Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko187
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
czarnoibialo

czarnoibialo

Dołączył 1 rok i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1458
  • Znaleziska 181
  • Mikroblog 1277
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 17
jim_carrey
jim_carrey
19.05.2026, 05:26:34
  • 394
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000009163

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 19.05.2026, 09:38:26 via Android
  • 0
@jim_carrey: chryste panie homokomando!?
  • Odpowiedz
oszty
oszty
19.05.2026, 07:40:23
  • 259
Mój ojciec przez 11 lat nie znosił naszego sąsiada. Twierdził, że to zimny, arogancki i nieprzyjemny typ. Każdego ranka facet wychodził z domu, mijał wszystkich bez słowa i nawet nie pomachał na dzień dobry.

Pewnej zimy ojciec poślizgnął się na lodzie przed naszym domem. Upadł tak niefortunnie, że nie mógł się ruszyć. I zgadnijcie, kto pierwszy przebiegł przez ulicę? Ten „arogancki” sąsiad.

To on zadzwonił po karetkę. Okrył mojego ojca własnym płaszczem i siedział
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 19.05.2026, 09:35:53 via Android
  • 2
@oszty: niby smieszne, ale ja jestem wlasnie tym "zimny, arogancki, nieprzyjemny typ". Czemu mam sie witac z ludzmi, ktorzy sa dla mnie jak obcy ludzie? Nie rozumje. To, ze jestesmy sasiadami nic nie zmienia, dalej sie nie znamy xD
Nawet w pracy tak samo mysle, ktos nie utrzymuje ze mna kontaktu albo gadalem z nim doslownie raz przez minute rok temu, to chyba wciaz jestesmy obcy dla siebie cnie? A
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 19.05.2026, 09:30:48
  • 5
Zabijcie mnie

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #apustaja #gownowpis
czarnoibialo - Zabijcie mnie

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #przegryw #apustaja #...

źródło: 4307

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:21:21
  • 0
xDDD
#psychologia #zaburzeniaosobowosci
czarnoibialo - xDDD
#psychologia #zaburzeniaosobowosci

źródło: 4226

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo
Autor
16.05.2026, 17:23:42 via Wykop
  • 0
@Lord-Penetrator: na gorze jest obrazek, ktory przedstawia osobe narcystyczna jako wcielone zlo (w skrocie) - taka opinie maja narcyzi, prawie tak zla jak psychopaci.
Natomiast na dole wkleilem screen z serwisu reddit, na ktorym jeden z uzytkownikow (piszacy na subreddit /npd, cos jak tag na wykopie) skarzy sie, ze doznaje tzw "collapse" (jest to zjawisko podobne do zalamania nerwowego posrod normalnych osob) z powodu tego iz jego kot jest chory
  • Odpowiedz
kurek98
kurek98
kurek98
16.05.2026, 08:49:28
  • 492
#przegiolemco #heheszki
kurek98 - #przegiolemco #heheszki

źródło: IMG_3354

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:35:25 via Android
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
16.05.2026, 10:18:59
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:29:25 via Android
  • 1
@garnuch40cm: co ty p--------z? Opisz sytuacje, moze wykop pokreci malysza
  • Odpowiedz
PanGruszka125
PanGruszka125
PanGruszka125
16.05.2026, 10:27:17
  • 0
#raportzpanstwasroda Niezła bestia
PanGruszka125 - #raportzpanstwasroda  Niezła bestia

źródło: mega

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:28:44 via Android
  • 0
@PanGruszka125: kasuj zdjecie mojej kobiety
  • Odpowiedz
SiwyMati35
SiwyMati35
SiwyMati35
16.05.2026, 09:53:52
  • 2
Co się może stać jak żona zmusza Cię do "pilnego" kolejnego remontu, a Ty jestes nieodpowiedzialnym dzieckiem, a nie budowlańcem? Ponowne odwiedziny na SORze i to nie pierwsze z podobnym przypadkiem. Ostatnim razem mialem 2 kawałki gruzu, które wbiły mi się w oko, a tym razem przy cięciu płytek prawdopodobnie jakis odprysk się wpierdzielił, aż powieka spuchła. Noszę okulary ochronne zawsze, ale tym razem mialem "małą" docinkę z niespodzianką.

#zalesie
SiwyMati35 - Co się może stać jak żona zmusza Cię do "pilnego" kolejnego remontu, a T...

źródło: 1000023049

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:07:12 via Android
  • 23
@heniek_8: jak juz straci wzrok w jednym oku i jedna reke, to zostawi go dla innego, ktory ma wszystkie rece i oboje oczu. A op robi dla nich ten remont ( ͡° ͜ʖ ͡°) xDD nie no swiruje, ale brzmi zabawnie, przyznajcie
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 10:04:03
  • 2
Dalo do myslenia. To pewnie nie od waszych starych sie zaczelo, tylko wczesniej. Pewnie bysmy doszli do II wojny, jakby tak zaczac drazyc, kiedy i co sie stalo, co wplynelo
#gownowpis #psychologia #depresja #zaburzeniaosobowosci
czarnoibialo - Dalo do myslenia. To pewnie nie od waszych starych sie zaczelo, tylko ...

źródło: 4216

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
16.05.2026, 09:00:13
  • 0
#gtasa Dlaczego takie coś nie weszło do użytku powszechnego? Grając w GTA SA to był najlepszy bajer zazwyczaj, ale myślalem, że to w rzeczywistości nie istnieje, bo temperatura spaliłaby chłopa. Imagine, że teraz zamiast rakowych hulajnóg, dzieciaki latałyby do szkoły jetpackami...Future is now, ale nie, jakiś urzędnik się nie zgodził, bo bał się, że mu ktoś w stodołę przy*******i( ͡° ʖ̯ ͡°)
giorgioborgio - #gtasa Dlaczego takie coś nie weszło do użytku powszechnego? Grając w...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 09:02:40 via Android
  • 4
@giorgioborgio: ludzie by sie pozabijali na czyms takim
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
16.05.2026, 08:10:42
  • 0
#muzyka
Kapppa111 - #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 08:26:07 via Android
  • 0
@Kapppa111: bracia p-------c
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 08:24:43
  • 2
Spotykac sie z odpowiednimi ludzmi i dzieki temu nie byc zmeczonym psychicznie po socjalizowaniu sie
#gownowpis #humorobrazkowy
czarnoibialo - Spotykac sie z odpowiednimi ludzmi i dzieki temu nie byc zmeczonym psy...

źródło: 4200

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marlena4632
Marlena4632
Marlena4632
16.05.2026, 07:18:14
  • 0
Muszę się wyżalić inaczej już dłużej nie wytrzymam. Historia dotyczy mojego zdrowia psychicznego. Wiem że to co teraz napiszę będzie wyglądać jak żalenie się, ale naprawdę muszę z siebie to wyrzucić. Inaczej nikt nie będzie wiedział o tym co przechodzę, a ja już nie daje rady. Więc zaczynam. Nie mogę już dłużej żyć z bólami psychosomatycznymi. Założyłam nowe konto na facebooku, ale tylko kiedy to zrobiłam zaczęło mnie strasznie gnieść, piec i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 07:19:30 via Android
  • 0
@Marlena4632: mozesz miec tez wykop :3!!
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.05.2026, 22:03:22
  • 52
wfyokyga

źródło: temp_file2799960998349754818

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 16.05.2026, 07:07:08 via Android
  • 1
@wfyokyga: ale niuchacz
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 30.04.2026, 17:37:46
  • 1
Wlasnie dotarlo do mnie, ze ja w sumie nie czuje, ja sobie wyobrazam, ze czuje
Zaczynam rozumiec, dlaczego robilem pewne rzeczy i czasem dalej robie
To byla proba rzeczywistego poczucia czegos, ale to wszystko iluzja, kuszaca, ale iluzja

Co to znaczy? Nie wiem xD

czarnoibialo - Wlasnie dotarlo do mnie, ze ja w sumie nie czuje, ja sobie wyobrazam, ...

źródło: 3877

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo
Autor
16.05.2026, 07:04:23 via Android
  • 0
@dream_big: nie jestem pewien, czy to strach, ale moze to rzeczywiscie jakis mechanizm obronny
Teraz pytanie, czy proba odblokowania tego, to jest dobry pomysl
W koncu jesli mnie zblokowalo przed odczuwamiem, to po to, by mnie chronic (teoretycznie)
No i moze tam nic nie byc, czyli nie ma co odblokowywac tak naprawde
Jesli masz jakies materialy na ten temat, to podziel sie
czarnoibialo - @dream_big: nie jestem pewien, czy to strach, ale moze to rzeczywiscie...

źródło: 4194

Pobierz
  • Odpowiedz
verq2137
verq2137
08.05.2026, 17:34:04
  • 2
#heheszki #humorobrazkowy #memy
verq2137 - #heheszki #humorobrazkowy #memy

źródło: 248871536_2362785680525603_2262113317150257707_n

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 08.05.2026, 18:12:28 via Wykop
  • 5
@verq2137: kasuj to moje zdjecie ze studniowki
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 08.05.2026, 14:26:45
  • 8
Kazdy film #audytobywatelski

*Spaceruje, nagrywa, robi zblizenie zoom*

*Ktos zauwaza, patrzy i idzie w jego kierunku

Dzien dobry, a co pan robi?

No nagrywam, a co?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zukennuken
zukennuken
zukennuken
08.05.2026, 14:37:47 via Wykop
  • 8
@czarnoibialo: "mnie te tabliczki nie dotycza" :D uwielbiam goscia
  • Odpowiedz
czarnoibialo
czarnoibialo 08.05.2026, 11:11:22
  • 0
I wlasnie o to chodzi - jestes wiedzma.
A bylas wrozka, rozumiesz??
Nie?
Ja tez nie
#gownowpis #psychologia #apustaja #zaburzeniaosobowosci #narcyzm #heheszki
czarnoibialo - I wlasnie o to chodzi - jestes wiedzma.
A bylas wrozka, rozumiesz??
Ni...

źródło: 4050

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wookash071
Wookash071
07.05.2026, 14:20:20
  • 1
Zajebisty deal. Wysoki, opiekuńczy i na plus "ogarnianie" wyjazdów.
Jako ktoś kto ważył 107kg przy 175cm wzrostu powiem tylko tyle, ze laska ma wymagania tak wysokie jak jej waga xD
Waga mamonska za ambicje i bycie jeleniem xddd
#tinder
Wookash071 - Zajebisty deal. Wysoki, opiekuńczy i na plus "ogarnianie" wyjazdów. 
Jak...

źródło: 1000008540

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarnoibialo
czarnoibialo 07.05.2026, 14:40:44 via Android
  • 8
@Wookash071: nie widze nic zlego w tym opisie. I nie ma nic o jej wadze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 21.01.2025

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.09.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 20.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking