#gielda dostaliście już dywidendę #xtb na konto IKE/IKZE w #bossa ? W xtb wleciała o 7;50 a tutaj nadal brak xD #meczennicyxtb

programista70k



I będzie je płacić dopóki bedzie istniał emitent, czyli możliwe że do końca świata
z
źródło: image
Pobierz
źródło: omar
Pobierz
źródło: image
Pobierz
Kobieta wymusza pierwszeństwo, jeszcze ma pretensję biedna...
zKomentator
od 03.12.2022
Rocznica
od 28.07.2025
Mikroblogger
od 26.05.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking