Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bestils

bestils

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13124
  • Znaleziska 1628
  • Mikroblog 11496
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
murison
murison
murison
przedwczoraj, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils przedwczoraj, 11:16:18 via Wykop
  • 0
@murison: wiecie jak zabezpieczyć dom?
  • Odpowiedz
nabla-delta
nabla-delta
22.06.2026, 16:41:24
  • 0
#gielda

Co kupujecie smoluchy?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils przedwczoraj, 11:07:54 via Wykop
  • 1
@Codon: warto na ike ikze wrzucić dom development teraz i potem sprzedać? Rozważam też Palantira i AST SpaceMobile
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
21.06.2026, 18:11:28
  • 126
Polski konował zarabia więcej niż lekarze w Danii albo Luksemburgu. #lekarz100k #lekarz300k #afera #polska #zdrowie #praca #wykopefekt
IntruDroid - Polski konował zarabia więcej niż lekarze w Danii albo Luksemburgu. #lek...

źródło: 2006

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 21.06.2026, 23:28:48 via Wykop
  • 0
@IntruDroid: co to za puierdolenie z polską, od kiedy 20k euro to 4x średnia
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
20.06.2026, 14:16:34
  • 123
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 20.06.2026, 15:24:07 via Wykop
  • 1
@vieniasn: mnie boli d--a i nadgarski, kondycyjnie zrobił bym pewnie 100 na płaskim a tak 15 max :(
  • Odpowiedz
Codon
Codon
03.06.2026, 10:42:13
  • 14
#gielda dzisiaj wchodzi kolejny zakup CDR, Dassault Systemes, SAP, Alstom, Zeiss
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 08.06.2026, 21:48:12 via Wykop
  • 0
@Codon: w sumie skąd kasę bierzesz skoro mówiłeś że nic nie sprzedajesz
  • Odpowiedz
bestils
bestils 09.06.2026, 20:10:11 via Wykop
  • 0
@Codon: a czemu ściągasz z ETF? Zmiejszasz dywersyfikacje na rzecz szczurów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wombatDaiquiri
wombatDaiquiri
08.06.2026, 12:37:06
  • 37
Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. Pora zacząć lobbować legislację na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda
wombatDaiquiri - Obecnie czuje ze bezpieczniej trzymać w smieciuchach niż w NASDAQ. P...

źródło: SCRL_0002

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 08.06.2026, 16:09:51 via Wykop
  • 2
@wombatDaiquiri: o cannabis poland. Szanuję. Sam mam -60%
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 07.06.2026, 15:22:30 via Wykop
  • 2
@maria_kiribati: patrząc po bajkach to po większość z was zaraz śmieciarka przyjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

77

Pensje mocno w górę. Od lipca minimalne wynagrodzenie wyniesie 8458 zł

Pensje mocno w górę. Od lipca minimalne wynagrodzenie wyniesie 8458 zł

Od lipca wzrosną minimalne wynagrodzenia pracowników ochrony zdrowia. Stażysta prawie 9000 zł!

bestils
z
wnp.pl
dodany: 05.06.2026, 09:07:07
  • 40
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
bestils
bestils 02.06.2026, 05:54:38
  • 0
#gielda tak średnio ten kosmodrom idzie mi
bestils - #gielda tak średnio ten kosmodrom idzie mi

źródło: 1000037258

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils
Autor
02.06.2026, 06:39:28 via Wykop
  • 0
@kropla_bez_kitu_benc: kosmos
  • Odpowiedz
bestils
bestils
Autor
02.06.2026, 07:00:37 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: unlucky co mam powiedzieć
  • Odpowiedz
bestils
bestils 29.05.2026, 19:24:59
  • 50
Popełniłem mema
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc
bestils - Popełniłem mema 
#zalesie #feels #heheszki #samotnosc

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils
Autor
29.05.2026, 19:31:22 via Wykop
  • 33
bestils

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
raszko754
raszko754
24.05.2026, 19:17:04
  • 7
#latwogang
raszko754 - #latwogang

źródło: eksperci

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 24.05.2026, 19:20:45 via Wykop
  • 0
@raszko754: @heheszek
  • Odpowiedz
bestils
bestils 24.05.2026, 19:08:58
  • 6
#latwogang pedalarzom bylo za mało jazdy pod prąd xD auta też muszą się pchać (。◕‿‿◕。)
bestils - #latwogang  pedalarzom bylo za mało jazdy pod prąd xD auta też muszą się pc...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 24.05.2026, 18:40:27
  • 12
#latwogang nam się te pasy po prostu należą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
bestils - #latwogang  nam się te pasy po prostu należą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twoj_starrry
twoj_starrry
24.05.2026, 18:41:00 via Wypiek
  • 4
@bestils oni tylko na chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pdk #konfitura
  • Odpowiedz
bestils
bestils 24.05.2026, 18:39:00
  • 3
#latwogang zablokowaliśmy cały pas, jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bestils - #latwogang  zablokowaliśmy cały pas, jest w pyte ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magdalena-gaska
magdalena-gaska
24.05.2026, 18:42:46 via Android
  • 0
@bestils: no i zajebiście, ogólnopolska masa krytyczna
  • Odpowiedz
bestils
bestils 24.05.2026, 18:38:32
  • 8
#latwogang chłop na czołówke poleciał z tirem xD
bestils - #latwogang  chłop na czołówke poleciał z tirem xD

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
24.05.2026, 18:39:11 via Wykop
  • 6
@bestils: ale to dla dzieci( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Nehro
Nehro
24.05.2026, 18:49:31 via Wykop
  • 2
@bestils: Ja p------e, przez takiego debila uczciwie pracujący człowiek poszedłby siedzieć, niektórzy nie mają wyobraźni.
  • Odpowiedz
bestils
bestils 24.05.2026, 18:38:13
  • 5
#latwogang CZEMU On ciągle jedzie pod prąd xD
bestils - #latwogang  CZEMU On ciągle jedzie pod prąd xD

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SPLASHY
SPLASHY
24.05.2026, 18:38:33 via Wykop
  • 3
@bestils: to manifest
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
24.05.2026, 18:39:50 via Wykop
  • 5
@bestils: dla bombelków
  • Odpowiedz
bestils
bestils 23.05.2026, 22:13:08
  • 0
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

minotaurr
minotaurr
minotaurr
20.05.2026, 11:09:28
  • 0
#gielda A z czwórki - Palantir, Arm, Datadog, Credo kogo by koledzy wybrali?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 21.05.2026, 11:08:44 via Wykop
  • 0
@Codon: co dokupić najlepiej obecnie? Sprzedałem Semiconductors i myślą czy trzymać i odkupić jak będzie po 16 czy może coś innego. Z POETem planuje podobnie
  • Odpowiedz
Codon
Codon
20.05.2026, 17:31:32
  • 6
#gielda było pytanie, co nie wyszło w portfelu EUR, więc wrzucam screena.

Novo Kurvisk, LVMH, Zeiss - problemy przejściowe, odbija się na przestrzeni 5 lat.

Stellantis - tutaj może być over, ale pozycji nie likwiduje - albo wyjdę na mały %, albo wszystko do kibla. Nie mam pełnej wiary w tą firmę.

Groupe
Codon - #gielda było pytanie, co nie wyszło w portfelu EUR, więc wrzucam screena.

No...

źródło: 1000012210

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils 21.05.2026, 11:05:42 via Wykop
  • 0
@Codon: o widzę ubisoft sam ostatnio sporo kupiłem, było 38%+ teraz po dokupieniu to mam -6% xD
  • Odpowiedz
bestils
bestils 18.05.2026, 08:18:03
  • 3
To najpiękniejsze awokado jakie otworzyłem w swoim życiu. Mięciutkie jak pasta a całkowicie zielone i nie zdrewniałe. 10/10 chwalę się.
#autystyczneoko
bestils - To najpiękniejsze awokado jakie otworzyłem w swoim życiu. Mięciutkie jak pa...

źródło: 1000036803

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bestils
bestils
Autor
18.05.2026, 08:24:11 via Wykop
  • 1
@PokemonowyRambo: w Kauflandzie mieli 3 zł za pół kilograma. Wziąłem 3 kilo xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >
  • OSINT FAN

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.11.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking