Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
siemanko0
siemanko0

siemanko0

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 802
  • Znaleziska 47
  • Mikroblog 755
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
siemanko0
siemanko0
siemanko0 27.05.2026, 09:34:43
  • 0
Korzystacie z chatu gpt przy edycji zdjęć choćby na #tinder? Generalnie dobra opcja. Robisz sobie zdjęcie w domowych ciuchach, a potem wklejasz je w chat, dodajesz zdjęcia z google ubrań, które chcesz zmienić, usuwasz tło, możesz nawet zmienić pozę i zdjęcie na tindera jak z sesji fotograficznej gotowe xd
Robicie tak? Bo widziałem czasami w opisach dziewczyn, że jak masz zdjęcia AI to rozpoznają i w lewo. Rozumiem, że
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
27.05.2026, 09:41:57 via Wykop
  • 5
@siemanko0: a nie lepiej po prostu zrobić zdjęcie w odpowiednich ciuchach?
  • Odpowiedz
Anihilacja_entropii
Anihilacja_entropii
Anihilacja_entropii
27.05.2026, 09:51:46 via Wykop
  • 6
a nie lepiej po prostu zrobić zdjęcie w odpowiednich ciuchach?


@atteint: Nie no co Ty, musiałby się wysilić, a to przecież tylko jakiś tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 22.05.2026, 10:59:06
  • 0
Uśmiechy, zagadywania z jej strony, buziaki w policzek od tak które często dostaję od niej, wspólne wyjście do kina - które to ona zaproponowała i teraz zaproszenie do niej na kawę..
Czy to nie idzie w dziwną stronę zważywszy, że jest to mężatka?

Iść na tą kawe?

Ja 32, ona 41 lat.

Czego ona chce?

  • Jestem różowa - koleżeństwa 3.4% (4)
  • Jestem różowa - seksu 14.3% (17)
  • Jestem niebieski - koleżeństwa 4.2% (5)
  • Jestem niebieski - seksu 78.2% (93)

Oddanych głosów: 119

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pralko-suszarka
Pralko-suszarka
22.05.2026, 11:05:43 via Wykop
  • 19
Uśmiechy, zagadywania z jej strony, buziaki w policzek od tak które często dostaję od niej, wspólne wyjście do kina


@siemanko0: tak, na pewno kobiety tak traktują KOLEGÓW, ja pier, usuń konto
  • Odpowiedz
smallboobslover
smallboobslover
22.05.2026, 11:38:09 via Wykop
  • 15
@siemanko0: najlepiej to zapytaj jej męża o zdanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 30.04.2026, 23:33:10
  • 0
#praca
Byliście może w ostatnich miesiącach czy nawet dwóch latach na krotkotrwalych L4? Chodzi o takie gdzie kiedyś dostawało się tydzień zwolnienia z góry. Bo gorączka, katar itd.
No bo właśnie zaobserwowałem po L4 znajomych z pracy, że pomimo choroby oni nie dostają z góry tygodnia zwolnienia tylko po 2, może 3 dni i wracają do pracy. Też mieliście takie sytuacje? Że lekarze zaczęli tak restrykcyjnie wystawiać L4 aby było
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
01.05.2026, 05:26:32 via Android
  • 1
@kjut-ass: jaka przyczyna?
@siemanko0 ostatnie dwa, które brałem przez Medicover były telefoniczne i lekarz przez telefon zaznaczał, że ma kalkulator objawów w teleporadzie, na którym wylicza zwolnienie i przy telefonicznej konsultacji nie może dać więcej niż 3 dni i skierowanie na stacjonarną konsultację.
Przy stacjonarnej nie było problemu z uzyskaniem pełnego tygodnia
  • Odpowiedz
kjut-ass
kjut-ass
01.05.2026, 08:18:19 via Android
  • 1
@Bredko ból d--y
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 26.04.2026, 07:55:17
  • 2
#pilkanozna #ekstraklasaboners #ekstraklasa #bukmacherka
Pozostały 4 mecze w obecnej kolejce:
Wisła Płock - Radomiak
Widzew - Motor
Lech - Legia
Piast - Arka

Który gość wygra swój mecz?

  • Radomiak 19.6% (9)
  • Motor 39.1% (18)
  • Legia 23.9% (11)
  • Arka 17.4% (8)

Oddanych głosów: 46

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
26.04.2026, 07:57:40 via Wykop
  • 1
@siemanko0: *3 zwycięstwa gospodarzy.
  • Odpowiedz

398

"Naukowcy, lekarze, sportowcy, literaci. Ofiary zbrodni katyńskiej"

"Naukowcy, lekarze, sportowcy, literaci. Ofiary zbrodni katyńskiej"

"- Mimo koszmaru niewoli mogłem w obozie spotkać fantastycznych rodaków. Był tu kwiat inteligencji polskiej, ludzie wszystkich możliwych profesji i zamiłowań wspominał przed radiowym mikrofonem ks. Zdzisław Peszkowski, jeniec obozu w Kozielsku, jeden z nielicznych, którzy uniknęli śmierci..."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 13.04.2026, 14:36:22
  • 27
  • #
    rosja
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniarzewojny
siemanko0
siemanko0
siemanko0 14.04.2026, 15:17:23 via Wykop
  • 1
@jagoslau: i co ci z tej firmy? Że prywaciarz napcha swoją kieszeń na czyimś garbie to już dumny chodzisz, bo jaki to on zdolny? Prywaciarz to by ci prawo do urlopu i zwolnień lekarskich najlepiej odebrał byle tylko mieć na tym zysk, a ty się podniecasz bo młody i zdolny i - olaboga - polski.
siemanko0
siemanko0
siemanko0 14.04.2026, 11:18:39
  • 3
#tinder

Myślicie, że to w końcu odpowiedni moment aby do niej napisać , czy nie być taki łatwy i czekać aż to ona się odezwie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
siemanko0 - #tinder 

Myślicie, że to w końcu odpowiedni moment aby do niej napisać ,...

źródło: Screenshot_20260414_131158_com.tinder_edit_695841981964655

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
14.04.2026, 11:49:28 via Wykop
  • 0
@ChadLite_Looksmaxing: ja od tamtego czasu zdołałem być na dwóch randkach (╥﹏╥) i to z jedną dziewczyną.
  • Odpowiedz

1388

Pacjent czekał 10 godzin na SOR w Lublinie. Rodzina alarmuje o zaniedbaniach

Pacjent czekał 10 godzin na SOR w Lublinie. Rodzina alarmuje o zaniedbaniach

79 latek z niewydolnością nerek spędził ponad 10 godzin na SORze w Lublinie, mimo zaleceń pilnej hospitalizacji. Rodzina twierdzi, że w tym czasie personel oglądał mecz, a pacjent nie otrzymał posiłku ani leków. Szpital odpowiada, że działał zgodnie z procedurą triage i przypadek nie został uznany.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.04.2026, 07:24:42
  • 215
  • #
    lublin
  • #
    sor
  • #
    szpital
  • #
    pacjent
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
siemanko0
siemanko0
siemanko0 03.04.2026, 08:33:36 via Wykop
  • 35
Skoro oglądali mecz to trzeba było ich wtedy nagrać.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2131

Zwykły młody człowiek z rigczem

Zwykły młody człowiek z rigczem

Postawa godna naśladowania i rozpowszechnienia.

UcziWykopek
z
instagram.com
dodany: 27.03.2026, 01:06:11
  • 366
  • #
    rigcz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 28.03.2026, 13:20:47 via Wykop
  • 0
@Fekalny_okuratnik: a w jak ma wyglądać to jebnięcie?
siemanko0
siemanko0
siemanko0 28.03.2026, 13:22:12 via Wykop
  • 1
Tymczasem ja, który pracuje w magazynie..

i to na pół etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siemanko0
siemanko0
siemanko0 28.03.2026, 13:28:06 via Wykop
  • 0
@Tondi_88: co Polonia Warszawa?
siemanko0
siemanko0
siemanko0 28.03.2026, 23:27:01 via Wykop
  • 0
@Tondi_88: to nie jest szalik Polonii. Jestem z Warszawy, mieszkam tu od urodzenia i w życiu nie widziałem człowieka na ulicy w barwach Polonii. A dlaczego to można się domyślić.
Purson666
Purson666
Purson666
25.03.2026, 07:39:31
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0 27.03.2026, 19:58:36 via Wykop
  • 0
@Purson666: w jakim mieście to się wyświetliło na tinderze?
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 27.03.2026, 17:13:42
  • 0
Mam wrażenie, że ostatnio #tinder zmienił swój algorytm czy sposób działania poprzez swoje ostatnie częste aktualizacje dlatego pytanie do was:
W jako sposób wpadają wam pary na tinderze, lub w jaki sposób zdecydowanie częściej?
1. Pokazują się nowe osoby w rozmazanym okienku "Lubi Cie" gdzie później sam musisz przesunąć parę i w ten sposób ją zyskujesz.
2. Wyskakuje powiadomienie "Masz nową parę" tak jakby to inni Cię zlajkowali jako drudzy.

Pytanie j. W.

  • Jestem niebieski - 1 50.0% (7)
  • Jestem niebieski - 2 35.7% (5)
  • Jestem różowa - 1 14.3% (2)
  • Jestem różowa - 2 0% (0)

Oddanych głosów: 14

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....3
K.....3
konto usunięte 27.03.2026, 17:27:28 via Wykop
  • 0
@siemanko0: Nigdy nie zalożysz już Tindera wiec nie rób takich ankiet bo to bez sensu. Masz 2 możliwości stworzenia konta na swoją twarz tylko 2 a za 3 razem już nie zweryfikujesz konta Wszystko juz sie skończylo Musisz teraz zagadywać na żywo ..
  • Odpowiedz
K.....3
K.....3
konto usunięte 27.03.2026, 17:31:41 via Wykop
  • 0
Tinder sam sie wykonczył to juz koniec ..
  • Odpowiedz
Szybki_bill99
Szybki_bill99
19.03.2026, 16:14:46
  • 283
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0 20.03.2026, 17:37:59 via Wykop
  • 0
@Szybki_bill99: a ten Piotrek?
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 19.03.2026, 16:52:31
  • 17
#tinder #przegryw #niebieskiepaski
Człowiek popisze dwa dni z dziewczyną - która nawet sama pierwsza napisze - zrobi sobie nadzieję, ułoży sobie w głowie już nie wiadomo co, poczuje się zauważony, doceniony, dopaminą mózg nakarmi

a po dwóch dniach dziewczyna i tak parę usunie jak nic nie wartego śmiecia. I jest ten zjazd w głowie. Powrót do rzeczywistości. Na swoje miejsce zapomnienia.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
19.03.2026, 17:34:32 via Wykop
  • 9
@BlackLily: no widzisz. Jak człowiek w swojej samotności jest w takiej otchłani w jakiej jest i to przez długie lata, to nawet te kilka wiadomości dawało nadzieję na coś.
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 09.03.2026, 10:17:01
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
09.03.2026, 10:17:44 via Wykop
  • 1
@siemanko0: dowody. 4,2 średnia ehhh(╯︵╰,)
siemanko0 - @siemanko0: dowody. 4,2 średnia ehhh(╯︵╰,)

źródło: Screenshot_20260309_110335

Pobierz
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
09.03.2026, 10:48:44 via Wykop
  • 1
@Rheinmetall: ja tam dodałem z ryjem.
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0
Autor
09.03.2026, 15:54:43 via Wykop
  • 1
@BlackLily: NO A NIE?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siemanko0
siemanko0
siemanko0 03.03.2026, 10:19:24
  • 0
#silownia
Lepiej ćwiczyć raz w tygodniu takie plecy 20 serii czy raz na trzy dni 10 serii? Podobnie klata?
I czy lepiej ćwiczyć biceps raz w tygodniu 12-14 serii czy raz na trzy dni po 6-7 serii?
Ktoś próbował obu możliwości? Jakieś doświadczenia co daje lepszy efekt?
Na pewno myślę, że nabicie będzie się lepiej utrzymywało w ciągu tygodnia, bo zwykle po jakiś 3 dniach spada.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewusx
Lewusx
03.03.2026, 10:50:20 via Wykop
  • 4
@siemanko0: Lepiej mniej, ale czesciej.
  • Odpowiedz
arclex
arclex
03.03.2026, 13:58:55 via Wykop
  • 0
@Gravity_die: spójrz na metaanalizę schoenfeld 2019, Pelland et al, 2024, wstydu sobie oszczędź.

Grgic et al, 2018

Alternatywnie, pokaż formę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Paweł Fysytys

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 09.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 30.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking