Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
quescik1

quescik1

Dołączył 4 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2311
  • Znaleziska 199
  • Mikroblog 2112
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9
wieska_91
wieska_91
wieska_91
23.06.2026, 19:23:14
  • 2
#wroclaw że cooo???
wieska_91 - #wroclaw że cooo???

źródło: 1000011046

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 24.06.2026, 19:01:14 via Wykop
  • 0
@wieska_91: Tak samo ciepło jak na Korfu a tutaj chociaż w morzu się ochłodzić można xd

Powodzenia wam życzę xD
  • Odpowiedz
darosoldier
darosoldier
24.06.2026, 03:19:35
  • 2
15 dzien mundialu a Polska nadal bez utraty gola #mundial
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 24.06.2026, 06:18:15 via Wykop
  • 1
@darosoldier: I Krychowiak bez kartki
  • Odpowiedz
Beszczebelny
Beszczebelny
21.06.2026, 20:47:42
  • 0
Śródmieście nawet kropla deszczu nie spadła, a jak u innych? #wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 21.06.2026, 20:49:10 via Wykop
  • 1
@Beszczebelny: Grabiszyn też 0 deszczu
  • Odpowiedz
Iudex
Iudex
21.06.2026, 11:57:41
  • 6
Ciepło to dopiero będzie xD

#wroclaw
Iudex - Ciepło to dopiero będzie xD

#wroclaw

źródło: 1000055165

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 21.06.2026, 14:05:31 via Wykop
  • 2
@Iudex: Fajnie że lecę do Grecji…trochę się ochłodzę xD
  • Odpowiedz
Malchos
Malchos
21.06.2026, 12:53:55
  • 1
Mirki, chciałbym zacząć przygodę ze wspinaczką - jestem totalnym amatorem, wspinałem się 3-4 razy w życiu, ostatnio kilka tygodni temu i od tamtej pory mam w głowie myśl, żeby spróbować tego na poważnie.
Widzę, że we Wrocławiu jest dość spora oferta ścianek/szkółek wspinaczkowych - gdzie polecalibyście zacząć? Flow? Zerwa? Fpinka? Mam Multisporta więc jeśli byłby akceptowalny tym lepiej, ale nie jest to must have.
Warto skorzystać na początek z indywidualnych zajęć z
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 21.06.2026, 14:04:58 via Wykop
  • 2
@Malchos: Wybierz na początek coś w swojej okolicy i trochę pochodź samemu. Potem możesz się zapisać na jakąś sekcje dla początkujących - na każdej ścianie jest coś takiego. Tylko się nie zraź na początku. Skóra będzie schodzić z dłoni a przedramiona będą palić. A i będziesz mieć wrażenie że każdy jest od Ciebie lepszy, nawet dzieci. Tym też się nie przejmuj po kilku latach wspinania będziesz mieć to samo wrażenie.
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 20.06.2026, 17:44:57
  • 12
Na żelaznej można spokojnie pontonem pływać xd

#wroclaw
quescik1 - Na żelaznej można spokojnie pontonem pływać xd

#wroclaw

źródło: IMG_4189

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 20.06.2026, 16:23:41
  • 5
Mam wrażenie że mi zaraz szybę w aucie r---------i a kitram się w aucie na parkingu xD

#wroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kjs96
kjs96
19.06.2026, 19:47:08
  • 1
#wroclaw

ale n--------a, dobrze ze wcale nie pracuje do 22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 19.06.2026, 19:57:28 via Wykop
  • 0
@kjs96: Powodzenia xD
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 19.06.2026, 19:40:30
  • 1
Grabiszyn ready?
#wroclaw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 19.06.2026, 18:06:35
  • 1
Ale zaraz ładnie jebnie (ʘ‿ʘ)
#wroclaw
quescik1 - Ale zaraz ładnie jebnie (ʘ‿ʘ)
#wroclaw

źródło: IMG_4174

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 19.06.2026, 11:58:21
  • 1
Co tak jebło w okolicach grabiszyńskiej? Ktoś jakieś fejerwerki w dzień odpalił xD?
#wroclaw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bkr1
Bkr1
Bkr1
19.06.2026, 13:58:28 via Android
  • 0
@Cuddi: Internet Explorer
  • Odpowiedz
Cuddi
Cuddi
19.06.2026, 19:15:35 via Wykop
  • 0
@quescik1: i znowu xD
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 18.06.2026, 07:33:34
  • 5
Dzień bez płonącej rafinerii albo bez gruzowania orków dniem straconym.


#wojna
quescik1 - Dzień bez płonącej rafinerii albo bez gruzowania orków dniem straconym.

S...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
16.06.2026, 08:45:34
  • 7
Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #polityka #polska
ATAT-2 - Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #po...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 16.06.2026, 08:54:14 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: Przecież już jest wszczęte postępowanie przeciw niemu i będzie to wyjaśniane więc co masz na mysli pisząc

Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta


Manipulujesz czy jesteś głupi?
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 16.06.2026, 09:08:23 via Wykop
  • 1
@ATAT-2: Ty, ale dziś mamy wtorek. Złożyli zawiadomienie wczoraj. Czego ty oczekiwałeś w niecałe 24h xD? Że już skończą zbierać informacje, zbierać dowody, wzywać świadków, przesłuchiwać ich, wydać akt oskarżenia, ogarnąć cały proces sądowy i skazać albo uniewinnić tego chłopa?

Czyli jednak jesteś głupi a myślałem, że tylko manipulujesz.
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 16.06.2026, 09:32:17 via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Gdzie masz napisane, że chodzi o jeden dyżur?

Dziś złożyliśmy zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru przez lekarza


To postępownie przeci konkretnej rzeczy. Jak kilkukrotnie będziesz unikał swojej pracy to pracodawca cię nie zwolni z powodu porzucenia prac tylko porzucenia pracy. Poza tym, tak jak juz pisałem wcześniej, do czego się kompletnie nie odniosłeś. Nie mineło nawet 24h od tego zawiadomienia. Minęło zbyt mało czasu aby coś już się zadziało. Poza
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 14.06.2026, 10:15:20
  • 4
Ale to przyzwanie śniącego d-------e wyglada

#gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nocne_zwidy
nocne_zwidy
14.06.2026, 08:18:26
  • 0
Gdy wychodzę ze starej kopalni do Lestera, a ten prowadzi mnie na spotkanie z Diego, Gornem i Miltenem, po dotarciu na miejsce npc nie reagują. Miał ktoś już taki błąd? Wczytywałem poprzedni save i za każdy razem stoją i nie można wejść z nimi w interakcje.
#gothic #gothicremake #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 14.06.2026, 10:02:36 via Wykop
  • 1
@nocne_zwidy: Wczoraj to samo miałem. Idź najdalej za Lsterem jak się da żeby się nie zatrzymywał czekając na Ciebie. Jak już stanie pomiędzy resztą to w tedy podejdź do nich i powinno zadziałać.

Sam się z tym pierdzielilem wczoraj z 30 minut xD
  • Odpowiedz
p3sman
p3sman
12.06.2026, 09:22:19
  • 29
#gothic #niewiemczybylo #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
p3sman - #gothic #niewiemczybylo #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

źródło: obraz_2026-06-12_112213020

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 12.06.2026, 09:26:42 via Wykop
  • 22
@p3sman: Lepiej usłyszeć, że jest się wrzodem niż, że "Latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno"
  • Odpowiedz
quescik1
quescik1 12.06.2026, 20:19:08 via Wykop
  • 0
@RyanWolf: Widać, że w Gothica 3 nie grałeś :D
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
12.06.2026, 14:22:57
  • 0
Będziecie próbować na perma death?

#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 12.06.2026, 15:08:05 via Wykop
  • 0
@Cenwargh: To ja już był wolał robić No Hita w Eldenie czy DSach xD
Perma death to czysty masochizm.
  • Odpowiedz
miloszy
miloszy
miloszy
12.06.2026, 13:09:04
  • 12
#kiszak #gothic #heheszki
https://m.youtube.com/watch?v=stsTzL1GZiU&pp=ygUPR290aGljIGFuaW1hY2ph
miloszy - #kiszak #gothic #heheszki
https://m.youtube.com/watch?v=stsTzL1GZiU&pp=ygUP...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

quescik1
quescik1 12.06.2026, 13:20:54 via Wykop
  • 0
@miloszy: ja p------e xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Zbigniew Szczerzuja

  • Góry, wspinaczka, ogólnie sport. Ekspert od spraw wojennych, powodzi i wszelakich kataklizmów naturalnych.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 16.03.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking