Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
maniel

maniel

Dołączył 19 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6373
  • Znaleziska 3141
  • Mikroblog 3232
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 24
ulegly
ulegly
ulegly
23.06.2026, 04:34:49
  • 259
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 23.06.2026, 06:28:39 via Wykop
  • 9
@ulegly: trochę popadało, ale ogólnie jest susza jak ch*j, przymrozki też były w maju
  • Odpowiedz

567

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Brexit po 10 latach - wyniki sondażu

Tak to jest, gdy dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą. Ech żeby ludzie byli inteligentniejsi, żyło by się lepiej...

gargantel
z
rmf24.pl
dodany: 21.06.2026, 10:03:16
  • 227
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    brexit
  • #
    ue
  • #
    uniaeuropejska
maniel
maniel 22.06.2026, 08:26:07 via Wykop
  • 0
dla swoich interesów wyborczych wmówi się ludziom głupoty, a oni w to wierzą


u nas podobnie było przy 2 ostatnich wyborach prezydenckich, w 2020 było że jak czaskoski wygra to przyjadą geje z Niemiec uczyć twoje dziecko masturbacji w przedszkolu a w 2025 było że Rafałek wsadzi ci do chaty imigranta i ogólnie jak kogoś zgwałci to policja i tak nic nie zrobi
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maniel
maniel 19.06.2026, 10:33:36
  • 0
siemka mirki, marzy mi się czysty #android, kupiłbym pixela ale obawiam się ich sprzętu, ludzie narzekają, że mimo zajebistego softu i aparatom sprzęt jest średni wydanościowo i są problemy z zasięgami itp, wolałbym coś na snapdragonie, najlepiej z esim i dobrym aparatem, czy serio nie ma nic poza motorolą? jakoś dziwnie tanie są, nie wierzę w ich jakość i support, bo już miałem motkę, jeszcze jest niby nothing, ktoś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel
Autor
19.06.2026, 13:44:54 via Wykop
  • 0
@pepedros: obecnie mam OnePlus Nord 3 16/256 (wtedy rozważałem właśnie P7A albo pierwszego Nothinga), poza kijową baterią (w sensie mediatek żre) i średnimi aparatami to bardzo spoko telefon, teraz się bawiłem czystym androidem 16 i zdecydowanie to wolę nad Oxygen/ColorOS, HyperOS też mnie wkurza, tak tylko pytam czy ktoś używa Pixeli i może potwierdzić narzekania ludzi, szczególnie że celował bym raczej w Pixela 10 Pro
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
19.06.2026, 07:03:07
  • 135
Nom, tak jest.

#pieklokobiet #odchudzanie #ciekawostki #rozowepaski #niebieskiepaski
WielkiNos - Nom, tak jest.

#pieklokobiet #odchudzanie #ciekawostki #rozowepaski #nie...

źródło: 1000131977

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 19.06.2026, 08:31:10 via Wykop
  • 7
@WielkiNos: na drugim końcu spektrum podobnie, kobita 120kg to wielki czołg, facet 120kg to lekka nadwaga (przy zachowaniu średniego wzrostu)
  • Odpowiedz
maniel
maniel 19.06.2026, 09:39:09 via Wykop
  • 0
@abstnt: wiem, bo sam mam podobnie, chciałem sie tylko dowartościować:D
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
16.06.2026, 10:49:11
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 16.06.2026, 12:41:57 via Wykop
  • 0
@yahoomlody: https://en.wikipedia.org/wiki/Soaking_(sexual_practice) u Mormonów też takie obejście:D
  • Odpowiedz
world
world
16.06.2026, 10:21:40
  • 381
Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odpalona mniej więcej o 1 czerwca 2026 roku?!
Do kolekcji mamy jakieś konfederackie grupy paramilitarne, które bawią się w polskie służby, stylizowane na jakieś białoruskie FSB...

#polska #przemyslenia #ukraina #wojna #iran #wojsko #wojna #abw
world - Gdzie do kurvy nędzy jest państwo? Naprawdę nikt nie widzi, że akcja jest odp...

źródło: gdzie-jest-panstwo

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 16.06.2026, 11:42:58 via Wykop
  • 0
@world: a k---a żeby sie nadziali na jakiegoś prawdziwego Polaka który ich zruga, koleś z dziada pradziada Polak ale dziwnie bliskowschodnią urodę ma, ciekawe jakby ich zgasił
w innym poście czytałem że ich zgarnęli
  • Odpowiedz

534

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Dokładnie 35 lat lat temu Son Goku po raz pierwszy zamienił się w SuperSaiyanina

Legenda głosi, że tylko jeden, rodzący się raz na tysiąc lat Saiyanin może osiągnąć stadium tzw. legendarnego Super Saiyanina, tak naprawdę każdy saiyański wojownik trenując ciało i doprowadzając umysł do furii może poddać się transformacji.

real_scoria
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 14:01:49
  • 129
  • #
    rocznicanadzisiaj
  • #
    anime
  • #
    dragonball
  • #
    manga
  • #
    nostalgia
maniel
maniel 16.06.2026, 08:17:01 via Wykop
  • 80
pamiętam jak to leciało na RTL7, francuski dubbing tłumaczony na polski, no i wtedy głównym bohaterem nie był żaden Son Goku, tylko Songo, a potem zdziwienie że synek sie nazywał Gohan
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nerana112
nerana112
15.06.2026, 18:08:49
  • 0
#kiciochpyta #pcmasterrace

Mirki, za 2k warto?
Mam obecnie 1050ti, i3 8 gen i 16 ram
nerana112 - #kiciochpyta #pcmasterrace

Mirki, za 2k warto?
Mam obecnie 1050ti, i3 8 ...

źródło: 1000015732

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 16.06.2026, 05:58:21 via Wykop
  • 0
@nerana112: spoko, jeszcze swój opylisz za jakieś 450-600 zł
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
15.06.2026, 09:56:07
  • 5
Na rynku jest tak źle, że producenci zaczęli sprzedawać laptopy przebrane za stacjonarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostro...

https://mediamarkt.pl/pl/product/_komputer-stacjonarny-lenovo-loq-tower-26adr10-amd-ryzentm-7-8745hx-32gb-1tb-geforce-rtxtm-5050-windows-11-home-szaro-czarny-1504503.html

#pcmasterrace #komputery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
maniel
maniel 15.06.2026, 11:23:28 via Wykop
  • 0
@majk3l: ano koncept powstał chyba w covidzie, ogólnie jeśli chodzi o procek to chyba lepszy binning krzemu, nie? niższe napięcia, niej ciepła itp, no i teraz przy kryzysie zdaje się SODIMMy tańsze, także dodatkowy plus
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
14.06.2026, 09:42:26
  • 1
Pytanie do graczy pecetowych.

Jak zamierzacie przetrwać okres od premiery GTA 6 aż do wydania tej gry na PC?

Przecież to co się będzie działo od 19 listopada to będzie jakieś szaleństwo. Wszystkie portale będą z------e artykułami o tym, tagi na wykopie, youtube itp. Ryzyko natknięcia się na spoilery fabularne będzie duże.

Chodzą
Larsberg - Pytanie do graczy pecetowych.

Jak zamierzacie przetrwać okres od premiery...

źródło: aaf16d58-9a1d-48d8-8413-5a5d7db1da19

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 15.06.2026, 10:06:19 via Wykop
  • 0
@Larsberg: mi sie jakoś z GTAV udało, poza tym w GTA nie gra się dla fabuły:D
  • Odpowiedz

1604

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 261
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
maniel
maniel 15.06.2026, 06:05:36 via Wykop
  • 9
#pieklocelebrytow
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krzysssss
krzysssss
11.06.2026, 09:03:25
  • 0
Dziwne nieregularnie skwierczenie z PC 1-3s coś jak pszczoła o szybe, na 90% zasilacz, nic nie dymi nic nie smierdzi, chyba wymiana bez szukania problemu? #pc #pcmasterrace #skladamkomputer
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 11.06.2026, 11:30:21 via Wykop
  • 0
@krzysssss: coś jak.... łuk elektryczny? kabel zasilania docisnąłeś?
  • Odpowiedz
maniel
maniel 12.06.2026, 13:28:19 via Wykop
  • 0
@krzysssss: może rzeczywiście cewki, sprawdź czymś do generowania obciążenia (np OCCT) czy to cpu czy gpu
  • Odpowiedz
Myszerpyszer
Myszerpyszer
Myszerpyszer
11.06.2026, 18:26:47
  • 0
Szukam jakiegoś darmowego programu który podbije pilik video z 720p. do 1080p. najlepiej na format mp.4 lub mkv. Próbowałem Video Enhancer niby git ale on podbija klatki z 25 do 30 przez co obraz wygląda nienaturalnie jak opera mydlana. Chodzi mi by podbić rozdzielczość bez tego podbijania sztucznego ilości klatek. #informatyka #pcmasterrace #pc #video
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 11.06.2026, 20:20:33 via Wykop
  • 1
@Myszerpyszer: handbrake
  • Odpowiedz
maniel
maniel 11.06.2026, 12:36:21
  • 0
#laryngologia #zdrowie #pomocmedyczna siemka, od ponad roku mam problem ze spaniem na plecach, przy wydechu blokuje mi się komora (jama?) nosowa, jakby coś z tyłu nosa blokowało na wydechu, przez co powietrze wychodzi mi ustami i niejako parskam bo usta zamknięte, dzieje się to w momencie zasypiania, jak odpływam, budzi mnie (lub żonę) moje własne parsknięcie, trochę wykurza mnie wymóg spania na boku. Miał ktoś takie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanTuNieMieszkasz
PanTuNieMieszkasz
11.06.2026, 09:28:48
  • 10
#jezykiobce co do nauki włoskiego na początek w mordę jeża
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 11.06.2026, 09:49:48 via Wykop
  • 1
@Tagliacozzo: mi się podoba ta gamifikacja w #duolingo, sam już trzeci rok naparzam tak japoński:)
  • Odpowiedz
ssto
ssto
ssto
05.06.2026, 12:46:44
  • 0
Siema, Potrzebuję NAS głównie filmy i zdjęcia z ios, streamowanie na smart tv. W przyszłości myślę o tym żeby używać jako NVR, ale jeszcze nie mam kamer. Planuję 2 x 8TB w RAID1 ale mam kilka dysków 2.5 które mógłbym używać do danych które nie potrzebują backupu ani redundancji.
Myślałem o UGREEN DH4300 Plus miał ktoś z tym styczność kiedyś?
#nas #informatyka #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniel
maniel 08.06.2026, 09:00:21 via Wykop
  • 0
rób DIY na jakimś chińczyku, od jakiegoś AOOSTARa czy coś, najtaniej wyjdzie, na to proxmox, truenas czy chociażby jakiś xpenology
  • Odpowiedz

388

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Amazon zabija powrót Stargate! Skasowali serial zaledwie po 6 miesiącach

Wrota zostały zamknięte.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 03.06.2026, 07:08:55
  • 120
  • #
    seriale
  • #
    amazonprimevideo
  • #
    stargate
  • #
    gwiezdnewrota
  • #
    scifi
  • #
    nostalgia
maniel
maniel 03.06.2026, 12:07:47 via Wykop
  • -17
@eSUBA94: @Miecz12: mi tam rings of power lepiej weszły niż wheel of time, to chyba dla hardkorowych fanów ksiązkowej wersji

3374

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
maniel
maniel 03.06.2026, 08:26:25 via Wykop
  • -3
@Pawel993: jacy imigranci? poddani korony pełną gębą, są pewnie bardziej brytyjscy niż ten Nowak
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking