Potrzebuję dostępu do #ibuk #libra, na mojej uczelni nie mają wykupionych wszystkich pozycji i to, czego potrzebuję nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dawniej PINy dawali w bibliotekach, teraz dzwoniłem do kilku i nikt nigdzie nie odbiera.
Macie jakieś sposoby na dostanie się do pełnej biblioteki Libry?

#studbaza #ebook #ksiazki trochę #transport bo w sumie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziad wziął ode mnie import DE - > PL
Normalny zestaw 13.6, stawka prawie 1€, mówi że transport się nieco opóźni bo jedzie landami bo szkoda mu opłat za autostrady

XDXDXD
Powiedzieć mu, że Landy są tak samo platne w DE jak autostrady? Chyba niech się tłucze bo i tak na czasie mi nie zależy, a właściwie to moja konkurencja
#bekaztransa #transport #spedycja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ponurytraktorzysta: ostatni ładunek i długo nikt się nie odzywał, trasa 300km także nie chciało mi się wojować

@Bakys: wyobraź sobie że to przewoźnik kierowca, nie zwykły kierowca

Potem łażą I p------ą, że im się transport nie opłaca
  • Odpowiedz
@smway: Tak, średnia z wszystkich przejechanych. Normalnie, jeździsz 10-20 letnim zestawem wartym 30-40k PLN zamiast nowym za 500k (odpada ci 5-8 tys. kosztów miesięcznie, a dalej masz np. Euro 5 z 2008), AC nie wykupujesz bo straty własne w razie szkody całkowitej są niewielkie (oszczędzasz z 1k miesięcznie), jeśli to mała firma 1-3 zestawy to jeszcze właściciel często też jeździ/naprawia samodzielnie więc odpadają kolejne koszty.

Prowadząc normalną działalność z pracownikami,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#transport #spedycja #bekaztransa poleci ktoś jakąś giełdę ładunków coś podobnego do clicktrans? Posiadam swoje auto (solówka plandeka) i robię kilka kursow na miesiąc (potrzeby własne) i tak aż smutno czasem wracać na pusto 500km
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach