@KosmicznyGrzyb:

Czy chcesz, żeby AI było świadome swojego istnienia oraz posiadało uczucia?


Nie.

Jeśli kiedykolwiek "ej aj" posiądzie świadomość oraz "uczucia" - bez ludzkiej ingerencji, to mamy Over. Spójrzmy na samych siebie - otrzymamy odpowiedz.
  • Odpowiedz
niedlugo zaczne wynajmowac mieszkanie (ja będę wynajmował komuś), mam 0 doświadczenia w temacie. Na co zwrócić uwage? Czy załatwić to przez biuro nieruchomości? Miasto powiatowe. Obawiam się dzikich lokatorów bo słyszałem że koszta potrafią iść w dziesiątki tys zł... #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz: niektóre alty zrobiły na przestrzeni kilku mies po 500% a wy wciąż czekacie na alt sezon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To ile musiałyby alty robić żeby w końcu był ten alt sezon xD
  • Odpowiedz
@freeeze Paradoksalnie Shiba i Pepe (chyba małe nie są) mają 30% ATH; gdzie teraz poszły w górę? To, że widzisz w top90days, że coś zrobiło 1000%, to dużo nie zmienia, bo osoby, które to wzięły ze startu są nieliczne - to samo jak podałem przykład z eth. Jaki tam średni próg wejścia masz w altach?
  • Odpowiedz
Czy taki olej np. OLEJ MASZYNOWY LAN 46 1L AN 46 L-AN 46 nada się do smarowania ostrzy nożyc do trawy i do żywopłotu? W instrukcji od sprzętu piszą, żeby stosować:

"olej o niskiej lepkości (olejem maszynowy lub olej smarny w aerozolu)"

Proponowany "olej smarny w areozolu" kosztuje 40zł za 300ml a taki litrowy na zapas mam już za 20zł. Są też jakieś inne Oleje Maszynowe LAN 15, LAN 22, LAN 68
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@pepe998 aa ok kolejne rozwiązanie typu:

System nam się wali. Sprowadziła na świat kolejnych pracowników i podatników to rzucimy Ci marchewkę.

Czy ktoś się zastanawia nad tym w co wciągamy te urodzone dzieci ? Z czym przyjdzie im się mierzyć?

Oczywiście nie bo KTOS MUSI PRACOWAC NA NASZE EMERYTURY!!!111
  • Odpowiedz
@sobiera: Wystarczyłoby zniesienie odrębności funduszu ubezpieczeń społecznych i ustanowienie emerytury maksymalnej, by wyeliminować patologiczne sytuacje, gdzie emeryt miesięcznie otrzymuje dwukrotność minimalnego wynagrodzenia za płacę. Państwo ma możliwości, by zapewnić godne uposażenie osób w wieku poprodukcyjnym bez stosowania "błyskotliwych" metod w stylu rumuńskiego dekretu 770
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asullo:

Moze byc roznica w zasiegu pomiedzy operatorami w miejscu gdzie bedziesz przebywal. U mnie w miescie w tramwaju na glownej trasie prawie w centrum w Plusie przerywa internetowe radio, podobnie w windzie. W Orange, Play nie ma tego problemu.

Jedna z lepszych ofert ma Vectra za 15zl na zasiegu Play, potem nju na karte na zasiegu Orange, Fonia na zasiegu Orange lub Plusa.
  • Odpowiedz
Wiecie wykopki jaki projekt dla was z #programowanie byłby na serio zajebisty? Jakieś zhackowanie bazy znanylekarz i rozpoznanie na jakich wzorcach podzielić komentarze na prawdziwe i na boty/kupione/fałszywe/generowane. No bo oni walą plakietkę "opinia zweryfikowana", i to znaczy chyba tyle że założone jest na ten login konto. A co to za konto, ile ma opinii, od kiedy jest założone i może jakieś inne kwestie po których można potwierdzić jego wiarygodność
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: jak w ogóle ma się wyciek z alabu do tego co proponujesz ze znanymlekarzem? nawet potencjalne luki u nich nie mają związku z weryfikacją ewentualnego konowała, pomysł bardzo prospołeczny, ale niestety jedyne co zadziałałoby w tym przypadku to to, że znanylekarz całkowicie spadnie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Endrius: dzięki, wyciąłem z innego starego opryskiwacza pasek I widocznie sie udało bo trzyma elegancko 3 bary na pompce bez wycieków. Tylko ze przed nałożeniem paska trochę przeszliwowalem papierem sciernym i odtlusciłem IPA.
Wasky - @Endrius: dzięki, wyciąłem z innego starego opryskiwacza pasek I widocznie si...

źródło: 20251008_115941

Pobierz
  • Odpowiedz
Mamy spółkę z o.o., 2 wspólników, oboje w zarządzie. Chcemy podpisać umowę najmu ze mną. Jak rozumiem art. 210 ksh mamy zrobić uchwałę wspólników powołując pełnomocnika do podpisania umowy. Czy drugi wspólnik może być tym pełnomocnikiem?

Co czytam to inna opinia, inna interpretacja. Drugi wspólnik/członek zarządu może być pełnomocnikiem w sprawie tej umowy czy musimy mieć pełnomocnika spoza zarządu?

#pytanie #prawo #spolka #firma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym zmienić rozdzielczość w GTA VC z modami na lepsze tekstury ale od kiedy ten mod jest zaaplikowany nie ma takiej możliwości w menu gry. Czytam w sieci, że należy zmodyfikować plik gta_vc.set ale po otwarciu w notatniku są jakiś krzaczki. Jak to otworzyć do edycji?

#it #informatyka #komputery #gry
#pytanie
niedasieukryc - Chciałbym zmienić rozdzielczość w GTA VC z modami na lepsze tekstury ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-10-02 212001

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedasieukryc: jak wyżej, to plik binarny więc zostaje potraktować go hexeditorem, pytanie czy będziesz wiedział które bloki są odpowiedzialne za rozdzielczość xd
  • Odpowiedz