✨️ Dlaczego normiki akceptują zasady relacji?
#przegryw #blackpill
Na tagu często poruszany jest temat doboru partnera przez kobiety, selekcja i różne etapy, od etapu wyszalenia się do szukania bezpiecznej przystani i stabilizacji. I w sumie skoro znany jest schemat działania od lat to skąd to oburzenie i niechęć do tego że możecie być dla niej beciakiem na stare lata? Mam na myśli, że normiki wchodząc w #zwiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I w sumie skoro znany jest schemat działania od lat to skąd to oburzenie i niechęć do tego że możecie być dla niej beciakiem na stare lata?


@mirko_anonim: bo ci przeznaczeni do roli beciaka nie byli tymi samymi którzy zabawiali się z nimi w młodości, co powoduje frustrację na niesprawiedliwość.

Mam na myśli, że normiki wchodząc w #zwiazki doskonale to
  • Odpowiedz
#samotnosc #tinder #badoo #przegryw

Dobry wieczór, bardzo proszę o szczerą odpowiedź.
Ostatnio samotność okropnie daje mi w kość, całe życie sam, a człowiek już się zbliża do 30. Jak naprawdę można kogoś poznać, mając zero par na apkach randkowych? Jest jakakolwiek szansa? Jeśli tak to co robić, tak na serio. Bo naprawdę czuję tak beznadziejną bezradność, że aż żyć się odechciewa.

Dziękuję za szczere
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba będzie trzeba powoli zmienić telefon...
Tak zaczyna lagować, że nawet muzyka słuchana na słuchawkach bezprzewodowych, podczas wykonywania czynności jak przechodzenie na nowe strony, po prostu mi przerywa delikatnie odtwarzanie i wraca z powrotem do odtwarzania...
Ehhh... A53 5G już mi wysłużył pewien czas w moim życiu...
Czas na zmiany... (,) ()

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
  • 2
@majkel_scofield: @matixrr No własnie będę szukać czegoś ze Snapdragonem, bo już w większości przypadków, Exynos to porażka...
I oczywiście będę tez zmieniać producenta, bo choć lubię samsunga, to przy tym modelu zacząłem mieć już pewne zwątpienie na temat tej marki... (,)
  • Odpowiedz
@HuopskiRozum: Nic z tym nie zrobisz, moi starzy są dynamiczni , kasy od c---a zgromadzili. Siostry też sobie milionerów znalazły. Ja dzieciństwo spędziłem w szpitalach, w tym psychiatrykach, później zostałem bandytą a teraz staram się o rentę. Nie wiem co zrobię jak starzy umrą
  • Odpowiedz
na wstepie to moje jakies stare multi konto, idiotyczna nazwe wybralem
moj ukochany publiczny pamietniczku, dzis tak od serduszka
dzis wyjatkowo mocno czuje brak dopasowania do spoleczenstwa
niby sa do okola mnie ludzie ale poza jedna grupka to nic sie w sumie nie dodaje, a nawet w niej jest to super plytkie

Braci się nie tra-, stop, nie łap się brzytwy
ducdepologne - na wstepie to moje jakies stare multi konto, idiotyczna nazwe wybralem...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TTedbundYY: trochę copium. Takie trochę gadanie różowej nie jestem taka jak inne.
Pierwotne instynkty kierują również Tobą, ale nie możesz ich realizować. Jest dysproporcja możliwości ze względu na płeć.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY:

Sam nie potrafiłbym zdradzić nie te zasady


Nie da się tego stwierdzić, póki nie masz możliwości, pokusy i powodów. W żadnej kwestii nie ma co się zarzekać. Niejeden pacyfista zarzekał
  • Odpowiedz
@Urodzony_Kleszczem: u mnie była to bezsenność, po nieprzespanej nocy rano myśli, aby powiesić się w lesie na lince holowniczej od samochodu, ta myśl była dzień w dzień. Do tego całkowity brak apetytu. Dziesiątki wypalanych papierosów.
Zacząłem porządkować sprawy jak wypowiedzenie umowy z dostawcą internetu, wypowiedzenie umowy najmu mieszkania aby z niczym niedokończonym nie pozostawić najbliższych.

Resztkami sił zgłosiłem się na dzienny oddział psychiatryczny, leki+terapia.

Teraz jest sinusoida, raz lepiej raz
  • Odpowiedz
Nic nie widać, trzy ostatnie przypadki ode mnie:
a) przyjaciel mój wziął za dużo na głowę, wyjechał w poniedziałek rano do hurtowni po towar, ale po drodze zawrócił i pojechał do lasu, szukaliśmy go tydzień i znaleźliśmy wiszącego, zostawił żonę, dziecko, dom, biznes.
b) znajomy prowadził biznes, można by nawet powiedzieć, świetnie sobie radził, nie odbierał telefonu, znaleźli go na klamce, był samotny ok 40.
c) znajomy pracował na składzie węgla, któregoś
  • Odpowiedz
Moje życie zmierza w kierunku calkowitego rozpadu. W zasadzie zatraciło juz ino jakikolwiek sens. Cięzko mi jest ciagnąć to wszytko wiedząc że mam 30 lat i wszystko co do re już dawno za mną. Po raz kolejny w przeciagu ostatnich kilku tygodni upilem sie sam w pustym mieszkaniu. Ciekawe ile jeszcze watroba pociagnie.
#przegryw #depresja #alkoholizm #samotnosc #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kghjw: W takim razie dzwoń do dobrego nekromanty, próbujesz wyrzucić na śmietnik całkiem sprawny mózg aż żal patrzeć. Protestuje!
Nie tylko ty masz przekreśloną psychikę na tym gnilnym padole łez który jakimś cudem płynie niewzruszony przez czas. Złe rzeczy się czasem dzieją i nie mamy na to większego wpływu, zaś iść trzeba dalej - zapytasz dokąd - odpowiem, nie ważne. Po prostu wstań, i idź. Odległy niczym horyzont, cel którego
  • Odpowiedz
@Kghjw:
Prawda jest taka, że w tym stanie żadne słowa z internetu cię nie olśnią. Szukasz tu tylko potwierdzenia, że masz prawo się stoczyć, a wykopki ci przytakują, bo sami siedzą w tym samym bagnie na tych tagach. Chlanie w samotności to nie jest "realna ocena sytuacji", tylko znieczulenie, żeby nie bolało, że czas ucieka.

Skoro i tak uważasz, że wszystko stracone, to co masz do stracenia, żeby spróbować cokolwiek
  • Odpowiedz
W kołchozie ciągle słucham że ktoś gdzieś jedzie. Szef na 2 tygodnie Włochy i Chorwacja, jakaś julka też na 2 tygodnie do Grecji, inni na Cypr, Maltę. Ja skończyłem swój urlop tydzień temu. Skosiłem trawę, karmiłem kury, siedziałem przed komputerem i grałem w grę. Kompromitacja cwela. Nigdy nic z nikim i tak już zostanie.

#przegryw #samotnosc #s----------e
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach