Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@HuopWsiowy leki uspokajające. Tylko to też może zamulić. Nie ma nic idealnego na krótki sen i bycie fit. Ogólnie leki nasenne są dla osób cierpiących na insomnie. To takie cholerstwo, gdzie nie śpisz kilka dni lub śpisz po godzinie, czasem dwie chociaż jesteś tak zmęczony, że organizm odmawia posłuszeństwa.
@HuopWsiowy: Melatonina albo wynalazki z chmielem.
- 2
#krakow padł mojej żonie pociąg w drodze na lotnisko, jest w miejscowości Słomniki. Niedługo ma lot i jak tak dalej pójdzie to nie zdąży
Czy odpłatnie by komuś się udało ją podwieźć? 150zl? Ale to do dogadania
Wiem że jest mała szansa że ktoś to przeczyta kto akurat może i ma blisko ale nie jest zerowa xD
#pytanie
Czy odpłatnie by komuś się udało ją podwieźć? 150zl? Ale to do dogadania
Wiem że jest mała szansa że ktoś to przeczyta kto akurat może i ma blisko ale nie jest zerowa xD
#pytanie
konto usunięte via Wykop
- 1
@Bruno_: Jak zona niebrzydka to publikuj zdjecie - szanse wzrosna 10 krotnie. W takim posranym swiecie zyjemy.
- 0
Mój CANON Pixma MX715 w dniu dzisiejszym chyba wyzionął ducha, brak reakcji na zasilanie więc pewnie padł zasilacz. Kupiłem go już używanego za jakieś 300pln na allegro 10 lat temu więc to też jest istotny fakt jak długo to urządzenie pracowało a głównie drukowałem na nim fotografie. I tutaj zwracam się z pytaniem do was - czy w cenie do 350pln jest szansa na używane urządzenie tego typu tylko choć troszkę nowsze?
@SPLASHY: to już nie te czasy jak w starych brotherach czy innych, że kupisz zamiennik za 10 zł. Zobacz ile kosztują zamienniki do nowych tanich drukarek. Do tego bardzo często nie działają
- 0
@michalek510: nawet nie wiedziałem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@snorli12 tu jeszcze proste wytłumaczenie przez innego Mireczka dla tych ułomnych co nie potrafią zrozumieć prostego tekstu.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzKwestia, że trochę drożej cię to wyjdzie. No kurcze chyba nie będziemy negować problemu nadprodukcji śmieci.
@JonaszSynGrazyny: A za nadprodukcję śmieci odpowiada konsument czy producent?
- 0
#jedzzwykopem może ktoś mi coś wytlumaczyc? Ja wiem ze wykop to bańka ale nie mam kogo się spytać. Jak to jest ze Polacy godzą się na takie ceny aut, jedzenia w restauracjach, subskrypcji, materiałów budowlanych, mieszkań, zakupów? Zwiedziłem kawał świata i ceny w Polsce są bardzo podobne do cen za granicą z małym odchylem +-. Natomiast pensje nie są takie same. Więc moim jedynym wytłumaczeniem jest albo że większość Polaków
czemu cena importowanych aut jest wyższa niż aut importowanych w innych krajach?
@P4ncak3: Polska szkoła przedsiębiorczości - skoro nadal kupujo to można doić. No i VAT w PL jest jednym z wyższych w UE.
albo że Polacy zadłużają się bardziej niż w innych krajach zeby utrzymać pewien standard życia.
@P4ncak3: Odpowiadam - Polacy nie żyją tak jak ludzie w innych krajach, żyją biedniej wbrew propagandzie sukcesu wylewającej się zewsząd.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@P4ncak3: standardzik, w sumie to teraz przyszła mi do głowy kolejna znajoma w tym samym schemacie ale chyba nie ma tam partnera, przynajmniej nic na to nie wskazuje z aktywności na fb i instagramie a jest aktywna
@asiakasia Jak masz na nazwisko np. Psikuta a imię np. Sylwia to proponuję taki format:
Nazwisko + pierwsza litera imienia .pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nazwisko + pierwsza litera imienia .pl ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop
- 0
@asiakasia: Chyba pierwsza opcja jest w twoim przypadku lepsza. Głos na nią;)
Mam przesylke DPD z odbiorem w Zabce i informacje, ze jest zly adres xD. Dodzwonic sie poza botem do DPD nie mozna, pani w punkcie na Cystersow mowi, ze to prawdopodobnie przez przeladowanie w punkcie ale dzis ta przesylka jest w DPD Depot na Dąbka bo kurier jej nie odebral. Cos tam zapisala, jakies zgloszenie ale w sumie nie wiem czy zwroca ta przesylke czy mozna ja gdzies jeszcze odebrac? Numeru do
@grzesiek0401 otwierał mi się kiedy odwiedzałam ich stronę, wyskakiwal gdzieś na dole z tradycyjnym pytaniem bota w czym mogę pomóc. Dało się przejść do konsultanta, ale tam też nic nie mogli zrobić poza kontaktem z magazynem, a magazyn miał wszystko głęboko.
Może będziesz miał szczęście i paczka dotrze akurat jak wrócisz.
Może będziesz miał szczęście i paczka dotrze akurat jak wrócisz.
- 1
@pcela: Dzięki, okazuje się, że pojawiły się nowe statusy
Umówiono późniejszy termin doręczenia
Magazynowanie przesyłki w oddziale
i pojawiła się opcja przekieruj do najbliższego punktu, która wcześniej była nieaktywna(bo widocznie wówczas była w doręczeniu). Przekierowałem, mam nadzieję, ze teraz będzie już ok.
Umówiono późniejszy termin doręczenia
Magazynowanie przesyłki w oddziale
i pojawiła się opcja przekieruj do najbliższego punktu, która wcześniej była nieaktywna(bo widocznie wówczas była w doręczeniu). Przekierowałem, mam nadzieję, ze teraz będzie już ok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sensualnaibezpieczna: Julka wypad z tagu
@sensualnaibezpieczna: 100 k
- 1
źródło: ae1fbsdl729d1
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@HuopWsiowy: aliexpress
@HuopWsiowy trafiła nam się jedna sztuka 5700x3d, jak jesteś zainteresowany to możemy wystawić np na olx albo po prostu dogadamy wysyłkę. Wczoraj dopiero przyszła, więc nawet nie jest wystawiona.
#dspc dspc.pl
#dspc dspc.pl
2
Kiedy seniorzy stracą prawo jazdy? Aktualne zasady na październik 2025 sprawdź,

Czy seniorzy tracą prawo jazdy z powodu wieku? A może wystarczy choroba? A co z punktami karnymi? W praktycznym poradnik
z- 4
- #
- #
- #
- #
- 1
Ostatnio wkręciłem się w czytanie książek. W czasach szkolnych zawsze uwielbiałem czytać lektury, ale później jakoś zostawiłem czytanie i teraz ponownie się wciągnąłem. Póki co czytam jakieś kryminały, książki o zdrowych nawykach, popularnonaukowe o psychologii czy finansach.
I tu pytanie do was, jaką książkę polecacie, która może nie zmieniła waszego życia, ale zapadła wam w pamięć jako taka, którą faktycznie warto przeczytać? Tematyka dowolna - od fabularnych czy kryminalnych po książki o
I tu pytanie do was, jaką książkę polecacie, która może nie zmieniła waszego życia, ale zapadła wam w pamięć jako taka, którą faktycznie warto przeczytać? Tematyka dowolna - od fabularnych czy kryminalnych po książki o
@Hmura: "Kochanek Wielkiej Niedźwiedzicy" Piaseckiego. Życie przemytników na granicy PL-ZSRR. Mega ciekawe, szczególnie jak wcześniej przeczytasz jak wyglądał życiorys autora - parał się tym zajęciem, przez chwilę był szpiegiem. Książka napisana bodajże w trakcie jego pobytu w więzieniu na Łysej Górze.
- 7
Jak myślicie, jest jakaś szansa że ten głupi system kaucyjny zostanie wycofany? Niezgniatane butelki ustawiać w domu a potem wozić autem do miasta, bleh.
A najlepsze że system upośledzony na poziomie podstawowym - za plastik niższa kaucja niż za szkło
#recykling #systemkaucyjny #kaucja #pytanie #smieci
A najlepsze że system upośledzony na poziomie podstawowym - za plastik niższa kaucja niż za szkło
#recykling #systemkaucyjny #kaucja #pytanie #smieci
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
źródło: 1000168068
Pobierz- 1
Jakieś obłąkane babsko w radiu teraz opowiada bo redaktorek się pyta co będzie jak obroty spadną producentom napojów i tak dalej ze względu na te kaucję to ona opowiada że właśnie Polacy że Polaków kręci to że będą te butelki nosić i właśnie wszystko będzie dobrze bo tak jest na zachodzie Europy
#pytanie #pytaniedoeksperta #systemkaucyjny
#pytanie #pytaniedoeksperta #systemkaucyjny
pytanie
- tak będę nosić butelki bardzo fajnie 17.8% (13)
- będę kombinować żeby nie płacić tej kaucji 82.2% (60)
@aa-aa: będą nosić i kombinować.
z jednej strony nie cieszą mnie koszty tego systemu. Z drugiej - k-----y można dostać bo wystarczy jeden ciul na 10k ludzi i pół lasu z------e śmieciami.
A pamiętacie jak się było gówniakiem i wyrzucało butelki YOLO itepe? A teraz gówniaki będą zanosić bo to piniondz.
I jeszcze spadnie spożycie słodkich napojów? Ta gruba locha mieszkająca na rogu, która rozwala zdrowie swojej córce tonami napojów
z jednej strony nie cieszą mnie koszty tego systemu. Z drugiej - k-----y można dostać bo wystarczy jeden ciul na 10k ludzi i pół lasu z------e śmieciami.
A pamiętacie jak się było gówniakiem i wyrzucało butelki YOLO itepe? A teraz gówniaki będą zanosić bo to piniondz.
I jeszcze spadnie spożycie słodkich napojów? Ta gruba locha mieszkająca na rogu, która rozwala zdrowie swojej córce tonami napojów
✨️ Jak radzić sobie z samotnością i depresją po studiach? Ⓘ
Zawaliliście studia, nie macie pracy i jesteście sami w depresji oraz samotności. Co byście zrobili? Na studia chcę wrócić, ale w tym roku to już ciężko. Chcę coś robić, ale zmieniam się w wegetujące warzywo.
Psychiatra w tej sytuacji? Mam te 20 parę lat i nie wiem co z życiem robić.
#pytanie #samotnosc
Zawaliliście studia, nie macie pracy i jesteście sami w depresji oraz samotności. Co byście zrobili? Na studia chcę wrócić, ale w tym roku to już ciężko. Chcę coś robić, ale zmieniam się w wegetujące warzywo.
Psychiatra w tej sytuacji? Mam te 20 parę lat i nie wiem co z życiem robić.
#pytanie #samotnosc
@mirko_anonim wychodzenie do ludzi na siłę jako sport ekstremalny
@mirko_anonim nie radzę po studiach nie mam żadnych kolegów ani tym bardziej dziewczyny.
- 249
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
źródło: temp_file1924019728666620525
Pobierzco się psuje
- pedały 47.8% (22)
- rama 4.3% (2)
- koło 13.0% (6)
- inne 34.8% (16)

































#pcmasterrace #pc #laptopy #laptop #laptopmasterrace #laptopygamingowe #pytanie #pytaniedoeksperta
Zerknij https://techlords.pl/ranking-laptopow-pazdziernik/
Choć legion sam model w sobie topka, warto. Tylko czy potrzebujesz aż takiej wydajności? Model z RTX5060 czy RTX5070 są już w okolicach 7k