Wszystko
Najnowsze
Archiwum
jak wyżej
- ucze sie 4.2% (1)
- pracuje 66.7% (16)
- renta 8.3% (2)
- neet 16.7% (4)
- jste upśdx, spr 4.2% (1)
- 2
pracował kiedyś w moim korpokołchozie facet wzrostu 162 cm ale miał szczękę chada, gęste włosy, mięśnie i dziewczynę
przegryw czy wygryw?
#pytanie #ankieta #niebieskiepaski #wzrost
przegryw czy wygryw?
#pytanie #ankieta #niebieskiepaski #wzrost
przegryw czy wygryw
- przegryw 48.9% (23)
- wygryw 51.1% (24)
- 1
@asdeusz-konopielka: miał, widziałam jak przyszła po niego po pracy i się całowali
@Zoyav dał koleżance 100zl żeby to zrobiła
Chce zostać lekarzem i pracować na SOR. Ile czasu potrzebuję zakładając że mam wyższe wykształcenie ale matematyczne?
#pytanie #lekarz #medycyna #pytaniedoeksperta #lekarz100k
#pytanie #lekarz #medycyna #pytaniedoeksperta #lekarz100k
@masz_fajne_donice: pojedź na Ukrainę i kup papier
2-3dni
2-3dni
@masz_fajne_donice bo dr batman umie tylko kłamać jaka mają źle
✨️ Czy Breachforums padło? Ⓘ
Coś się stało z breachforums? Padło? Link do forum w torze nie odpowiada
#pytanie #pytaniedoeksperta #hacking #breachforums #kiciochpyta #security
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Coś się stało z breachforums? Padło? Link do forum w torze nie odpowiada
#pytanie #pytaniedoeksperta #hacking #breachforums #kiciochpyta #security
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
- 2
Jak przenieść dane i aplikacje z komputera na dysk zewnętrzny? Są jakieś aplikacje typu samsung smartswitch czy ręcznie trzeba przenosić wszystko - a jezeki tak to w jaki sposób? Zaznaczam dysk c i dysk d i robie kopiuj i wklejam na dysk ssd? xd
#pcmasterrace #komputery #windows #pytanie
#pcmasterrace #komputery #windows #pytanie
źródło: 1000034685
Pobierz@serek_heterogenizowany: kopiuj > dowolne_AI > wklej > bingo
@serek_heterogenizowany: przepraszam za wczorajszy komentarz, byłem zdenerwowany na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
- 0
ma ktoś listę albo najlepiej z własnego doświadczenia wie jakie są etapy budowy domu od momentu zakupu działki? co wykonać na jakim etapie, formalności, papierologia, czego nie pominąć i na co uważać
#dom #budowa #nieruchomosci #pytanie
#dom #budowa #nieruchomosci #pytanie
@inkill: #budujzchaferem przejrzyj, mirek wydał też poradnik na podstawie własnych doświadczeń choć ostatnio nie widziałem jego wpisów
@inkill: budynek z oknem min. 4m od płotu z każdej strony, jak bez okna to min. 3m chyba że sąsiad sie zgodzi ale sąsiad złodziej i oszust. Zostaje Ci 8m na szerokość. A tak to bieganie od starostwa do gminy przez geodezję po drodze. Wziąłem się sam za to żeby żadnego andrzeja nie zatrudniać i więcej wypaliłem paliwa na jazde między urzędami niż sprawy urzędowe.
- 0
Miraski z #medycyna #pytanie z #radiologia.
Dostałam wynik i opis rezonansu MRI i wyszło, że wszystko git, ale mam jedną sprawę, o którą chcę zapytać radiologa. Mam asymetrię ale nie w skanie, bo po drugiej stronie nic nie ma w każdej płaszczyźnie. I pytanie, czy są radiolodzy, którzy po prostu spojrzą na mój wynik jeszcze raz?
Mam bóle głowy, a w zeszłą sobotę cała lewa
Dostałam wynik i opis rezonansu MRI i wyszło, że wszystko git, ale mam jedną sprawę, o którą chcę zapytać radiologa. Mam asymetrię ale nie w skanie, bo po drugiej stronie nic nie ma w każdej płaszczyźnie. I pytanie, czy są radiolodzy, którzy po prostu spojrzą na mój wynik jeszcze raz?
Mam bóle głowy, a w zeszłą sobotę cała lewa
- 0
@joks tu mam spoko, nie pochylam głowy. Ale mam lekką rotację miednicy i przekrzywione barki. Tylko to jest na tyle delikatnie, że nie powinno wpływać na moją głowę.
@Akayari: do konca tego nie wiesz bo sie starzejesz, na Twoim miejscu z ciekawosci poszedlbym do jakiegos dobrego fizjoterapeuty i niech Cie przecwiczy przez tydzien dwa i zobaczysz czy bedzie poprawa czy nie
- 0
Gdzie mogę obejrzeć bajke #johnnybravo ? ktoś wie gdzie mogę zobaczyć albo dorwać? fajnie by było w polskiej wersji językowej :>
#bajki #pytanie
#bajki #pytanie
- 27
#pytanie
Napisała do mnie dziewczyna kolegi (obecnie przechodzą kryzys) z zapytaniem czy bym nie chciał z nią pojechać na kilka dni w góry. Jej wujek ogarnie nam domek.
W sumie to myślałem nad jakimś krótkim wyjazdem regeneracyjnym ale nie miałem z kim. Tylko teraz pojawia się pytanie czy oby na pewno byłoby to w porządku wobec kolegi. Co o tym myślicie?
Nawet jej nie dotknę.
Napisała do mnie dziewczyna kolegi (obecnie przechodzą kryzys) z zapytaniem czy bym nie chciał z nią pojechać na kilka dni w góry. Jej wujek ogarnie nam domek.
W sumie to myślałem nad jakimś krótkim wyjazdem regeneracyjnym ale nie miałem z kim. Tylko teraz pojawia się pytanie czy oby na pewno byłoby to w porządku wobec kolegi. Co o tym myślicie?
Nawet jej nie dotknę.
źródło: temp_file1252786484093219342
Pobierz@stanley___ co k---s swierzbi? Kolegę stracisz jak pojedziesz
@stanley___: 2/10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@blackyabbol automaty
- 1
Siema
Będąc na treningu #boks odslonilem kawał łba i dostałem niezłego cepa prosto w ucho, że aż zadzwoniło, bo rękawica się idealnie uszczelnila (jak w jakichś grach typu CS po granacie xd)
Od tamtego czasu mam uczucie lekko zatkanego ucha, trochę jakbym gorzej słyszał i wgl mam jakieś jazdy z tym uchem np podczas kąpieli jakoś dziwnie boli i strzela.
Byłem na drugi dzień u lekarza, stwierdził że błona bębenekowa jest
Będąc na treningu #boks odslonilem kawał łba i dostałem niezłego cepa prosto w ucho, że aż zadzwoniło, bo rękawica się idealnie uszczelnila (jak w jakichś grach typu CS po granacie xd)
Od tamtego czasu mam uczucie lekko zatkanego ucha, trochę jakbym gorzej słyszał i wgl mam jakieś jazdy z tym uchem np podczas kąpieli jakoś dziwnie boli i strzela.
Byłem na drugi dzień u lekarza, stwierdził że błona bębenekowa jest
@itam12: co poprosić lekarza:
Audiometria tonalna – sprawdzenie, czy słyszysz wszystkie częstotliwości i czy jest asymetria między uszami.
Tympanometria – badanie ciśnienia w uchu środkowym, wykrywa płyn / krwiak za błoną.
Otoskopia w powiększeniu – czy na pewno błona bębenkowa nie ma mikroperforacji
Audiometria tonalna – sprawdzenie, czy słyszysz wszystkie częstotliwości i czy jest asymetria między uszami.
Tympanometria – badanie ciśnienia w uchu środkowym, wykrywa płyn / krwiak za błoną.
Otoskopia w powiększeniu – czy na pewno błona bębenkowa nie ma mikroperforacji
@SowaZ: miałem tak. Z uchem i szczęką. Szczeka mi strzela do tej pory, a ucho doszło do normy po miesiącu. Minęło z 10 lat. Ale każdy przypadek może być inny. Ja bym nie nadwyrężał słuchu, nie wyłaź na wiatr po umyciu, unikaj głośnych miejsc. Jeśli trenujesz regularnie, kup stopery. No i idź się kontroluj, może do innego specjalisty.
Gdzie i jak najprosciej zglaszac smieci ktorzy podjezdzaja pod sam zderzak i probuja wymusic presje bo musza zapie#dalac?
Zalezy mi na hurtowym zgloszeniu przyglupow po kazdej trasie - gdzie moge wyslac wideo z kamerki zeby dostawali mandaty skoro nie umieja zachowac minimum bezpieczenstwa?
#motoryzacja #samochody #stopcham #polskiedrogi #pytanie #pytaniedoeksperta
Zalezy mi na hurtowym zgloszeniu przyglupow po kazdej trasie - gdzie moge wyslac wideo z kamerki zeby dostawali mandaty skoro nie umieja zachowac minimum bezpieczenstwa?
#motoryzacja #samochody #stopcham #polskiedrogi #pytanie #pytaniedoeksperta
@CREATE_USER: hueh szkolenia. Pojezdzij sobie krajowkami nie przekraczajac max dozwolonej predkosci, w chwile znajdzie sie wlasciciel zdezelowanego busa albo innego czegos w tdi, co nie mogac wyprzedzic bedzie siedzial na zderzaku. O sytuacjach, gdzie sporo ludzi mysli, ze jak wyprzedzasz tira to masz jechac conajmniej 30km/h ponad limit nie wspomne.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Pięć światełek (gwiazd? satelit) w jednej ciasnej lini. Prawie idealnie prostej. Porusza się teraz godz 20:00 27.09.2025 na moim niebem. Kierunek mniej więcej północ -> południe (pólnocny-zachód -> południowy -wschód. Ktoś to też widzi? Co to jest?
Ah, starlink.
#astronomia #kosmos #niebo #pytanie #dziwnerzeczy
Ah, starlink.
#astronomia #kosmos #niebo #pytanie #dziwnerzeczy
- 2
Dziś chodząc po lesie natknąłem się takie doły, jeden długości ok. 1,80-2 metry a drugi obok ok. 1.50-60m, rok temu jak tu bywałem jesienią nie było tego. 50 metrów od ścieżki w środku lasu.
Moje teorie:
- ktoś chciał zakopać jakieś zwierzę
- ktoś chodził z wykrywaczem metali i znalazł coś co było np. Biżuterią jakiegoś żołnierza?
Nie daje mi spokoju to na co dziś się natknąłem.
#las #pytaniedoeksperta
Moje teorie:
- ktoś chciał zakopać jakieś zwierzę
- ktoś chodził z wykrywaczem metali i znalazł coś co było np. Biżuterią jakiegoś żołnierza?
Nie daje mi spokoju to na co dziś się natknąłem.
#las #pytaniedoeksperta
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
Dobra, tak na serio. Sikacie do basenów czy wychodzicie? Ja zawsze leję, bo nigdy mi się nie chce wyjść.
#basen #pytanie #savoirvivre
#basen #pytanie #savoirvivre
- 0
@makrofag74: a czy mozesz cos pobrac? strona dziala sama w sobie, ale jakakolwiek proba pobrania ebooka wywala bialy ekran, strona jest bezuzyteczna. Jak to obejsc?
@tromekhimself: tor
Wy też tak macie, że jak siadacie na kiblu, to pierwsze ciśnięcie jest jakby "na rozgrzewkę", żeby tylko lekko wypchać anal i dopiero potem kał się rozpędza?
Czasem mam tak, że siadam i rozwieram anal jeszcze przed ściągnięciem gaci (preload), a czasem jak mam zastany kał to właśnie muszę tak rozkruszać suchy kał na wlocie zwarciem i rozwarciem analu.
Im mniej ruchu, tym bardziej kał zastyga #anal #defekacja
Czasem mam tak, że siadam i rozwieram anal jeszcze przed ściągnięciem gaci (preload), a czasem jak mam zastany kał to właśnie muszę tak rozkruszać suchy kał na wlocie zwarciem i rozwarciem analu.
Im mniej ruchu, tym bardziej kał zastyga #anal #defekacja































Hej w jaki sposób przechowujecie zdjęcia z podróży, wydarzeń itp?
Segregujecie na bieżąco? Usuwacie? To ile zostaje a aile do kosza? Gdzie to najlepiej trzymać?
źródło: vector-question-mark-icon-700-155138282
PobierzNo a zdjęcia z filmów to robię odbitki, cz-b sam, kolor w labie w którym wywołuje.