Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
vv4vv4
Profil firmowy

vv4vv4

Dołączył 2 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1297
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 1293
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 62
Cztero0404
Cztero0404
18.06.2026, 20:20:26
  • 1
A więc jeden z nich powiedział, że cropp kojarzy mu się z marką która była popularna w 2010 roku czyli czyli 16 lat temu #nostalgia a drugi na filmie mówi, że ma 21 lat. Przyjmując, że są mniej więcej rówieśnikami to ci wielcy domorośli stritłerowcy mówią o czasach w których mieli jakieś 4-5 lat xDDDD próbując opowiadać innym jak świat wtedy wyglądał, cinema ( ͡° ͜ʖ ͡°
Cztero0404 - A więc jeden z nich powiedział, że cropp kojarzy mu się z marką która by...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-18_221353_www.youtube.com

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 przedwczoraj, 21:31:51 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: szanuję, że się bardzo wczuwasz. Ja rocznik 04 ostatnio miałem rozmowę z rocznik 90 i mu powiedziałem, że zazdroszczę świadomego życia w czasach jak Polacy rzeczywiście bóldupili o papieża. Dodając przy tym, że kompletnie nie rozumiem czemu moje rówieśnicze roczniki z tego się śmieją jak nie przeżyli najlepszej części internetu z tym związanej.
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 18.06.2026, 18:23:19
  • 3
Siema idzie się jakiś przegryw spotkać na pyrkonie?
#przegryw #pyrkon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atr3ju
atr3ju
16.06.2026, 20:25:21
  • 13
#mecz nie bylo kontaktu brawo sedzia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 16.06.2026, 20:26:35 via Wykop
  • 0
@zar2322: moze i byl minimalny kontakt, ale nie zeby gwizdać
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:32:47
  • 5
A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za zapasy xD?
#ufc
vv4vv4 - A ten co o--------a? Nie chcą, żeby dostał pas, bo jest nudny i mu płacą za ...

źródło: aramant

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4
Autor
15.06.2026, 05:44:59 via Wykop
  • 0
@vv4vv4: k---a Arman tak nudny, że nawet nikt nie zareagował na mój wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4
Autor
16.06.2026, 03:45:19 via Wykop
  • 1
@Enigmameister: no racje masz, w skrócie inne kontrowersyjne gwiazdy były lubiane, a Arman nie jest i tu nie ma większej logiki
  • Odpowiedz
ThiZ
ThiZ
15.06.2026, 05:19:47
  • 7
No już niech się nie ze-ra na tym majku Gejczi, jaki on to fenomenalny xD forma z dziś już się nie powtórzy raczej.
A Tuptuś to powinien zostać niedopuszczony po akcji z lekarzem, bo co to miało być, że oni wołają lekarza, że Tuptuś nie widzi, żeby jednak gdy lekarz mówi, że nie nie nie, to nagle w moment się ze--ali xD Czyli od razu wpadli z chamską zagrywką na dojście do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:25:08 via Wykop
  • 0
@ThiZ: bez przesady, dobrze, że taka waleczka nie została skończona przez lekarza
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:43:25 via Wykop
  • 1
@ThiZ: a nie no jak wołali lekarza i chcieli go jakoś specjalnie nawodnić to przyznaję, że c-----e i lekarza tam w ogóle nie powinno się znaleźć, ale jednak gdyby przerwał to byłby niedosyt. Ja myślałem, że lekarz sam podbił
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:47:38 via Wykop
  • 0
@Qtang: jak dla mnie Gejczi to jest typ co jest w stanie rozj3bac każdego z top 10 i z każdym z top 5 przegrać, co by nie było jest consistent, ma tylko 5 przegranych w całej karierze, a top 10 to już bolki pokroju Gamera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ksiaze123
Ksiaze123
Ksiaze123
15.06.2026, 05:27:10
  • 1
#ufc

Gaethje wygrał z Topuria
Topuria wygrał z Olivera
Olivera wygrał z Gaethje

W sumie Oivera po serii 2 wygranych mógłby teraz dostać kolejny Title Shot i znowu zostac mistrzem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:29:22 via Wykop
  • 0
@Ksiaze123: Gaethje przewalczył pełen dystans z Paddym, a Ilia nie. Paddy>Ilia. A tak serio to kolej Armana
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:34:48 via Wykop
  • 1
@ThiZ: on taki nie jest, mam wrażenie, że Gaethje to taki typ co mógłby walczyć w tym ufc z lose streakiem 5 i miałby to w dupie zamiast bronić legacy xD
  • Odpowiedz
PapusnyWonsiurek
PapusnyWonsiurek
15.06.2026, 05:18:28
  • 9
#ufc nie zdziwie sie jak arman tego justinka w pierwszej zrobi jakimś obaleniem i swoimi potężnymi łokaciami xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:26:07 via Wykop
  • 3
@PapusnyWonsiurek: niestety pewnie tak będzie, ale co Gejczi urwał Topurii to jego, jak nie lubię Armana to poziomem jaki reprezentuję zasługuję na pas
  • Odpowiedz
bizzi0801
bizzi0801
bizzi0801
15.06.2026, 05:20:38
  • 13
Ciekawe jak jego ego sobie z tym poradzi, praktycznie cała osobowość zbudowana na byciu najlepszym i niepokonanym
Tutaj może być konkretny zjazd psychiczny
#ufc
bizzi0801 - Ciekawe jak jego ego sobie z tym poradzi, praktycznie cała osobowość zbud...

źródło: Ilia-Topuria1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:24:02 via Wykop
  • 1
@bizzi0801: + to jego 1 walka po problemach prywatnych
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:10:50
  • 0
po czym Justin wygrał, to kolano w żebra siadło czy decyzja lekarza?
#ufc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4
Autor
15.06.2026, 05:18:20 via Wykop
  • 0
@krzysssss: kurde serio tak to dopiero odczuł po tej 4? Kibicowałem Justinowi i ciesze się, że nie było wałka z decyzją lekarza
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:06:50
  • 4
Gaethje profesor
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 05:00:02
  • 2
Topuria z----ł w 2 rundzie zamiast robić ground and pound zmęczył się szukając poddania, teraz już może nie mieć sił na nokaut i Justin może wziąć decyzją
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 04:54:13
  • 2
Topuria za bardzo [rzyeksperymontować chciał z poddaniem, stracił siły
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kerri
kerri
kerri
15.06.2026, 03:19:17
  • 0
Ma ktoś lepsze źródło niż strumyk? bez miliona reklam i klikania po 10 razy żeby cokolwiek włączyć
#ufc
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 15.06.2026, 03:25:31 via Wykop
  • 0
@kerri: fctv33
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 14.06.2026, 01:53:32
  • 0
gdzie ogladne Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu?
#animedyskusja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonBurek
DonBurek
14.06.2026, 04:54:02 via Wypiek
  • 1
@vv4vv4 Nyaa.Si
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
14.06.2026, 07:54:01 via Wykop
  • 1
@vv4vv4: Dzisiaj prawdopodobnie torrenty i tak - bardzo dobre anime.
  • Odpowiedz
KulturowyKociolek
KulturowyKociolek
25.05.2026, 08:34:59
  • 2
„Kapitan Tsubasa” ten tytuł zna każdy, ale mam wrażenie, że masa naprawdę dobrych anime o piłce nożnej przechodzi totalnie bez echa w Polsce. Ludzie pamiętają tylko najbardziej odklejone sceny, a nie te tytuły, które faktycznie dobrze pokazują piłkę nożną, taktykę i presję grania.

Z drugiej strony: czy anime sportowe w ogóle MUSZĄ być realistyczne?
Bo np. jedni wolą „symulator emocji i treningu” jak Ao Ashi, a inni chcą totalnego hype’u i przegięcia jak w
KulturowyKociolek - „Kapitan Tsubasa” ten tytuł zna każdy, ale mam wrażenie, że masa ...

źródło: niedocenione-anime-o-pilce-nozne

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 04.06.2026, 22:45:42 via Android
  • 0
@KulturowyKociolek: jakie jest najlepsze anime o piłce nożnej? Lubię całkiem piłkę, śledzę mniej więcej co się tam dzieję, ale nie mam czasu na oglądanie meczy. Oglądałem blue lock i sredniawa straszna. Za bardzo dla zoomera
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 09.06.2026, 01:02:23 via Android
  • 0
@KulturowyKociolek:
Preferowalbym stare i realne, ale nie musi być
  • Odpowiedz
vv4vv4
vv4vv4 09.06.2026, 01:00:47
  • 7
pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD

Kolega którego poznałem na etapie liceum mówił mi, że nasz wspólny kolega z mojej klasy z gimnazjum opowiadał mu historie, że mają takiego gościa w klasie (mnie) co w ogóle nigdy nie walił konia. Śmieszne, że chłop co lał pewnie na potęgę w gimnazjum sobie płeć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tired_
Tired_
09.06.2026, 01:09:24 via Wykop
  • 2
@vv4vv4:

pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD


P------e. Ja se freda marszczyłem już jak z 11 lat miałem XD A polucji nocnej nie miałem nigdy w życiu.
  • Odpowiedz
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
09.06.2026, 05:19:31 via Android
  • 2
@vv4vv4: waliłem konia jeszcze przed komunią. Polucji nigdy nie miałem no bo jak. Wale konia codziennie od ponad 25 lat
  • Odpowiedz
koloros
koloros
16.02.2024, 00:47:22
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 09.06.2026, 00:56:10 via Android
  • 0
@koloros: pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD
  • Odpowiedz
sensualnaibezpieczna
sensualnaibezpieczna
21.05.2026, 08:34:17
  • 3
Nie zapraszam żadnych pedalow na chatę
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vv4vv4
vv4vv4 21.05.2026, 22:32:39 via Android
  • 0
@feeling-of-justice: ty nie czaisz bazy, ty nic nie czaisz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.09.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.09.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 13.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia