W-----a mnie ostatnio kontraktornia, znowu jakieś zmiany polityk, giga presja na wyznaczanie "celi", które tak są dośrubowane, aby na końcu roku dostać +2zł/h więcej do wypłaty xD też uj wie jak człowiek powinien te cele traktować, bo w kontrakcie b2b nie mam nic o tym gównie napisane, ale pewnie jest tak, że albo robisz, albo wypad xd
chyba pora wysłać znowu ileś CV i może uda się ogarnąć trochę lepszy kołchoz, bo
chyba pora wysłać znowu ileś CV i może uda się ogarnąć trochę lepszy kołchoz, bo





















Co gorsze na pewno znajdą jakiegoś wyrobnika oderwanego od pługa który uważa że takie zarobki za te obowiązki są okej bo kasjer w bieronce zarabia 4k netto więc nie jest źle... "branża IT wraca do normalności". Taki jest mental tych wyrobników z
źródło: obraz_2025-06-16_132115582
PobierzPozdrawiam