska i niemcy były po tej samej stronie. Propaganda działa.

6xo0009ac7iwdb2
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 11:26:23
  • 87
  • #
    wojna
  • #
    ww2
  • #
    logikarozowychpaskow
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 20.04.2026, 11:59:14 via Wykop
  • 2
"Propaganda działa."
Skoro cała nacja potrafi dosłownie zeżreć to samo g---o propagandowe wysrane przez Regana, zmłócone przez historię jako tandetna kiełbasa wyborcza, i wybrać takiego odklejeńca ze sztandarem MAGA... to tak...

  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

KOBIETA ZASŁUGUJE NA WIECEJ!

KOBIETA ZASŁUGUJE NA WIECEJ!

Wstaje pierwsza. Pamięta o wszystkim. Robi kawę tak jak lubisz. Podpisuje zgody na wycieczki. Przypomina o urodzinach twojej matki. Nosi w głowie cały wasz świat. I nie mówi że jest zmęczona. Bo już mówiła. I nikt nie słuchał. Kiedy ostatnio powiedziałeś jej że dobrze wygląda? Nie przy okazji. Nie b

malgorzata22222
z
youtube.com
dodany: 20.04.2026, 11:50:46
  • 2
  • #
    relacje
  • #
    zwiazki
  • #
    milosc
  • #
    kobiety
  • #
    polka
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 20.04.2026, 11:54:48 via Wykop
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

0

TEN NIEŚMIAŁY

TEN NIEŚMIAŁY

tym razem kumpel próbuję swoich sił z muzyka stworzoną w AI ale nieco w innym stylu muzycznym ;)

bob59
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 06:11:31
  • 1
  • #
    muza
  • #
    muzyka
  • #
    sopotfestival
  • #
    muzadoauta
  • #
    moc
  • #
    piosenki
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 19.04.2026, 06:22:43 via Wykop
  • 1
DiscoPolo wersja AI... *umiera z beznadziei*
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2

Niewolnictwo. Potomek armatora przewożącego niewolników przeprasza

Niewolnictwo. Potomek armatora przewożącego niewolników przeprasza

Przodkowie Pierre'a Guillon de Prince'a byli armatorami z siedzibą w Nantes, największym porcie transatlantyckim dla niewolnictwa. Przewieźli około 4500 niewolników z Afryki i posiadali plantacje na Karaibach (ang.)

Poludnik20
z
theguardian.com
dodany: 19.04.2026, 02:12:54
  • 5
  • #
    francja
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 19.04.2026, 05:20:04 via Wykop
  • 3
Za co?
Za to że mu inni czanoskórzy sprzedali swoich ?
Czy bardziej dzięki temu że dziadkowi na starość ktoś dobrze posmarował z jakiejś fundacji z nazwiskiem kończącym się na stein? A dziadek wziął, uśmiał się bo ma na wszystko w------e i poszedł na dziwki :)?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

500

Jak Biedronka nagina przepisy by oszukać kupujących

Jak Biedronka nagina przepisy by oszukać kupujących

Sprzedają kosiarkę, która została wyprodukowana tylko dla nich, i udają cenę że normalnie kosztuje ponad 6500zł, a prawdziwa cena to max 4000zł .

new-object
z
youtube.com
dodany: 18.04.2026, 08:01:06
  • 84
  • #
    polska
  • #
    biedronka
  • #
    oszukujo
  • #
    zakupy
  • #
    scam
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 08:19:11 via Wykop
  • 17
To "filmik" dla dzieci czy autor jest niedorozwinięty?


@Danuel: On coś robi żeby walczyć z odpływem marży z Polski.
Pochwalisz się co ty zrobiłeś w temacie czy tylko umiesz wyzywać ludzi od nienormalnych?

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 08:30:48 via Wykop
  • 3
@Danuel: A ty myślisz że ja odpowiem Ci na jakiekolwiek pytanie xD?
lol
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 19.04.2026, 04:21:11 via Wykop
  • 0
filmik to nie jest walka. Zgłoszenie do służb już tak (✌ ゚ ∀ ゚)☞


@17loginbylzajety: Mylisz się. Masz rację co do służb oczywiście ale materiał na YT może mieć naprawdę spory wpływ na ludzi. A teraz zastanów się. Co bardziej zaboli takie gównomarket. Jednorazowa kara na parę dziesiąt milionów... czy długoterminowy odpływ klientów oraz konieczność inwestowania masy kasy w PR żeby ich odzyskać? Nawet nie wspomnę o

10

Nowe obliczenia dotyczą końca Wszechświata. Kiedy nadejdzie rozdarcie?

Nowe obliczenia dotyczą końca Wszechświata. Kiedy nadejdzie rozdarcie?

Badania, według których tzw. Wielkie Rozdarcie może nastąpić szybciej, niż zakładano. Modele sugerują, że przyspieszająca ekspansja kosmosu może doprowadzić do rozpadu struktur od galaktyk po atomy. Naukowcy aktualizują prognozy na podstawie nowych danych.

Nick7C5
z
businessinsider.com.pl
dodany: 18.04.2026, 15:20:06
  • 7
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    wszechswiat
  • #
    astronomia
  • #
    badania
  • #
    fizyka
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 16:12:12 via Wykop
  • 0
Plaskoziemca zaszczany.


@DziendobryMireczku: xD You made my day (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

54

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Kontroler z kamerą na klatce piersiowej - czy to w ogóle legalne?

Następnym razem, gdy kontroler biletów podejdzie do Ciebie z przypiętą miniaturową kamerą, masz pełne prawo zapytać - na jakiej podstawie prawnej nagrywa Twoją twarz i głos. Bo jak właśnie przyznało Ministerstwo Infrastruktury, odpowiedź brzmi: na żadnej.

JasiuWytrzyjKurze_aGdzieJestTaKura
z
di.com.pl
dodany: 18.04.2026, 08:55:50
  • 33
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    komuikacjamiejska
  • #
    prywatnosc
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 08:59:48 via Wykop
  • 7
@JasiuWytrzyjKurze_aGdzieJestTaKura
"...z miniaturową kamerą przypiętą do munduru,"
Bardzo cię prosze popraw jeżeli możesz słowo mundur, na strój roboczy, szmata tudzież pajac outfit.
Słowo mundur źle mi się kojarzy w połączeniu z ludźmi nie mającymi NIC wspólnego ze służbami Polskiej Rzeczpospolitej.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 09:29:37 via Wykop
  • 4
@JasiuWytrzyjKurze_aGdzieJestTaKura: Tak :) Dziękuję (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

675

W 2024 roku psy w Polsce pogryzły ludzi niemal 27 tysięcy razy.

Mały, zawsze grzeczny, młody albo bardzo stary - też może ugryźć. - Pies jest drapieżnikiem, pies gryzie, każdy pies może ugryźć - zwraca uwagę Izabela Kadłucka, autorka raportu, biegła sądowa z zakresu psychologii zwierząt.

adamus89
z
fakty.tvn24.pl
dodany: 18.04.2026, 07:18:15
  • 100
  • #
    podludzie
  • #
    psy
  • #
    skurwysynstwo
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 07:44:51 via Wykop
  • -22
Ta cała nagonka na psy zaczyna mnie w------ć.
O ile jestem za totalnym zakazem kilku gatunków nie z racji tego że są niebezpieczne lecz z racji tego że zwyczajnie stają się zabójcze w rękach debili... to o tyle mam ochotę powiedzieć "o----------e się od psów" ogólnie.

A teraz fakty.
O ile owszem jest tych ugryzień 27 tysięcy rocznie lub ponad. To o tyle
1) 3/4 następuje na wsiach
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 07:49:21 via Wykop
  • -3
I wytłumacz to polskim psiarzom.


@OkruszekBojowy: Ja Ci mogę wytłumaczyć jak przeczytasz ten raport od WatchDog Polska i zobaczysz dlaczego patologia ugryzień ma w Polsce miejsce tak często i kto jest w głównej mierze jej winny
I bez hejtu Mirek. Tak: psy gryzą. Bo tak je natura stworzyła . Pytanie czy każdy człowiek powinien móc mieć psa.
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 08:14:20 via Wykop
  • -9
Ale znajomy nie mial pretensji do psa tylko do mnie, jakim ja slabeuszem jestem i co teraz z tym paluszkiem biednym etc.


@adamus89: Zmień znajomych. Taka moja rada na dziś
A co do faktów przeczytaj mnie raz jeszcze. Ja nie neguję psiej natury ani faktów ani raportu.
Nawet psów nie bronię. Po prostu nienawidzę bezmózgiej nagonki na psy. A ty niestety w sposób bardzo tępy ją powielasz. ¯\(ツ)/¯
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 18.04.2026, 08:39:54 via Wykop
  • -5
Dla mnie nie jest to nagonka, od przyjscia swiat psiarze to rak zakała naszego narodu. Psiarzy powinno sie jakoś ucywilizować.

A znajomych jak i rodziny sie nie wybietra...

Ja nie pisze tego od tak i tez jestem ze wsi.

I chcialbym zeby ktos zrobil z tym burdelem porzadek odgornie.


@adamus89: No widzisz... a teraz pozwól że powiem: DOKŁADNIE to

722

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Efekt Czarnka wciąż żre. PiS znowu leci w dół w najnowszym sondażu

Wygląda na to, że Polacy mają już dość ideologicznej krucjaty i "reform" w stylu byłego ministra edukacji. Najnowsze dane potwierdzają, że każda kolejna wypowiedź Czarnka to woda na młyn dla Koalicji Obywatelskiej i proste punkty dla Tuska. PiS traci oddech

Kruk_
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 17.04.2026, 15:21:42
  • 246
  • #
    polityka
  • #
    sondaz
  • #
    bekazpisu
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    neuropa
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 17.04.2026, 16:10:20 via Wykop
  • 0
Czarnkowi spada, bo młodzi Polacy łykają medialną papkę z Der Onetu i innych mediów centralnego ścieku.


@GreenProxy: Słuchaj bocie... powiem ci na twoim poziomie rozumowania aka klęczki intelektualne. Wyłącz TV, włącz myślenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

410

Telewizja republika pokazała swój własny QR kod podczas konferencji PIS.

Telewizja republika pokazała swój własny QR kod podczas konferencji PIS.

Podczas konferencji politycy PIS'u prosili o wpłaty na ich partie pokazując QR do wpłat, sytuacje wykorzystała republika wrzucając obok na pół ekranu swój własny QR kod do wpłat na republike.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 15:09:52
  • 44
  • #
    republika
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    bekaprawakow
  • #
    afera
BlueBerryCaffe
BlueBerryCaffe 16.04.2026, 15:20:11 via Wykop
  • 97
Nigdy.... NIGDY... hasztagi
#bekazpisu oraz #bekazprawakow
nie były tak skwierczące i aktualne .
To jest dosłownie arcydzieło w robieniu z ludzi debili. Właściwie to chyba w wykorzystaniu tych... ludzi? :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.09.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.08.2020

    Złotousty
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Kałasznikow
    od 18.03.2024

    Kałasznikow
  • Wykopowicz
    od 28.06.2024

    Wykopowicz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking