via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś ściągał psa/kota z zagranicy? Konkretnie z Hiszpanii. Jakieś info na temat firm transportowych specjalizujących się w zwierzakach?

#zwierzeta #transport
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio szukam książki o rodzajach towarów, sposobach ich przechowywania oraz przewożenia.Interesuje mnie książka w której będzie prosto i na temat, czyli dany towar i wszystko o nim.Zna ktoś taką lub podobną pozycję?
#logistyka #transport #spedycja #studbaza #nauka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Norylsk? Workuta? Kirkenes? Nie - to Poznań. Ten sam Poznań, który latem omija większość burz, a zimą - śnieg. Może to dlatego miasto okazało się całkowicie nieprzygotowane na nadciągającą śnieżycę. Kiedy dziś rano widoczność spadła niemal do zera, temperatura przekroczyła dziesięć stopni na minusie, a świeży śnieg natychmiast zasypywał wszelkie ślady, komunikacja publiczna dzielnie walczyła o resztki Rozumu i Godności Tramwajów.

Fikcją stały się nie tylko rozkłady jazdy, ale nawet... trasy. Wszystko jeździło
ff_91 - Norylsk? Workuta? Kirkenes? Nie - to Poznań. Ten sam Poznań, który latem omij...

źródło: comment_1612795857yoBvSLhxBgs7vdOCltFfvG.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ff_91: wejdę tutaj trochę w buty obrońcy komunikacji i powiem tyle, że chyba wszystkie większe miasta dzisiaj leżą i kwiczą jeżeli chodzi o ten konkretny aspekt. Co oczywiście nie zmienia faktu, że służby dały ciała. Niemniej jestem pewien że jutro już będzie wszystko funkcjonować normalnie (czyli jako tako, ale jednak).

czy ktoś ma sanki pożyczyć :D


@a__s: koleżanka mi pisała, że wystawiła ostatnio kilkudziesięcioletnie sanki na OLX i
  • Odpowiedz
Pytanie do mirków obracających Uk
Somsiad chciałbym kupić sobie w PL powiedzmy 3 palety materiałów budowlanych na remont swojego domu w UK.
Nadawca i odbiorca towaru byłby ten sam, osoba prywatna.
Czy w takim przypadku również wchodzi w grę odprawa tego?

Pytam, bo nie mam styczności z odprawami a męczy mi dupę by dać mu odpowiedź
#spedycja #bekaztransa #transport
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach