@grzesiek0401: W sensie wiesz, to jedna z wielu możliwości, nic nie stoi na przeszkodzie aby Mikrotik służył tylko jako łącznik pomiędzy modemem LTE a siecią lokalną, można go skonfigurować na wiele sposobów. Najprostszym byłoby właśnie skonfigurowanie modemu LTE jako WAN, następnie skonfigurowanie LAN na Mikrotiku i podpięcie drugiego routera w trybie AP pod WiFi. A że E50UG jest tani i bardzo wydajny byłaby to dobra opcja, pod warunkiem że chciałbyś
  • Odpowiedz
Są tu tacy, co od lat jeżdżą na wypoczynek, w jedno i to samo miejsce ? Co was zmusza do tego ?
Jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy żyli za komuny, bo mieli ograniczenia, ale teraz jak cały kraj stoi otworem i świat to, czemu jeździcie nadal co roku w te same miejsca.

#pytanie #pytaniedoeksperta #podroze #takietam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzKowalski: To bardzo indywidualna kwestia. Dla mnie podróże i wypoczynek to zupełnie różne pojęcia. Lubię poznawać nowe miejsca i dużo podróżuję, ale lubię to robić intensywnie, więc nie mogę tego nazwać wypoczynkiem. Na przywołany przez ciebie wypoczynek mam swoje stałe miejsca, gdzie mogę się efektywnie zresetować, zregenerować i odpocząć.
  • Odpowiedz
oni rok w rok od kilkunastu lat jada w to samo miejsce, to się zastanawiam, jaki jest tego cel.


@MistrzKowalski: wypocząć. Nie pędzić za nowymi lokalizacjami, zdjęciami na sociale, osiągnięciem iluś miast/krajów/kontynentów. To bezapelacyjnie ma swoje zalety, bo różne zakątki świata są przepiękne i nie ma co się na to zamykać, ale jak chcesz tak na maksa wypocząć, to bierzesz sprawdzone sposoby. Oczywiście i te sprawdzone miejscówki potrafią się zepsuć,
  • Odpowiedz
Czy jeśli będę nagrywała spotkanie na zoomie przez obs studio to czy ktokolwiek będzie widział, że nagrywam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #zoom
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mimo tego, że mam już boreliozę to nadal bardzo boję się kleszczy, że jeszcze coś innego mi sprzedadzą. Po ostatniej wycieczce do lasu na grzyby jeszcze w samochodzie zdjęłam ze spodni 3 malusie kleszcze i z gumaka jednego większego osobnika. Wierzycie w to, że strach je przyciąga? Spotkałam się kiedyś z teorią, że ten kto się boi, to "złapie" kleszcza. Macie jakiś sprawdzony sposób żeby się człowieka nie czepiały?
A te #
TheKa - Mimo tego, że mam już boreliozę to nadal bardzo boję się kleszczy, że jeszcze...

źródło: 20250929_134611

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, moi rodzice mieszkają na wsi w domu jednorodzinnym i mają internet LTE z t-mobile. Niestety działa on słabo - w nocy 50 Mbps, a za dnia to spada do 10 Mbps i jest bardzo niestabilny. Router ostatnio im wymienili na ZTE MF297D. Obecnie jest na strychu bez żadnej dodatkowej antenty. Myślę co tu zrobić, by im poprawić sytuację internetową, bo im się filmy tną jak oglądają. W sąsiednim miasteczku są 3
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@becvvv: Kup kartę każego operatora i sprawdź w swojej lokalizacji, bo sama odległość to ci może co najwyżej powiedzieć jak ustawić "antenę" żeby lepiej łapać, a nie jak np. sektor czy liczba użytkowników w sektorze wygląda.
Jak nie chcesz zewnętrznej anteny kierunkowej i jak porobisz te bazowe testy to możesz się pobawić jakimś dobrym przedłużaczem USB (najlepiej aktywnym przy długim kablu), żeby umieścić urządzenie od strony nadajnika, żeby sygnał szedł
  • Odpowiedz