• 2
@szybki-bill1 usuwam na bieżąco najgorsze, wrzucam do folderów podpisane gdzie i rok i zamierzam z czasem bardziej redagować ale nigdy do tego nie dochodzi, trzymam na kompie plus kopia na dysku zewnętrznym, z chęcią posłucham innych.
  • Odpowiedz
Zależy. Małe czyli pocztówki i okolice do pokazywania znajomym i archiwizacji drukuję sam, jak chcę coś dużego na ścianę to zlecam CEWE. Książki czy tam magazyny (robię raz w roku zbiór najlepszych zdjęć w tej postaci) to już zlecam. Dobra drukarka za dużo by kosztowała.

No a zdjęcia z filmów to robię odbitki, cz-b sam, kolor w labie w którym wywołuje.
  • Odpowiedz
pracował kiedyś w moim korpokołchozie facet wzrostu 162 cm ale miał szczękę chada, gęste włosy, mięśnie i dziewczynę

przegryw czy wygryw?

#pytanie #ankieta #niebieskiepaski #wzrost

przegryw czy wygryw

  • przegryw 48.9% (23)
  • wygryw 51.1% (24)

Oddanych głosów: 47

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu właściwie służy ten prostokąt (ten na którym jest logo) z tyłu telefonu? to ma jakieś sensowne zastosowanie? bo wygląda to paskudnie, o wiele lepiej by wyglądało gdyby cała powierzchnia była gładka po prostu jako jedna całość

#pytanie #apple #iphone #telefony #smartfon
Zoyav - czemu właściwie służy ten prostokąt (ten na którym jest logo) z tyłu telefonu...

źródło: IMG_9592

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@KoCoKx Czemu miałby nie dostać medalu? Grał kilka meczy, doznał kontuzji w dwóch ostatnich i tyle. Kurek to raczej nie jakaś p---a, i jakby mógł to by zagrał z Włochami czy tam dzisiaj
  • Odpowiedz
ma ktoś listę albo najlepiej z własnego doświadczenia wie jakie są etapy budowy domu od momentu zakupu działki? co wykonać na jakim etapie, formalności, papierologia, czego nie pominąć i na co uważać

#dom #budowa #nieruchomosci #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@inkill: budynek z oknem min. 4m od płotu z każdej strony, jak bez okna to min. 3m chyba że sąsiad sie zgodzi ale sąsiad złodziej i oszust. Zostaje Ci 8m na szerokość. A tak to bieganie od starostwa do gminy przez geodezję po drodze. Wziąłem się sam za to żeby żadnego andrzeja nie zatrudniać i więcej wypaliłem paliwa na jazde między urzędami niż sprawy urzędowe.
  • Odpowiedz
Miraski z #medycyna #pytanie z #radiologia.
Dostałam wynik i opis rezonansu MRI i wyszło, że wszystko git, ale mam jedną sprawę, o którą chcę zapytać radiologa. Mam asymetrię ale nie w skanie, bo po drugiej stronie nic nie ma w każdej płaszczyźnie. I pytanie, czy są radiolodzy, którzy po prostu spojrzą na mój wynik jeszcze raz?
Mam bóle głowy, a w zeszłą sobotę cała lewa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@joks tu mam spoko, nie pochylam głowy. Ale mam lekką rotację miednicy i przekrzywione barki. Tylko to jest na tyle delikatnie, że nie powinno wpływać na moją głowę.
  • Odpowiedz
@Akayari: do konca tego nie wiesz bo sie starzejesz, na Twoim miejscu z ciekawosci poszedlbym do jakiegos dobrego fizjoterapeuty i niech Cie przecwiczy przez tydzien dwa i zobaczysz czy bedzie poprawa czy nie
  • Odpowiedz
#pytanie

Napisała do mnie dziewczyna kolegi (obecnie przechodzą kryzys) z zapytaniem czy bym nie chciał z nią pojechać na kilka dni w góry. Jej wujek ogarnie nam domek.
W sumie to myślałem nad jakimś krótkim wyjazdem regeneracyjnym ale nie miałem z kim. Tylko teraz pojawia się pytanie czy oby na pewno byłoby to w porządku wobec kolegi. Co o tym myślicie?
Nawet jej nie dotknę.
stanley___ - #pytanie 

Napisała do mnie dziewczyna kolegi (obecnie przechodzą kryzys...

źródło: temp_file1252786484093219342

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema
Będąc na treningu #boks odslonilem kawał łba i dostałem niezłego cepa prosto w ucho, że aż zadzwoniło, bo rękawica się idealnie uszczelnila (jak w jakichś grach typu CS po granacie xd)

Od tamtego czasu mam uczucie lekko zatkanego ucha, trochę jakbym gorzej słyszał i wgl mam jakieś jazdy z tym uchem np podczas kąpieli jakoś dziwnie boli i strzela.

Byłem na drugi dzień u lekarza, stwierdził że błona bębenekowa jest
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@itam12: co poprosić lekarza:

Audiometria tonalna – sprawdzenie, czy słyszysz wszystkie częstotliwości i czy jest asymetria między uszami.

Tympanometria – badanie ciśnienia w uchu środkowym, wykrywa płyn / krwiak za błoną.

Otoskopia w powiększeniu – czy na pewno błona bębenkowa nie ma mikroperforacji
  • Odpowiedz
@SowaZ: miałem tak. Z uchem i szczęką. Szczeka mi strzela do tej pory, a ucho doszło do normy po miesiącu. Minęło z 10 lat. Ale każdy przypadek może być inny. Ja bym nie nadwyrężał słuchu, nie wyłaź na wiatr po umyciu, unikaj głośnych miejsc. Jeśli trenujesz regularnie, kup stopery. No i idź się kontroluj, może do innego specjalisty.
  • Odpowiedz
Gdzie i jak najprosciej zglaszac smieci ktorzy podjezdzaja pod sam zderzak i probuja wymusic presje bo musza zapie#dalac?

Zalezy mi na hurtowym zgloszeniu przyglupow po kazdej trasie - gdzie moge wyslac wideo z kamerki zeby dostawali mandaty skoro nie umieja zachowac minimum bezpieczenstwa?

#motoryzacja #samochody #stopcham #polskiedrogi #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CREATE_USER: hueh szkolenia. Pojezdzij sobie krajowkami nie przekraczajac max dozwolonej predkosci, w chwile znajdzie sie wlasciciel zdezelowanego busa albo innego czegos w tdi, co nie mogac wyprzedzic bedzie siedzial na zderzaku. O sytuacjach, gdzie sporo ludzi mysli, ze jak wyprzedzasz tira to masz jechac conajmniej 30km/h ponad limit nie wspomne.
  • Odpowiedz
Pięć światełek (gwiazd? satelit) w jednej ciasnej lini. Prawie idealnie prostej. Porusza się teraz godz 20:00 27.09.2025 na moim niebem. Kierunek mniej więcej północ -> południe (pólnocny-zachód -> południowy -wschód. Ktoś to też widzi? Co to jest?
Ah, starlink.

#astronomia #kosmos #niebo #pytanie #dziwnerzeczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś chodząc po lesie natknąłem się takie doły, jeden długości ok. 1,80-2 metry a drugi obok ok. 1.50-60m, rok temu jak tu bywałem jesienią nie było tego. 50 metrów od ścieżki w środku lasu.
Moje teorie:
- ktoś chciał zakopać jakieś zwierzę
- ktoś chodził z wykrywaczem metali i znalazł coś co było np. Biżuterią jakiegoś żołnierza?
Nie daje mi spokoju to na co dziś się natknąłem.
#las #pytaniedoeksperta
Fleys - Dziś chodząc po lesie natknąłem się takie doły, jeden długości ok. 1,80-2 met...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy też tak macie, że jak siadacie na kiblu, to pierwsze ciśnięcie jest jakby "na rozgrzewkę", żeby tylko lekko wypchać anal i dopiero potem kał się rozpędza?

Czasem mam tak, że siadam i rozwieram anal jeszcze przed ściągnięciem gaci (preload), a czasem jak mam zastany kał to właśnie muszę tak rozkruszać suchy kał na wlocie zwarciem i rozwarciem analu.

Im mniej ruchu, tym bardziej kał zastyga #anal #defekacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach