A więc jeden z nich powiedział, że cropp kojarzy mu się z marką która była popularna w 2010 roku czyli czyli 16 lat temu #nostalgia a drugi na filmie mówi, że ma 21 lat. Przyjmując, że są mniej więcej rówieśnikami to ci wielcy domorośli stritłerowcy mówią o czasach w których mieli jakieś 4-5 lat xDDDD próbując opowiadać innym jak świat wtedy wyglądał, cinema ( ͡°͜ʖ͡°
@Cztero0404: szanuję, że się bardzo wczuwasz. Ja rocznik 04 ostatnio miałem rozmowę z rocznik 90 i mu powiedziałem, że zazdroszczę świadomego życia w czasach jak Polacy rzeczywiście bóldupili o papieża. Dodając przy tym, że kompletnie nie rozumiem czemu moje rówieśnicze roczniki z tego się śmieją jak nie przeżyli najlepszej części internetu z tym związanej.
No już niech się nie ze-ra na tym majku Gejczi, jaki on to fenomenalny xD forma z dziś już się nie powtórzy raczej. A Tuptuś to powinien zostać niedopuszczony po akcji z lekarzem, bo co to miało być, że oni wołają lekarza, że Tuptuś nie widzi, żeby jednak gdy lekarz mówi, że nie nie nie, to nagle w moment się ze--ali xD Czyli od razu wpadli z chamską zagrywką na dojście do
@ThiZ: a nie no jak wołali lekarza i chcieli go jakoś specjalnie nawodnić to przyznaję, że c-----e i lekarza tam w ogóle nie powinno się znaleźć, ale jednak gdyby przerwał to byłby niedosyt. Ja myślałem, że lekarz sam podbił
@Qtang: jak dla mnie Gejczi to jest typ co jest w stanie rozj3bac każdego z top 10 i z każdym z top 5 przegrać, co by nie było jest consistent, ma tylko 5 przegranych w całej karierze, a top 10 to już bolki pokroju Gamera ( ͡°͜ʖ͡°)
@ThiZ: on taki nie jest, mam wrażenie, że Gaethje to taki typ co mógłby walczyć w tym ufc z lose streakiem 5 i miałby to w dupie zamiast bronić legacy xD
@PapusnyWonsiurek: niestety pewnie tak będzie, ale co Gejczi urwał Topurii to jego, jak nie lubię Armana to poziomem jaki reprezentuję zasługuję na pas
Ciekawe jak jego ego sobie z tym poradzi, praktycznie cała osobowość zbudowana na byciu najlepszym i niepokonanym Tutaj może być konkretny zjazd psychiczny #ufc
Topuria z----ł w 2 rundzie zamiast robić ground and pound zmęczył się szukając poddania, teraz już może nie mieć sił na nokaut i Justin może wziąć decyzją #ufc
„Kapitan Tsubasa” ten tytuł zna każdy, ale mam wrażenie, że masa naprawdę dobrych anime o piłce nożnej przechodzi totalnie bez echa w Polsce. Ludzie pamiętają tylko najbardziej odklejone sceny, a nie te tytuły, które faktycznie dobrze pokazują piłkę nożną, taktykę i presję grania.
Z drugiej strony: czy anime sportowe w ogóle MUSZĄ być realistyczne? Bo np. jedni wolą „symulator emocji i treningu” jak Ao Ashi, a inni chcą totalnego hype’u i przegięcia jak w
@KulturowyKociolek: jakie jest najlepsze anime o piłce nożnej? Lubię całkiem piłkę, śledzę mniej więcej co się tam dzieję, ale nie mam czasu na oglądanie meczy. Oglądałem blue lock i sredniawa straszna. Za bardzo dla zoomera
pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD
Kolega którego poznałem na etapie liceum mówił mi, że nasz wspólny kolega z mojej klasy z gimnazjum opowiadał mu historie, że mają takiego gościa w klasie (mnie) co w ogóle nigdy nie walił konia. Śmieszne, że chłop co lał pewnie na potęgę w gimnazjum sobie płeć
pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD
P------e. Ja se freda marszczyłem już jak z 11 lat miałem XD A polucji nocnej nie miałem nigdy w życiu.
@koloros: pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD
źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-18_221353_www.youtube.com
Pobierz