Zaor odpalil longa na ETH czyli pompa przed nami? #gielda #kryptowaluty
@cr_7: jeśli już to pompka z ograniczeniem przed 1900, ale i na tym można zarobić
- 1045
Starzy ludzie: "Musi przyjść nowe pokolenie żeby było lepiej"
Meanwhile nowe pokolenie:
#heheszki #afera #lekarz100k
Meanwhile nowe pokolenie:
#heheszki #afera #lekarz100k
źródło: image
Pobierz
cr_7 via Wykop
- 0
Ja wiem kto to jest pyam co z nim nie tak?
@WykopToHiv2: Właśnie wszystko było tak bo został uniewinniony @Czoso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#mecz
W obecnej formie kto by wygrał?
W obecnej formie kto by wygrał?
WYGRANIE
- WKS 89.8% (53)
- Portugalia 10.2% (6)
- 1
#mecz
Czemu ten z Pirlo na avatarze już nie daje gifów?
Czemu ten z Pirlo na avatarze już nie daje gifów?
cr_7 via iOS
- 0
- 0
Znowu Zaor prawie miał rację gdyby nie ta manipulacja fed #gielda
- 3
#mecz
Realizator powinien teraz minutę pokazywać Pickforda i foooook
Realizator powinien teraz minutę pokazywać Pickforda i foooook
- 1
#mecz
Picford pewnie się zesral do obrońców FOOOOK haha
Picford pewnie się zesral do obrońców FOOOOK haha
- 0
#mecz
Kane nie ma tej aury i stylowki co Ronaldo ciężko mu kibicować.
Kane nie ma tej aury i stylowki co Ronaldo ciężko mu kibicować.
- 1
#mecz
Gdyby Ronaldo miał tak gwizdane jak Anglia w tym meczu to by skończył z 5 bramkami a tak sędzia kalosz z Kataru popuszczał Kongo
Gdyby Ronaldo miał tak gwizdane jak Anglia w tym meczu to by skończył z 5 bramkami a tak sędzia kalosz z Kataru popuszczał Kongo
- 10
- 0
#mecz
Widać, że sędziach kataru pewnie jakiegoś wujka szejka ma i mu załatwił na takim poziomie.
Widać, że sędziach kataru pewnie jakiegoś wujka szejka ma i mu załatwił na takim poziomie.
- 0
#mecz
Ocena sędziowania
Ocena sędziowania
Sędzia
- Kalosz 53.8% (21)
- Nie oglądam meczu/sprawdzam 46.2% (18)
- 1
- 6
#mecz
Uczciwy sędzia za te faule zaraz by dał karniaka dla Ronaldo
Uczciwy sędzia za te faule zaraz by dał karniaka dla Ronaldo
- 0
Niech walnie z daleka to ten Kongo bramkarz się zesra.
#mecz
#mecz
cr_7 via iOS
- 1
- 5
#mecz
Ale w szatni teraz o------l od Ronaldo leci XDDD
Ale w szatni teraz o------l od Ronaldo leci XDDD
@cr_7: przecież oni w------e na niego mają tak samo jak nasi na Robercika
- 0
#mecz
Znowu bez podań do Ronaldo i tak się kończy.
Znowu bez podań do Ronaldo i tak się kończy.
- 4
#mecz
Zdrowe w tym Kongo
Zdrowe w tym Kongo
- 0
Skoro hydration to Ile piw na dzisiejszy #mecz ?
HYDRATION BREAK
- 1 15.2% (7)
- 2 6.5% (3)
- 3 2.2% (1)
- 4 10.9% (5)
- 5+ 30.4% (14)
- 0 bo dziewczyna/żona zabrania = PANTOFEL 34.8% (16)
Osiągnięcia
Komentator
od 10.01.2020Komentator VIP
od 06.05.2021VIP Rocznica
od 18.06.2026Rocznica Gadżeciarz
od 03.04.2017Gadżeciarz Mikroblogger
od 03.04.2021Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska






A Ronaldo sam musi walczyć. #mecz