Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
Mirki i mirabelki kochane ratujcie. W domu uzdrowiciela znalazlem kostnice i jak wejde to mnie ta klatwa cienia atakuje. Na zewnatrz nie. Latarnie zniszczone, ta isabella nie chce mnie zaczarowac znowu, a ten dzwoneczek z ta wrozka chyba sprzedalem takiej babce, ktora teraz po tym jak uwolnilem ta piesn lodu znikla na amen. Jak tam wejsc (・へ・)
#baldursgate3 #baldursgate #pomocy #pytanie
#baldursgate3 #baldursgate #pomocy #pytanie
@musztym: zakladam ze wrociles do aktu 1, to kasuje ochrone przed klatwa, najpopularniejsza podpowiedz to "uzyj dzwonka z wrozka jeszcze raz"
ale skoro nie masz to ciezko powiedziec co zadziala, posepna jest chyba odporna na klatwe, jak rzuci swiatlo dnia to powinna ochronic reszte, podobnie krew lathandera jak swieci
quest halsina chyba calkiem wywala ta klatwe ale nie wiem czy wywala tez z kostnicy. Z tego co pamietam to szalu
ale skoro nie masz to ciezko powiedziec co zadziala, posepna jest chyba odporna na klatwe, jak rzuci swiatlo dnia to powinna ochronic reszte, podobnie krew lathandera jak swieci
quest halsina chyba calkiem wywala ta klatwe ale nie wiem czy wywala tez z kostnicy. Z tego co pamietam to szalu
- 0
@3mortis: ok pięknie dziękuję, będę musiał sobie odpuścić. Tak, wróciłem niechcąco i to w sumie niedawno. No nic będę przechodził drugi raz to przypilnuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
@ZgrywusPrzegrywus fajnie by było ale to nie działa
@kodishu: u mnie działa, może ciasteczka wywal z ich domeny
źródło: temp_file2053898588860508397
PobierzMiewasz czasem myśli "Nie no - moja sarenka to chyba nie robi *upy"?
- Tak - wciąż żyję w przekonaniu że jest "czysta". 43.6% (24)
- Nie - wiem że to obrzydliwe stworzenie. 56.4% (31)
@Mysiekpysiek sra- ostatnio przy rimingu pobrałem próbkę
@Mysiekpysiek gównianej
Totalnie nie mam koncepcji na szafę na korytarzu. Mój korytarz jest w kształcie L - jak na obrazku. Chciałbym tam przechowywać w przestrzeni zamkniętej maks. 4-5 kurtek, 3 pary butów, czapki, szale itp.
Macie jakieś fajne pomysły? Nie znalazłem nigdzie fajnej inspiracji w internecie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #aranzacjawnetrz #mieszkanie #remontujzwykopem
Macie jakieś fajne pomysły? Nie znalazłem nigdzie fajnej inspiracji w internecie.
#pytanie #pytaniedoeksperta #aranzacjawnetrz #mieszkanie #remontujzwykopem
źródło: szafa_korytarz
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CalibraTeam: Nie. Z drugiej strony - mieszczą się tam trzy puchate kurtki zimowe i wiatrówka na wierzch, więc dla nas osobiście nie jest to wielki problem. Jest za to taki wysuwany wieszak boczny, tam możemy sobie odwiesić na boku coś, jeśli koniecznie chcemy się dostać do ostatniej kurtki przy samych pleckach szafy:
źródło: image
PobierzUzywa, ktos z Was tego szamponu? Sprawdza sie, widac jakąś różnicę?
#pytanie #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
#pytanie #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: 1000000252
Pobierz@niedasieukryc: Szampony nie mają żadnych innych właściwości oprócz mycia, trochę nie rozumiem, jak ten miałby działać, na pewno nie zatrzyma siwienia ani nie zmieni koloru włosów.
@niedasieukryc: ten nie przyciemni niczego xd
źródło: japie814144
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 1
@Felixu: czasem oferty z Poznania mi się pokazują jak patrze na powiatowe i widzę ze jest praca biurowa z niemieckim za 7000 brutto to jakieś 5000 zł netto mało jakoś.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mr-dawid Mam zabliźnione rozstępy od bycia grubasem
- 0
Cześć,
Po ogarnięciu większości domu przyszedł czas na coś dla mnie a mianowicie garaż 😉
Właśnie maluje, robie posadzkę i powoli będę urządzać. Przeznaczenie - parkowanie małego pojazdu (bo i garaż nie jest za duży) oraz majsterkowanie.
Z tego względu szukam pomysłów i inspiracji na wykończenie i zaaranżowanie takiego.
Po ogarnięciu większości domu przyszedł czas na coś dla mnie a mianowicie garaż 😉
Właśnie maluje, robie posadzkę i powoli będę urządzać. Przeznaczenie - parkowanie małego pojazdu (bo i garaż nie jest za duży) oraz majsterkowanie.
Z tego względu szukam pomysłów i inspiracji na wykończenie i zaaranżowanie takiego.
@ATAT-2: Imadło to ty se chłopie zrób przy ścianie - choćby na niewielkim wysięgniku (nawet tak, że maską auta wjeżdżasz kawałek "pod"), nieźle jak byłoby także wsparte na drewnianej belce - wtedy można coś i niewielkim młotkiem podziałać. Ja nie mam "ładnie" bo mam zastane/kupione rozwiązanie razem z garażem - imadło obrotowe - i się od 10 lat do mniejszych prac sprawdza, wygodny jest dostęp z obu stron. Taki mikro
@ATAT-2: zanim cokolwiek przykrecisz do ściany / podłogi najpierw popracuj w takim ustawieniu i zobacz czy nie biegasz ciągle na drugi koniec po srubokrety czy kawałek drutu
Zrób sobie strefę czystą (elektronika, rozkręcanie) i brudną (malowanie, cięcie) żebyś nie gubił śrubek w stercie opiłków i mógł bez stresu psikac farbą
Zrób sobie strefę czystą (elektronika, rozkręcanie) i brudną (malowanie, cięcie) żebyś nie gubił śrubek w stercie opiłków i mógł bez stresu psikac farbą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LateBloomer_ może ,ale nie może być Polakiem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przez swoją obrzydliwą twarz psuję innym pracę gdy się do nich odzywam i się p-----------m. Czuć mocno piwnice ode mnie.
Jak można to naprawić?
#rozwojosobisty #pytaniedoeksperta #pytanie
Jak można to naprawić?
#rozwojosobisty #pytaniedoeksperta #pytanie
@przegro_pisarz: jeśli czuć piwnicę to polecam umyć zęby
@KosmicznyGrzyb: może piwnice też powinien przemyć jak capi aż tak wysoko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#internet #swiatlowod #swiatlowody #isp #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
Dajcie znać czy można do lokalu założyć #swiatlowod jeśli mam coś takiego na stronie internet.gov. Czy tylko ta firma skynet może dostarczyć net czy można wybrać inną?
Dajcie znać czy można do lokalu założyć #swiatlowod jeśli mam coś takiego na stronie internet.gov. Czy tylko ta firma skynet może dostarczyć net czy można wybrać inną?
źródło: image
Pobierz@poradnikspeleologiczny: firma skynet jest właścicielem sieci światłowodowej ale każdy operator może na niej świadczyć usługi
@poradnikspeleologiczny: To znaczy tyle, że Skynet dostał dofinansowanie, aby twój adres podłączyć, ale wcale nie musi znaczyć, że już to zrobiono. Dopiero jak się pojawi na internet.gov.pl to będziesz mieć pewność, że zostało zrobione (choć wcześniej cię monterzy odwiedzą, chyba, że to jakiś blok gdzie już masz w mieszkaniu ONT, to nie zauważysz ich wizyty).
A tak to tak, mail / telefon do Skynet i rozwieją ci wątpliwości, ale moim
A tak to tak, mail / telefon do Skynet i rozwieją ci wątpliwości, ale moim
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@LadySandra: mi nic, ale patrząc po wpisach wróg numer jeden tutaj
@infix największym wrogiem wykopków bywa logika
- 0
Parę dni temu stawiając kieliszek wina na biurko niechcący je wylałem, pociekło po ścianie i wlało się do gniazdka - strzał i wyłączenie momentalne korków, przy próbie włączenia ich - ponownie się wyłączały. Mam niezbyt przyjemne doświadczenia z prądem więc poprosiłem mojego ojca aby rzucił okiem, rozkręcił gniazdko - w środku mokre, w miarę możliwości zostało wysuszone papierem oraz suszarka, wkręcone ponownie i już nie wywala korków. Minęły 3 dni a jednak
@Kejesen wyschło. To nie magia, a fizyka. Jak nie iskrzy, nie ma dziwnego zapachu (chociaż winiaczem może trącić) i nie masz okopconych wtyków (minus pierwsze strzały) to będzie ok.
Ustaw sobie wentylator na gniazdko i będziesz spokojniejszy.
Ustaw sobie wentylator na gniazdko i będziesz spokojniejszy.
@Kejesen: Chłopie weź kup gniazdko w jakimś bricomarche, wyłącz korki w pokoju albo całe w mieszkaniu jak się boisz o prąd, włącz yt film "jak wymienić gniazdo elektryczne" i wymień, co się z wami dzieje że proste prace w domu wymagają zapraszanie specialistów/ojców/wujków, zaoszczędzisz kasę i czegoś się nauczysz.
Pytanie do ludzi z Bienczyc i okolic ze SM Sniezka(chyba).
Grzeją?
Czy do mnie woda nie dotarla? Mieszkam na ostatnim pietrze, od 4 dni odpoowietrzam, syczy po chwili ustaje ale woda nie kapie a grzejniki zimne. Delikatnie chlodno juz.
#
Grzeją?
Czy do mnie woda nie dotarla? Mieszkam na ostatnim pietrze, od 4 dni odpoowietrzam, syczy po chwili ustaje ale woda nie kapie a grzejniki zimne. Delikatnie chlodno juz.
#
@niedasieukryc: to nie henio, to działa tak że oni wzywają ziutków z mpecu i oni przekladają wajchę xd
@szczurek_87:. Mam Huawei z ładowaniem 100w od ponad roku (15 miesięcy dokładnie) i nie zauważyłem aby bateria siadała. Poza tym wymiana baterii to kwestia 300zł, więc osobiście nie dramatyzuję jak ajfoniarze że dwa procent baterii im zdechło.
źródło: Screenshot_20250929_103451_com.huawei.systemmanager
Pobierz@szczurek_87: telefon i tak ma scalak kontrolując chemię ogniwa i będzie uregulował moc. 90W to jest marketingowe hasło wyjęte ze szytowej możliwej mocy ładowania





































# Czego potrzebuję?
- automatycznego (bezkolizyjnego) zgrywania plik9w na serwer. Z telefonów, tablet9w i innych laptopów pecetów.
(Najlepiej one way, jeśli skasuję lokalnie, nie musi uciekać zdalnie)
- oczywiście kilku userów, ale wiadomo
- poza tym chciałbym, żeby serwer jednocześnie robił za mail server, tunel I ew prosty dev server www, więc raczej true nas odpada, bo chcę postawić coś obok a najlepiej jeszcze żaden zdalnie popracować na VIM w razie W, więc chcę to odpalić