Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wiverna

wiverna

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1613
  • Znaleziska 649
  • Mikroblog 964
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 9
programista70k
programista70k
23 godz. i 55 min temu
  • 0
#gielda dostaliście już dywidendę #xtb na konto IKE/IKZE w #bossa ? W xtb wleciała o 7;50 a tutaj nadal brak xD #meczennicyxtb
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 23 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@programista70k: Też nie mam jeszcze, ale może to dobrze, bo planowałem wrzucić w CDR. Wykres wyglądał prowzrostowo, ale ta świeca od rana to brzydko wygląda i już nie jestem taki pewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nybbax
Nybbax
22.06.2026, 17:12:27
  • 13
#gielda #gnorts
Moje wzrosty na SP500: *po prostu istnieją*
Wiadomo kto:
Nybbax - #gielda #gnorts 
Moje wzrosty na SP500: *po prostu istnieją*
Wiadomo kto:

źródło: gnortssss

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna przedwczoraj, 08:47:14 via Wykop
  • 0
@smieszek321: A jak wisi flaga Bałtyku to już na pewno się nie liczy #pdk
  • Odpowiedz

345

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

Holenderska obligacja z 1648 r. do dzisiaj płaci odsetki

I będzie je płacić dopóki bedzie istniał emitent, czyli możliwe że do końca świata

Eldritch2077
z
blogi.bossa.pl
dodany: 15.06.2026, 14:59:44
  • 35
  • #
    finanse
  • #
    oszczedzanie
  • #
    ciekawostki
  • #
    pieniadze
wiverna
wiverna 16.06.2026, 12:21:07 via Wykop
  • 10
Tysiącletnie obligacje babilońskie lepsze #gnorts
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiverna
wiverna 15.06.2026, 13:30:02
  • 0
Szczurku, dlaczego...

#meczennicyxtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy_Cares
Tommy_Cares
12.06.2026, 09:08:28
  • 1
kiedy odciecie dywidendy na XTB? czy wczorja to bylo? czy dzis? bo jakos mnie ominelo a myfund informuje ze dywidenda w drodze.

#meczennicyxtb

#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 12.06.2026, 11:33:46 via Wykop
  • 1
@Tommy_Cares: Dzisiaj było. Dlatego tak się nisko otworzył. Już tej dywidendy nie widać nawet na wykresie. SIŁA.
  • Odpowiedz
asdfqwerty123
asdfqwerty123
12.06.2026, 07:42:01
  • 0
serwus ktoś wie czemu mam spadek -25% na ropie bo chyba zaspałem xD #meczennicyxtb #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 12.06.2026, 07:57:54 via Wykop
  • 2
@asdfqwerty123: Tylko nie zapomnij zaznaczyć dostawy do olejomatu.
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 10.06.2026, 10:07:04
  • 8
Q2 będzie tłusty. ALL IN SZCZUR.

#meczennicyxtb #gielda #xtb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sforce
sforce
10.06.2026, 10:26:18 via Wykop
  • 0
@wiverna: nie ma co śmieszkować. IMO będzie dobry
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 03.06.2026, 10:42:09
  • 20
I wtedy ja mówiem do tego szczura. Idź i pokonaj ten poziom 103,90, tak jak ja pokonałem komunę i leć! Leć daleko i wracaj gdzie twoje miejsce.

#meczennicyxtb #gieldowegownowpisy #gielda #xtb
wiverna - I wtedy ja mówiem do tego szczura. Idź i pokonaj ten poziom 103,90, tak jak...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna
Autor
03.06.2026, 10:47:22 via Wykop
  • 1
@marcus777: Może się doczekasz. Prędzej po odcięciu dywidendy.
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
01.06.2026, 06:47:04
  • 130
Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie zrobił ze zdeponowanymi wolnymi środkami tego co te zbóje z Cinkciarza, Zondacrypto i Amber Gold, prawda?

#gielda #meczennicyxtb
squanchySquanch - Omar spójrz Akcjomariuszowi prosto w oczy i powiedz że ty byś nie z...

źródło: omar

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 01.06.2026, 07:53:59 via Wykop
  • 6
@squanchySquanch: W ogóle skąd ten pomysł?
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 31.05.2026, 20:38:14
  • 1
Będzie powtórka z fety na rynku w żółto-czarnych barwach?

#wislakrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zssrauamaiw
zssrauamaiw
29.05.2026, 13:41:08
  • 1
#przegryw #mecz #wislakrakow #muzyka jednak zmiana klimatu, wolę przed wyjściem się wzruszyć, żeby na psiarskich nie mieć zapędów do agresji słownej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zssrauamaiw - #przegryw #mecz #wislakrakow #muzyka jednak zmiana klimatu, wolę przed ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 29.05.2026, 14:07:52 via Wykop
  • 0
@zssrauamaiw: policja ci dokucza?
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 28.05.2026, 13:08:00
  • 6
Spadki są w odwrocie. Już teraz nie trzeba się ich bać.

#meczennicyxtb #xtb #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
28.05.2026, 13:09:05 via Wykop
  • 2
@wiverna: gruby zebrał towar wczoraj i teraz up
  • Odpowiedz
Vestor
Vestor
28.05.2026, 13:11:29 via Wykop
  • 1
@wiverna: ale przecież miał być po 60 i zakaz cfd, a szczur to druga zonda crypto
  • Odpowiedz
Grubas
Grubas
27.05.2026, 19:40:24
  • 0
#gielda #xtb #meczennicyxtb

Kurde coś mnie omineło, ale może ktoś powiedzieć i wytłumaczyć laikowi co się stało że Szczur obniżył dywidendę w tym roku o złotówkę?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 28.05.2026, 06:56:58 via Wykop
  • 0
@Grubas: A zapytaj siebie skąd w ogóle się bierze dywidenda. Zresztą jeden prompt w czatgpt odpowiedziałby Ci na twoje pytanie.
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 27.05.2026, 07:44:36
  • 20
Serio? To wystarczy by was przestraszyć? Jesteście jak Litwini pod Grunwaldem. S----------e, a potem i tak wrócicie (tylko drożej) i powiecie, że to było tylko na niby. My jesteśmy jak chorągwie smoleńskie i zła się nie ulękniemy!

DIAMOND FUCKING HANDS!

#meczennicyxtb #gielda #xtb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalegor_
Dalegor_
27.05.2026, 07:49:18 via Wykop
  • 4
@wiverna: szczur zajmuje dominującą pozycję w moim portfelu na gpw i trochę średnio mi się widzi dorzucać tam jeszcze do pieca, więc chyba jedyne co mi pozostaje, to po prostu pozostaje stać i się przyglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 07:52:50 via Wykop
  • 3
@wiverna: ja bym podjadł ale juz nie mam za co
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko
27.05.2026, 07:15:33
  • 7
#meczennicyxtb #gielda

Co jest, odcięcie dywidendy dopiero za dwa tygodnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 27.05.2026, 07:18:15 via Wykop
  • 0
https://www.youtube.com/shorts/shSabX7H5z8
wiverna - https://www.youtube.com/shorts/shSabX7H5z8
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 07:09:08
  • 4
#gielda #meczennicyxtb #xtb do konca sesji wyciągnie, zobaczyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 27.05.2026, 07:12:45 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: Też tak sądzę.
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 27.05.2026, 07:07:19
  • 4
#meczennicyxtb #xtb #gielda
wiverna - #meczennicyxtb #xtb #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna 27.05.2026, 06:14:19
  • 16
https://www.pb.pl/akcje-i-etf-y-na-wabia-a-zyski-z-cfd-knf-zmniejszy-swobode-dzialania-xtb-1261858

KNF.. ty jesteś bezczelny.

#meczennicyxtb #gielda #xtb
wiverna - https://www.pb.pl/akcje-i-etf-y-na-wabia-a-zyski-z-cfd-knf-zmniejszy-swobod...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna
Autor
27.05.2026, 06:28:01 via Wykop
  • 3
@Dobruywaldios: Po co. Tytuł mówi wszystko. Parę tygodni temu ten typ z KNF udzielił wywiadu. Już tam było mówione o tym co będą chcieli zrobić - wyniki ankiety mifid będą decydować, czy masz dostęp do CFD, czy nie.
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna
Autor
27.05.2026, 06:40:03 via Wykop
  • 0
@msr99: Wszędzie tak było. Wynik mifid przedstawiany był na koniec użytkownikowi jako informacja dla niego, czego nie powinien tykać. Np. jak odpowiadał bardzo słabo, to na koniec sugerowało tylko obligacje.
  • Odpowiedz
wiverna
wiverna 26.05.2026, 06:17:10
  • 0
Mignęła mi w TV reklama Trade Republic z Bradem Pittem. Szczur może spać spokojnie.

#meczennicyxtb #xtb #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supremin1
supremin1
26.05.2026, 06:27:50 via Wykop
  • 0
@wiverna: o nawet w polsce jest ciekawie ile mu zapłacili
  • Odpowiedz
Griev
Griev
26.05.2026, 06:29:07 via Wykop
  • 0
Heh... trade republic... trochę jak riders republic (ktoś coś kiedyś w gierke?;))
Griev - Heh... trade republic... trochę jak riders republic (ktoś coś kiedyś w gierke...

źródło: Gemini_Generated_Image_l33s3nl33s3nl33s

Pobierz
  • Odpowiedz

418

I weź tu się kłóć z kobietą

I weź tu się kłóć z kobietą

Kobieta wymusza pierwszeństwo, jeszcze ma pretensję biedna...

TopFacts
z
youtube.com
dodany: 19.05.2026, 18:55:20
  • 98
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    wykop
  • #
    stopcham
wiverna
wiverna 20.05.2026, 12:14:50 via Wykop
  • 141
Po jakiemu ona gada? Tu cygański polski, czy dialekty złotej ordy?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiverna
wiverna 20.05.2026, 14:28:32 via Wykop
  • -1
@hitxol: Możesz być pierwszy.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Człowiek jest jedynie najbardziej inteligentnym gatunkiem małpy.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.05.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking