jak długo i w jakim stopniu byłbyś w stanie robić coś dla kogoś


@kwiatJaboli: ostatnie paręnaście lat utrzymuję się przy życiu i chodzę do pracy tylko i wyłącznie po to żeby pomóc rodzinie (głównie bratu), gdyby nie poczucie że mogę komuś pomóc to magik byłby grany już 1488 razy, także odpowiadając na Twoje pytanie to myślę że bardzo długo XD
  • Odpowiedz
#alkusopiciu

Wrócił Anticol od dwóch dni bo układ pokarmowy się w-----ł
Nie mam mocy by się powstrzymać przed setunią i piwkiem po pracy, tzn moc jest, ale tylko rano i w ten sposób wybiłem się ze śmiertelnego rytmu ciągu. Jebnąć pigułę gdy moc jest by "popołudniowy JA" nie miał żadnego j------o wyboru

C--j mi w dupę!
alkoJezus - #alkusopiciu

Wrócił Anticol od dwóch dni bo układ pokarmowy się w-----ł
...

źródło: kusop

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheRealMikz: O ile mi dobrze to wiadomo to nie chodzi tutaj o "nadzór terapeuty" tylko o to, że psychodeliki mają stanowić wzmocnienie dla psychoterapii i pomagać w jej realizacji, a nie leczyć same w sobie. Z tego wynika, że psychoterapeuta jest potrzebny po prostu do prowadzenia sesji psychoterapeutycznych xD
  • Odpowiedz
@PanKleks123: spoko, pytać zawsze warto. No generalnie jest tak, że microdosing jest w środowiskach klinicznych uznawany raczej za placebo. Badania kliniczne oraz pełne terapie się prowadzi normalnie na dawkach robiących fraktale i stany mistyczne.
Piszesz, że "kończą Ci się opcje", jeśli Ci zależy na profesjonalnej niestandardowej terapii z nadzorem lekarzy to w Polsce taka możliwość jest, są kliniki które prowadzą terapię przy pomocy esketaminy, która jest dysocjantem o potwierdzonej skuteczności
  • Odpowiedz
@wypok_wypok: sam mateusz jest akurat drogi. To, co teraz najczęściej ćpają dzieciaki (i nie tylko), to 3-cmc, i to podłej jakości. Msm podejrzenie, że nawet 2 cmc/2 MMC już lata po ulicach (wnioskuję to z własnych doświadczeń) gdzieniegdzie a przy tym dobry metaklefedron to jak kryształ premium.
  • Odpowiedz
Znalezisko o nastolatkach i ryzyku psychozy przy marihuanie/THC, oparte na badaniach, Wykop oznaczył jako 18+ i odrzucił apelację od tej decyzji.
Efekt?
Informacja profilaktyczna nie trafia do tych, dla których jest najważniejsza, bo “chronimy ich” przed… ostrzeżeniem.

Gdzie tu sens, gdzie logika @m__b ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
A teraz spójrzcie na festyn dowolnej gminy większej niż 10.000 mieszkańców, albo dni jakiegokolwiek miasta. Na plakacie na pewno zobaczycie uśmiechniętą mordę Norbiego.


@SamBeliar: ja tę muzykę Norbiego lubię, ale to co piszesz nie jest prawdą. Dzisiaj to Skolim i kilku raperów typu Smolasty a duże miasta to Mata i Taco. Norbi dziś po wsiach jeździ. Sam to powiedział przed chwilą w radio.

Ale nie o tym był ten wywiad.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Szczerze to jedyny typ, a może jeden z niewielu, bo ten wspomniany już gdzieś Skolim, też ogarnia, że musisz być bratem-łatą jak chcesz tyle lat koncertować. Nie obrażać się na stawki, na publiczność, grać wszędzie i zawsze. Najgorszy to taki BUC CE KRZYSIU od B.S. pseudonim PAPA @michalxd21 zna temat, bo mu to wspominałem. @tomwick55 też. Znany był z tego, że gadał, że nigdy nie grał na
  • Odpowiedz