Macie około 300zł i jakie kupujecie słuchawki? Do PC nie gram w żadne fpsy, wiec nie muszą być gamingowe.
Najchętniej to bezprzewodowe, ale jak jakość dźwięku będzie o wiele lepsza to może być na kablu. Mikrofon może być, albo nie.
Myślałem nad
1. Logitech G PRO X Gaming-Headset
2. Logitech G733 LIGHTSPEED
3. SteelSeries Arctis Nova 5
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może i to głupie pytanie ale...

Jakie lampy macie w swoich garażach? Miejsce do przechowywania samochodu i majsterkowania. Pytam o główne (u mnie dwie sztuki), pojedyncze nad blatem sobie ogarnę

Co patrzę w necie to mam wrażenie że wybór jest pomiędzy podłużnymi jak w kołchozie a ledowy mi plastrami miodu jakbym miał tam detaling robić

#budujzwykopem #samochody #remontujzwykopem #budowadomu #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: Do ogólnego oświetlenia podłużne wystarczą, barwa 4k. Do konkretnych prac gdzie ważny jest widoczny efekt szukaj lamp typu "Floodlight" barwa 5k.
  • Odpowiedz
@niedasieukryc jest też możliwość zarobku ale to już bardziej krzywe i polega na proponowaniu ludziom więcej za ich rzeczy niż lombard ale tu musisz znać trochę ludzi i być czujnym jak pies podwójny bo możesz trafić coś ciepłego
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kobieta nie kocha mężczyzny w taki sposób, to ewolucyjnie nierealne

Wątpię czy w ogóle kobieta jest zdolna do miłości. Doświadczenie mi mówi, że nie. A dobre związki są jedynie tam, gdzie są wspólne cele.
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: Są, ale surowiec w białku Pure WPI jest od innego producenta i ma trochę bardziej mleczny smak. Surowiec do WPI Premium jest tak oczyszczony, że po wymieszaniu z wodą robi się półprzeźroczysty i bez dodatków smakowych nie smakuje tak dobrze jak Pure WPI.
  • Odpowiedz
@nilfheimsan: w Pure WPC 82 jest maksymalnie 4 g węgli w 100 g suchej odżywki, a cena jest 2 razy niższa. Przy tak dobrym surowcu wybór jest raczej oczywisty. Dopóki nie masz nietolerancji laktozy imo nie ma sensu sięgać po WPI.
  • Odpowiedz
Jade sobie poczilowac do wrocka na kilka dni, w srodku tygodnia, interesują mnie dwie rzeczy:

1) Aquapark wrocław: moge kupic bilet stacjonarnie czy musze przez internet? Bilet jest na caly dzien czy godzinowki sprzedaja? Czy część zamknieta (zadaszona) jest wieksza i bardziej "rekreacyjna" niz otwarta? Bo wątpie że przy takiej pogodzie otworzą.

2) Zoo wrocławskie: moge kupic bilet stacjonarnie czy musze przez internet? Bilet jest na caly dzien czy godzinowki sprzedaja?

#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@mleko23: ehh, gdyby tak strony internetowe tych miejsc istniały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bilety na basen masz i godzinowe, i całodzienne. Dostępne i online, i w kasach

Bilety do zoo możesz kupić stacjonarnie, ale szczególnie w weekend warto mieć już ze sobą bilet kupiony online, bo kolejki
  • Odpowiedz
@mleko23:serio nie prościej było wpisac w googla "wrocław aquapark/zoo bilety cennik" ?
w aqua bilet na cały dzień to 90zł, 2h to jest 75 zł, a dopłata za minute spóźnienia to 2zł. także jak wezmiesz 2h i spóźnisz sie 8min to już masz to samo. o ile nie masz multisporta /medicovera , to czasówka sie nie opyla imho.
https://aquapark.wroc.pl/pl/cennik-dla-posiadaczy-kart-multisport-i-ok-system

na dworze jest część leniwej rzeki, basen solankowy (z jednej strony
  • Odpowiedz
Siema. Muszę zbadać swoich żołnierzy w Klinice Bocian w Warszawie. Nie wyobrażam sobie robić tego w stresie, w jakimiś obskurnym pokoiku z gazetkami "Twój weekend", no z góry wiem, że nic z tego nie będzie, nie mam 20 lat, żeby na żądanie i na akord trzepać kapucyna. Zanim tam zadzwonię chciałbym się spytać Was, czy ktoś może dostarczał tam próbkę dowiezioną z domu? Mam autem nie całe 30 minut, więc myślę, że
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dewey: no ale chłopie, konia nie waliłeś nigdy w jakichś przypadkowych miejscach? Mając lat 20 to potrafiłem strzepać w robocie w kiblu czy w lesie na grzybach, otoczenie nie miało większego znaczenia. Przypomnij sobie stare czasy i jedziesz. No chyba że faktycznie jesteś jakiś wycofany w tym temacie to nie ma rady. Jak w głowie sobie nie przestawisz to nic z tego nie wyjdzie i trzeba będzie znaleźć innego dawcę
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy do auta kupować opony typowo zimowe. Czy też wziąć zdjąć letnie i wymienić na całoroczne? Z przechowywaniem opon mam generalnie kłopot... Samochód te Renault Clio Hybrydowe. Zimą to nie zapuszczam się nim dalej niż 100 km poza miasto a głównie to kręcę się po mieście. Przebiegi rocznie to nie więcej niż 10 000 km robię. Teren po jakim się poruszam to niziny Wielkopolski.

Jak robicie? Macie dwa komplety czy

Kupować opony zimowe czy zmieniać na całoroczne?

  • Zimowe 24.7% (19)
  • Całoroczne 75.3% (58)

Oddanych głosów: 77

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z was ma jakąś wiedze albo doświadczenie na temat starania sie o drugą grupe inwalidzką?

Chce sprobować bo mam problemy ze znaezieniem roboty, a do tego nawarstwiło mi sie dosc sporo problemow zdrowotynych (np. kontuzja kolana, problemy z kręgosłupem, chyba wrzody w żałądku (w srode gastroskopia), piszczenie w uszach i depresja (mam tez papier ze szpitala sprzed okolo 3 miesiecy, bo gdy żalilem sie na wypoku i wspominalem cos o samobojstwie,
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moj_wykopowy_login: Wymyśliłeś to co najwyżej ty sobie te swoje debilne bzdury o tym, że praca to nie jest codzienna aktywność, z której wykonywaniem można mieć problemy XD I jeszcze to tłumaczenie, że to dlatego, że "dostarcza serotoniny" XD Cóż, może takim masochistom jak ty, nie wnikam, ale nawet jeśli, to mając rzekomo "depresję i to głęboką" (XD) i tak nie byłbyś w stanie tą pracą się tak upajać jak tu
  • Odpowiedz
@viciu03: Chodzi o to, że wynajmujący są debilami i myślą, że RODO nie pozwala im na podanie adresu. Kretynizm. Bez podania adrsu nie powiino dać się dodać ogłoszenia, ale to takie skomplikowane....
  • Odpowiedz
@viciu03: ewentualnie jeśli ogłoszenie wystawia posrednik, ktory nie zajmuje sie tym na wyłączność, to może bać się że ominiesz pośrednika i dopniesz deal ze sprzedającym, a on nie przytuli prowizji.
  • Odpowiedz