Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czy chcesz, żeby AI było świadome swojego istnienia oraz posiadało uczucia?
- TAK 31.1% (37)
- NIE 68.9% (82)
@KosmicznyGrzyb:
Nie.
Jeśli kiedykolwiek "ej aj" posiądzie świadomość oraz "uczucia" - bez ludzkiej ingerencji, to mamy Over. Spójrzmy na samych siebie - otrzymamy odpowiedz.
Czy chcesz, żeby AI było świadome swojego istnienia oraz posiadało uczucia?
Nie.
Jeśli kiedykolwiek "ej aj" posiądzie świadomość oraz "uczucia" - bez ludzkiej ingerencji, to mamy Over. Spójrzmy na samych siebie - otrzymamy odpowiedz.
Jeśli kiedykolwiek "ej aj" posiądzie świadomość oraz "uczucia" - bez ludzkiej ingerencji, to mamy Over
@Mr_3nKi_: i to mi się podoba, o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hejka mirki, co to za bestia? Google image, jak i chatgpt niestety niepoprawnie zweryfikował #kiciochpyta #pajaki #pajak #pytanie
źródło: A858364F-F992-44EB-B780-B169D38C2197
Pobierz@makeItReal: pajonk.
@makeItReal steatoda nijaka
niedlugo zaczne wynajmowac mieszkanie (ja będę wynajmował komuś), mam 0 doświadczenia w temacie. Na co zwrócić uwage? Czy załatwić to przez biuro nieruchomości? Miasto powiatowe. Obawiam się dzikich lokatorów bo słyszałem że koszta potrafią iść w dziesiątki tys zł... #pytanie
- 3
Czy jesteście przygotowani na wypadek tego, że żadnego Alt Seasonu nie będzie w tym cyklu?
#kryptowaluty #ethereum #pytanie
#kryptowaluty #ethereum #pytanie
@trevoz: niektóre alty zrobiły na przestrzeni kilku mies po 500% a wy wciąż czekacie na alt sezon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To ile musiałyby alty robić żeby w końcu był ten alt sezon xD
To ile musiałyby alty robić żeby w końcu był ten alt sezon xD
@freeeze Paradoksalnie Shiba i Pepe (chyba małe nie są) mają 30% ATH; gdzie teraz poszły w górę? To, że widzisz w top90days, że coś zrobiło 1000%, to dużo nie zmienia, bo osoby, które to wzięły ze startu są nieliczne - to samo jak podałem przykład z eth. Jaki tam średni próg wejścia masz w altach?
Czy taki olej np. OLEJ MASZYNOWY LAN 46 1L AN 46 L-AN 46 nada się do smarowania ostrzy nożyc do trawy i do żywopłotu? W instrukcji od sprzętu piszą, żeby stosować:
"olej o niskiej lepkości (olejem maszynowy lub olej smarny w aerozolu)"
Proponowany "olej smarny w areozolu" kosztuje 40zł za 300ml a taki litrowy na zapas mam już za 20zł. Są też jakieś inne Oleje Maszynowe LAN 15, LAN 22, LAN 68
"olej o niskiej lepkości (olejem maszynowy lub olej smarny w aerozolu)"
Proponowany "olej smarny w areozolu" kosztuje 40zł za 300ml a taki litrowy na zapas mam już za 20zł. Są też jakieś inne Oleje Maszynowe LAN 15, LAN 22, LAN 68
- 1
@NaczelnyAgnostyk: <3
Czy można skompresować film np. 1GB - ok. 30min do 100mb, aby przesłać go na na Mess od FB? Jeśli tak to co polecacie?
#komputery #it #messenger #facebook #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
#komputery #it #messenger #facebook #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
@SkrajnieZdegustowany Handbrake
@SkrajnieZdegustowany Da się, ale jakość obrazu będzie bardzo zła
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pepe998 aa ok kolejne rozwiązanie typu:
System nam się wali. Sprowadziła na świat kolejnych pracowników i podatników to rzucimy Ci marchewkę.
Czy ktoś się zastanawia nad tym w co wciągamy te urodzone dzieci ? Z czym przyjdzie im się mierzyć?
Oczywiście nie bo KTOS MUSI PRACOWAC NA NASZE EMERYTURY!!!111
System nam się wali. Sprowadziła na świat kolejnych pracowników i podatników to rzucimy Ci marchewkę.
Czy ktoś się zastanawia nad tym w co wciągamy te urodzone dzieci ? Z czym przyjdzie im się mierzyć?
Oczywiście nie bo KTOS MUSI PRACOWAC NA NASZE EMERYTURY!!!111
@sobiera: Wystarczyłoby zniesienie odrębności funduszu ubezpieczeń społecznych i ustanowienie emerytury maksymalnej, by wyeliminować patologiczne sytuacje, gdzie emeryt miesięcznie otrzymuje dwukrotność minimalnego wynagrodzenia za płacę. Państwo ma możliwości, by zapewnić godne uposażenie osób w wieku poprodukcyjnym bez stosowania "błyskotliwych" metod w stylu rumuńskiego dekretu 770
sony wh1000xm6, ma ktoś z wykopków i odpowie mi na jedno pytanie?
interesuje mnie jedna rzecz, a konkretnie ucisk na głowe. Zawsze nauszne mnie cisnęły w łeb bo mam dosyć duży i potem miałem takie uczucie gorących uszu, szukam słuchawek które trochę oddychają i łba nie cisną.
#pytanie #sluchawki #anc #sony
interesuje mnie jedna rzecz, a konkretnie ucisk na głowe. Zawsze nauszne mnie cisnęły w łeb bo mam dosyć duży i potem miałem takie uczucie gorących uszu, szukam słuchawek które trochę oddychają i łba nie cisną.
#pytanie #sluchawki #anc #sony
źródło: obraz_2025-10-03_152100417
Pobierz- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wypiek
- 2
@Asullo nju
@Asullo:
Moze byc roznica w zasiegu pomiedzy operatorami w miejscu gdzie bedziesz przebywal. U mnie w miescie w tramwaju na glownej trasie prawie w centrum w Plusie przerywa internetowe radio, podobnie w windzie. W Orange, Play nie ma tego problemu.
Jedna z lepszych ofert ma Vectra za 15zl na zasiegu Play, potem nju na karte na zasiegu Orange, Fonia na zasiegu Orange lub Plusa.
Moze byc roznica w zasiegu pomiedzy operatorami w miejscu gdzie bedziesz przebywal. U mnie w miescie w tramwaju na glownej trasie prawie w centrum w Plusie przerywa internetowe radio, podobnie w windzie. W Orange, Play nie ma tego problemu.
Jedna z lepszych ofert ma Vectra za 15zl na zasiegu Play, potem nju na karte na zasiegu Orange, Fonia na zasiegu Orange lub Plusa.
Wiecie wykopki jaki projekt dla was z #programowanie byłby na serio zajebisty? Jakieś zhackowanie bazy znanylekarz i rozpoznanie na jakich wzorcach podzielić komentarze na prawdziwe i na boty/kupione/fałszywe/generowane. No bo oni walą plakietkę "opinia zweryfikowana", i to znaczy chyba tyle że założone jest na ten login konto. A co to za konto, ile ma opinii, od kiedy jest założone i może jakieś inne kwestie po których można potwierdzić jego wiarygodność
@interpenetrate: na oh my h@ck konfederencji o tym gadal
Nie wiem czy sprzedal czy oddal za darmo poszukasz to znajdziesz
Nie wiem czy sprzedal czy oddal za darmo poszukasz to znajdziesz
konto usunięte via Wykop
- 0
@interpenetrate: jak w ogóle ma się wyciek z alabu do tego co proponujesz ze znanymlekarzem? nawet potencjalne luki u nich nie mają związku z weryfikacją ewentualnego konowała, pomysł bardzo prospołeczny, ale niestety jedyne co zadziałałoby w tym przypadku to to, że znanylekarz całkowicie spadnie xD
- 1
Mam taki opryskiwacz/ pianownice ręczną, lecz na spodnie nie trzyma ciśnienia, palstik sie rozwarstwil. Ma ktoś pomysl czym to załatać? Jakis klej? Tasma?
#samochody #motoryzacja #detailing #autodetailing #cardetailing #pytanie #ogrodnictwo
#samochody #motoryzacja #detailing #autodetailing #cardetailing #pytanie #ogrodnictwo
źródło: 20251003_130915
Pobierz- 1
@Endrius: dzięki, wyciąłem z innego starego opryskiwacza pasek I widocznie sie udało bo trzyma elegancko 3 bary na pompce bez wycieków. Tylko ze przed nałożeniem paska trochę przeszliwowalem papierem sciernym i odtlusciłem IPA.
źródło: 20251008_115941
Pobierz- 1
@Endrius:
źródło: 20251008_121221
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: 1/10
@mirko_anonim: faceci ruch*ją dla sportu a u kobiet często się to wiążę z jakąś więzią emocjonalną.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@interpenetrate nic to nie da, przecież ruski jest za moment w lizbonie
@interpenetrate: boimy i trzęsiemy
- 0
Mamy spółkę z o.o., 2 wspólników, oboje w zarządzie. Chcemy podpisać umowę najmu ze mną. Jak rozumiem art. 210 ksh mamy zrobić uchwałę wspólników powołując pełnomocnika do podpisania umowy. Czy drugi wspólnik może być tym pełnomocnikiem?
Co czytam to inna opinia, inna interpretacja. Drugi wspólnik/członek zarządu może być pełnomocnikiem w sprawie tej umowy czy musimy mieć pełnomocnika spoza zarządu?
#pytanie #prawo #spolka #firma
Co czytam to inna opinia, inna interpretacja. Drugi wspólnik/członek zarządu może być pełnomocnikiem w sprawie tej umowy czy musimy mieć pełnomocnika spoza zarządu?
#pytanie #prawo #spolka #firma
Chciałbym zmienić rozdzielczość w GTA VC z modami na lepsze tekstury ale od kiedy ten mod jest zaaplikowany nie ma takiej możliwości w menu gry. Czytam w sieci, że należy zmodyfikować plik gta_vc.set ale po otwarciu w notatniku są jakiś krzaczki. Jak to otworzyć do edycji?
#it #informatyka #komputery #gry
#pytanie
#it #informatyka #komputery #gry
#pytanie
źródło: Zrzut ekranu 2025-10-02 212001
Pobierz@niedasieukryc: xvi32
@niedasieukryc: jak wyżej, to plik binarny więc zostaje potraktować go hexeditorem, pytanie czy będziesz wiedział które bloki są odpowiedzialne za rozdzielczość xd
- 0
Mirki mam problem zbiłem matrycę w telewizorze :(. Dokładnie to Sony Bravia KD-43XG7096. Czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć gdzie mogę kupić sama matryce? Z wymianą nie będzie problemu.
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #telewizory #elektronika
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie #telewizory #elektronika































#praca #kolchoz #korposwiat #pracbaza #pytanie
czy gdybyś miał nieograniczona liczbę pieniędzy to dalej chodziłbyś do swojej pracy ?