Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pirs
Pirs

Pirs

Dołączył 4 lata i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12852
  • Znaleziska 12365
  • Mikroblog 487
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

33

Rada Ministrów zajmie się zarobkami lekarzy. Tusk: musimy to przeciąć

Afera z wysokimi zarobkami warszawskiego radnego-lekarza. Projekt przewiduje możliwość analizowania wynagrodzeń medyków z wykorzystaniem numerów PESEL i numerów prawa wykonywania zawodu

warsaw
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 5 godz. i 16 min temu
  • 10
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
Pirs
Pirs
Pirs 2 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
Jakoś Tuskowi nie przeszkadzało , że działacze jego partii okradają Polskę... zanim objawił się ten przypadek a zapewne takich są tysiące.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

136

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Samozwańcze patrole na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Chodzi o grupy umundurowanych mężczyzn, którzy zaczepiają i sprawdzają cudzoziemców na warszawskim Dworcu Centralnym.

aleksc
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 5 godz. i 4 min temu
  • 104
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    imigranci
Pirs
Pirs
Pirs 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 73
Może fajnopolactwo przejedzie się na wycieczkę na zachód na spacer po europejskich stolicach . Brawa dla ludzi których obchodzi los kolejnych pokoleń.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
13 godz. i 51 min temu
  • 13
Odnośnie srogiej słusznej afery z lekarzami obecnie. Powiedzcie mi coś, w jaki w ogóle sposób oni zostali zmuszeni do tych oświadczeń? Przecież to trzeba mieć inteligencję ryby żeby je w ogóle raz że złożyć a dwa coś takiego tam wpisać. Środowisko lekarskie jest mega toksyczne, więc oni powieszą tego gościa chyba (i oby)
#konowalposting #lekarz100k #aferakonowalowa #nfz #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pirs
Pirs
Pirs 10 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
@interpenetrate: Jak się jest radnym to musi się takie oświadczenie złożyć . Ale jak widać bohater właśnie wystąpił z KO wczoraj jak się zrobiła affferka.
  • Odpowiedz

508

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Anglia: Urzędnicy zakazują symboli narodowych, by 'nie irytować migrantów!

Wielka Brytania staje się areną bezprecedensowego sporu o symbole narodowe w trakcie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Kilka angielskich councili wydało surowy zakaz wieszania flag Anglii na mieniu publicznym, argumentując to względami bezpieczeństwa oraz chęcią zachowania 'spójności społecznej'.

enterprize
z
polemi.co.uk
dodany: 21 godz. i 52 min temu
  • 82
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    lewackalogika
  • #
    polityka
Pirs
Pirs
Pirs 15 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 28
Jakieś pół wieku temu moja babcia była dobrze zorientowana we wszystkich przepowiedniach i powtarzała, że kolejna wojną ( po 2WŚ) będzie wojna z muzułmanami ( ogólnie ) i wszyscy zastanawiali się z którymi a tu się okazalo, że ze wszystkimi i to się zaczęło już dawno temu . Anglię i Szwecję już zdobyli teraz lecą kolejne państwa .
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pirs
Pirs
Pirs 15 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 21
@luke-mat: Nic by nie nastąpiło , jak by Tusk powiedział, że nie wieszamy to większość Polaków by kiwała głowami . Masz j----y przykład referendum i zidiocenia Polaków . Uśmiechnięte debile

483

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Do końca tego roku w budżecie NFZ zabraknie 16 mld zł, a w przyszłym luka wzrośnie o kolejne 21 mld zł

tomasztomasz1234
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 23 godz. i 8 min temu
  • 67
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
Pirs
Pirs
Pirs 15 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 97
U-----i wszystkie badania , na kolonoskopię w szpitalu wojewódzkim kolejka jest na 1000 dni i na dodatek bez znieczulenia bo podobno anestezjologów nie ma i za drodzy a w radiu codziennie leci propagandowa reklama ministerstwa o badaniach profilaktycznych , nosz kurła to jest piedrolony kabaret .
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

315

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Gdyby Polska miała euro, wzrost PKB mógłby runąć [BADANIE]

Badanie kontrfaktyczne wskazuje, że gdybyśmy przyjęli euro w 2007 roku nasz wzrost gospodarczy byłby zauważalnie niższy

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: wczoraj, 18:25:27
  • 177
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
Pirs
Pirs
Pirs 23 godz. i 50 min temu via Wykop
  • -3
Tusk ma obiecany procent od tych 680 ton złota z NBP.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Polska kupuje złoto najszybciej na świecie. Kiedyś i tak przejmie je EBC?

Polska kupuje złoto najszybciej na świecie. Kiedyś i tak przejmie je EBC?

Polska ma już 613 ton złota. Od dwóch lat NBP kupuje kruszec szybciej niż jakikolwiek inny bank centralny na świecie. Ale pojawia się nowe pytanie: jeśli kiedyś przyjmiemy euro, czy część tego złota trafi do Europejskiego Banku Centralnego?

VoxClamantisInDeserto
z
wnp.pl
dodany: przedwczoraj, 15:53:17
  • 7
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    europa
  • #
    finanse
  • #
    uniaeuropejska
Pirs
Pirs
Pirs przedwczoraj, 20:29:19 via Wykop
  • 5
Nie przyjmiemy euro , szybciej unia padnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

10

Polskie programy emerytalne najlepsze spośród krajów OCED

Polskie programy emerytalne najlepsze spośród krajów OCED

Programy emerytalne oparte na inwestowaniu składek, takie jak OFE i PPK, osiągnęły w 2025 r. realną stopę zwrotu 31,2 proc. To najwyższy wynik wśród krajów OECD - wynika z najnowszego raportu Polskiego Funduszu Rozwoju.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: przedwczoraj, 15:45:48
  • 2
  • #
    polska
  • #
    emerytura
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Pirs
Pirs
Pirs przedwczoraj, 20:20:31 via Wykop
  • 1
Może i osiągnęły ale trzeba odliczyć koszty i dla robola pozostaje jakieś 10%.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
13.06.2026, 20:41:12
  • 2
#gielda
orientalist-jack - #gielda

źródło: IMG_3692

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pirs
Pirs
Pirs 13.06.2026, 20:54:21 via Wykop
  • 3
@orientalist-jack: A we styczniu trza było pisać a nie tera się postuje, teraz to już wszyscy wiedzą, tylko za późno
  • Odpowiedz
pizzer
pizzer
pizzer
13.06.2026, 19:10:03
  • 2
Czemu ludzie wolą wypierać jakieś s&p 500 czy inne ciulstwa jak nasz wig ostatnimi czasy bije rekordy? #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pirs
Pirs
Pirs 13.06.2026, 20:47:46 via Wykop
  • 11
@pizzer: Rekordy biją wieczne boczniaki raz na 5 lat , a jak znajdziesz dobra spółkę z dużym rynkiem i dobrymi dochodami i sobie myślisz , że będzie dobrze to po dobrym raporcie jest zwała i siedzisz na tym peronie następne 2 lata. Na GPW to trzeba mieć albo dużo pieniędzy albo dużo czasu .
  • Odpowiedz

3

Nie raca, a alkohol: Mentzen znów "na tapecie"? "Skrajna nieodpowiedzialność"

Nie raca, a alkohol: Mentzen znów "na tapecie"? "Skrajna nieodpowiedzialność"

Chodzi o incydent w Świebodzinie, gdzie zachęcał młodzież do picia alkoholu. Po sygnale Rynku Zdrowia sprawa trafi do Komisji Etyki Poselskiej. - Przekaz skrajnie nieodpowiedzialny - brzmi jeden z eksperckich komentarzy.

laciate
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 12.06.2026, 14:12:25
  • 4
  • #
    mentzen
  • #
    lewica
  • #
    zdrowie
  • #
    alkoholizm
  • #
    psychologia
  • #
    polityka
Pirs
Pirs
Pirs 12.06.2026, 19:07:12 via Wykop
  • 5
Jeżeli rudofile cały czas szukają na niego haka to znaczy ,że należy na niego głosować bo stanowi lub będzie stanowił realne zagrożenie dla tej bandy idiotów stanowiących nasz obecny rząd .
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

19

Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu? Na papierze tak.

Pieszy ma pierwszeństwo na przejściu? Na papierze tak.

Na wyłączonej sygnalizacji trzeba je sobie wywalczyć.

dwaplusdwatocztery
z
facebook.com
dodany: 11.06.2026, 20:07:05
  • 8
  • #
    polskiedrogi
  • #
    piesi
  • #
    kierowcy
  • #
    chodnik
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
Pirs
Pirs
Pirs 12.06.2026, 18:51:28 via Wykop
  • -1
@m-pla: I znowu powtarzasz bzdury medialne , pieszy zbliżający się do przejścia nie ma pierwszeństwa natomiast pieszy wchodzący na przejście już tak . Definicje wymuszenia pierwszeństwa zgodnie z KD też sobie przeczytajcie.

581

Szkoła chciała sprawę załatwić po cichu

Tą sprawą od dwóch dni żyje cała Limanowa. W małopolskim miasteczku we wtorek, 9 czerwca, jeden z uczniów groził nożem t

dartyr
z
onet.pl
dodany: 11.06.2026, 20:21:59
  • 70
  • #
    polska
  • #
    beka
  • #
    patologiazewsi
Pirs
Pirs
Pirs 12.06.2026, 18:27:39 via Wykop
  • 1
O , dziś na wykopie 16 cygonów.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pirs
Pirs
Pirs 12.06.2026, 08:07:31
  • 0
#gielda Poooooooompa auuuuu. Jeszcze 2 dni i będziemy na zero.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

65

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Rząd USA ukrywa "kilka gatunków" obcych?

Oświadczenia z Kapitolu brzmią jak science fiction. Rząd USA rzekomo ukrywa dowody na istnienie obcych.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 11.06.2026, 15:40:03
  • 48
  • #
    ciekawostki
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    obcy
  • #
    uap
Pirs
Pirs
Pirs 11.06.2026, 19:10:14 via Wykop
  • 2
@Cyb_pl: Kto to jest ten epsztajn..

455

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Rekordowy poziom zadłużenia Polski. MF ujawnia dane za I kwartał 2026

Ministerstwo Finansów poinformowało, że na koniec I kwartału 2026 roku państwowy dług publiczny przekroczył 2 biliony złotych, rosnąc o 94,6 mld zł względem końca 2025 roku.

rychu-nalepa
z
forsal.pl
dodany: 11.06.2026, 10:05:57
  • 135
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
Pirs
Pirs
Pirs 11.06.2026, 13:02:03 via Wykop
  • 3
@jegertilbake: przestań oglądać TVP1. I jak się nie orientujesz to poczytaj co rudy skłurwiel zrobił z OFE , tu jest ten sam numer.

58

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Koniec z pędzeniem na autostradzie A1. Dlaczego kierowcy boją się OPP?

Autostrada A1 na południu kraju będzie - niemal w całości

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 08.06.2026, 10:13:55
  • 138
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
Pirs
Pirs
Pirs 08.06.2026, 20:25:49 via Wykop
  • 0
@jurek-gagarin: RFN - 2800 i jest to zdecydowanie mniej od PL - 1600.
Dobruywaldios
Dobruywaldios
Dobruywaldios
08.06.2026, 10:15:11
  • 5
#gielda pytanie do osób inwestujących na gpw. Ja osobiście zakładam, że nowa władza to będzie pis i konfederacje, co w takim wypadku byście wyrzucili z portfela a co dodali? Siedzielibyście w ssp, bankach, czy jakieś prywatne mniejsze spółki?
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pirs
Pirs
Pirs 08.06.2026, 15:36:44 via Wykop
  • 0
@Dobruywaldios: jak po przegra wybory to będzie taka feta ,że nie ważne co kupisz.
  • Odpowiedz

3133

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu

według sondażu Instytutu Badań Pollster dla Super Expressu, 74% Polaków sprzeciwia się temu wsparciu.

PiotrPiter
z
polityka.se.pl
dodany: 07.06.2026, 05:10:45
  • 577
  • #
    rzad
  • #
    artysci
  • #
    zus
Pirs
Pirs
Pirs 07.06.2026, 09:54:47 via Wykop
  • 2
@real_scoria: Dlatego, że artysta może odliczyć 50% kosztów od przychodu a fryzjer nie może i dlatego artysta ma gorzej , czego jeszcze nie rozumiecie . Fryzjer zarobi 12 minimalnych czyli 60kpln i płaci wszystkie składki a artysta ledwo wyciągnie 112kpln i jeszcze nie musi . Dobra zmiana

15

Mieszkańcy Podlesia protestują przeciwko budowie biometanowni

Mieszkańcy Podlesia protestują przeciwko budowie biometanowni

W mojej gminie jest planowana budowa biogazowni. Czy ktoś z was ma coś takiego w swojej okolicy? Jeśli tak, to jak wrażenia? Są problemy?

poranna_kanapka
z
kielce.tvp.pl
dodany: 05.06.2026, 16:51:56
  • 15
  • #
    niewiemjaktootagowac
  • #
    swietokrzyskie
Pirs
Pirs
Pirs 05.06.2026, 21:54:15 via Wykop
  • 7
Ło panie a u nos to jakomsik elektryfikacjo chcom zrobić, że druty jakes po słupach bydom i ,że takowe świconce bańki ludziom do chałup bydom dować , jakisik szatańskie sztuczki a potym krowy się nie bydom cielić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.06.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking