@Czerwone_Stringi: Ogólnie też mnie to w-----a ale w pewien sposób jest to odbieranie wolności bo według prawa można jarać na balkonie. Może to zmienią ale wątpie.
ja naprawił wahania temperatury dla urządzenia grzewczego, których mistrz z poprzedniej zmiany z dwudziestoletnim doświadczeniem nie potrafił ogarnąć przez 8h, ale nikt mi za to nie podziękuje, bo jestem ze wsi ehhhhhh byle do niedzieli!!ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.
"Prezydent Warszawy odpowiedział, że nie ma czasu się spotkać i poprosili żeby tę kwestię (Kacprzyka) mu napisać, lekarz napisał a 2 miesiące później został zwolniony
potrzebuje czegoś na totalne odmóżdżenie - szukam gry na #ios w stylu farmville, albo że coś się buduję, wytwarza - w zasadzie tematyka dowolna ALE za friko i bez mikropłatności lub z bardzo małymi. Jak by była po polsku to ekstra
Mój dziadek wychował 5 chłopa. Każdy dostał od niego działkę, wsparcie na start i podobno żyli ze sobą całkiem normalnie. Jednak żaden z synów nie zaopiekował walącym się od kilku lat pomnikiem. To ja i mój brat, którzy w zasadzie dziadka nie poznaliśmy (Dziadek umarł gdy miałem ~3 lata, więc ledwo co go pamiętam) musieliśmy w końcu coś z tym zrobić, żeby kogoś nie przywaliło. Wszyscy wujkowie z własnymi firmami w budowlance.
Atak na rafinerie w Moskwie. Drony sobie swobodnie latają nad stolica Rosji, nie ma żadnego alarmu. 15 km od Kremla. Rafineria zapewnia dostawy do 40% rynku paliw w Moskwie oraz około 70% zapotrzebowania na benzynę w Moskwie i okolicy. #ukraina #rosja #wojna
@nickjuzmam: trochę mnie to śmieszy bo piję wodę z kranu bez filtracji od jakichś 18 lat i nigdy nic mi się nie działo xD Jedyne co to se sodastream kupiłem co by gazować bo lubię
No to długi weekendzik za nami (ʘ‿ʘ) Miał być potrójny papatonik, ale że jestem leń i gapa to zasiedziałem się w czwartek i zaspałem w piątek xD Skutek taki, że w piątek poleciałem zaledwie 11 km. Ale nic to, sobota i niedziela to gwarantowane papatony jeśli tylko nie ma jakiegoś wyjazdu. Tak więc 2/3 planu zrealizowane (⌐͡■
#ukraina Pamiętacie jak w rosyjskiej tv udwali dźwięk syreny, a polskie polaki i inne przyglupy na wykopie straszyli anihilacją atomową za oblanie kacpaskiego ambasadora barszczem ? ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°) a tak swoją drogą co się stało z naszymi przyglupami jakoś cicho ostatnio są w sprawie potęgi drugiej armii świata na
Czy ktoś miał problem ze sprzedażą nieruchomości i skorzystał z usług biura i nagle sprzedaż ruszyła? Mam cenę rynkową, opis jak z biura, zdjęcia jak z katalogu i zero ruchu. Nie lubię biur, nie lubię prowizji, nic nie wiedzą o sprzedawanej nieruchomości, ale jeśli jakimś cudem ma się sprzedać to jakoś to przeżyję.
@Imgroot: wbrew obiegowej opinii są dobre biura które ci to wypromują i sprzedadzą szybciej, działają zazwyczaj na wyłączność i angażują dobre środki na marketing i reklamę. No ale musisz dobrze trafić
@moll: fajne tylko wkurza że trzeba mrozić wkład i możesz testować se facto jeden smak dziennie ale cena około 60 wynagradza. Ps. Zawsze mróź trochę składniki które chcesz dodać